Dodaj do ulubionych

coraz bliżej koalicji PIS - PSL

15.10.19, 17:57
podobno pan Libicki jest szykowany na marszałka Senatu, a pan Kosiniak Kamysz na ministra rolnictwa i wicepremiera. Wydaje się że PSL najlepiej wyjdzie na tych wyborach.
Obserwuj wątek
    • no-popis Kali uważa, że 15.10.19, 18:01
      januszek22 napisał:

> podobno pan Libicki jest szykowany na marszałka Senatu, a pan Kosiniak Kamysz n
      > a ministra rolnictwa i wicepremiera. Wydaje się że PSL najlepiej wyjdzie na tyc
      > h wyborach.
      Jak PSL jest w koalicji z PO to jest to suszna koalicja a jak jest w koalicji z PiS to jest to nieSuszna koalicja :)
      PS
      Libicki ? Bardzo porządny i etyczny polityk.

--
      youtu.be/VgQQKbqF56M
      • qinto Re: Kali uważa, że 15.10.19, 18:05
        Zobaczymy co będzie.
        Może faktycznie "peezel" na tym dobrze wyjdzie, bo przecież i tak przylgnęło już do nich określenie "obrotowi".
        No i potwierdzi się znane powiedzenie - kto wygra wybory? nasz koalicjant.

--
        Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
      • buldog2 Re: Kali uważa, że 15.10.19, 18:20
        Nie, ludzikow. Już w kampanii PSL potwierdził własną sprzedajność i choć przejście pojedynczego senatora do klubu PIS jest mało prawdopodobne, to już sprzedajność tej ferajny en bloc to nic dziwnego. To nawet jedynie słuszna koalicja obu partnerów.

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
      • el.commendante Re: Kali uważa, że 15.10.19, 19:45
        no-popis napisała:

> januszek22 napisał:
        >
        > > podobno pan Libicki jest szykowany na marszałka Senatu, a pan Kosiniak Ka
        > mysz n
        > > a ministra rolnictwa i wicepremiera. Wydaje się że PSL najlepiej wyjdzie
        > na tyc
        > > h wyborach.
        > Jak PSL jest w koalicji z PO to jest to suszna koalicja a jak jest w koalicji z
        > PiS to jest to nieSuszna koalicja :)
        > PS
        > Libicki ? Bardzo porządny i etyczny polityk.
        >
        PO to jest mimo wszystko partia demokratyczna która szanuje porządek prawny i konstytucję, a PiS to zamordystyczne gnojki którzy powinni wylądować pod trybunałem stanu.
        A Libicki to skończona menda, swego czasu chwalił się to dzięki niemu emeryci nie mają zniżki na leki. Wyjątkowo podle zachował się podczas protestu osób niepełnosprawych za rządów PO, sam jako osoba niepełnosprawna i poseł korzysta z ogromnych dopłat, a miał w dupie los innych osób niepełnosprawnych.
      • snajper55 Re: Kali uważa, że 15.10.19, 20:03
        no-popis napisała:

> Jak PSL jest w koalicji z PO to jest to suszna koalicja a jak jest w koalicji z
        > PiS to jest to nieSuszna koalicja :)

Bo istotne jest to, z kim się jest w koalicji. To tak jak z jedzeniem - jesz zapiekankę, jesteś OK, jesz gówno, jesteś pojebem.

S.
        --
        Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
        • lech1966 Re: Kali uważa, że 16.10.19, 17:24
          snajper55 napisał:

> no-popis napisała:
          >
          > > Jak PSL jest w koalicji z PO to jest to suszna koalicja a jak jest w koal
          > icji z
          > > PiS to jest to nieSuszna koalicja :)
          >
          > Bo istotne jest to, z kim się jest w koalicji. To tak jak z jedzeniem - jesz za
          > piekankę, jesteś OK, jesz gówno, jesteś pojebem.
          >
          > S.

Nie rozumiem jednak dlaczego wam zawsze smakuje druga z wymienionych przez ciebie sea monsterku "POtrawa"????

Czy to w ramach wsparcia Trzaskowskiego który ma ewidentnie goowniany problem.

--
          Nic nam teraz nie wychodzi
          PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
          Autor KZP
          Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
      • qinto Re: To rozsądne z punktu widzenia Kaczusia. 15.10.19, 18:24
        haen2010 napisał:

> Jednak nie sądzę by się zrealizował. Sporo zależy od Waldusia, KK to jego pomys
        > ł na PSL.

Walduś już nie jest wyrocznią w PSL.
        Pokusa zaś podzielenia się łupem wyborczym, moim zdaniem przeważy. PSL już długo pościło.
        Ale niczego nie przesądzamy, choć ta koalicja od początku wydawała mi się możliwa.
        Kukiz przecież chciał zmiany konstytucji.

--
        Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
          • qinto Re: To rozsądne z punktu widzenia Kaczusia. 16.10.19, 06:49
            haen2010 napisał:

> Ja po prostu myślę, ze Kaczuś z brzytwą na gardle Ziobry i Gowina szuka rozpacz
            > liwie antidotum - PSL. Ot, takie kretyństwo polskiej polityki.
            >
            > Nie wiem czy jesteś autentyczny debil, czy tylko prymitywny troll.

Mój post, w którym odpowiedziałem ci, że jesteś większym niż ja debilem i swołoczą (to twoje określenie, które używasz w każdym poście ) zniknął. twój post wisi dumnie, jako pokaz prymitywnego chamstwa oraz "właściwej" moderacji na FK.

--
            • no-popis Re: To rozsądne z punktu widzenia Kaczusia. 16.10.19, 07:04
              qinto napisał:
              > Mój post, w którym odpowiedziałem ci, że jesteś większym niż ja debilem i swoło
              > czą (to twoje określenie, które używasz w każdym poście ) zniknął. twój post wi
              > si dumnie, jako pokaz prymitywnego chamstwa oraz "właściwej" moderacji na FK.
              Klasyka na tym forum.
              To prezentuje wizję debaty publicznej i wolności słowa wg środowiska Gazety i Henia. To wizja postkomunistyczna po prostu.

--
              youtu.be/VgQQKbqF56M
                • qinto Re: To rozsądne z punktu widzenia Kaczusia. 16.10.19, 08:37
                  haen2010 napisał:

> Oh, ja również byłem przez dłuższy czas banowany, nie mogłem zakładać swoich wą
                  > tków - były szczere i dosadne, również w temacie opozycji. Chyba zwyczajne głup
                  > ki jesteście, żadne trolle. Jak to pisowcy.

Znam cię głupku bardzo długo, zawsze byłeś głupkiem i prymitywnym chamem.

--
                  • no-popis Re: To rozsądne z punktu widzenia Kaczusia. 16.10.19, 16:46
                    qinto napisał:
                    > Znam cię głupku bardzo długo, zawsze byłeś głupkiem i prymitywnym chamem.
                    Żyje w równoległym świecie. Najlepsze są nieustannie nieprawdzające się przewidywania Henia .Ponieważ Henio z wrodzonym sobie chamstwem zawsze stara się obrazić przeciwników PO a więc ma specwzględy na moderacji.

--
                    youtu.be/VgQQKbqF56M
                      • lech1966 Re: To rozsądne z punktu widzenia Kaczusia. 16.10.19, 17:28
                        Piszesz z farmy więc ani bam ani blokada wątków ci nie grozi. Natomiast inni zmuszeni są zmienić nicki aby móc zakładać wątki czy pisać posty

--
                        Autor KZP
                        • qinto Re: To rozsądne z punktu widzenia Kaczusia. 17.10.19, 09:12
                          lech1966 napisał:

> Piszesz z farmy więc ani bam ani blokada wątków ci nie grozi. Natomiast inni zm
                          > uszeni są zmienić nicki aby móc zakładać wątki czy pisać posty
                          >

Bingo !!!

--
                      • eiran Re: To rozsądne z punktu widzenia Kaczusia. 17.10.19, 09:58
                        Sprawa raczej beznadziejna w przypadku rysia (Tu: qinto). Miał już około setki nicków, swego czasu wypierał się, że jest wielonikowcem, ale w końcu nawet na niego spłynęła refleksja, że to kompltenie niewiarygodne, tym bardziej że pod każdym kolejnym nickiem ma ten sam problem z nimeumiejętnością zaznaczania cytatów z przedmówców.
                        Drugi - to około 10 nicków (wiosnaludzikow, wesolyromek, czekam.na.lewice, klodawa1952, jeszcze parę kolejnych) i obecny: no-popis. Donosi na policję.

--
                        Przez 14 lat ayran.
                        • lech1966 Re: To rozsądne z punktu widzenia Kaczusia. 17.10.19, 12:57
                          Ayranku ty masz drugi nick na FK. Więc też jesteś wielonikowcem, tak to wygląda bo ja do dziś jeszcze jestem na pierwszym.

--
                          Autor KZP
                          • qinto Re: To rozsądne z punktu widzenia Kaczusia. 17.10.19, 18:23
                            lech1966 napisał:

> Ayranku ty masz drugi nick na FK. Więc też jesteś wielonikowcem, tak to wygląda
                            > bo ja do dziś jeszcze jestem na pierwszym.
                            >

Miał jeszcze nicka obraza uczuć religijnych. ale jestem pewien, że wiele więcej.
                            jasiu-eiran naliczył mi sto nicków- musiał mieć chłopina słabą ocenę z matematyki.

--
                            • lech1966 Re: To rozsądne z punktu widzenia Kaczusia. 17.10.19, 18:37
                              qinto napisał:

> lech1966 napisał:
                              >
                              > > Ayranku ty masz drugi nick na FK. Więc też jesteś wielonikowcem, tak to w
                              > ygląda
                              > > bo ja do dziś jeszcze jestem na pierwszym.
                              > >
                              >
                              > Miał jeszcze nicka obraza uczuć religijnych. ale jestem pewien, że wiele więcej
                              > .
                              > jasiu-eiran naliczył mi sto nicków- musiał mieć chłopina słabą ocenę z matematy
                              > ki.

To widać że jest kiepski. Coś jak Ferdek z serialu Polsatu. Z obraza się nawojowalem że hej. 😁😁😁😁

--
                              Autor KZP
                            • eiran Re: To rozsądne z punktu widzenia Kaczusia. 17.10.19, 18:53
                              Mylisz się, stunikowy rysiu, jak zwykle. Kol. obraz to zupełnie innna osoba, zresztą niejaki ludzikow (twój towarzysz w umysłowej niedoli) podejrzewał go po posiadanie co najmniej pięciu dodatkowych nicków, w tym mojego, ale jak zwykle się mylił. Być może faktycznie zaniżyłem liczbę twoich nicków i miałeś ich na przykład 120, ale nie prowadziłem szczegółowej buchalterii.

--
                              Przez 14 lat ayran.
                              • lech1966 Re: To rozsądne z punktu widzenia Kaczusia. 17.10.19, 18:59
                                A podbije. A może miał że 130??? POlicytujemy jeszcze ayranku?

--
                                Autor KZP
    • weteran-czasu Re: coraz bliżej koalicji PIS - PSL 15.10.19, 18:43
      Jest to bardzo prawdopodobny scenariusz.
      Okręt płynie i jakieś g[oo]wienko wcześniej czy później się przyklei.

PS.
      Jeśli PSL zdecyduje się na taki ruch, będzie to samobójstwem tej partii,
      a kariera polityczna Kosiniaka szybko by się skończona chyba, że pobierze nauki u Gowina.
      PiS i tak wcześniej czy później wchłonie część parlamentarzystów PSL.
      Moim zdaniem jest to nieuniknione.

--
      ]:->
        • qinto Re: coraz bliżej koalicji PIS - PSL 15.10.19, 18:52
          rzewuski1 napisał:

> Kamysz wziął by odpowiedzialność za burdel w rolnictwie jaki zrobiła podła zmia
          > na?
          > Nie sadze.
          >

Kamysz rżnie głupka, on się zna na rolnictwie, tak jak ja na balecie.
          Kamysz by liderować dalej musi "dać się wyżywić" jego działaczom i rodzinom działaczy.
          PiS żeby mieć spokojniejsze rządzenie musi odpuścić trochę konfitur.

--
          • rzewuski1 Re: coraz bliżej koalicji PIS - PSL 15.10.19, 18:58
            PIS szuka kozłów ofiarnych by dalej móc okłamywać naród i żreć przy korycie .
            Kosiniak i każdy kto ma odrobinę oleju w głowie to widzi.

--
            Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
            Stanisław Lem
      • sverir Re: coraz bliżej koalicji PIS - PSL 15.10.19, 21:41
        Kosiniak być może nie chce, ale jest sporo gąb do wykarmienia i może ulec presji.

--
        „Chyba niedługo napiszę list do członków, który zacznie się słowami: Czujne organa bezpieczeństwa partii i bohaterski komitet polityczny zapobiegły spiskowi, wyrzucając ze swoich szeregów gada Zbigniewa Ziobrę oraz dwa płazy Jacka Kurskiego i Tadeusza Cymańskiego"
        Pan Prezes
          • sverir Re: coraz bliżej koalicji PIS - PSL 16.10.19, 06:14
            Nie, ale stawiam na jego pragmatyzm.

--
            „Chyba niedługo napiszę list do członków, który zacznie się słowami: Czujne organa bezpieczeństwa partii i bohaterski komitet polityczny zapobiegły spiskowi, wyrzucając ze swoich szeregów gada Zbigniewa Ziobrę oraz dwa płazy Jacka Kurskiego i Tadeusza Cymańskiego"
            Pan Prezes
              • sverir Re: coraz bliżej koalicji PIS - PSL 17.10.19, 09:15
                Choćby z tego powodu nie jestem przekonany, że tym razem PSL-K da się tak łatwo podkupić. Ta koalicja to urocza alternatywa dla antypisowskiej opozycji, która nie akceptuje lewicy, a nie chce mieć nic wspólnego z narodowcami.

--
                Pan Prezes
    • eiran zadanie januszka22 15.10.19, 19:01
      to puszczanie w obieg fejkniusów i obserwowanie reakcji. Oczywiście na zlecenie PiS.
      Najwyraźniej chłopaki stwierdzili, że w Senacie najłatwiejsi do przekabacenia będą peeselowcy. Konkretnie jeden, choć jeśli podbechtać Libickiego szansą na marszałkowanie, to i jego da się przekabacić.

Kosiniak Kamysz nie daje się nabrać:

www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2019-fakty/najnowsze/news-pis-bedzie-kusil-senatorow-psl-kosiniak-kamysz-to-sprawdzeni,nId,3279579

--
      Przez 14 lat ayran.
    • m.c.hrabia Re: zadanie januszka22 15.10.19, 19:24
      zasada dotrzymywania słowa i wierności, chyba tylko rykardo jest bardziej wierny.
      Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowego, Przymierze Prawicy, Prawo i Sprawiedliwości.
      Polska Plus,Polska Jest Najważniejsza,Platforma Obywatelska,Stronnictwo Ludowe :)
    • szczureks Re: coraz bliżej koalicji PIS - PSL 15.10.19, 20:16
      Nie wierze ze PSL moglby sie zeszmacic az tak
      to byloby koniec bo za 4 lata nie weszliby do sejmu
      PSL musi sobie zdawc sprawe z tego ze koalicja to wziecie odpoiwedzialnosci za to o bedzie przez 4 lata.
      Musza wiedziec ze to ostatnie 4 lata rzadow PIS.
      PSL nie wzmocni sie tak jak straci PIS przez ten okres.
      ale z drugiej strony wierchuszka PSL dobrze przekupiona moze to zrobic ....... ale tylko w swoim prywatnym interesie
      • taniarada Re: coraz bliżej koalicji PIS - PSL 15.10.19, 20:20
        szczureks napisał:

> Nie wierze ze PSL moglby sie zeszmacic az tak
        > to byloby koniec bo za 4 lata nie weszliby do sejmu
        > PSL musi sobie zdawc sprawe z tego ze koalicja to wziecie odpoiwedzialnosci za
        > to o bedzie przez 4 lata.
        > Musza wiedziec ze to ostatnie 4 lata rzadow PIS.
        > PSL nie wzmocni sie tak jak straci PIS przez ten okres.
        > ale z drugiej strony wierchuszka PSL dobrze przekupiona moze to zrobic .......
        > ale tylko w swoim prywatnym interesie
        Nie zabieraj głosu na tym forum.Za cienki jesteś w uszach.
        • lech1966 Re: coraz bliżej koalicji PIS - PSL 17.10.19, 13:01
          yoma napisała:

> >Nie wierze
          >
          > W tym kraju nic nie jest niemożliwe, przyjacielu. Uwierzyłbyś 4 lata temu, że
          > będziemy mieć, co mamy?

Ja cały czas wierzyłem. Choć przyznaję że nie przypuszczałem że jest aż tylu głupich obateli którzy głosują na kłamców i oszustów. Jest sporo ciemnego luda w Polsce skoro POKO ma 27%

--
          Autor KZP
      • matylda1001 Re: coraz bliżej koalicji PIS - PSL 16.10.19, 00:46
        Chłopu nie wolno wierzyć, jest cwany, pazerny, wredny i zawsze gra na siebie. Tak było zawsze i tak będzie teraz. Jeśli ktoś zdradzi opozycję to zapewne będzie to ktoś z PSL albo nawet cały PSL.

--
        Wyborcy PiS są jak karp. Znudzony życiem w spokojnym stawie, pragnąc odmiany, uczepił się haczyka wędkarza.
        • no-popis Re: coraz bliżej koalicji PIS - PSL 16.10.19, 06:30
          matylda1001 napisała:

> Chłopu nie wolno wierzyć, jest cwany, pazerny, wredny i zawsze gra na siebie.
          Wg Twojej definicji to Tusk, Wałęsa są rdzennymi chłopami.
          T
          > ak było zawsze i tak będzie teraz. Jeśli ktoś zdradzi opozycję to zapewne będzi
          > e to ktoś z PSL albo nawet cały PSL.
          >

--
          youtu.be/VgQQKbqF56M
        • buldog2 Re: coraz bliżej koalicji PIS - PSL 16.10.19, 08:11
          cały PSL

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        • lech1966 Re: coraz bliżej koalicji PIS - PSL 16.10.19, 21:59
          matylda1001 napisała:

> Jeśli ktoś zdradzi opozycję to....

Czy oPOzycja jest w jakimś związku aby była zdradzana? O rozwodach nie słyszałaś matylda???. Niby taka światowa i wykształcona a o rozwodach nie słyszała😄😄😄😄😄

--
          Autor KZP
      • buldog2 Re: coraz bliżej koalicji PIS - PSL 16.10.19, 09:30
        A jednak nie bagatelizowałbym inteligencji, pomysłowości oraz możliwości panów posłów PIS.
        PIS może na przykład zawiesić wykonywanie mandatów przez niektórych niezdyscyplinowanych posłów PO, na ich miejsce wstawić posłów dublerów, żeby opozycja nie krzyczała na cały świat o gwałceniu jej praw. O gwałceniu i wychowywaniu PIS przygotowuje już specjalną ustawę. A jak już PIS to wszystko zrobi, większością konstytucyjną potwierdzi wprowadzony prawdziwy ład konstytucyjny. I żeby skończyć z warcholstwem, następne wybory wyznaczy za 25 lat.

--
      • lech1966 Re: PSL 16.10.19, 22:04
        no-popis napisała:

> SLD PSL była,
        > PO PSL była,
        > dlaczego nie miała by być PiS PSL :)

Weź nie żartuj, oPOzycja już ma pełno w gaciach. Bo przez kolejne cztery lata będą gnębieni i żadnej lewej kasy nie da się przytulić. Aż się boje co się stanie jak wrócą do fruktow. Będą konsumować, zwracać z przejedzenia i znów jeść i tak w koło. To wcale nie jest śmieszne. A ilu lemingów się przy tym udławi????? To będzie tragedia narodowa.😂

--
        Autor KZP
        • buldog2 Re: PSL 17.10.19, 00:10
          Na pewno nie będą bezczelni aż tak jak PIS. Chyba, że ci z Wiosny i Razem, do nich to podobne.

--
        • sverir Re: PSL 17.10.19, 09:16
          "Weź nie żartuj, oPOzycja już ma pełno w gaciach"

Na razie to ekipa rządząca ma pewien problem, bo okazało się, że Gowin i Ziobro urośli w siłę i mogą zacząć dyktować pewne rzeczy Panu Prezesowi. Pilnujcie lepiej, żeby wam się Zjednoczona Prawica nie rozpadła, a dopiero potem radujcie się z opozycji.

--
          Pan Prezes
          • lech1966 Re: PSL 17.10.19, 13:16
            sverir napisał:

> "Weź nie żartuj, oPOzycja już ma pełno w gaciach"
            >
            > Na razie to ekipa rządząca ma pewien problem, bo okazało się, że Gowin i Ziobro
            > urośli w siłę i mogą zacząć dyktować pewne rzeczy Panu Prezesowi. Pilnujcie le
            > piej, żeby wam się Zjednoczona Prawica nie rozpadła, a dopiero potem radujcie s
            > ię z opozycji.

Ja Sverir POza tym że popieram obecny rząd nie mam nic z nim wspólnego. Jestem wyborca środka. Głosuje zawsze na tych którzy obiecują zrobić coś dobrego dla Polski i Polaków. A już na pewno na tych co nie tylko obiecują ale i robią. Jak twoja Konfederacja urośnie na tyle że będzie mieć szansę zwyciężyć POKO i obieca zrobić coś dobrego dla Polski i Polaków to też będzie mogła liczyć na mój głos.
            Choć PO zastanowieniu mogę się wahać z oddaniem głosu na Korwina bo jestem pacyfista i uważam że takie samo prawo do życia mają korwinisci tacy jak ty jak i niepełnosprawni i wszyscy inni nieuleczalnie chorzy, których wasz szef chętnie by zlikwidował.

--
            Autor KZP
            • sverir Re: PSL 17.10.19, 14:29
              "Choć PO zastanowieniu mogę się wahać z oddaniem głosu na Korwina bo jestem pacyfista i uważam że takie samo prawo do życia mają korwinisci tacy jak ty jak i niepełnosprawni i wszyscy inni nieuleczalnie chorzy, których wasz szef chętnie by zlikwidował"

Korwinistą podaje się dla uproszczenia, jednak samego Korwina konsekwentnie nie trawię odkąd poznałem go osobiście. A Konfederacja - w połowie jest moja, akurat w tej liberalnej. W tej, w której okazuje swoją pogardę wobec ludzi - czy to wyborców PiS, czy niepełnosprawnych - zdecydowanie nie jest. Miewam się za liberała, ponieważ wierzę w przyrodzoną i niezbywalną godność człowieka niezależnie od poglądów politycznych i możliwości intelektualnych. Korwiniści, ci prawdziwi, nie zachowują tu konsekwencji.

--
              Pan Prezes
              • lech1966 Re: PSL 17.10.19, 14:53
                OK. Ale czy to nie wodz wyznacza granice które dotyczą każdego projektu POlitycznego? Albo się z nim zgadzasz i zostajesz w formacji, albo nie i rezygnujesz. Ja ci gwarantuje że jak mnie PiS wjurwi na tym samym POziomie co PO KO to będę tak samo przeciw nim jak teraz jestem przeciw lemingom. A ty jesteś jak klasyczny leming. Wszystko co złe to ktoś inny (pisior) a wszystko co dobre to MY. A doskonale wiesz że tak nie jest. PO co w takim razie udawać???

--
                Autor KZP
                • sverir Re: PSL 17.10.19, 15:03
                  "Ja ci gwarantuje że jak mnie PiS wjurwi na tym samym POziomie co PO KO to będę tak samo przeciw nim jak teraz jestem przeciw lemingom"

Lechu, mimo różnic politycznych darzę Cię sympatią, ale - wybacz - ta gwarancja jest kiepska. Sporo perorowałeś o tym,że nie podobała Ci się PO z powodu afer, ale każdą kolejną aferę PiS kwitujesz stwierdzeniem, że przecież PO... O ile jednak na PO przestałeś głosować, bo afery (między innymi), to o PiS tylko ciągle zapowiadasz, że jak Cię wkurwi. Masz najwyraźniej wysoki poziom tolerancji.

"ty jesteś jak klasyczny leming. Wszystko co złe to ktoś inny (pisior) a wszystko co dobre to MY"

Ależ wcale nie. Nie mogę mówić, że my, ponieważ jeszcze nigdy nie głosowałem na zwycięską partię, która moglaby się pochwalić osiągnięciami w rządzeniu. Natomiast zdarza mi się satysfakcja, kiedy mogę zastosować argumenty pisowców i pelikanów, podmieniając jakies nazwisko na nazwisko złotego cielca przybranego w pisowskie szaty.

--
                  Pan Prezes
                  • lech1966 Re: PSL 17.10.19, 18:13
                    sverir napisał:

> Lechu, mimo różnic politycznych darzę Cię sympatią, ale - wybacz - ta gwarancja
                    > jest kiepska. Sporo perorowałeś o tym,że nie podobała Ci się PO z powodu afer,
                    > ale każdą kolejną aferę PiS kwitujesz stwierdzeniem, że przecież PO... O ile j
                    > ednak na PO przestałeś głosować, bo afery (między innymi), to o PiS tylko ciągl
                    > e zapowiadasz, że jak Cię wkurwi. Masz najwyraźniej wysoki poziom tolerancji.

PO i PSL miało identyczny limit w 2007 roku. Sześć lat im wystarczyło żeby wykorzystać cały, a kolejne dwa tylko przypieczętowały opinie. Nie może być tak w państwie prawa że zawsze nie ma winnych zwłaszcza jak są winni ci na górze. W europejskich krajach stawiani są przed sądem premierzy i wychodzą z sądu z wyrokami. U nas to niewykonalne dlatego trzeba reformować sądownictwo.Itp itd. Między innymi dlatego PiS ma u mnie "plusika dodatniego" bo PO i PSL tylko mówiły o państwie prawa ale to co robiły nie miało nic wspólnego z państwem prawa Pamiętasz jak PG mówił że on nic nie może i ma związane ręce? To było państwo układów i ukladzikow i trzecia władza nie dała sobie z tym rady, lub zwyczajnie ulegała naciskom.

> "ty jesteś jak klasyczny leming. Wszystko co złe to ktoś inny (pisior) a wszyst
                    > ko co dobre to MY"
                    >
                    > Ależ wcale nie. Nie mogę mówić, że my, ponieważ jeszcze nigdy nie głosowałem na
                    > zwycięską partię, która moglaby się pochwalić osiągnięciami w rządzeniu.

Korwin z racji wysublimowanych poglądów bedzie mial problem ze zwycięstwem w wyborach bo niewiele osób identyfikuje się z takimi pogladami

Natom
                    > iast zdarza mi się satysfakcja, kiedy mogę zastosować argumenty pisowców i peli
                    > kanów, podmieniając jakies nazwisko na nazwisko złotego cielca przybranego w pi
                    > sowskie szaty.

Ja też cię lubię. Masz kręgosłup i widzę twoje posty krytyczne wobec jednej partii. A co do cielców???... tacy byli zawsze. Ja widzę propagandę bylych i obecnych. Zasady nie ulegają zmianie. Zmianie ulega jedynie obiekt uwielbienia. A twój zarzut w ogóle we mnie nie trafia.

--
                    Autor KZP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka