Dodaj do ulubionych

Stan zdrowia Jarosława słaby - sępy juz krążą

18.10.19, 22:07
Ja zycze Jarkowi zdrowia
Uwazam ze 4 latnie kolejne rządy PIS, rujnujace Polske tez sie moga przydac.
Polacy (czytaj roszczeniowa ciemnota, patologia i nieudacznicy zyciowi) musza zrozumiec ze politycy NIC nie daja ze swojej kieszeni
wszystkie pieniadze jakie daja sa z podatkow.
Ja zycze PISowi kolejnych 4 lat status quo - wezcie pisowscy odpowiedzialnosc - to daje wam demokracja. Wygraliscie uczciwiue wybory.
Gowinie, Zionro - nie idzcie ta droga.
Realizujcie to co mieliscie zamiar zreaizowac, nowe podatki, wyzsze podatki po to by choc w czesci zrealizowac obietnice przedwyborcze.
Jak Bog mi mily - Przetrwajcie kolejne 4 lata z Jaroslawem ktory rzadzi i realizuje swoją 5 Kaczynskiego
Obserwuj wątek
    • taniarada Same hejty od rana do wieczora 18.10.19, 22:15
      rona
      bezprawie bandycka polska ochroniarze

Supermarket jest brudny, supermarket sprzedaje trujące jedzenie, supermarket sprzedaje gorsze produkty, supermarket robi na tobie kasę, supermarket zamyka cię do więzienia...

Bloger Husky w „Każdy Polak to wie” pisze o 69-letnim mężczyźnie: „Emeryt ukradł cukierka. Czekoladowego!!! Za 40 gr, więc dostał wyrok”. Za tę kradzież został skazany na „miesiąc ograniczenia wolności i 20 godzin nieodpłatnych prac – Wychodzi na to, że za każde „ukradzione” 2 grosze, mam pracować godzinę – mówi 69-letni Roman Wawrzyniak

Źródło: niepoprawni.pl/blog/romuald-kalwa/gdy-kradziez-cukierka-to-ciezkie-przestepstwo

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka