Dodaj do ulubionych

Poseł PIS jako wzorzec ... u P. D. Wielowieyskiej

19.10.19, 09:48
Poseł PIS, nie dosłyszałem, Bortnikow czy Bortniczuk, jako wzorzec z Sèvres we wszystkim. Jaki wykształcony jeszcze, może się zamachnąć na pozycję pierwszego przedłużenia samego Melexa.
Skomentujemy ciut później, bo koniec audycji.

--
Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
Obserwuj wątek
    • taniarada Re: Poseł PIS jako wzorzec ... u P. D. Wielowieys 19.10.19, 09:56
      A co tam u pani redaktor?Leczy jeszcze kaca po wyborach.Tyle zaangażowania redaktorów z Czerskiej.Wieże ,Sekielscy ,Kler,Banaś i cała plejada złych pisowców.I suweren ślepy.Jedyny kraj Francja gdzie policja i straż pożarna leją się ze sobą.A prezydent tego kraju wtrąca się demokracji w Polsce.
    • m.c.hrabia Re: Poseł PIS jako wzorzec ... u P. D. Wielowieys 19.10.19, 10:01
      ogólnie beznadzieja, audycja schodzi na pisy, Dominika się nie nadaje do prowadzenia audycji na żywo, to nie jest pisanie felietonów które można cyzelować poprawiać , tu trzeba mieć refleks , błysk, a tego Dominice brak, nie wspominając ,że jej symetryzm zaczyna być wkurzający.
      • taniarada Re: Poseł PIS jako wzorzec ... u P. D. Wielowieys 19.10.19, 10:10
        m.c.hrabia napisał:

> ogólnie beznadzieja, audycja schodzi na pisy, Dominika się nie nadaje do prowad
        > zenia audycji na żywo, to nie jest pisanie felietonów które można cyzelować pop
        > rawiać , tu trzeba mieć refleks , błysk, a tego Dominice brak, nie wspominając
        > ,że jej symetryzm zaczyna być wkurzający.
        Wielowiejska jest jak Budka, wiele razy sprzedawała swoją wybiórczą prawdę.
        • no-popis POPiS tarza się w błocie 19.10.19, 20:36
          taniarada napisał(a):

> m.c.hrabia napisał:
          >
          > > ogólnie beznadzieja, audycja schodzi na pisy, Dominika się nie nadaje do
          > prowad
          > > zenia audycji na żywo, to nie jest pisanie felietonów które można cyzelow
          > ać pop
          > > rawiać , tu trzeba mieć refleks , błysk, a tego Dominice brak, nie wspomi
          > nając
          > > ,że jej symetryzm zaczyna być wkurzający.
          > Wielowiejska jest jak Budka, wiele razy sprzedawała swoją wybiórczą prawdę.
          Wielowiejska jest wierna swoim poglądom i nic nigdy nie sprzedawała, pisowski dupku. To nie prokurator Piotrowicz. Masz metodę podobną do buldoga, Twojego kolegi z POPiSu, czyli obrażania osób, których poglądy Ci się nie podobają. Jesteście do siebie bardzo podobni więc licytujcie się dalej kto jest bardziej szpiegiem Putina :) styropianowi bolszewicy.

--
          youtu.be/VgQQKbqF56M
      • buldog2 Re: Poseł PIS jako wzorzec ... u P. D. Wielowieys 19.10.19, 10:55
        A ja myślę, że cięte riposty to chwyt dla stosunkowo niewymagającego statystycznego słuchacza, znacznie bardziej cenię rzeczowe przedstawienie poglądów uczestników audycji, tak jak zawsze obowiązkiem dziennikarza nie jest zabawianie, to w kabarecie, cyrku czy TVPIS u red. Falskiej, w tym samym czasie do wyboru, co kto lubi. Zadaniem dziennikarza jest ukazanie prawdy o temacie czy rozmówcy, choćby to był któryś z Kimów czy KC PIS.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        • lech1966 Re: Poseł PIS jako wzorzec ... u P. D. Wielowieys 19.10.19, 22:25
          buldog2 napisał:

> A ja myślę, że cięte riposty to chwyt dla stosunkowo niewymagającego statystycz
          > nego słuchacza, znacznie bardziej cenię rzeczowe przedstawienie poglądów uczest
          > ników audycji, tak jak zawsze obowiązkiem dziennikarza nie jest zabawianie, to
          > w kabarecie, cyrku czy TVPIS u red. Falskiej, w tym samym czasie do wyboru, co
          > kto lubi. Zadaniem dziennikarza jest ukazanie prawdy o temacie czy rozmówcy, ch
          > oćby to był któryś z Kimów czy KC PIS.

Buldog. Kiedy cię odmrozili?. A tak naprawdę, o czym ty opowiadasz o piątej rano? O jakiej "prawdzie ty mówisz"?. O Twojej czy Waszej?????
          😄😄😄😄😄😄

--
          Nic nam teraz nie wychodzi
          PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
          Autor KZP
          Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
        • no-popis Re: Poseł PIS jako wzorzec ... u P. D. Wielowieys 20.10.19, 10:59
          buldog2 napisał:

> A ja myślę, że cięte riposty to chwyt dla stosunkowo niewymagającego statystycz
          > nego słuchacza, znacznie bardziej cenię rzeczowe przedstawienie poglądów uczest
          > ników audycji, tak jak zawsze obowiązkiem dziennikarza nie jest zabawianie, to
          > w kabarecie, cyrku czy TVPIS u red. Falskiej, w tym samym czasie do wyboru, co
          > kto lubi. Zadaniem dziennikarza jest ukazanie prawdy o temacie czy rozmówcy, ch
          > oćby to był któryś z Kimów czy KC PIS.
          i TY i Tania Rada, jak widać w tym wątku to Ci sami, styropianowi bolszewicy.
          >
          >

--
          Manifestacje LGBT powinny się odbywać pod domem Lecha Wałęsy jeżeli chciałyby być wiarygodne : youtu.be/BsNqORI78JU?t=4
    • buldog2 Re: Poseł PIS jako wzorzec ... u P. D. Wielowieys 19.10.19, 10:32
      Skarbie,
      Myślę, że u P. Dominiki Wielowiejskiej wszystko w najlepszym porządku. Potrafi znakomicie udowodnić, że rozmówca mija się z prawdą i jeśli cały cały czas utrzymuje, że czarne jest białe, to niech tak dalej... ku większej chwale swojego pana, prezesa.

--
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka