Dodaj do ulubionych

P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka

16.10.19, 16:15
Za nazwanie jej " zdzira" w reżimowe j Qurwizji, mam nadzieję że, plugawy starzec będzie musiał zapłacić grzywnę, to ich boli najbardziej, zapłacić, to jakby towarzyszowi serce wyrwano żywcem.

--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Obserwuj wątek
      • qinto Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 16:41
        m.c.hrabia napisał:

> sąd nie przyjmie pozwu , poj3bów umysłowych się nie sądzi

Może z tych samych powodów nie przyjmie pozwu szakiry?

--
        Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
          • qinto Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 16:50
            m.c.hrabia napisał:

> nie mam pojęcia kogo pozywa szakira, jeśli ciebie to masz rację.

Szakira (celowa pisownia, podobnie jak autora wątku) pozywa czy chce pozwać Pietrzaka, za nazwanie ją zdzirą. Teraz już wiesz kto kogo POzywa.

--
            Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
              • qinto Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 17:38
                czandra1 napisał:

> Wpierw wypierdku przeczytaj jak towarzysz Paprak znieksztalcil jej nazwisko, a
                > potem mule sie wypowiadaj.
                >

Czy ja cię obrażam?
                Martwiłeś się niedawno, że ja będę obrażał.

--
                  • qinto Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 19:40
                    x2468 napisał:

> Sama swoja obecnością obrażasz porządnych ludzi. Nie moglbys sie przeniesc na f
                    > orum "Od Rzeczy" czy innego "W Potylice"?
                    >

Do mnie piszesz?
                    Jestem samcem, nie samiczką.

--
                  • margit49 Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 20:09
                    x2468 napisał:

> Sama swoja obecnością obrażasz porządnych ludzi. Nie moglbys sie przeniesc na f
                    > orum "Od Rzeczy" czy innego "W Potylice"?
                    >

oj tam, zadajesz osobliwe pytania-przecież już w sygnaturce się przedstawia:

"Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia."

• qinto Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 20:13
                      margit49 napisała:

> x2468 napisał:
                      >
                      > > Sama swoja obecnością obrażasz porządnych ludzi. Nie moglbys sie przenies
                      > c na f
                      > > orum "Od Rzeczy" czy innego "W Potylice"?
                      > >
                      >
                      > oj tam, zadajesz osobliwe pytania-przecież już w sygnaturce się przedstawia:
                      >
                      > "Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością upr
                      > zykrzenia komuś życia."
                      >

Gratuluję przenikliwości umysłu. Masz talent i wysokie IQ.
                      Pomyśl margotko o tym żeby zrobić z tego użytek.

--
                      • margit49 Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 21:35
                        qinto napisał:
                        >
                        > Gratuluję przenikliwości umysłu. Masz talent i wysokie IQ.
                        > Pomyśl margotko o tym żeby zrobić z tego użytek.
                        >
                        jasne, a powinnam "zacytować błyskotliwego klasyka": co się wtrącasz hieno. Ten to ma przenikliwy umysł i pewnie ani cienia szlamu
                • qinto Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 20:57
                  Towarzysz gnida nadal na posterunku. Czlowiek ze stajni lesia, a moze to tylko inny nick.

Możesz mi tylko kundlu obsikac nogawki.

--
          • buldog2 Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 22:20
            Najbardziej podchodzą Martusia i Pawłowiczówna. Jeszcze Sobecka, Cośtamcośtam, Witek, Wolfgangowa... Jeszcze kilka by się ich znalazło.

--
            Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
            Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
            Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
            Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
    • asdfg2018 Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 17:06
      przez kilka tygodni dzień i noc pisiurki gratisowo reklamowały i reklamowały p.Klaudię aż ja wypomowały na posłankę i to aż z 13-tego miejsca na liście a teraz soM mocno zdziwieni że niby jak to sieM stało ? hahahaha
      ten od soku z buraka gdyby startował to może nawet i senatorem by został bo jego też pisiurki reklamowały na maxa i biegały po forum z okrzykiem sok z buraka sok z buraka sok z buraka hihihihi

-
      zrzutka.pl/yysayn
      • qinto Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 17:12
        To mówisz, że przez reklamę pisiorów szakira dostała się na listy PO?

'

--
        • asdfg2018 Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 17:35
          Mówię że pisiurki przesunęły p.Klaudię swoją darmową mega reklamą z bardzo odleglego 13-tego miejsca na miejsce biorące. Jedna z agencji reklamowych wyliczyła że ta wielotygodniowa darmowa promocja i to 24/h kosztowałaby ją 2-3 mln pln , a dostała to gratis . Promocja soku z buraka to jakieś 3-4 mln .

-
          Na początku września, w Krynicy, Marian Banaś, wyjmując z kieszeni marynarki różaniec, opowiadał, jak ważna jest w jego życiu wiara w Boga. „Różaniec mam zawsze przy sobie, to jest mój stróż, który daje mi spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli ktoś na serio wiarę traktuje, to nie powinien się niczego bać, tylko Pana Boga” – deklarował.
          • qinto Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 17:39
            Szakira dostała raptem ok.6000 głosów.

--
            • asdfg2018 Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 17:44
              .. i tyle starczyło , gdyby nie promocja pisiurków dostałby może 2 tys.

-
              Na początku września, w Krynicy, Marian Banaś, wyjmując z kieszeni marynarki różaniec, opowiadał, jak ważna jest w jego życiu wiara w Boga. „Różaniec mam zawsze przy sobie, to jest mój stróż, który daje mi spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli ktoś na serio wiarę traktuje, to nie powinien się niczego bać, tylko Pana Boga” – deklarował.
              • qinto Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 17:49
                asdfg2018 napisał(a):

> .. i tyle starczyło , gdyby nie promocja pisiurków dostałby może 2 tys.

Możliwe....tu się zgadzam.

--
        • buldog2 Re: P. Jachira pozywa Papraka, czy Pieprzaka 16.10.19, 22:23
          Uprzejmie informuję, że Martusia ani Pawłowiczówna, ani Sobecka, Cośtamcośtam, Witek, Wolfgangowa nie były na listach PO. Najmniejszych szans na to nie miały, niewykluczone że twoje IQ ze zrozumieniem powyższego sobie poradzi. Kiedyś.

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    • qqazz To P wielce wymowne 16.10.19, 19:29
      świadczy o tym o tym, że traktujesz ją z szacunkiem jako kogoś poziomem równego sobie a nawet wyżej.

pozdrawiam
      --
      wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html----
      "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
      • qinto Re: To P wielce wymowne 16.10.19, 19:33
        qqazz napisał:

> świadczy o tym o tym, że traktujesz ją z szacunkiem jako kogoś poziomem równego
        > sobie a nawet wyżej.
        >
        >
        > pozdrawiam

No co Ty, jest bardzo grzeczny dla kobitki. Traktuje ją z całym szacunkiem, dokładnie tak, jak Jarosław traktuje kobiety.

--
        • taniarada Re: To P wielce wymowne 16.10.19, 19:44
          qinto napisał:

> qqazz napisał:
          >
          > > świadczy o tym o tym, że traktujesz ją z szacunkiem jako kogoś poziomem r
          > ównego
          > > sobie a nawet wyżej.
          > >
          > >
          > > pozdrawiam
          >
          >
          > No co Ty, jest bardzo grzeczny dla kobitki. Traktuje ją z całym szacunkiem, dok
          > ładnie tak, jak Jarosław traktuje kobiety.
          >
          Nie zrozumiałem o co kaman?Jarosław traktuje kobiety z szacunkiem.I co dalej?
          • qinto Re: To P wielce wymowne 16.10.19, 20:02
            Nie zrozumiałem o co kaman?Jarosław traktuje kobiety z szacunkiem.I co dalej?

Co ma być dalej?

--
          • x2468 Re: To P wielce wymowne 16.10.19, 20:31
            Z szacunkiem na swoja miarę potraktował na korytarzu sejmowym dziennikarkę Katarzynę Kolendę-Zaleska. Po spotkaniu miała jedynie siniaki i zadrapania a przecież mogla mieć połamane kości.
            pikio.pl/tusk-opowiedzial-nieznana-historie-z-lat-90-tych-kaczynski-nie-bedzie-zadowolony/
            --
            Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem Kamińskim.
          • buldog2 Re: To P wielce wymowne 16.10.19, 22:24
            I nic.

--
    • taniarada Dziwne 16.10.19, 19:42
      Zdzira pozywa ikonę kabaretu?I tak kulturalnie tę panią nazwał.W moim mieście zdzira to kobieta bez zasad.I tego się trzymajmy.
        • j-k doprawdy ? 16.10.19, 21:01
          pies.na.czarnych napisało:
          > Ikona PZPR-u ...

i ta ikona razem z druga ikona PRL-u niejakim Lechem W. psudo "Bolek"

razem obalily PRL...

zaiste... dziwaczna koalicja...
          • margit49 Re: doprawdy ? 16.10.19, 21:19
            j-k napisał:
            > i ta ikona razem z druga ikona PRL-u niejakim Lechem W. psudo "Bolek"
            >
            > razem obalily PRL...
            >
            > zaiste... dziwaczna koalicja...

a może w końcu i Ty wyjawisz swój pseudonim,przecież też obalałeś PRL
            • j-k musze cie zmartwic... 16.10.19, 21:23
              nikt mi nie proponowal wspolpracy...

widocznie bylem za mala "ribka"

Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
              w 1981 przewodniczacy Solidarnosci w jednym z warszawskich zakladow przemyslowych...
      • qinto Re: zapewne przed Sadem zdzira, pardon Jachira 16.10.19, 20:21
        j-k napisał:

> cienko zaspiewa :)
        >
        > .
        > www.youtube.com/watch?v=n10xQdLHTCM

Za zdzirę to może sąd go ukarze, ale za to, że ma szlam w głowie nie powinien.
        Nie można kogoś karać za prawdę.

--
        • qinto Re: zapewne przed Sadem zdzira, pardon Jachira 17.10.19, 06:56
          yoma napisała:

> Już wcześniej zauważyłam obrotowy, że ty jesteś bardzo silny do kobiet, a i to
          > nie twarzą w twarz. Helga cię bije?
          >

Nie mam szacunku tylko dla wyjątkowo głupich kobiet, ty jesteś również na tej liście.

--
    • qqazz Pan Pietrzak nazwał rzeczy po imieniu 16.10.19, 21:45
      Każdy Polak i każdy Rusin to przyzna.

pozdrawiam
      --
      wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html----
      "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
      • buldog2 Re: Pan Pietrzak nazwał rzeczy po imieniu 16.10.19, 22:27
        O Martusi matki Polki dziecka nieznanego ojca mówił?
        Tak. To prawda.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka