Dodaj do ulubionych

tchórz i ciota towarzysz Jenot Tarczyński,...

16.10.19, 01:45
...zgodnie ze swoim osobliwym "kodeksem honorowym" startuje z pięściami wyłącznie do ludzi ponadsiedemdziesięcioletnich. Dzisiaj wobec tego, że JKM nazwał wyborców PiS głupkami, zapowiedział, że go pobije w sejmie przy pierwszym spotkaniu.

Kiedyś wyzwał na solo starego i schorowanego Wałęsę. Zaproponowałem tej cioci, swołoczy i tchórzowi Tarczyńskiemu, że zastąpię "Bolka", choć-em niemłody. Tchórz, ciocia i swołocz Tarczyński zablokował mnie na tłiterze i stchórzył.

Gnojek był uczony w domu jakiegoś dziwnego "kodeksu honorowego", polegającego na tym, że startuje się z pięściami wyłącznie do starych i chorych. Jakież to typowo PiSowskie, tawariszczu swołocz Tarczynskij.
Obserwuj wątek
    • piq link:... 16.10.19, 02:22
      www.rp.pl/Polityka/191019525-Posel-PiS-Janusz-Korwin-Mikke-to-szaleniec-Wyplace-mu-sprawiedliwosc.html
    • sverir Re: tchórz i ciota towarzysz Jenot Tarczyński,... 16.10.19, 06:15
      Na żywo też ktoś zaproponował Tarczyńskiemu solówkę za jego słowa o Wałęsie. Też nie stanął do walki.

--
      „Chyba niedługo napiszę list do członków, który zacznie się słowami: Czujne organa bezpieczeństwa partii i bohaterski komitet polityczny zapobiegły spiskowi, wyrzucając ze swoich szeregów gada Zbigniewa Ziobrę oraz dwa płazy Jacka Kurskiego i Tadeusza Cymańskiego"
      Pan Prezes
        • sverir Re: tchórz i ciota towarzysz Jenot Tarczyński,... 16.10.19, 09:30
          Taki to już ten pan Dominik - Korwin-Mikke, Wałęsa i inni emeryci to godni dla niego przeciwnicy.

--
          „Chyba niedługo napiszę list do członków, który zacznie się słowami: Czujne organa bezpieczeństwa partii i bohaterski komitet polityczny zapobiegły spiskowi, wyrzucając ze swoich szeregów gada Zbigniewa Ziobrę oraz dwa płazy Jacka Kurskiego i Tadeusza Cymańskiego"
          Pan Prezes
          • eiran Re: tchórz i ciota towarzysz Jenot Tarczyński,... 16.10.19, 09:40
            Był też gotów bić się z Tomaszem Lisem. Lis jest mniej więcej w wieku Michalczewskiego, ale chyba ma gorszą technikę.
            Swego czasu Tarczyński otrzymał też stosowną propozycję od pewnego muskularnego dżentelmena w kieleckiej galerii handlowej. I też chyba nie podjął wyzwania, co zawdzięcza ochronie obiektu.

--
            Przez 14 lat ayran.
            • lech1966 Re: tchórz i ciota towarzysz Jenot Tarczyński,... 17.10.19, 21:04
              eiran napisał:

> Był też gotów bić się z Tomaszem Lisem. Lis jest mniej więcej w wieku Michalcze
              > wskiego, ale chyba ma gorszą technikę.
              > Swego czasu Tarczyński otrzymał też stosowną propozycję od pewnego muskularnego
              > dżentelmena w kieleckiej galerii handlowej. I też chyba nie podjął wyzwania, c
              > o zawdzięcza ochronie obiektu.

Tu dostałeś propozycje odemnie, ale speniales w przedbiegach. I nie chodziło o obicie mordeczki.

--
              Nic nam teraz nie wychodzi
              PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
              Autor KZP
              Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
      • lech1966 Re: tchórz i ciota towarzysz Jenot Tarczyński,... 17.10.19, 21:02
        sverir napisał:

> Na żywo też ktoś zaproponował Tarczyńskiemu solówkę za jego słowa o Wałęsie. Te
        > ż nie stanął do walki.

Mógłby pobić dziada a odpowiadać za chłopa.

--
        Autor KZP
      • buldog2 Tak. To prawda. 16.10.19, 10:00
        Rzeczniczka MI6 od dawna otwartym tekstem mówi o działalności agenturalnej PIS.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    • qinto Re: tchórz i ciota towarzysz Jenot Tarczyński,... 16.10.19, 08:33
      ..zgodnie ze swoim osobliwym "kodeksem honorowym" startuje z pięściami wyłącznie do ludzi ponadsiedemdziesięcioletnich. Dzisiaj wobec tego, że JKM nazwał wyborców PiS głupkami, zapowiedział, że go pobije w sejmie przy pierwszym spotkaniu.

Ale sam Korwin dał z liścia Boniemu. Wtedy miał 71 lat. Teraz nie można dać w pysk Korwinowi, bo staruszek?
      "Dałem mu słowo i go dotrzymałem" Sprawa dotyczyła incydentu podczas zorganizowanego w 2014 roku przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych spotkania polskich europosłów. Korwin-Mikke wyjaśniał potem wielokrotnie, że spoliczkował Boniego, bo tak mu obiecał. - Kiedy w czasie debaty w sprawie uchwały lustracyjnej (w 1992 roku) Boni wypierał się, że był agentem SB i wyzywał mnie od idiotów, dałem mu słowo i go dotrzymałem. Przyznał się potem, że był agentem. Od początku miałem rację - podkreślał Korwin-Mikke. (www.tvn24.pl)

--
      Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
      • qinto Re: tchórz i ciota towarzysz Jenot Tarczyński,... 16.10.19, 09:02
        weteran-czasu napisał:

> Tarczyński to moherowa, zakłamana, obłudna gnida.
        > Fanatyk religijny z uszkodzonym średniowiecznym procesorem.
        > Szkoda takim brudzić sobie rąk.
        >

Zgadzam się z tą oceną, jednak trzeba również otwarcie powiedzieć, że Korwin to świr.

--
        Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
        • sverir Re: tchórz i ciota towarzysz Jenot Tarczyński,... 16.10.19, 09:32
          " Zgadzam się z tą oceną, jednak trzeba również otwarcie powiedzieć, że Korwin to świr"

Jako wieloletni fan i sympatyk świra - potwierdzam.

--
          Pan Prezes
    • x2468 Re: tchórz i ciota towarzysz Jenot Tarczyński,... 16.10.19, 09:00
      Jenot dość szynko upodabnia się do pulardy, widać rozwiązły tryb życia niezbyt "suży" jego kondycji. Jeśli chce uniknąć oklepania tłustej mordki na jego miejscu unikałbym "dziadka" Korwina. Najlepiej dla niego będzie zamknąć się w szafie z futerkami i tam przeczekać ewentualny gniew pozwanego.
      Ps. Korwin i Jenot "w jednym stoją domu" ten ostatni okazał się mocarzem w spotkaniu z niczego się niespodziewającym lekko-piórkowej wagi Bonim.

--
      Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem Kamińskim.
    • el.commendante Dla tych co bronią tego porąbanego dziada. 16.10.19, 11:10
      Tutaj na przykład nawołuje do wyrżnięcia tych którzy, jak to on mówi, "promują" LGBT.
      www.se.pl/wiadomosci/polityka/korwin-mikke-trzeba-wyrznac-tych-ktorzy-promuja-lgbt-express-biedrzyckiej-aa-qGnJ-gHiC-pZB1.html
      Niech mu Tarczyński obije tą niewyparzoną mordę, ja nie mam nic przeciwko temu.
      • eiran Re: Dla tych co bronią tego porąbanego dziada. 16.10.19, 16:51
        Osobiście postawiłbym pieniądze na posła Szczerbę, chociaż nosi okulary. Dobre geny, po ojcu, to jest to. Tata Szczerba wygrał kiedyś walkę z Sugarem Rayem Leonardem (bardzo wtedy młodym) - później jednym z najlepszych bokserów w historii, pound-for-pound. Myślę że nauczył syna paru sztuczek.

--
        Przez 14 lat ayran.
        • lech1966 Re: Dla tych co bronią tego porąbanego dziada. 17.10.19, 21:37
          eiran napisał:

> Osobiście postawiłbym pieniądze na posła Szczerbę, chociaż nosi okulary. Dobre
          > geny, po ojcu, to jest to. Tata Szczerba wygrał kiedyś walkę z Sugarem Rayem Le
          > onardem (bardzo wtedy młodym) - później jednym z najlepszych bokserów w histori
          > i, pound-for-pound. Myślę że nauczył syna paru sztuczek.

A syn wygląda jakby ciągle był na fali. Jest nadpobudliwy i mruga oczkami jakby miał światłowstręt. Dostał się do sejmu w tych wyborac?

--
          Autor KZP
    • piq towarzysz Tarczyński jest też oszustem majątkowym 17.10.19, 15:06
      ...wyszła sprawa łgarstw w oświadczeniu majątkowym tej swoloczy.
      wiadomosci.wp.pl/watpliwosci-wokol-oswiadczen-majatkowych-posla-tarczynskiego-6435735095178881a
      Nazywamy to banasizmem. Nieruchomość o deklarowanej wartości 1 200 000 zł sprzedajemy za 310 000 w czasie gdy ceny nieruchomości wzrastały o kilka procent rocznie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka