Dodaj do ulubionych

Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach

14.10.19, 18:32
Koalicja Obywatelska bezapelacyjnie wygrała wybory w dwóch wrocławskich więzieniach (przy ul. Kleczkowskiej i Fiołkowej) oraz w Areszcie Śledczym przy Świebodzkiej. Na drugim miejscu był PSL, dalej SLD i Konfederacja, a na końcu PiS.

gazetawroclawska.pl/grzegorz-schetyna-zmiazdzyl-pis-w-wiezieniach/ar/c1-14501793
Obserwuj wątek
    • szczureks Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 14.10.19, 18:47
      juz pisowski śmieciu ci tlumacze

Kierowca seicento tez glosowal na PO, bo jako niewinny czlowiek moze byc wrobiony w sprawstwo w wypadku z udzialem Szydło.
      Ludzie we wiezieniach boja sie PIS bo wiedza ze pisowskie katole sa msciwe.
      Sławetne 30 lat wiezienia dla pedofilow wymyslone przez Ziobre moze skutkowac tym ze 30 lat dostanie pedofil z PO, pedofil z PIS albo klecha zostana jedynie przeniesieni do innego okregu wyborczego albo do innej parafii.
      Wytlumaczeniem tego o czym piszesz pislamski durniu jest to ze PIS chce sie lansowac i sie lansuje wysokimi wyrokami.
      30 lat za pedofilie do debilizm - nawet jak pedofilem ma byc klecha kosciola pislamsko-katolickiego albo śmieć z twojej partyji
      • qqazz Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 14.10.19, 19:48
        Ooo "kultura" pewnych kręgów daje o sobie znać...

--
        wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html----
        "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
      • sverir Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 14.10.19, 20:14
        A co tu tłumaczyć? We wrocławskich ZK przebywa 2432 osadzonych, na KO głosowało 27,5% z nich. Porównywalnie z resztą społeczeństwa. Nic niezwykłego.

--
        „Chyba niedługo napiszę list do członków, który zacznie się słowami: Czujne organa bezpieczeństwa partii i bohaterski komitet polityczny zapobiegły spiskowi, wyrzucając ze swoich szeregów gada Zbigniewa Ziobrę oraz dwa płazy Jacka Kurskiego i Tadeusza Cymańskiego"
        Pan Prezes
        • taniarada Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 14.10.19, 20:24
          sverir napisał:

> A co tu tłumaczyć? We wrocławskich ZK przebywa 2432 osadzonych, na KO głosowało
          > 27,5% z nich. Porównywalnie z resztą społeczeństwa. Nic niezwykłego.
          >
          Dodaj jeszcze psychiatryki. Tam też wariaci głosowali na KO. Normalny to tylko na PIS.🤣
          • sverir Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 15.10.19, 00:40
            "Dodaj jeszcze psychiatryki. Tam też wariaci głosowali na KO"

Mógłbym też dodać dom opieki społecznej, ale tam akurat głosowali na PiS.

--
            „Chyba niedługo napiszę list do członków, który zacznie się słowami: Czujne organa bezpieczeństwa partii i bohaterski komitet polityczny zapobiegły spiskowi, wyrzucając ze swoich szeregów gada Zbigniewa Ziobrę oraz dwa płazy Jacka Kurskiego i Tadeusza Cymańskiego"
            Pan Prezes
        • no-popis Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 15.10.19, 00:05
          sverir napisał:

> A co tu tłumaczyć? We wrocławskich ZK przebywa 2432 osadzonych, na KO głosowało
          > 27,5% z nich. Porównywalnie z resztą społeczeństwa. Nic niezwykłego.
          Twój brak szacunku do liczb i logiki POnownie został zaprezentowany.

--
          youtu.be/VgQQKbqF56M
          • sverir Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 15.10.19, 00:39
            "Twój brak szacunku do liczb i logiki POnownie został zaprezentowany"

Mógłbyś się ode mnie odpierdolić wreszcie?

--
            Pan Prezes
            • inocom Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 15.10.19, 00:42
              sverir napisał:

> "Twój brak szacunku do liczb i logiki POnownie został zaprezentowany"
              >
              > Mógłbyś się ode mnie odpierdolić wreszcie?

Procenty nie są wielkością addytywną. Twój przedmówca ma rację. Nie ty. Po prostu jesteś ignorantem w tej materii. Materii jest addytywna.

--
              [url=https://web.archive.org/web/20190613101459/www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1796358,1,to-juz-jest-pogrom-czyli-antysemicki-wpis-pzpn.read]„GOOOOOOOL! To już jest pogrom! Prowadzimy z Izraelem 4:0!”. Nacechowany antysemicko wpis został zmodyfikowany po naszej publikacji.[/url]
              wpolityce.pl/polityka/450497-to-juz-jest-pogrom-polityka-atakuje-pzpn-za-wpis-na-fb
              • sverir Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 15.10.19, 00:49
                "Procenty nie są wielkością addytywną"

To nie procent jest tu badaną wielkością, tylko odsetek głosujących. A istota czy też kontekst umyka ci Piotrusiu - wyniki w więzieniach nie pokazują wcale jakiegoś wyjątkowo wielkiego poparcia dla PO/KO. Zresztą w innym wątku już zdaje się kaziu napisał, że w więzieniach wygrał PiS. Zajmuj się odczynnikami, Piotrusiu, bo polityka i nauki społeczne są ci obce. Buziak.

--
                Pan Prezes
                • inocom Dalej jet to "stężenie" 15.10.19, 00:54
                  sverir napisał:

> "Procenty nie są wielkością addytywną"
                  >
                  > To nie procent jest tu badaną wielkością, tylko odsetek głosujących. A istota c
                  > zy też kontekst umyka ci Piotrusiu - wyniki w więzieniach nie pokazują wcale ja
                  > kiegoś wyjątkowo wielkiego poparcia dla PO/KO. Zresztą w innym wątku już zdaje
                  > się kaziu napisał, że w więzieniach wygrał PiS. Zajmuj się odczynnikami, Piotru
                  > siu, bo polityka i nauki społeczne są ci obce. Buziak.

Jacusiu, buziak od ciebie jest obrzydliwy.

--
                  Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
                  • sverir Re: Dalej jet to "stężenie" 15.10.19, 01:11
                    " Jacusiu, buziak od ciebie jest obrzydliwy"

Piotrusiu, różnica między nami polega na tym, że ja nie mam na imię Jacuś:))

--
                    Pan Prezes
                    • inocom Re: Dalej jet to "stężenie" 15.10.19, 01:15
                      sverir napisał:

> " Jacusiu, buziak od ciebie jest obrzydliwy"
                      >
                      > Piotrusiu, różnica między nami polega na tym, że ja nie mam na imię Jacuś:))

Są tacy co się wstydzą rodziców i wszystkiego co od nich otrzymali.
                      Dla mnie nie ma znaczenie czy jesteś Ahmed czy Jacuś. Tylko cham się nie przedstawia.

--
                      Rodzina = jeden mężczyzna, jedna kobieta, w trwałym związku, i ich dzieci; za Konstytucją RP Art. 18.
                      • sverir Re: Dalej jet to "stężenie" 15.10.19, 01:35
                        "Dla mnie nie ma znaczenie czy jesteś Ahmed czy Jacuś. Tylko cham się nie przedstawia"

Tłumaczysz, dlaczego nigdy mi się nie przedstawiłeś?

--
                        Pan Prezes
                        • inocom Re: Dalej jet to "stężenie" 15.10.19, 01:50
                          sverir napisał:

> "Dla mnie nie ma znaczenie czy jesteś Ahmed czy Jacuś. Tylko cham się nie przed
                          > stawia"
                          >
                          > Tłumaczysz, dlaczego nigdy mi się nie przedstawiłeś?

Jak się nie przedstawiłem, jak me imię znasz?

--
                          "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
              • buldog2 Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 15.10.19, 01:27
                Czasem tak, czasem nie [są]. Zależy jak popatrzeć.
                Np., chlałem na umór i narobiłem długów. 20% swojego budżetu rocznego w jednym banku i 60% w drugim.
                Razem 80% deficytu.
                Choć, niestety, jak mam kanister 40% Borygo, i pół niewypitego drugiego kanistra Borygo też 40%, to jak je zleję, Borygo nie będzie miał 80%, ani nawet 60. Ale to inny przypadek, porady trzeba zasięgać u dochtora chemika-ekonomisty.

--
                Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
                Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
                Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
                Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
                • inocom Nie pij Borygo. 15.10.19, 01:38
                  buldog2 napisał:

> Czasem tak, czasem nie [są]. Zależy jak popatrzeć.
                  > Np., chlałem na umór i narobiłem długów. 20% swojego budżetu rocznego w jednym
                  > banku i 60% w drugim.
                  > Razem 80% deficytu.
                  > Choć, niestety, jak mam kanister 40% Borygo, i pół niewypitego drugiego kanistr
                  > a Borygo też 40%, to jak je zleję, Borygo nie będzie miał 80%, ani nawet 60. Al
                  > e to inny przypadek, porady trzeba zasięgać u dochtora chemika-ekonomisty.

Świat będzie smutniejszy bez Ciebie.

Stężenie nie jest wielkością addytywną.

--
                  Jako społeczeństwo bardzo potrzebujemy platformy, która nie decyduje się banować ludzi odbiegających od mentalności tłumu - Mikhaila Peterson.
          • buldog2 Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 15.10.19, 01:35
            O, ludzikowo z kolejną specjalizacją. Albo sprawnością z obozu pionierów czy zuchów.
            Już nie tylko fizyk kwantowy, prezes i właściciel korporacji (w którym dyrektorzy ludzikowo mają sekretarki po grubo ponad 5000 miesięcznie po podatkach). Po obozie ludzikow otrzymał od zastępowego sprawność logika czy tam procentowego, wszystko jedno.

--
            Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    • x2468 Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 14.10.19, 19:10
      W psychiatrykach bez zmian;
      scontent-frx5-1.cdninstagram.com/vp/2ab2850cc6457e71d107196946553698/5E28BFD1/t51.2885-15/e15/s640x640/70131373_393961444597059_7463030130885082519_n.jpg?_nc_ht=scontent-frx5-1.cdninstagram.com&_nc_cat=103&ig_cache_key=MjEzNDEyOTE3NzQ5NjkzNTkzNA%3D%3D.2
      --
      Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem Kamińskim.
    • taniarada Trzeba dodać 14.10.19, 20:19
      Ze hejterki się nie spisały.Kasę zabrać .Snajperowi moderację też.To teraz na początku kadencji:
      1. Reforma sądów
      2. Nową ustawa medialna na wzór niemiecki lub francuski.
      3. Cela+
      4. Wietrzenie MSZ
      5. Prawdziwa reforma uczelni polskich.
      Bez tego nie będzie trzeciej kadencji.
    • buldog2 Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 14.10.19, 20:21
      A czy to może dziwić?
      W więzieniach i AŚ siedzą przeciwnicy albo ludzie obojętni dla reżymu. Niektórzy bywają zamordowania i choć to rzadkość, śmieszne nie jest. PISowcy zostają ułaskawiani, nawet nielegalnie i nieważnie (ale póki co skutecznie), a ich wódz JAR przyłapany na kradzieży i oskarżony o nią przez rodzinę, nawet nie został przesłuchany. To jak miał głosować na PIS z AŚ czy ZK?

--
      • taniarada Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 14.10.19, 20:29
        buldog2 napisał:

> A czy to może dziwić?
        > W więzieniach i AŚ siedzą przeciwnicy albo ludzie obojętni dla reżymu. Niektórz
        > y bywają zamordowania i choć to rzadkość, śmieszne nie jest. PISowcy zostają uł
        > askawiani, nawet nielegalnie i nieważnie (ale póki co skutecznie), a ich wódz J
        > AR przyłapany na kradzieży i oskarżony o nią przez rodzinę, nawet nie został pr
        > zesłuchany. To jak miał głosować na PIS z AŚ czy ZK?
        >
        Na zdrowy chłopski rozum to na PIS.Jeszcze raz przeczytaj co napisałeś.PS a gdzie brat Piq?Siedzi gdzieś w kącie chla z rozpaczy.Tyle się napracował.I szlag bombki trafił😎😅
        • buldog2 Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 14.10.19, 23:10
          No tak, na PIS, ale jak mają to zrobić PISowscy przestępcy, skoro ich w ZK i AŚ nie ma.
          Mają ich na 48h czy tydzień zatrzymywać w AŚ, czy oddelegować na np. miesiąc do ZK?
          Chociaż, dlaczego nie?
          Można urządzić AŚ albo ZK w Pałacu Prezydenckim, ośrodku wypoczynkowym w Wiśle przemianowanym czasowo na ZK czy gdzie indziej.

--
      • no-popis Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 15.10.19, 00:08
        buldog2 napisał:

> A czy to może dziwić?
        > W więzieniach i AŚ siedzą przeciwnicy albo ludzie obojętni dla reżymu. Niektórz
        > y bywają zamordowania
        i
        Pisz po rosyjsku, w Twoim rodzimym języku, może proste odmiany nie będą wtedy tak raziły po oczami.
        --
        youtu.be/VgQQKbqF56M
      • lech1966 Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 15.10.19, 00:10
        rzewuski1 napisał:

> Bo więźniów nie przerobi żadna propaganda , przestępcy są ściemniaczami i poz
        > nają kto ich bajeruje.
        Zastanawiająca jest stałość wyboru w więzieniach. Zawsze wygrywa w nich PO teraz jeszcze KO. Choć nie wydaje mi się aby tam byli wyłącznie znajomi Schetyny.

--
        Nic nam teraz nie wychodzi
        PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
        Autor KZP
        Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
        • sverir Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 15.10.19, 00:37
          "Zastanawiająca jest stałość wyboru w więzieniach. Zawsze wygrywa w nich PO teraz jeszcze KO. Choć nie wydaje mi się aby tam byli wyłącznie znajomi Schetyny"

A mnie zastanawia stałość wyboru wśród murarzy, a przecież - jak podała TVP - to stamtąd wywodzi się najwięcej pedofilów.

--
          Pan Prezes
          • lech1966 Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 15.10.19, 11:22
            sverir napisał:

> "Zastanawiająca jest stałość wyboru w więzieniach. Zawsze wygrywa w nich PO ter
            > az jeszcze KO. Choć nie wydaje mi się aby tam byli wyłącznie znajomi Schetyny"
            >
            > A mnie zastanawia stałość wyboru wśród murarzy, a przecież - jak podała TVP - t
            > o stamtąd wywodzi się najwięcej pedofilów.

A jak oni wybierają? Może też wybierają POKO?

--
            Autor KZP
            • sverir Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 15.10.19, 11:34
              " A jak oni wybierają? Może też wybierają POKO?"

Nie. PiS wygrał we wszystkich grupach wiekowych, zawodowych i wykształceniowych. Siłą rzeczy musiał też wygrać wśród murarzy.

--
              Pan Prezes
              • eiran Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 15.10.19, 12:04
                Murarze, jako zboczeńcy (co jest przedmiotem powszechnej wiedzy), raczej nie głosowali na PiS.
                Julian Tuwim napisał wiersz zaczynający się od słów:

Murarz domy buduje,
                Krawiec szyje ubrania,
                Ale gdzieżby co uszył,
                Gdyby nie miał mieszkania?

Najwyraźniej murarze i krawcy zwabiali biedne dzieciaki do swoich mieszkań i tam dawali upust swoim homoseksualnym i pedofilnym chuciom.

--
                Przez 14 lat ayran.
                • taniarada Musisz więcej szukać aryanku 15.10.19, 19:38
                  eiran napisał:

> Murarze, jako zboczeńcy (co jest przedmiotem powszechnej wiedzy), raczej nie gł
                  > osowali na PiS.
                  > Julian Tuwim napisał wiersz zaczynający się od słów:
                  >
                  > Murarz domy buduje,
                  > Krawiec szyje ubrania,
                  > Ale gdzieżby co uszył,
                  > Gdyby nie miał mieszkania?

>
                  > Najwyraźniej murarze i krawcy zwabiali biedne dzieciaki do swoich mieszkań i ta
                  > m dawali upust swoim homoseksualnym i pedofilnym chuciom.
                  >
                  Wśród 877 osób odbywających obecnie karę za pedofilię, 275 nie posiada konkretnego zawodu, 144 było pracownikami dorywczymi, 50 wykonywało zawód murarza, 22 było magazynierami, 21 rolnikami, a 19 robotnikami. Skazanych za przestępstwa seksualne wobec dzieci jest też 2 księży i 1 zakonnik.Dane na swoim profilu społecznościowym Facebook opublikował w środę wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. "W związku z licznymi prośbami publikuję wykaz osób skazanych przez Sąd za pedofilię z art 200, 200a, 200b KK z 1997 z podziałem na zawody. Wkrótce również w #rejestrpedofilow będzie obok nazwiska oznaczenie zawodu. Suche dane. Niech każdy oceni sam" - podał Patryk Jaki.

Wiceminister sprawiedliwości opublikował dane Biura Informacji i Statystyki Centralnego Zarządu Służby Więziennej dotyczące osób skazanych prawomocnym wyrokiem za popełnienie tego typu przestępstw. Chodzi m.in. o wykorzystywanie seksualne dzieci, obcowanie płciowe z małoletnim poniżej 15 roku życia lub dopuszczania się wobec niego innej czynności seksualnej, produkowania lub utrwalania treści pornograficznych, czy propagowania lub pochwalania zachowań o charakterze pedofilskim. Statystyki dotyczą osób, które na dzień 13 maja 2019 r.powinny odbywać wyrok.
                  Tylko się nie szlochaj że to Jaki opublikował.
                  • eiran Re: Musisz więcej szukać aryanku 16.10.19, 10:48
                    Niepełnosprawny umysłowo złodziej znowu wykonał wklejkę bez zaznaczenia źródła:

www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-05-15/murarze-rolnicy-osoby-bez-zawodu-jaki-opublikowal-statystyki-dotyczace-skazanych-za-pedofilie/
                    --
                    Przez 14 lat ayran.
                    • lech1966 Re: Musisz więcej szukać aryanku 16.10.19, 11:27
                      eiran napisał:

> Niepełnosprawny umysłowo złodziej znowu wykonał wklejkę bez zaznaczenia źródła:
                      >
                      > www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-05-15/murarze-rolnicy-osoby-bez-zawodu-jaki-opublikowal-statystyki-dotyczace-skazanych-za-pedofilie/

A jakie to ma znaczenie? W twojej wklejce cyfry podane przez tanie są takie same. Co niepełnosprawny umysłowo trollu chciałeś udowodnić???

--
                      Autor KZP
              • inocom Murarze mają karty stałego pobytu 15.10.19, 18:23
                sverir napisał:

> " A jak oni wybierają? Może też wybierają POKO?"
                >
                > Nie. PiS wygrał we wszystkich grupach wiekowych, zawodowych i wykształceniowych
                > . Siłą rzeczy musiał też wygrać wśród murarzy.

Na taką kartę nie da się brać udziału w wyborach parlamentarnych.

--
                Szerszeń może mieć około 4,5 cm długości, 7,5-centymetrową rozpiętość skrzydeł i 6-centymetrowe żądło. W jednym gnieździe mogą żyć nawet tysiące owadów. Żądła wstrzykują toksyny, które prowadzą do wstrząsu anafilaktycznego, ciężkiego stanu nagłego, który charakteryzuje się szybkim obniżeniem ciśnienia tętniczego, stanowiąc realne zagrożenie dla życia.
              • lech1966 Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 16.10.19, 11:22
                sverir napisał:

> " A jak oni wybierają? Może też wybierają POKO?"
                >
                > Nie. PiS wygrał we wszystkich grupach wiekowych, zawodowych i wykształceniowych
                > . Siłą rzeczy musiał też wygrać wśród murarzy.

Ale twardych danych nie masz? To tylko domysły. Co prawda to nie wyłącznie murarze ale wśród moich znajomych budowlańcy głosują za POKO. Jeden z nich dałby się POkroic albo PObiłby za POKO.

--
                Autor KZP
                • sverir Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 16.10.19, 12:38
                  "Ale twardych danych nie masz? To tylko domysły"

Wierzę TVPiS, że PiS wygrywa we wszystkich grupach społecznych.

"wśród moich znajomych budowlańcy głosują za POKO. Jeden z nich dałby się POkroic albo PObiłby za POKO"

Murarz dałby się pokroić za PO? Akurat:))

--
                  Pan Prezes
                  • lech1966 Re: Schetyna zmiażdżył PiS - W więzieniach 16.10.19, 13:16
                    sverir napisał:

> "Ale twardych danych nie masz? To tylko domysły"
                    >
                    > Wierzę TVPiS, że PiS wygrywa we wszystkich grupach społecznych.
                    >
                    > "wśród moich znajomych budowlańcy głosują za POKO. Jeden z nich dałby się POkro
                    > ic albo PObiłby za POKO"
                    >
                    > Murarz dałby się pokroić za PO? Akurat:))

Budowlaniec a nie murarz, nie wiem jaki ma zawód konkretnie ale na 100% jest budowlańcem pracownikiem fizycznym.

--
                    Autor KZP
    • maotsetung I co w tym dziwnego? 15.10.19, 08:53
      Przecież od dawien dawna wiadomo, że w więzieniach nie tolerują pedofilii, a PiS to obrońca tych kieckowych zboków.

--
      PiSkultura:www.tvp.info/44501126/roztanczony-narodowy-do-pge-narodowym

Koniecznie z dżwiękiem
      • lech1966 Re: I co w tym dziwnego? 16.10.19, 11:28
        maotsetung napisał:

> Przecież od dawien dawna wiadomo, że w więzieniach nie tolerują pedofilii, a Pi
        > S to obrońca tych kieckowych zboków.

To że głosują na POKO to raczej porozumienie w interesach a nie tolerancja pedofilii.

--
        Autor KZP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka