Dodaj do ulubionych

Don Kulawy dostal maly pistolecik

09.10.19, 09:37
Don Kulawy dostal maly pistolecik
r-scale-60.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/7af6266cc52234b5aa339b16695f7fc4/9ea50ed1-c8aa-4b8d-a0df-10db4b0c78c3.jpg?type=1&srcmode=0&srcx=1/1&srcy=27/100&srcw=1/1&srch=43/50&dstw=640&dsth=360&quality=80

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 09.10.19, 09:39
    Wiecej informacji (po wolsku-wiecej wiedzy) o tym po co mu jest ten pistolecik potrzebny.
    www.tvn24.pl/wybory-parlamentarne-2019-jaroslaw-kaczynski-w-sosnowcu-dostal-pistolet-z-czekolady,975858,s.html
    --
    Uwaga szczur!
  • yoma 09.10.19, 11:57
    Streścisz w dwóch zdaniach? Na stronach TVN obrazek mi treść zasłania.

Czy mi się zdaje, czy kulawy na tej foci aż się zaślinił?

--
    Nowy Renounced, whoah!
  • pies.na.czarnych 09.10.19, 12:01
    Czym surfujesz? Jaką przeglądarkę używasz?

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 09.10.19, 12:04
    Mamy plan na stworzenie państwa dobrobytu - mówił we wtorek podczas konwencji wyborczej w Sosnowcu prezes PiS Jarosław Kaczyński. Dodał, że zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości będzie oznaczać, iż czas elit rządzących po 1989 roku "ostatecznie się skończył". Po przemówieniu otrzymał niecodzienny prezent - pistolet. - Jest z czekolady - zapewnił Kaczyński. - Przez cztery lata naszej kadencji zrobiliśmy więcej, niż zapowiadaliśmy. (...) Polska dobrze rządzona może się dobrze rozwijać - przekonywał we wtorek prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Zapewnił, że dla Polski są perspektywy rozwoju polityki gospodarczej i społecznej. Jarosław Kaczyński mówi o nowych elitach. "Chodzi o rząd dusz obliczony na pokolenia" Z jednej strony... czytaj dalej » Jak dodał, trzeba tylko "określić i nazwać nasze plany na dalszą metę". - Te plany nazwaliśmy polską wersją państwa dobrobytu - powiedział. Zapewnił, że PiS ma konkretny plan zmierzający do tego, żeby Polska w ciągu najbliższych kilkunastu lat osiągnęła przeciętną UE, jeśli chodzi o PKB na głowę, a następnie ten poziom, jaki mają Niemcy. - Chcielibyśmy być na poziomie Niemiec, nie tych dzisiejszych, ale tych na poziomie za ileś lat - dodał. Gwarancją osiągnięcia w tej mierze sukcesu, zdaniem Jarosława Kaczyńskiego, jest "energiczny rząd i wyjątkowo zdolny premier". Prezes PiS przekonywał, że podczas kolejnych czterech lat rządów PiS będzie stawiał na wzrost płac, "żeby polskie portfele były coraz pełniejsze". - Stąd te 2600 [złotych - przyp. red.] pensji minimalnej od 1 stycznia tego roku, a trzy tysiące od 1 stycznia kolejnego roku, czyli 2021, a potem cztery tysiące pensji minimalnej - mówił. "Jesteśmy w stanie ciężkie czasy przetrwać" Kaczyński przekonywał, że PiS prowadzi racjonalną politykę. - Z jednej strony musi być popyt, z drugiej inwestycje, musi podnosić się poziom technologiczny i organizacyjny przedsiębiorstw - wskazywał. - Dziś w Polsce przeciętna płaca to jest 57 procent płacy niemieckiej, chociaż stosunek PKB jest lepszy dla Polski - powiedział. Dodał, że PiS jest przeciwny "koncepcji Polski jako taniej siły roboczej, zaplecza rozwiniętej Europy". "Ci, którzy są przeciwko nam, charakteryzują się całkowitą nicością" Ci, którzy są... czytaj dalej » Lider PiS zaznaczył, że jego partia wspiera polskich przedsiębiorców. - W czasie naszych rządów wspieraliśmy zwłaszcza tych najmniejszych, bo wielcy sobie dadzą radę. A ci z zewnątrz nas eksploatują - powiedział. Dodał, że Polska ma już "w niemałym stopniu autonomiczną gospodarkę, która potrafi obronić się przed recesją". - Mając zrównoważony budżet, (...) mamy pewien zapas, pewną poduszkę, która nas chroni w razie potrzeby zwiększenia wydatków - powiedział. - Jesteśmy w stanie ciężkie czasy przetrwać i w dalszym ciągu się rozwijać, nie obawiając się recesji - zapewniał. Zauważył też, że Polska ma "silny sektor bankowy, który jest coraz bardziej polski i będzie jeszcze bardziej polski". "Zwycięstwo oznacza, że czas tych elit się skończył" - Droga, którą proponujemy, jest inna niż ta, która była drogą wymuszoną przez różnego rodzaju elity, które w Polsce zdołały narzucić swoje panowanie po roku '89 - przekonywał. - Zwycięstwo w tych wyborach oznacza, że czas tych elit się ostatecznie skończył - dodał. Źródło: PAP/Andrzej Grygiel Jarosław Kaczyński chce innej, nowej elity ekonomicznej Na zakończenie konwencji w Sosnowcu działacze i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości wręczyli Jarosławowi Kaczyńskiemu pistolet. - Jeżeli będą chcieli uznać, że to jest symbol tego, co się zbliża, to ja chciałbym odpowiedzieć, że to jest z czekolady - zwrócił się do politycznych przeciwników prezes PiS. (www.tvn24.pl)

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 09.10.19, 12:05
    Filmik jest bardzo pouczający;)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 09.10.19, 12:14
    Wierzę, ale i tak bym nie obejrzała, albowiem wielce sobie cenię swoje zdrowie :) Dzięki śliczne za tekst, już czytam.

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • yoma 09.10.19, 12:18
    Z jednej strony nihil novi, z drugiej prezes robi się coraz bardziej szczery. Konstruktywny wniosek: ebać pis, i to tak żeby się nie podniósł, bo się nie pozbieramy.

Co od początku mówię.

Z czekolady, wiedziałam że coś mi się nie zgadza, na widok prawdziwej broni ten tchórz by zemdlał :)

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • yoma 09.10.19, 12:12
    Chrome.

--
    Whoredom Rife, czyli wszędzie ku.estwo.
  • pies.na.czarnych 09.10.19, 13:18
    Używasz telefon czy komputer?

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 09.10.19, 13:20
    Już ci raz pisałem zainstaluj AdBlock.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 09.10.19, 14:34
    A ja ci pięć razy odpowiadałam, nie ma blokerów luzem na telefon, a przeglądarki z blokerami mulą.

Poza tym dlaczego to ja mam się wysilać? Jeśli portalowi nie zależy na stronie przyjaznej dla użytkownika, to portalu problem, nie mój.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • snajper55 09.10.19, 14:52
    yoma napisała:

> A ja ci pięć razy odpowiadałam, nie ma blokerów luzem na telefon

Adguard

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • yoma 09.10.19, 14:53
    O! A dzięki bardzo wielkie :)

--
    Aspherium. Progthrashy melodeathcore with the tiniest touch of symphonic power. Plus a bit of OSDM and on top of all catchy as hell:D
  • yoma 09.10.19, 14:57
    Bu, tylko na Samsung Browser i Yandex...

--
    Darker Mysteria. Killers.
  • pies.na.czarnych 09.10.19, 15:03
    > nie ma blokerów luzem na telefon

Jak to nie ma? :)
    adguard.com/nl/welcome.html
    Windows Mac Android iOS

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 09.10.19, 15:06
    To samo po polsku.

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 09.10.19, 15:06
    pies.na.czarnych napisała:

> To samo po polsku.
    adguard.com/pl/welcome.html

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 09.10.19, 15:08
    Na telefon masz to w AppStore

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 09.10.19, 15:37
    Dzięki, ale w końcu powinnam się uczyć niderlandzkiego... ;)

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • pies.na.czarnych 09.10.19, 15:18
    yoma napisała:

> Chrome.
    >

Z dalszej rozmowy wnioskuje, ze uzywasz iPhone. Dziwi mnie dlaczego nie uzywasz na telefonie Safari. Do Safari w AppStore masz AdGuard, ktory dziala swietnie.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 09.10.19, 15:36
    Nie używam iphone, zwykłego smartfona, Sony z Androidem. Ten Adguard twiedzi, że na Chrome nie działa.

Ale i tak go zainstaluję w celu testowym, thx :)

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • yoma 09.10.19, 17:15
    Cmok :)

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • snajper55 09.10.19, 12:31

> Don Kulawy dostal maly pistolecik
    > r-scale-60.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/7af6266cc52234b5aa339b16695f7fc4/9ea50ed1-c8aa-4b8d-a0df-10db4b0c78c3.jpg?type=1&srcmode=0&srcx=1/1&srcy=27/100&srcw=1/1&srch=43/50&dstw=640&dsth=360&quality=80
    >

Będzie walczyć z teczową zarazą? A może z animalnym elementem ojkofobicznym? Z ukrytą opcją niemiecką? Z komunistami i złodziejami? Z gorszym sportem? Z tymi, którzy stoją tam, gdzie zostało ZOMO? Ze zdradzieckimi mordami? W końcu!

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • pies.na.czarnych 09.10.19, 13:17
    Z reportażu wynika, że teraz rusza na przedsiębiorców.

--
    Uwaga szczur!
  • zjanekfranek 09.10.19, 14:52

> Don Kulawy dostal maly pistolecik
    > r-scale-60.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/7af6266cc52234b5aa339b16695f7fc4/9ea50ed1-c8aa-4b8d-a0df-10db4b0c78c3.jpg?type=1&srcmode=0&srcx=1/1&srcy=27/100&srcw=1/1&srch=43/50&dstw=640&dsth=360&quality=80
    >
    A PiStolecik to już co najmniej drugi jest!
  • j-k 09.10.19, 15:03
    - czyli ta sytuacja zaprzecza starym przyslowiom.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka