Dodaj do ulubionych

Uregulować Tokarczuk

11.10.19, 19:10
"W nowym programie PiS znalazł się zaskakujący zapis dot. zawodu artysty. Partia rządząca planuje bowiem odgórnie regulować ten fragment rynku i ustalać, kto jest artystą, a kto nim nie jest. "

crowdmedia.pl/tak-tylnymi-drzwiami-wprowadza-cenzure-bedzie-gorzej-niz-w-prl/

To jest bardzo dobre rozwiązanie. Trudno oczekiwać, aby Państwo pozwalało na szarganie świętości, na podłe ataki na Naród, Partię czy Kościół pod płaszczykiem twórczości artystycznej. Prezentowanie Polaków jako właścicieli niewolników czy morderców Żydów musi się skończyć! Osoby, które kalają własne gniazdo muszą tracić prawo do publikowania swych paszkwilów. Ci tak zwani artyści, sponsorowani z zagranicy przez wrogów naszej Ojczyzny, muszą skończyć swą krecią robotę godzącą w nasz ustrój, w nasz Naród. Zajmowanie się twórczością artystyczna nie jest prawe tylko przywilejem. A przywilejami Państwo powinno obdzielać swych obywateli w sposób rozsądny, kierując się interesem narodowym.

Pozostaje pytanie co robić z tak zwanymi artystami, którzy nie przerwą swej wrogiej działalności, którą można porównać z działalnością terrorystów. Nad tym Partia będzie musiała się jeszcze zastanowić.

S.
--
Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
Obserwuj wątek
    • qinto Re: Uregulować Tokarczuk 11.10.19, 19:15
      Przez ostatnie lata, nie słyszałem aby POgrobowcy powoływali się na Tokarczuk.
      Na forum również.

--
      Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
      • snajper55 Re: Uregulować Tokarczuk 11.10.19, 19:54
        qinto napisał:

> Przez ostatnie lata, nie słyszałem aby POgrobowcy powoływali się na Tokarczuk.
        > Na forum również.

A ja przez ostatnie 30 lat nie słyszałem, aby ktoś chciał, aby to państwo określało kto jest artystą, a kto nie jest.

S.
        --
        Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
        • qinto Re: Uregulować Tokarczuk 11.10.19, 20:03
          snajper55 napisał:

> qinto napisał:
          >
          > > Przez ostatnie lata, nie słyszałem aby POgrobowcy powoływali się na Tokar
          > czuk.
          > > Na forum również.
          >
          > A ja przez ostatnie 30 lat nie słyszałem, aby ktoś chciał, aby to państwo okreś
          > lało kto jest artystą, a kto nie jest.

Pani Tokarczuk jest według ciebie artystką?
          Artystką jest pani Janda, co na nią "srają" pani Manuela Gretkowska, że nie wspomnę o Pszoniaku i Stuhrze. Obu Stuhrach.
          Pani Tokarczuk jest literatem (tką).

--
          Troll i hejter to po prostu cyberzuk-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
      • buldog2 Re: Uregulować Tokarczuk 11.10.19, 21:51
        Olga Tokarczuk nie angażowała się w politykę.

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
      • eiran Re: Uregulować Tokarczuk 11.10.19, 22:28
        A to dlatego, rysiu, że jesteś nieporadny jak dziecko (albo nawet staruszek) we mgle. Do tego - najwyraźniej - nie potrafisz się posługiwać wyszukiwarką i to na zupełnie elementarnym poziomie.

--
        Przez 14 lat ayran.
    • pies.na.czarnych Re: Uregulować Tokarczuk 11.10.19, 22:34
      > Pozostaje pytanie co robić z tak zwanymi artystami

Jaroslaw Kaczynski studiuje aktualnie Czerwona Ksiazeczke Mao Tse Tunga z nadzieja, ze znajdzie w niej juz wyprobowane metody pozwalajace rozwiazac Kwestie Artystow w Polsce.

--
      Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka