Dodaj do ulubionych

burdele braci Rysiczów i Klattów/Banasia mają...

04.10.19, 16:19
...wspolny mianownik: są pod ochroną służb. Ani platfusi, ani pisi nie są tutaj czyści. Moja teza: służby wykorzystują te burdele do zbierania haków i informacji. Inne wyjaśnienie chyba nie wchodzi w grę zważywszy na to, jak istotne w tej sprawie są materiały niejawne w sądach. Jest tylko nadzieja, że to służby polskie i że nagrania są w polskich rękach.

Tylko tak można wytłumaczyć sytuację braci Rysicz oraz parasol ochronny nad Banasiem, włącznie z cynkiem, żeby miał się na baczności, bo Kittel węszy.
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/afera-podkarpacka-jak-polskie-panstwo-ulozylo-sie-z-sutenerami/ll2pw28
Tak kasa za współpracę prawdopodobnie szła do Banasia, Klattowie przypuszczalnie szli na pasku służb w zamian za zyski z interesu i święty spokój:
www.money.pl/gospodarka/afera-mariana-banasia-syn-szefa-nik-dostal-700-tys-zl-z-publicznych-pieniedzy-6431421996410497a.html

Tak czy owak to materiał dla parlamentarnej komisji śledczej, bo prokuratura ani sąd się tym nie zajmą. Jest zabawne, że sprawa się rypła, gdy służby same na siebie nasłały własnego agenta, tyle że nieświadomego, w co się umoczy - Wojciecha J.
Obserwuj wątek
  • buldog2 Re: burdele braci Rysiczów i Klattów/Banasia mają 04.10.19, 20:16
   Nie ma w tym nic śmiesznego. Polskie służby zasługują na czystkę w stylu stalinowskim.

   --
   Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
   Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
   Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
   Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • erte2 Re: burdele braci Rysiczów i Klattów/Banasia mają 04.10.19, 21:02
   piq
   Reżimy totalitarne zawsze wykorzystywały przestępców do swoich celów. Bojówki Hitlera, CzeKa Stalina, Milicja Obywatelska z czasów wczesnego PRL-u w dużej części składały się z wypuszczonych z więzień byłych kryminalistów, a z "czynnymi" też miały swoje układy. W późnym PRL-u swoisty parasol ochronny esbecja roztaczała nad tzw. cinkciarzami, i to z dwóch powodów. Pierwszy to ten że ściągali oni z rynku walutę którą potem odsprzedawali chętnym do zakupów np. w PEWEX-ie, i ktora w ten sposób trafiała do kasy państwowej.
   A drugi to taki że byli oni źródłem cennych informacji i dostarczycielami haków na obywateli które zawsze mogły sie przydać.
   • adria231 Re: burdele braci Rysiczów i Klattów/Banasia mają 05.10.19, 06:24
    Nie może być tak,by na czele służb stoi przestępca, który został ułaskawiony przez du.ę, który w tym akcie również popełnił przestępstwo. Świat przestepczy też ma haki, nie tylko partia rządząca. Te wielkie mafie nawzajem trzymają się za łby, jak to było w wierszyku o tatarzynie.
    Wszyscy wiemy, jakimi sposobami pis zdobył władzę : to były nielegalne podsłuchy.Jest ogólnie znane przysłowie : "Kto mieczem wojuje, od miecza zginie".
  • no-popis a kosmici ? 05.10.19, 09:15
   Bingo !
   Opieram się na nowelce Lema o kosmitach, którzy przybyli na ziemię i porwali pierwszego napotkaniego ziemianina w celu badań. W raporcie do Centrali Nadkosmosu napisali, że to organizm białkowy, prymitywny ale myślący w podstawowy sposób i żywiący się alkoholem etylowym . Tak się złożyło, że akurat porwali nałogowego pijaczka, jak się zapewne domyślasz, Pig.
   Gdyby tutaj na to forum przyleciał ten sam kosmita i zobaczył tu wątki/tematy polityka/kraj/wybory i porwał zapijaczonego i jego klony, Piga, buldoga, hrabiego, erte, wsk i kilku innych to doszedłby do wniosku, że ludzie opanowani nienawiścią, frustracją, agresją, furią, nienormalnością i nie potrafiący odnależć swojego miejsca na ziemii i pragnący w kosmos mają tu własną organizację partyjną o nazwie Platforma Obywatelska.


   --
   youtu.be/VgQQKbqF56M

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka