Dodaj do ulubionych

Żądamy na piśmie potwierdzenia święceń Rydzyka

05.10.19, 10:51
W całej Polsce chodzą słuchy że w żadnym polskim zakonie , klasztorze oraz seminarium nie ma dokumentacji o święceniach kapłańskich Tadeusza Rydzyka tak samo w Niemczech i we Włoszech gdzie przebywał .
Wiele ludzi którym Rydzyk udzielał sakramentów chrztu , 1 komunii św. i ślubów boi się teraz że te sakramenty są nie ważne i nie wiedzą co mają z tym zrobić dlatego żądamy pełnej prawdy na piśmie z potwierdzeniem papieskim .
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 05.10.19, 11:05
    Pisz do Moskwy.

--
    Uwaga szczur!
  • taniarada 05.10.19, 11:10
    Tam gdzie słońce nie dochodzi.Tadeusz Rydzyk – duchowny
    Tadeusz Rydzyk w 1971 roku złożył wieczyste śluby zakonne. W tym samym roku przyjął także święcenia kapłańskie. Uczył katechezy w Toruniu, Szczecinku i Krakowie. Był także duszpasterzem akademickim. W 1986 roku wyjechał do Włoch, a później do RFN. Tam pracował jako kapelan w klasztorze żeńskim w Oberstaufen. Przebywając na terenie diecezji augsburskiej współpracował z rozgłośnią radiową Radio Maria International z siedzibą w Balderschwang. Wówczas miał styczność z mediami propagującymi działalność religijną. Amen.
  • kolor 05.10.19, 11:19
    Gdzie je złożył?
  • yoma 05.10.19, 11:19
    Ta nasza tańszczyna czasami jest rozczulająca.

--
    Warbell. Nienormalnie dobry melodeath, i to nasi.
  • pies.na.czarnych 05.10.19, 11:49
    Wyjechal do RFN i zniknal jak kamfora. Zlosliwi:) powiadaja, ze tajnymi kanalami przetransportowano go do ZSRR gdzie odbyl szkolenia KGB. Po powrocie cud sprawil, ze zaczal robic w pieniadzach.

--
    Uwaga szczur!
  • buldog2 05.10.19, 12:10
    Paszport otrzymał z rekomendacji któregoś z zastępców Kiszczaka, być może z inspiracji Biura Studiów (tak mówią).
    Z RFN wywalili po tym, jak oskarżono go o niegodne zachowania, chciwość i wyłudzenia. Później zniknął, a kiedy znów się pojawił, lobbował na rzecz utrzymania w Polsce baz wojskowych i poszerzenia ich działalność handlową GRU, z czego także miał dywidendy. Jeszcze na początku lat dziewięćdziesiątych wywoływał Szatana: - "Szatanie, wystąp!" - Później na otarcie łez dostał od KGB nadajniki za Uralem.
    Dowodów na świętość Ojca Dyrektora jest bez liku i coraz to nowe się pojawiają.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • ukos 05.10.19, 13:32
    taniarada napisał(a):

> Tam gdzie słońce nie dochodzi.

No jakaż głąbia "myśli", iście PiSdacka taka. Znaczy jak ojciec byznesmęt udzielił ślubu KOD-owcowi ślubu i dokonał także rejestracji cywilnej, to KOD-owcowi c h u j do tego, czy to jest ważne, czy nie. Brawo, brawooo! To jest właśnie taka tełokracyja, jaką Tania byłaby rada ustanowić w Wolsce.
    --
    Delfons - aspirujący do sukcesji boss nadzwyczaj chętnych
  • horpyna4 05.10.19, 11:31
    O śluby mogą się nie martwić, są ważne. Istotą ślubu jest wzajemne złożenie sobie przysięgi w obecności przynajmniej dwóch świadków, a ksiądz przy tym jest niejako "na doczepkę".

Sprawa z chrztami nasuwa już pewne wątpliwości. Chrztu może udzielić każdy, byle miał właściwą intencję, a intencje podejrzanego osobnika są niejasne.

Komunie są nieważne, bo nie było konsekracji, jeżeli nie było święceń kapłańskich.

Tak więc niepokój osób traktujących poważnie praktyki religijne jest uzasadniony.
  • taniarada 05.10.19, 12:42
    horpyna4 napisała:

> O śluby mogą się nie martwić, są ważne. Istotą ślubu jest wzajemne złożenie sob
    > ie przysięgi w obecności przynajmniej dwóch świadków, a ksiądz przy tym jest ni
    > ejako "na doczepkę".
    >
    > Sprawa z chrztami nasuwa już pewne wątpliwości. Chrztu może udzielić każdy, byl
    > e miał właściwą intencję, a intencje podejrzanego osobnika są niejasne.
    >
    > Komunie są nieważne, bo nie było konsekracji, jeżeli nie było święceń kapłański
    > ch.
    >
    > Tak więc niepokój osób traktujących poważnie praktyki religijne jest uzasadnion
    > y.
    Specjalistka od spraw kościoła.Napisz do prymasa że Rydzyk nie ma święceń kapłańskich .To cię wyśmieje.
  • qinto 05.10.19, 11:42
    szprotka58 napisał(a):

> W całej Polsce chodzą słuchy że w żadnym polskim zakonie , klasztorze oraz semi
    > narium nie ma dokumentacji o święceniach kapłańskich Tadeusza Rydzyka tak samo
    > w Niemczech i we Włoszech gdzie przebywał .
    > Wiele ludzi którym Rydzyk udzielał sakramentów chrztu , 1 komunii św. i ślubów
    > boi się teraz że te sakramenty są nie ważne i nie wiedzą co mają z tym zrobić d
    > latego żądamy pełnej prawdy na piśmie z potwierdzeniem papieskim .

Jankowski prałat gdański też nie miał świeceń kapłańskich, mówił o tym w programie "skandaliści" współautor książki o tej kanalii - Piotr Głuchowski.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • pies.na.czarnych 05.10.19, 12:14
    Jakie to ma znaczenie w tym wątku? Z przyzwyczajenia zawiadamiasz innych gdzie biją Murzynów?

--
    Uwaga szczur!
  • qinto 05.10.19, 12:23
    pies.na.czarnych napisała:

> Jakie to ma znaczenie w tym wątku? Z przyzwyczajenia zawiadamiasz innych gdzie
    > biją Murzynów?
    >

Tak trudno się domyśleć dlaczego o tym napisałem?
    Czyim ulubieńcem jest Rydzyk?
    Czyim guru i ulubieńcem był Jankowski?
    Zajarzyłeś już?

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • pies.na.czarnych 05.10.19, 12:58
    > Czyim ulubieńcem jest Rydzyk?
    > Czyim guru i ulubieńcem był Jankowski?

To sa ulubiency ciemniakow pisowskich takich jak ty.

--
    Uwaga szczur!
  • qinto 05.10.19, 13:12

> > Czyim ulubieńcem jest Rydzyk?
    > > Czyim guru i ulubieńcem był Jankowski?
    >
    > To sa ulubiency ciemniakow pisowskich takich jak ty.
    >

Nie odpowiem ci w podobny sposób, tylko dlatego, że pogardzam durniami.

--
  • buldog2 05.10.19, 12:38
    Ja wiem, o czym on myśli.
    On myśli o tym, że tak Jankowskiemu należy się Ojcu Dyrektorowi pomnik, tak jak psu zupa.
    Głodnym zawsze chleb na myśli.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • qinto 05.10.19, 12:46
    buldog2 napisał:

> Ja wiem, o czym on myśli.
    > On myśli o tym, że tak Jankowskiemu należy się Ojcu Dyrektorowi pomnik, tak jak
    > psu zupa.
    > Głodnym zawsze chleb na myśli.
    >

No właśnie, pieprzysz jak głodny. Moje podejrzenia, że jesteś skończonym tumanem były słuszne. Daruj sobie posty pod moim adresem, bo nie chcę się twoją głupotą zarazić.

--
  • taniarada 05.10.19, 12:34
    Święcenia kapłańskie otrzymał 21 czerwca 1964 z rąk biskupa Edmunda Nowickiego. Objął obowiązki wikariusza w parafii Ducha Świętego w Gdańsku (do 1967), następnie w parafii św. Barbary (1967–1970).
  • pies.na.czarnych 05.10.19, 12:50
    Razem ministrantow nawracali?

--
    Uwaga szczur!
  • m.c.hrabia 05.10.19, 12:53
    19 latek święcenia , to chyba święty od urodzenia, pewnie po Kardaszewskim.
  • ukos 05.10.19, 13:37
    taniarada napisał(a):

> Święcenia kapłańskie otrzymał 21 czerwca 1964 z rąk biskupa Edmunda Nowickiego.

A o Obamie dobrze było pisać, że się nie urodził w USA?
    --
    Delfons - aspirujący do sukcesji boss nadzwyczaj chętnych
  • taniarada 05.10.19, 12:40
    Piotr GłuchowskiUrodził się w Warszawie. Wychował w Toruniu, mieszka we wsi Niemcz przy torach kolejowych z Gdańska do Poznania. Od 1990 roku jest dziennikarzem i redaktorem „Gazety Wyborczej”. „Umarli tańczą” to jego kryminalny debiut.
    Napisał około 300 reportaży z Polski, Białorusi, Izraela i Wielkiej Brytanii. Laureat nagrody „Grand Press” za reportaż o władcach Korei Północnej.
    Na takie coś się powołujesz. Nie od dziś wiadomo że GW walczy z kościołem.Dlatego ten wątek nie jest na oślej.
  • qinto 05.10.19, 12:48

Na takie coś się powołujesz. Nie od dziś wiadomo że GW walczy z kościołem

Ja, z kościołem nie walczę, choć jestem niewierzący.

--
  • pies.na.czarnych 05.10.19, 12:52
    > Ja, z kościołem nie walczę

Trudno byloby walczyc z budynkiem.

--
    Uwaga szczur!
  • m.c.hrabia 05.10.19, 12:57

>
    > Trudno byloby walczyc z budynkiem.
    >
    wcale nie tak trudno ,wystarczy rudy 102.
  • pies.na.czarnych 05.10.19, 13:00
    Szarik nie pozwoli bo gdzie bedzie mury obszczywal.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 05.10.19, 13:14
    Jak trudno jak łatwo, głową w mur.

--
    Ethereal Darkness
  • pies.na.czarnych 05.10.19, 13:20
    Pod warunkiem, ze pulanalfabeta o pseudonimie gnida, czy jakos tak posiada glowe.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 05.10.19, 13:42
    Gnidy chyba jakąś tam posiadają...

Cefalizacja - proces wytwarzania głowy.

--
    Ethereal Darkness
  • taniarada 05.10.19, 15:48
    Specjalista od księży. Głuchowski: Procesami mnie nie wystraszą. Jestem impregnowany.Impregnowany gazetą Wyborczą.
  • m.c.hrabia 05.10.19, 15:52
    Procesami mnie nie wystraszą.

wiemy , upośledzonych umysłowo broni art.................
  • m.c.hrabia 05.10.19, 12:27
    żądajcie ,żądajcie :):)
  • taniarada 05.10.19, 12:35
    m.c.hrabia napisał:

> żądajcie ,żądajcie :):)
    No widzisz .Pomału się nawracasz.🤣
  • asdfg2018 05.10.19, 14:40
    ten koleś Tadzik Kordaszewski nawet nazwisko ma sfałszowane , nic u niego nie styka , poza ka$ą

-
    13 X
    gło
    su
    je
    my

-
    13 X
    wy
    bo
    ry

-
    apostazja.info
  • aga-kosa 05.10.19, 14:54
    Wam za to płacą? ;) :) ;) aga
  • taniarada 05.10.19, 15:39
    aga-kosa napisała:

> Wam za to płacą? ;) :) ;) aga
    Jemu płacą bo to komunistyczny troll .Dawniej pkt4a.Wszędzie wypisuje swoje brednie.Pozdrawiam Aga.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka