Dodaj do ulubionych

Nadęty Bufon

11.10.19, 10:41
Zjemkiewicz wydalił z siebie takie o to zdanie: "Bardzo dawno temu byłem jednym z pierwszych recenzentów, który dostrzegł Olgę Tokarczuk i wróżył jej wielką przyszłość, więc gratulując laureatce, gratuluję trochę sobie"
A w zeszłym roku wydalił taką opinię :"Szumowska, Pawlikowski i Tokarczuk to beneficjenci 'dobrej zmiany'. Z całym szacunkiem, ale zawdzięczają nagrody temu, że zachodnie lewicowe salony chcą wesprzeć polskie ekspozytury w walce z 'nacjonalistycznym reżimem'. I super, bierzcie, tylko nie kwitujcie pluciem na Polskę"
Przypomina mi się bajka o g..nie i statku, nieczytaty Gliński, teraz Zjemkiewicz, ciekawym kto jeszcze się podepnie pod O. Tokarczuk?

natemat.pl/287053,ziemkiewicz-o-noblu-tokarczuk-gratuluje-tez-sobie-wczesniej-ja-krytykowal

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Obserwuj wątek
    • erte2 Re: Nadęty Bufon 11.10.19, 11:09
      To takie "przylepianie się" jest dla tego osobnika nader charakterystyczne. Przypomnijmy - zaczynał swoją karierę za głębokiej komuny w czasopiśmie "Fantastyka" (tak, wiem, będę zaraz obrugany za czepianie się, ale w latach '80. władza próbowała odciągnąć społeczeństwo od polityki przy pomocy okultyzmu, łagodnej erotyki i fantastyki właśnie - to są fakty). I kiedy wielu pisywało do "bibuły" ziemkiewicz służył komunie.
      W czasach kiedy odwaga już była taniutka, pan ziemkiewicz (nota bene, używając pisowskiej nomenklatury, "resortowe dziecko") z opluwania Adama Michnika uczynił sobie źródełko utrzymania, słusznie domniemując że zasiana w latach '80. nienawiść do niego w pewnej części społeczeństwa zaowocuje (choćby z powodu pochodzenia) i na tym można będzie coś ugrać.
      Dziś ten "rewolucjonista dnia ostatniego" wzorem niejakiego piotrowicza stanisława głośno wrzeszczy "Precz z komuną!" - może dlatego że mają ze sobą wiele wspólnego (rozwiniętą do perfekcji mimikrę że tak to eufemistycznie nazwę).
      Podsumowując - wyjątkowo obrzydliwa i godna pogardy postać.
    • pies.na.czarnych Re: Nadęty Bufon 11.10.19, 11:45
      scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/73076848_2415659162042767_5339157039174123520_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQnYXzy7Bso-fWUY64saczBlT57N-mGr0Ds70yKTYlV730cR5QVmHYBw6xe_dihxAPOgqYnoTHXcFsqWT65CNnM6&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&oh=90225efa98f18f9c57be483fcf4ff80b&oe=5E2CB724
      --
      Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka