Dodaj do ulubionych

Pisięta, mam pomysł by zwiększyć waszą wygraną

09.10.19, 17:38
jak pójdziecie na wybory, to skreślcie po kilka nazwisk na waszej liście, tym samym zwiększacie szansę na samodzielne rządy waszego ugrupowania.

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Edytor zaawansowany
  • snajper55 09.10.19, 17:44
    czandra1 napisał:

> jak pójdziecie na wybory, to skreślcie po kilka nazwisk na waszej liście, tym s
    > amym zwiększacie szansę na samodzielne rządy waszego ugrupowania.

Albo, na wszelki wypadek, dajcie też krzyżyk na liście Konfederacji. Wtedy jak nie jeden, to drugi...

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • j-k 09.10.19, 17:55
    bo dostal poparcie walesy - co niektorzy nazywaja "pocalunkiem smierci" i moga nie wejsc do Sejmu - co spowoduje, ze PiSi uzyskaja samodzielnie wiekszosc...

ten Walesa - to chytry lis jest...
  • buldog2 09.10.19, 18:08
    Tak było niegdyś, dziś to już nie ma żadnego znaczenia.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • j-k 09.10.19, 18:12
    oczywiscie, ze ma - Walesa jest nadal postacia medialna - zwlaszcza jak zrobil takie faux pas
    - w/s Kornela Morawieckiego...
  • buldog2 09.10.19, 18:21
    Dziś Wałęsa jest postacią groteskową, może komediową. Widać było po jego obietnicy, że przyjedzie do Warszawy i stanie na czele szturmu na władze reżymu PIS. Osobiście poprowadzi szturm. Nawet w TOK FM się z Wałęsy śmiali. I później, kiedy wystawiał świadectwo moralności Jankowskiemu, też. I ostatnio, kiedy w nieszczęśliwym czasie i miejscu, powiedział prawdę.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • j-k 09.10.19, 18:26
    nie wiem, czy powiedzial prawde - ale jak sam napisales - popelnil faux pas.

i poparcie takiej (juz niestety nieco niepowaznej) postaci - glosow PSL-owi raczej nie doda...
  • buldog2 09.10.19, 18:07
    Nie słuchajcie go PISięta. JA! Ja mam lepszy pomysł. POmysł.
    POwinnyście wycinać albo wyrwać z kartki wyborczej nazwiska wszystkich kandydatów spoza PISu. No, nazwiska członków-kandydatów z PSL i Wiosny możecie zostawić wydarte w połowie, bo to sojusznicy i przyszli koalicjanci.

--
  • adalberto3 09.10.19, 18:28
    Zatroskani o przyszłość Ojczyzny. W przeciwieństwie do np. posła Neumanna, supermena PO.
  • czandra1 09.10.19, 19:11
    "Myślący" tak jak ty, oni są ogłupiali za pięćset sprzedali swoją wolność, godność, i honor, sprawdź w necie co znaczą te słowa.

--
    Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
    Obie są przerażające.
    Arthur C. Clark.
  • adalberto3 09.10.19, 20:11
    Pomoc rodzinie to coś normalnego w krajach cywilizowanych. Na razie jest to forma 500+, potem pewnie dojdą inne. Doraźnie, bieda i głód wśród dzieci zostały w praktyce zlikwidowane. "Rządy PO-PSL" oznaczały płacenie haraczu międzynarodowej mafii. Brutalnie może trzeba nawet odpowiedzieć na pytanie - ile trzeba zapłacić za europejską "karierę" polskiego polityka czy tylko jego poklepanie po ramieniu. To się kończy i to jest właśnie przywrócenie wolności, godności i honoru.
  • pies.na.czarnych 09.10.19, 19:11
    Pisi słuchają tylko plebanów:(
    PARAFIA UCZY, NA KOGO NIE GŁOSOWAĆ. INACZEJ NIE JESTEŚ KATOLIKIEM

www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Parafia-w-niestepowie-uczy-na-kogo-nie-glosowac.-Inaczej-nie-jestes-katolikiem?fbclid=IwAR0hS1o0ZznuSrZ-iza5SNqpkr17RTNM40PmaayLbeF_2HepXtxiXRmg9PM

--
    Uwaga szczur!
  • czandra1 09.10.19, 19:18
    A ja twierdzę, Kto zagłosuje na pisiarnię, ten będzie smażył się w piekle po wsze czasy, i to w towarzystwie Rydzyka.

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • eko_hulajnoga_ryzego 09.10.19, 21:26
    a Wyborcza tez uczy, ale jej nie sluchaja - co za pech :(
  • eko_hulajnoga_ryzego 09.10.19, 21:25
    no widze ze kwicznik w obozie zydokomuny jest juz totalny

milo popatrzec
  • yoma 09.10.19, 21:27
    Ten pomysł, to on bardzo dobry jest.

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła