Dodaj do ulubionych

Tusk i Schetyna.

18.10.19, 17:51
Zaskoczył mnie news, że Grzesiu poleciał do guru i twórcy platformy - co dalej? Różne są scenariusze wykończenia pisowskiej swołoczy. Grzesiu po czterech latach wywalczył zaledwie remis ze wskazaniem na polską, cwaną hołotę.
Było pewnie - Donald ratuj, nie dałem rady, za krótki jestem. Chcesz na Belweder - proszę bardzo. Chcesz na szefa PO - też będę cię wspierał. Ale platfusiarnię trzeba uratować. W końcu to nasze dziecko. Potrzeba tylko wiedzieć, co chcemy Polakom zaproponować.

Wbrew pozorom, wygrana Tuska na szefa frakcji EPL wcale nie kasuje jego zaangażowania w bezpośrednią politykę krajową. Myślę, że się dogadają już przed świętami.

Ja już krótko przedstawiłem swój pomysł na wykończenie tego porąbanego gościa z ul. Mickiewicza. Tusk na platformę, Kidawa - Błońska na Belweder.

Bardzo mnie ciekawi, czy tak będzie.
Obserwuj wątek
      • haen2010 Re: Tusk i Schetyna. 18.10.19, 18:22
        Byle od kogo tego nie przeczytasz - Tylko Tusk z poparciem Grzesia może na nowo poukładać tą partię. Każdy inny aspirant na jej szefa spowoduje tylko dalsze podziały i powolny upadek. Takie jest życie partii politycznych.
        • qinto Re: Tusk i Schetyna. 18.10.19, 18:25
          haen2010 napisał:

> Byle od kogo tego nie przeczytasz - Tylko Tusk z poparciem Grzesia może na nowo
          > poukładać tą partię. Każdy inny aspirant na jej szefa spowoduje tylko dalsze p
          > odziały i powolny upadek. Takie jest życie partii politycznych.

POparcie Grzesia dla Tuska?

--
          Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
          • haen2010 Re: Tusk i Schetyna. 19.10.19, 06:17
            W listopadzie zostanie szefem EPL. To pewne, ale wyklucza morderczą kampanię prezydencką. Natomiast zrobienie porządku w platformie to dziecinna zabawka. Oczywiście za zgodą Grzesia. Wymuszoną, dodam. Chyba dlatego miał tak kiepskie samopoczucie wracając z Brukseli.
      • no-popis bardzo trafne 19.10.19, 20:13
        wolves_land napisał(a):

> Ja tam nie wierzę, że Tusk może znowu prowadzić Platformę, to się nie może udać
        > . To tak jakby Lewandowski chciał znowu strzelać gole dla Znicza Pruszków.
        Porównanie Platformy do Znicza Pruszków bardzo trafne.

--
        youtu.be/VgQQKbqF56M
    • taniarada Re: Tusk i Schetyna. 18.10.19, 18:19
      Ale pierdzielisz.Schetyna ma w rzyci Tuska.To dwa odmienne obozy.Kiedyś już testowali Tuska na prezydenta.I wyszedł tyłek blady.Tusk może zostać tylko przywódcą wszystkich skazanych we więzieniach.I tyle na temat.Nie piszcie tu o Tusku.Jedyny kraj Francja.gdzie straż pożarna i policja walczą ze sobą.A ten dupek prezydent Francji walczy o polską demokrację.🤣
      • haen2010 Re: Schetyna spotkał się z tFurcami Platformy 18.10.19, 19:20
        No, ja byłem na uniwersyteckim wiecu Tuska w Warszawie. Raptem parę tysięcy ciekawych. Dokładnie pamiętam, jak Duduś w tych godzinach zorganizował defiladę - zupełnie na wariata i bez powodu. A bardziej ciekawe było to, że samoloty akurat w czasie przemówienia Tuska ją zagłuszały. Zgrali się co do minuty.

Oj, takie pierdułki, że pisowska swołocz robi w portki przed tym facetem.
        • qinto Re: Schetyna spotkał się z tFurcami Platformy 18.10.19, 19:27

haen2010
          Oj, takie pierdułki, że pisowska swołocz robi w portki przed tym facetem.

Ożesz ty macieju.......

--
          Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
        • taniarada Re: Schetyna spotkał się z tFurcami Platformy 18.10.19, 19:33
          haen2010 napisał:

> No, ja byłem na uniwersyteckim wiecu Tuska w Warszawie. Raptem parę tysięcy cie
          > kawych. Dokładnie pamiętam, jak Duduś w tych godzinach zorganizował defiladę -
          > zupełnie na wariata i bez powodu. A bardziej ciekawe było to, że samoloty akura
          > t w czasie przemówienia Tuska ją zagłuszały. Zgrali się co do minuty.
          >
          > Oj, takie pierdułki, że pisowska swołocz robi w portki przed tym facetem.
          Każdy jest sobie równy.Ale nie rób Boga z Tuska,On się już w Polsce wypalił.
    • haen2010 Moje "głupoty". 19.10.19, 07:08
      Które od paru dni wypisuję dokładnie potwierdził wczoraj Sikorski. Niewątpliwie lepiej zorientowany, jeżeli nie wysłany przez Tuska do mediów. Coś jest na rzeczy.

wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/610654,sikorski-tusk-schetyna-po-wybory-szef.html
      • no-popis Re: Moje "głupoty". 19.10.19, 07:53
        haen2010 napisał:

> Które od paru dni wypisuję dokładnie potwierdził wczoraj Sikorski. Niewątpliwie
        > lepiej zorientowany, jeżeli nie wysłany przez Tuska do mediów. Coś jest na rze
        > czy.
        No to Sikorski ugruntował Twoją znaną mONdrość w analizach, jako wybitny autorytet. Szczególną mONdrościOM wykazał się jako minister spraw zagranicznych kiedy jego ministerstwo przekazało dane o polskim prywatnym koncie bankowym działacza opozycji Alesia Bialackiego-opozycjonisty białoruskiego co służyło jako dowód i skazaniu go na Białorusi.
        Jesteście obaj AUTOryteTAMI.
        > wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/610654,sikorski-tusk-schetyna-po-wybory-szef.html

--
        youtu.be/VgQQKbqF56M
        • eiran gdzieś dzwonią.... 19.10.19, 08:01
          .... to Prokuratura Generalna przekazała dane o koncie Białackiego, natomiast uwikłanie Sikorskiego w tę sprawę polegało na tym, że złożył później oficjalne przeprosiny w imieniu RP.

--
          Przez 14 lat ayran.
            • no-popis Re: gdzieś dzwonią.... 24.10.19, 07:51
              yoma napisała:

> W sensie rowery na Placu Czerwonym?
              Takie teksty POlemiczne jakie Ty tu produkujesz zadaniowy tr o llu mógły produkować bezmyślny system komputerowy zawierający 100-200 pustych, prostych zdań. Nie ma tu potrzeby używać mózgu a jak Ty tylko musk.

--
              Manifestacje LGBT powinny się odbywać pod domem Lecha Wałęsy jeżeli chciałyby być wiarygodne : youtu.be/BsNqORI78JU?t=4
    • no-popis Re: Tusk i Schetyna. 22.10.19, 06:10
      haen2010 napisał:

> Zaskoczył mnie news, że Grzesiu poleciał do guru i twórcy platformy - co dalej?
      > Różne są scenariusze wykończenia pisowskiej swołoczy.
      Jak Ci faceci się za to biorą to Naczelnik Kaczyński ma gwarancję waaadzy.
      Zrozum, że PiS padnie jak padnie PO lub odwrotnie. Czy to tak trudno zrozumieć ?

--
      Manifestacje LGBT powinny się odbywać pod domem Lecha Wałęsy jeżeli chciałyby być wiarygodne : youtu.be/BsNqORI78JU?t=4
    • no-popis Właśnie minęła niepostrzeżenie rocznica kiedy Tusk 24.10.19, 00:23
      minęła właśnie 14 rocznica kiedy to 23 października 2005 roku Tusk przegrał sromotnie w drugiej turze wyborów prezydenckich z kandydatem PiS Lechem Kaczyńskim (w stosunku 46 proc. do 54 proc.) i dostał znanego wytrzeszczu oczu czy przerażenia w oczach, który utrzymał mu się do dzisiaj.

--
      • eiran Re: Właśnie minęła niepostrzeżenie rocznica kiedy 24.10.19, 08:44
        ludzikow nie może się zdecydować, czy wytrzeszcz Tuska to od przegranej z Kaczyńskim, czy jednak od rewelacji, które Putin przekazał mu na molo cztery lata później. Pewne jest natomiast, że ludzikow nigdy nie krytykuje wyglądu polityków, ponieważ uważa to za niestosowne.

--
        Przez 14 lat ayran.
    • zachodnikomuch Re: Tusk i Schetyna. 24.10.19, 08:59
      Duet Tusk i Schetyna mam nadzieję, że przejdzie do historii. Jesteśmy na początku drogi, w trakcie której styropianowy popis będzie zanikał zarówno po stronie ferajny z PiS jak i PO. Są już znaki tego a przede wszystkim Konfederacja i Lewica z Biedroniem i Zandbergiem.
      Imperium zarówno Tuska jak i Kaczyńskiego opierało i opiera się na kłamstwie i agresjiu. Z jednej i drugiej strony, na tym forum, codziennie to widać jak zadaniowane wojsko partyjne czci tu i broni majestatu Tuska, jego geniuszu jak i dogmatu o nieomylności Kaczyńskiego. Tymczasem geniusz Tusk jest zwykłą męską sekretarką Merkel i lokajem od zakładania marynarki Junckerowi a Kaczyński oderwanym od realiów i kompetencji autustycznym pseudomyślicielem ludowym.
      • haen2010 Re: Tusk i Schetyna. 24.10.19, 09:53
        Oczywiście, już przemijają. Nie widzisz tylko, że konflikt pomiędzy kościelną "wiochą - parafią" i liberalnym "miastem" będzie trwał jeszcze długo. Natomiast firmy polityczne już się ukształtowały i również będą trwać. Wszelkie próby ich podważenia są kasowane błyskawicznie i jakby za zgodą tego jakby trustu.
        • zachodnikomuch Re: Tusk i Schetyna. 24.10.19, 10:11
          haen2010 napisał:

> Oczywiście, już przemijają. Nie widzisz tylko, że konflikt pomiędzy kościelną "
          > wiochą - parafią" i liberalnym "miastem" będzie trwał jeszcze długo. Natomiast
          > firmy polityczne już się ukształtowały i również będą trwać. Wszelkie próby ich
          > podważenia są kasowane błyskawicznie i jakby za zgodą tego jakby trustu.
          To nie jest konflikt między "kościelną wiochą" a "liberalnym miastem". To nieumiejętność wykładania racji, argimentacji itp oraz arogancja wobec prostych ludzi, którzy też mają prawa w tym państwie i są obywatelami. Ty właśnie zaprezentowałeś, wybacz, taką arogancję. Podobną arogancję wykazują liderzy PO i liberałów świeckich ze środowiska profesorów typu Środa czy Senyszyn. Obrażając społeczeństwo, wyborców nie spopularyzuje się lewicowych idei ale wręcz te idee się skompromituje czego niestety te środowiska nie rozumieja.Efekt tej arogancji mamy bo czarne chmury cały czas nad naszym państwem.
          • haen2010 Re: Tusk i Schetyna. 24.10.19, 10:26
            Żadna arogancja. Po prostu jestem miastowy i widzę co wyprawia w państwie quasi mafia kościelna i władza z jej całkowitym poparciem. I około ośmiu milionów mieszkańców. Na 90%+ tzw katolików to niezbyt wiele.
            • qinto Re: Tusk i Schetyna. 24.10.19, 13:19
              haen2010 napisał:

> Żadna arogancja. Po prostu jestem miastowy i widzę co wyprawia w państwie quasi
              > mafia kościelna i władza z jej całkowitym poparciem. I około ośmiu milionów mi
              > eszkańców. Na 90%+ tzw katolików to niezbyt wiele.

Zadałbym ci proste pytanie, ale mija się to z celem, bo i tak nie odpowiesz uczciwie.
              Też jestem miastowy (to żaden argument) - jestem ciekaw czy jesteś poza kościołem, to znaczy czy dokonałeś apostazji. Ja, to zrobiłem już dawno?
              No i .........
      • buldog2 Re: Tusk i Schetyna. 24.10.19, 17:21
        Tak się rozPISałeś, a przecież potrzeba i wystarcza naPISać, że gdyby nie PO, PIS byłby cały wspaniały. A tak wszystko przez Tuska.

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
      • no-popis Re: nic szczegolnego... 24.10.19, 16:51
        nazimno napisał:

>
        > www.se.pl/wiadomosci/polityka/politycy-opozycji-pilismy-za-koniec-schetyny-ale-impreza-mamy-zdjecia-aa-MHmZ-RdAs-McxM.html
        Same leminże kibole :) Nitras, Budka i Kierwiński. Brakuje Brejzy ! Może miał zalełłości w nadzorze tr oo llowni i nie miał czasu bo faktycznie poziom wpisów na tym forum, z tej strony, osiągnał już dno.

--
    • buldog2 Re: Tusk i Schetyna. 24.10.19, 17:17
      Tusk też za krótki. Rację stanu ma gdzieś, patrzy na chwilową wygodę i jest w bardzo głupi i paskudny sposób nielojalny, co pokazał bezzasadnie i niepotrzebnie niszcząc Schetynę. Nie nadaje się do rządzenia czy przewodzenia Polsce.

--
      Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
      • no-popis Re: Tusk i Schetyna. 24.10.19, 17:20
        buldog2 napisał:

> Tusk też za krótki. Rację stanu ma gdzieś, patrzy na chwilową wygodę i jest w b
        > ardzo głupi i paskudny sposób nielojalny, co pokazał bezzasadnie i niepotrzebni
        > e niszcząc Schetynę. Nie nadaje się do rządzenia czy przewodzenia Polsce.
        Nielojalność u Tuska lub zdaniem innych POdły i wyrachowany charakter a zdaniem PIGów PiSowskich - wykonując polecenia wywiadu rosyjskiego, to jego POdstawowa , boska jak wiemy, cecha. Nie tylko Schetyną wytarł sobie odbyt jak to pisuje(tylko naśladuję) tu ulubiony tr o ll moderacji wsk 175 czy zapijaczony.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka