Dodaj do ulubionych

Parę procent przybędzie

06.10.19, 13:19
Tej niby koalicji wokół Schetyny i Platformy. Nareszcie prawidłowe oceny pisowskiej swołoczy w wystąpieniach Kidawy - Błońskiej i samego Schetyny. Obawiam się jednak, że do kościelnego niedowładu umysłowego to nie dotrze, bo TVP to prywatny burdel polityczny Kaczusia i Jacusia.

Zwłaszcza wystąpienie pani "premier" może się spodobać kobietom czarnego protestu. Kaczuś ma zagwarantowaną klęskę w Warszawie na miarę Jaki vs Trzaskowski.
Edytor zaawansowany
  • zjanekfranek 06.10.19, 13:21
    Ebana Qtwizja zwana dla jaj TVP INFO Lecha Wałęsy bała się pokazać.
  • no-popis 06.10.19, 13:56
    zjanekfranek napisał:

> Ebana Qtwizja zwana dla jaj TVP INFO Lecha Wałęsy bała się pokazać.
    Kurski pokaże ale zapewne na TVP Rozrywka :)

--
    youtu.be/VgQQKbqF56M
  • mazala2 06.10.19, 14:00

Koalicja z palcem w doopie wygra wybory w Polsce.

--
    Pamiętaj o skutkach zniesławień lub pomówień zob. Art. 212 KK.
  • no-popis 06.10.19, 14:09
    haen2010 napisał:

> Zwłaszcza wystąpienie pani "premier" może się spodobać kobietom czarnego protes
    > tu. Kaczuś ma zagwarantowaną klęskę w Warszawie na miarę Jaki vs Trzaskowski.
    Kobiety Czarnego Protestu za PO ? Żartowniś :) . Predzej za RAZEM czy Biedroniem.
    Przecież głupie nie są i wiedzą, że to tylko przedwyboczy pic platfusiarni.

--
    youtu.be/VgQQKbqF56M
  • haen2010 06.10.19, 14:35
    Tym razem ci odpowiem. Jesteś po prostu płatnym głupkiem. Ciota Biedroń obrońcą kobiecości? To nie jest Versace, czy inny z tych homosiów mody. Ma może trochę oddziaływanie na dziewczyny kochające inne dziewczyny. I to wszystko. Poza tym to polityczna, sprzedajna szmata.

Kobiety czarnego protestu nie cierpią polityków, którzy nie są dla nich żadnymi partnerami.
  • no-popis 06.10.19, 14:42
    haen2010 napisał:

> Tym razem ci odpowiem. Jesteś po prostu płatnym głupkiem.
    To zdanie już jednoznacznie wskazuje, że ty jesteś tym głupkiem.
    >Ciota Biedroń obrońcą
    > kobiecości?
    Pisałem o tym gdzie moga szukać oparcie kobiety z CZarnego Protestu a nie co ja lubię. Te kobiety w PO na pewno oparcia już szukań nie będą.

To nie jest Versace, czy inny z tych homosiów mody. Ma może trochę
    > oddziaływanie na dziewczyny kochające inne dziewczyny. I to wszystko. Poza tym
    > to polityczna, sprzedajna szmata.
    Pisząc o kimkolwiek per szmata wystawiasz sobie świadectwo płatnego , niepłatnego (obojętne !) prostaka .
    > Kobiety czarnego protestu nie cierpią polityków, którzy nie są dla nich żadnymi
    > partnerami.

--
    youtu.be/VgQQKbqF56M
  • eiran 06.10.19, 14:48
    no-popis napisało:

> Pisząc o kimkolwiek per szmata wystawiasz sobie świadectwo płatnego , niepłatne
    > go (obojętne !) prostaka .

Nie sposób się nie zgodzić z naszym forumowym arbitrem elegantiarum:

klodawa1952 16.11.18, 06:52

(do piszącej na forum kobiety):

Jesteś szmatą i zapewne już niejedna osoba ci to w realu mówiła.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • haen2010 06.10.19, 15:06
    No, ja nigdy nie użyję takich słów wobec dyskutantki. Ale wobec pań typu ta z miasta Łodzi czy Gasiukowej - i owszem. Mój skromny nos wyczuwa łajdactwo polityczne na długi dystans. Bez względu na płeć. Podobnie z Biedroniem.

• haen2010 06.10.19, 15:29
    Aha, zapomniałem dopisać, że papiery sądowe Roberta zaginęły opisujące jak lał swoją mamusię. Bardzo możliwe, że wkrótce się odnajdą.
  • buldog2 06.10.19, 15:40
    Bez względu na deklaracje, Biedroń jest przez PIS chroniony (papiery w resorcie Ziobry), wspomagany (organizacja spotkań wyborczych w Szczecinku) i działa na dobro PIS. Sprzedajna kłamliwa szmata to określenie uprawnione.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • buldog2 06.10.19, 15:51
    Przedstawiony sposób zachowania to w przypadku ludzikowa dawno ustalona norma, tak samo, jak łgarstwo. Nie wymagająca podpierania przykładami.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • buldog2 06.10.19, 15:32
    Za późno.
    Wydarzenia typu afera, jeśli poruszają, działają w umyśle po kilku dniach, opinie kształtują się i utrwalają miesiącami.

--
  • m.c.hrabia 06.10.19, 16:13
    po wystąpieniu geriatryka Lecha , qrwa kto tego alzheimera dopuścił do głosu?
  • no-popis 06.10.19, 19:04
    m.c.hrabia napisał:

> po wystąpieniu geriatryka Lecha , qrwa kto tego alzheimera dopuścił do głosu?
    Platforma Obywatelska.
    Dalej stara się jak tylko może aby PiS wygrał.

--
    youtu.be/VgQQKbqF56M
  • buldog2 06.10.19, 19:21
    Tak, ludzikow, zapomniałeś doPISać, że pomimo wszystko, a lepiej "ze względu na wszystko" PIS jest lepszy. Właściwie dzięki Agentowi JARowi niemal doskonały. Staraj się bo cię wycofają.

--
  • j-k 06.10.19, 19:30
    buldog2 napisał:
    zapomniałeś doPISać, że pomimo wszystko, a lepiej "ze względu na wszystko" PIS jest lepszy.

ale to jest k... bez znaczenia.
    - wazne, ze "ludziki" go wola.
    dlugo jeszcze bedziesz plakal nad upadkiem PO ?
  • no-popis 06.10.19, 19:38
    buldog2 napisał:

> Tak, ludzikow, zapomniałeś doPISać, że pomimo wszystko, a lepiej "ze względu na
    > wszystko" PIS jest lepszy. Właściwie dzięki Agentowi JARowi niemal doskonały.
    > Staraj się bo cię wycofają.
    O agenturze musisz porozmawiać z Maciarewiczem. Podobnie POPiSowo opowiadacie.
    Zniszczą cię te frustracje w związku z upadającym cały czas , z każdym dniem, z każdą konferencją, z każdym wiecem, z każdymi wyborami niePOkalanym POczęciem.

--
    youtu.be/VgQQKbqF56M
  • j-k 06.10.19, 19:08
    dajcie odbebnic PiSowi druga kadencje

- a potem wymyslcie wreszcie cos nowego - spoza Styropianu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka