Dodaj do ulubionych

Niewiarygodne wyniki prawyborów.

06.10.19, 06:39
Tak zagłosowała młodzież z najlepszego liceum w Poznaniu
Wyniki prawyborów w poznańskiej Dwójce są bowiem następujące: Koalicja Obywatelska - 51 proc., Lewica - 28 proc., Konfederacja - 14 proc., Prawo i Sprawiedliwość - 5 proc. i PSL - 2 proc. Nic dodać, nic ująć, a mówią że dzisiejsza młodzież jest mało kumata.

natemat.pl/286441,wyniki-prawyborow-w-najlepszym-liceum-w-poznaniu-ko-51-proc-pis-5-proc

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Obserwuj wątek
      • buldog2 Tak. To prawda. 06.10.19, 09:21
        W więzieniach siedzi więcej zwolenników PO, bo przestępców PISowców, nielegalnie i nieważnie ale zawsze, ułaskawia PIS prezydent, albo w ogóle nie prowadzi się ich spraw, tak jak w przypadku kradzieży 50.000 przez JARa.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    • inocom LGBT+? I wszystko jasne. 06.10.19, 09:22
      czandra1 napisał:

> Tak zagłosowała młodzież z najlepszego liceum w Poznaniu
      > Wyniki prawyborów w poznańskiej Dwójce są bowiem następujące: Koalicja Obywa
      > telska - 51 proc., Lewica - 28 proc., Konfederacja - 14 proc., Prawo i Sprawied
      > liwość - 5 proc. i PSL - 2 proc.
      Nic dodać, nic ująć, a mówią że dzisiejsza
      > młodzież jest mało kumata.

Odmieńcy są podatni na tzw. guru. Dlatego szkoła powinna być apolityczna.

--
      Rodzina = jeden mężczyzna, jedna kobieta, w trwałym związku, i ich dzieci; za Konstytucją RP Art. 18.
      • buldog2 Re: LGBT+? I wszystko jasne. 06.10.19, 09:31
        Znaczy, gdyby od wyników odjąć wpływ przymusowej indoktrynacji (katechizacji), wyniki dla PISu okazałyby się gorsze?

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
        • inocom Re: LGBT+? I wszystko jasne. 06.10.19, 09:44
          buldog2 napisał:

> Znaczy, gdyby od wyników odjąć wpływ przymusowej indoktrynacji (katechizacji),
          > wyniki dla PISu okazałyby się gorsze?

Mój stosunek do Katechezy w szkołach jest taki sam jak Twój.
          Szkoła nie powinna służyć indoktrynacji. We wrocławskiej trójce (LO), 3/4 chłopców deklaruje się jako pedały. To bezpieczne. Po co taki dzieciak ma się uczyć relacji międzyludzkich. LGBT+ i jesteś nietykalny. Możesz poświęcić czas na naukę, której jest dużo. Nikt Cię nie zgani, że jesteś po prostu drętwy.

PS
          Nie zastanawiało Cię, dlaczego w kamasze biorą dzieciaki przed 20 rokiem życia?
          Mnie jakoś trudno byłoby nakłonić, bym kogoś zabił w imię jakiejś ideologi. Z Tobą nie wiadomo. Pewnie byłeś w kamaszach.

--
          Coś na wyciszenie :)))))))))
          • buldog2 Re: LGBT+? I wszystko jasne. 06.10.19, 09:57
            1. Mój stosunek do Katechezy w szkołach jest taki sam jak Twój.
            Szkoła nie powinna służyć indoktrynacji.

Rozumiem, że obowiązkowa Katecheza budzi twoją aprobatę, mojej nie. Ciekawe tylko, jak połączysz to z negacją indoktrynacji.

2. Jakiś rok z kawałkiem temu przekonałem pewnego Ukraińca z okolic Lwowa, z prawdziwej elity intelektualnej, że jechać na wschód kraju i zabijać ludzi w ich domach, niszczyć ich kraj w imię własnej ideologii to coś odrażającego. To samo w odniesieniu do sytuacji w Polsce, co nie zmienia bezwzględności w wymierzaniu kary za przestępstwa, także w sposób niesformalizowany (wg prawa zwyczajowego, w modelu brytyjskim), jeśli mechanizmy formalne nie działają (J.Wałęsa, J.Kaczyńsk i in.).
            O wojskowej mentalności nie będę pisał, co myślę.

--
            • inocom Re: LGBT+? I wszystko jasne. 06.10.19, 10:12
              buldog2 napisał:

> 1. Mój stosunek do Katechezy w szkołach jest taki sam jak Twój.
              > Szkoła nie powinna służyć indoktrynacji.

> Rozumiem, że obowiązkowa Katecheza budzi twoją aprobatę, mojej nie. Ciekawe tyl
              > ko, jak połączysz to z negacją indoktrynacji.

Dziwnie pojmujesz stosunek, "taki sam". Ale niech Ci będzie. Żyjemy w wolnym kraju.

> 2. Jakiś rok z kawałkiem temu przekonałem pewnego Ukraińca z okolic Lwowa, z pr
              > awdziwej elity intelektualnej, że jechać na wschód kraju i zabijać ludzi w ich
              > domach, niszczyć ich kraj w imię własnej ideologii to coś odrażającego. To samo
              > w odniesieniu do sytuacji w Polsce, co nie zmienia bezwzględności w wymierzani
              > u kary za przestępstwa, także w sposób niesformalizowany (wg prawa zwyczajowego
              > , w modelu brytyjskim), jeśli mechanizmy formalne nie działają (J.Wałęsa, J.Kac
              > zyńsk i in.).
              > O wojskowej mentalności nie będę pisał, co myślę.

Weźmy casus Ulmów.

muzeumulmow.pl/pl/
              Tych ludzi na zdjęciu rozstrzelał młodzieniaszek.
              Kto inny mógł strzelać ich dzieciom w głowę w łóżeczkach.

Joseph Kokott, z racji na swój młody wiek uniknął kary śmierci w PRL.

i.iplsc.com/jeden-ze-sprawcow-zbrodni-w-markowej-niemiecki-zandarm-josep/00031UGTPRRIB02C-C102.jpg
              --
              Gwiazda Polarna tiny.pl/gz1ck
              • buldog2 Re: LGBT+? I wszystko jasne. 06.10.19, 10:26
                Sam użyłeś określenia "taki sam", a teraz mówisz o mojej inności w pojmowaniu go.
                Jeśli chodzi o łatwiejszą indoktrynację dzieci i ludzi młodych, jest stosowana od stuleci i wstawka o Ulmach nie wnosi nie.
                A coś na temat?

--
                • inocom Re: LGBT+? I wszystko jasne. 06.10.19, 10:32
                  buldog2 napisał:

> Sam użyłeś określenia "taki sam", a teraz mówisz o mojej inności w pojmowaniu g
                  > o.
                  > Jeśli chodzi o łatwiejszą indoktrynację dzieci i ludzi młodych, jest stosowana
                  > od stuleci i wstawka o Ulmach nie wnosi nie.
                  > A coś na temat?

Napisałem, żem jest przewiny jakiejkolwiek indoktrynacji w szkole.
                  Szkoła ma przekazywać wiedzę naukową i umożliwiać jej zdobycie - biblioteki i dostęp do światowego księgozbioru.

--
                  Gwiazda Polarna tiny.pl/gz1ck
                  • buldog2 Re: LGBT+? I wszystko jasne. 06.10.19, 10:42
                    A przymusowa indoktrynacja Katechezą? Określiłbym ją jako głęboko antychrześcijańską, stricte pogańską.
                    Co na to gnostycy, buddyści itd.?

--
                    • inocom Re: LGBT+? I wszystko jasne. 06.10.19, 10:51
                      buldog2 napisał:

> A przymusowa indoktrynacja Katechezą? Określiłbym ją jako głęboko antychrześcij
                      > ańską, stricte pogańską.
                      > Co na to gnostycy, buddyści itd.?

Jestem przewiny temu. Ile razy mam Ci powtarzać.
                      Nie mam nic przeciw nauczaniu religii ale w świątyniach.

Z Katechezą są problemy, których nie było za podpisywania ratyfikowania Konkordatu.
                      Obecnie, w klasie mojego syna sporo osób to innowiercy. We Wrocławiu jest ponad 10% Ukraińców, nie mówiąc o innych nacjach, jak Białorusini czy Ruscy. A Katecheza, to "Wstęp do Katechezy Kościoła Rzymskokatolickiego". Etyka jest wspólna, religia nie.

--
                      Coś na wyciszenie :)))))))))
              • buldog2 Re: LGBT+? I wszystko jasne. 06.10.19, 15:16
                Moja pomyłka w kwestii "taki sam".
                Jest napisane: "Mój stosunek do Katechezy w szkołach jest taki sam..."
                Tymczasem w pośpiechu dośpiewałem sobie, że jest tam zaprzeczenie.

--
      • inocom Za trzy lata :) 06.10.19, 09:45
        yoma napisała:

> No proszę. Yeah.
        >
        > A na prawdziwe wybory młodzież z najlepszego liceum się wybiera?

Za trzy lata :)
        Dzieci głosu nie mają.

--
        Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
      • buldog2 Re: Niewiarygodne wyniki prawyborów. 06.10.19, 09:59
        To najlepsze liceum. Jedno. Jest cała masa inny, jeszcze technika, zawodówki...

--
    • kod_matrixa Re: Niewiarygodne wyniki prawyborów. 06.10.19, 09:53
      W Poznaniu - bastionie PO.

Taki proces ewolucyjny. W dawnych gimnazjach wygrywał Korwin. Później jest czas na złagodzenie korwinizmu-darwinizmu społecznego w szkole średniej i wreszcie proces dojrzewania politycznego na studiach kończy się na PiS.

--
      Myślenie krytyczne czyni wolnym
    • borrka Przedwojenna twierdza prawicy 06.10.19, 11:07
      Nienawidzi pisowskiego prostactwa.

Poznań jest moim hajmatem bis i jako liberała denerwowało mnie czasem odwoływanie się do endeckiej tradycji.
      Ale to se ne vrati - dzisiejszy Poznan jest na wskroś liberalny i może być tu wzorcem metra politycznego .

Nie darmo na kodowskich manifach, w centrum Poznania, skandowano "Poznań - Warszawa, wspólna sprawa!"
      A jaka sprawa ?
      No, chyba jasne.
      J...ć PiS :)

--
      Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
      • buldog2 Re: Niewiarygodne wyniki prawyborów. 06.10.19, 15:55
        Są przedstawiane sposoby radzenia sobie z tym problemem. Niektórzy mówią o oświacie.

--
    • ukos Zagłosowali za Trybunałem Stanu dla PiSiorów 06.10.19, 17:17
      Nie byłoby problemu z postawieniem przed TS Maliniaka, Brochy, Pinokia, Zera, Kempy i szeregu innych ministrów. Dałoby się też dokonać progresywnych zmian w konstytucji oraz zastąpić konkordat zwykłą umową międzypaństwową.
      Miejmy nadzieję, że to forpoczta koniecznych zmian.
      --
      Delfons - aspirujący do sukcesji boss nadzwyczaj chętnych
    • qwardian Re: Niewiarygodne wyniki prawyborów. 06.10.19, 17:32
      Czy najlepsza trudno stwierdzić. Kończyłem II LO na Matejki i tam robiłem maturę. Wtedy była lepsza od sąsiedniej Jedynki zwanej popularnie Marcinkiem, którą ukończył Fibak. Jedynka była bardziej renomowana, a matematyczny profil Liceum Nr 3 przerażał nawet najlepszych.

--
      Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka