Dodaj do ulubionych

Taka sobie polityczna głupawka

11.10.19, 12:28
Sondażowa.

Hmm... Dzwonią do ciebie z jakiejś NN sondażowni i pytają czyim sympatykiem jesteś. Pierwszy odruch - skąd mają mój numer? Aha, wylosowany. Drugi odruch - cholera ich wie, bo pisowska swołocz ma prawdziwego fijoła na punkcie podsłuchów i kwalifikacji wróg czy nasz. Nawet swoich nie oszczędzają, bo dobry hak to podstawa lojalności. Klasyką to niejaki Banaś o którym na bank mają teczkę jak Encyklopedia Britannica. Cały Kraków wiedział oprócz tych niby profesjonalistów.

Moje pytanie jest takie - ilu dla świętego spokoju deklaruje swoją lojalkę wobec tej swołoczy?

Dowiemy się po wyborach. Za kotarą wszyscy są odważni.
Obserwuj wątek
    • borrka Wbrew panującym streotypom "nieujarzmionych" 11.10.19, 12:37
      Pańszczyźniani jarzmo lubią, a już bez wątpienia boją się "wadzy".
      Więc to, co mówią w sondażach może bardzo odbiegać od przekonań, ale czy od kartki wyborczej też?
      Przecież te kartki "poznaczone" i wadza wi :)

--
      Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
    • haen2010 Re: Taka sobie polityczna głupawka 11.10.19, 13:49
      Ja już pisałem, że rusycyzm "polska swołocz" oddaje dość dokładnie realny program i charakter tych osobników składających się na tzw partię polityczną. Jak możesz to proszę o lepsze określenia. Definicję sprawdziłem w Słowniku PWN. Nic dodać, nic ująć.
      Ze mnie żaden bohater. Głosuję na Kidawę - Błońską. Napiszesz donos do swoich kolesi od Kamińskiego? Bez sensu, bo już dawno tam jestem i pieprzę to całkowicie.
      • qinto Re: Taka sobie polityczna głupawka 11.10.19, 14:07
        Napiszesz donos do swoich kolesi od Kamińskiego? Bez sensu, bo już dawno tam jestem i pieprzę to całkowicie.

Słuchaj uważnie haen, bo dwa razy nie będę powtarzać.....
        Ja nie mam już na kogo głosować, kiedy Palikot obiecał zniszczenie lewicy a przed wyborami w 2015r związał się w koalicję z SLD-Millera, powiedziałem sobie, że już więcej na nich nie zagłosuję.
        Dzisiejszy twór lewicowy trumwirat Czarzasty,Biedroń, Zandberg - budzi moje obrzydzenie.
        PO, PSLem rzygam od czasów kiedy rządzili.
        Po raz kolejny deklaruję, że nie głosowałem i nie będę głosował na PiS.

--
        Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
          • sverir Re: Taka sobie polityczna głupawka 11.10.19, 14:38
            " Ciekawe, że pisia swołocz przy każdej okazji próbuje na wmówić, że nie glosuje na PiS"

To tak samo zabawne jak obrońca demokracji, który popiera niedemokratyczne rozwiązania, kiedy moze się do kogoś przyjebać.

--
            „Chyba niedługo napiszę list do członków, który zacznie się słowami: Czujne organa bezpieczeństwa partii i bohaterski komitet polityczny zapobiegły spiskowi, wyrzucając ze swoich szeregów gada Zbigniewa Ziobrę oraz dwa płazy Jacka Kurskiego i Tadeusza Cymańskiego"
            Pan Prezes
        • haen2010 Re: Taka sobie polityczna głupawka 11.10.19, 14:35
          To mogę zrozumieć. Ale głosować na przyzwoitych jeszcze polityków uważam za swój obowiązek. Mam drobną satysfakcję, że mój głos dwukrotnie wypromował Trzaskowskiego (raz z niebiorącego miejsca do Brukseli, drugi raz na Prezydenta Warszawy). Dobrze obstawiałem. Nie muszę się wstydzić za mój wybór.

Kaczuś przegra solidnie w Warszawie z przyzwoitością tej pani. Tego jestem całkowicie pewny. Pomimo tego, że machlojki Schetyny były jego własną głupawką i są spóźnione. Co mnie obchodzi reszta Polski?

Gdzieś tam jest mój post " Warszawiak w rozpaczy". Może przeczytali?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka