Dodaj do ulubionych

Kiedy widzę Grzesia i Kasię...

14.10.19, 11:37
W miłosnym uścisku to pilot sam się wyłącza. Odruch bezwarunkowy jak u pieska Pawłowa.

Zgodnie zarobili na kiepski seks. Wykończając KOD i Nowoczesną.
Obserwuj wątek
    • qinto Re: Kiedy widzę Grzesia i Kasię... 14.10.19, 11:41
      To swołocz.....

--
      Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
      • lech1966 Re: Kiedy widzę Grzesia i Kasię... 14.10.19, 11:47
        Nie narzekaj Heniek. Czy nie tego oczekiwaliwscie? Jak wam to mówiłem to dostawałem w zamian hamstwo i inwektywy. Na FK nic nie uleglo zmianie. Hamstwo i inwektywy są na porządku dziennym. To nie ta metoda która pozwala przekonać tych co stracili zaufanie. Ale wy nadal uważacie że hamstwem do czegoś dojdziecie. Oby tak dalej, już wolę sto razy SLD niż POKO z etatowymi trollami.

--
        Nic nam teraz nie wychodzi
        PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
        Autor KZP
        Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
    • eiran Re: Kiedy widzę Grzesia i Kasię... 14.10.19, 11:44
      Jako doświadczony behawiorysta jestem gotów ci wyjaśnić, na czy polega odruch bezwarunkowy, a na czym warunkowy. W każdym razie, odwracanie się na widok Schetyny i Lubnauer, to na pewno warunkowy.

--
      Przez 14 lat ayran.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka