Dodaj do ulubionych

towarzysz Zero "zabrał mafii 500+",...

01.10.19, 16:50
...to jest jednak kompletny przygłup. Postawiony twarzą w twarz z ludem bełkocze w straszliwym przerażeniu. Przyjemnie patrzeć, jak idiota ujawnia, że jest idiotą:
szklokontaktowe.tvn24.pl/konfrontacja-zbigniewa-ziobry-i-mieszkanki-sosnowca-pan-szczegolnie-jest-zero,973612.html
Obserwuj wątek
  • no-popis Re: towarzysz Zero "zabrał mafii 500+",... 01.10.19, 17:04
   piq napisał:

   > ...to jest jednak kompletny przygłup. Postawiony twarzą w twarz z ludem bełkocz
   > e w straszliwym przerażeniu. Przyjemnie patrzeć, jak idiota ujawnia, że jest id
   > iotą:
   > szklokontaktowe.tvn24.pl/konfrontacja-zbigniewa-ziobry-i-mieszkanki-sosnowca-pan-szczegolnie-jest-zero,973612.html
   To chyba dobrze ?! Jak poziom głupoty dojdzie już do POziomuy głupoty w PO, do Schetyny i Kopacz to jest szansa, że POPiS straci w końcu władzę.


   --
   youtu.be/VgQQKbqF56M
  • taniarada Człowieku pisz ze zrozumieniem 01.10.19, 17:10
   Nie z wyzwiskami rodem z blokowisk.Nie umiesz napisać wątku bez wulgaryzmów.Sprowadzasz to forum do dna.Różni ludzie tu piszą przeważnie starsi.Nikt nie musi czytać twoich wykrzykników.Nie umiesz się zachowywać na portalach społecznościowych to znikaj.Od razu zamykasz dyskusję.Na innych forach umiesz się zachować.Na FK już nie.Tu sobie pozwalasz na wszystko.
  • aniechto.only Re: skandalista Ziobro 01.10.19, 17:34
   To sprawa bez precedensu, słowo skandal jest w tym przypadku najbardziej właściwe - tak minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro skomentował w Sosnowcu nierozpoznanie przez częstochowski sąd w wymaganym terminie wniosków o aresztowanie pięciu podejrzanych o wyłudzenia podatków

   24 września 2019 r. o godz. 15.15 Prokuratura Okręgowa w Częstochowie złożyła w Sądzie Rejonowym w Częstochowie wnioski o tymczasowe areszty wobec pięciu podejrzanych m.in. o wyłudzenie 7 mln zł z tytułu nienależnego podatku VAT. W Sądzie Rejonowym tzw. dyżury aresztowe ma dwóch sędziów. Akta wraz z wnioskami prokuratury – 131 tomów – dostała jedna z dyżurnych sędzi, która wyznaczyła termin posiedzenia na godz. 8 rano nazajutrz.
   Znaczyło to, że w pojedynkę podjęła się przeczytania kilkuset stron dokumentów.
   Ale następnego dnia rano poinformowała prezesa sądu rejonowego, że jest na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i nie stawi się w pracy.

   Prezes Tomasz Przesłański przekazał akta sędzi, która już wcześniej miała wyznaczony termin innej rozprawy aresztanckiej
   .
   Wg naszych ustaleń sędzia uprzedziła przełożonego, że może być problem. Bez reakcji.


   Ostatecznie pierwsze z pięciu zaplanowanych posiedzeń w sprawie wyłudzeń VAT sędzia rozpoczęła o godz. 14 – czyli na 1 godz. i 15 min przed upływem 24-godzinnego okresu, w którym możliwe było dalsze zatrzymanie podejrzanych.
   Gdy minęła 15.15, przerwała rozprawę, decydując o umorzeniu postępowań w zakresie wniosków o tymczasowe aresztowanie.

   Nie wiadomo, czym się to skończy, faktem jest, że za organizację pracy sądu odpowiada jego prezes. Sędziego Tomasza Przesłańskiego na czteroletnią kadencję prezesa Sądu Rejonowego w Częstochowie powołał nie kto inny jak Zbigniew Ziobro 11 maja 2018 r.

   Zero wątpliwości, kto tu jest zerem.
   • taniarada Dobrze że jest demokracja w tym kraju 01.10.19, 18:03
    I komuna dalej się panoszy po Polsce.Inaczej ta baba nasłana by piszczała i ty .Nie tak bezkarnie aniechto.only. aniechto.only .aniechto.only.Tobie i tej kobiecie nic nie pomoże. Tej pani to nawet nastepna jeszcze lepsza zmiana nie pomoze bo cena marchewki i pietruszki nie zalezy od polityki a tylko od warunkow pogodowych. (www.tvn24.pl).
    • no-popis Re: Dobrze że jest demokracja w tym kraju 03.10.19, 07:25
     taniarada napisał(a):

     > I komuna dalej się panoszy po Polsce.Inaczej ta baba nasłana by piszczała i ty .Nie tak bezkarnie aniechto.only. aniechto.only .aniechto.only.Tobie i tej kobiecie nic nie pomoże. Tej pani to nawet nastepna jeszcze lepsza zmiana nie pomoze bo cena marchewki i pietruszki nie zalezy od polityki a tylko od warunkow pogodowych. (www.tvn24.pl).
     Propaganda cenami marchewski czy pietruszki była skuteczna ale 15 lat temu w marketingu politycznym. PR wcy z oPOzycji niec nie zrozumieli od 2015 roku i dalej stosują chwyty z lat 2005-20011. Stąd są tam gdzie są czyli w czarnej ....dziurze.



     --
     youtu.be/VgQQKbqF56M

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka