Dodaj do ulubionych

Kto rozbije duopol PiS i PO

19.10.19, 12:10
Jest nadzieja ! Konfederacja i Lewica . Te dwa nurty rozbiją duopol styropianowych zawłaszczaczy państwa. Przy PiS i PO gierkowscy komuniści to byli asceci.
Obserwuj wątek
    • lech1966 Re: Kto rozbije duopol PiS i PO 19.10.19, 12:25
      W PZPR nie można było tak kraść jak się kradnie w PO. Nikt nie był broniony, żaden sekretarz w taki sposób jak PO broni Gawłowskiego czy Neumana. Wygląda na to że PO to wersja HARD komunizmu.

--
      Nic nam teraz nie wychodzi
      PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
      Autor KZP
      Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
        • lech1966 Re: Kto rozbije duopol PiS i PO 19.10.19, 21:32
          wsk175 napisał:

> trzodzie pisiej Gawłowski i Neuman coś ukradł?
          > trzoda odpowie, trzoda się nie boi......

Trzodzie nie ukradli nic bo sami są członkami tej trzody. Ukradli obywatelom RP.

--
          Autor KZP
      • no-popis Re: Kto rozbije duopol PiS i PO 19.10.19, 13:45
        lech1966 napisał:

> W PZPR nie można było tak kraść jak się kradnie w PO. Nikt nie był broniony, ża
        > den sekretarz w taki sposób jak PO broni Gawłowskiego czy Neumana. Wygląda na t
        > o że PO to wersja HARD komunizmu.
        Zaskakują mnie wPISy zwolenników PiS. Ty naprawdę uważasz, że np Banaś i senator SKOKowy czy Glapiński są z PO ?

--
        youtu.be/VgQQKbqF56M
        • lech1966 Re: Kto rozbije duopol PiS i PO 19.10.19, 21:35
          no-popis napisała:

> lech1966 napisał:
          >
          > > W PZPR nie można było tak kraść jak się kradnie w PO. Nikt nie był bronio
          > ny, ża
          > > den sekretarz w taki sposób jak PO broni Gawłowskiego czy Neumana. Wygląd
          > a na t
          > > o że PO to wersja HARD komunizmu.
          > Zaskakują mnie wPISy zwolenników PiS. Ty naprawdę uważasz, że np Banaś i senato
          > r SKOKowy czy Glapiński są z PO ?

Weź przestań. Na razie czekamy na osądzenie tych wyżej. Innych będą sądzić inni.

Zawsze wkładasz spodnie przez głowę? Jakaś kolejność chyba musi być.

--
          Autor KZP
      • buldog2 Re: Kto rozbije duopol PiS i PO 19.10.19, 16:06
        Tak, lesiu, opowiedz nam o tych pieniądzach które POwcy zagrabili i wzbogacili się. Gdzie kamienice, które rozdawali weterani AK, luksusowe limuzyny od bezdomnych, a przede wszystkim gdzie podział się złoty Mercedes Tuska.
        Bo gdzie stoi słynna stodoła, to my wiemy. I droga do zagrody Szydły, też. Nie zniknęła. Za to miliardy ukradzione przez SKOKi wyparowały. A PISowską uczciwość SKOK Wołomin gwarantował sam JAR.
        No i, oczywiście, oświadczenia majątkowe można zmieniać, to rzecz zwyczajna. Jak się jest z PIS.

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
        • lech1966 Re: Kto rozbije duopol PiS i PO 19.10.19, 21:37
          buldog2 napisał:

> Tak, lesiu, opowiedz nam o tych pieniądzach które POwcy zagrabili i wzbogacili
          > się. Gdzie kamienice, które rozdawali weterani AK, luksusowe limuzyny od bezdom
          > nych, a przede wszystkim gdzie podział się złoty Mercedes Tuska.
          > Bo gdzie stoi słynna stodoła, to my wiemy. I droga do zagrody Szydły, też. Nie
          > zniknęła. Za to miliardy ukradzione przez SKOKi wyparowały. A PISowską uczciwoś
          > ć SKOK Wołomin gwarantował sam JAR.
          > No i, oczywiście, oświadczenia majątkowe można zmieniać, to rzecz zwyczajna. Ja
          > k się jest z PIS.

Już ci oPOwiadam o pieniądzach.

m.niezalezna.pl/55092-olechowski-potwierdza-finansowanie-partii-tuska-przez-cdu-i-mowi-o-paczkach-z-niemiec

--
          Autor KZP
          • buldog2 Re: Kto rozbije duopol PiS i PO 20.10.19, 19:40
            No tak, lesiu. Ani ja to nie kwestionuję, ani to na temat. Odwrotnie, niż dokonana za przyzwoleniem rosyjskich służb kradzież Polakom pieniędzy FOZZ.

A teraz spróbuj odpowiedzieć na pytanie o pieniądze, jakie POwcy ukradli polskiemu społeczeństwu i schowali do kieszeni. Jakieś POwskie SKOKi, Amber Gold z Biereckim w tle i pieniędzmi wysyłanymi do Liechtensteinu, czy jeszcze coś.

--
            Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
            • x2468 Re: Kto rozbije duopol PiS i PO 20.10.19, 20:16
              W mojej wsi paczki z Niemiec przychodziły do księdza proboszcza.czyli kościół katolicki w Polsce był finansowany przez Niemców. Przez Niemcow, co nie jest tajemnica był mocno finansowany Rydzyk. Pytałeś tego pacjenta co zrobił z niemieckimi Markami?

--
              Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
              • buldog2 Re: Kto rozbije duopol PiS i PO 20.10.19, 20:35
                Akurat w tym miejscu jest sporo do dodania. Znajomy pracował wtedy w e+PISk+opacie i opowiadał, co się działo z darami przysyłanymi z Niemiec. Szczególnie wtedy, gdy w transporcie była czekolada i podobne paczkowane produkty (kakao i in.), ustawiała się po nie kolejka biskupów. Później te czekolady trafiały do bud bazarowych i sprzedawane były po 10.000 ówczesnych złotych, tzn. po cenie niższej, niż jakakolwiek hurtowa.
                Znajomy przynosił więcej podobnych newsów.

e+PISk+opat to odpowiedni drogowskaz moralny dla JARa, Pinokio, Szydło, lesia, ludzikowo i reszty Co.
                Jak najbardziej odpowiedni.

--
          • x2468 Re: uwaga POPiS dyskutuje :) 20.10.19, 20:25
            Dobry pomysł. Te manifestacje pod domem Walesy powinien organizować TW Balbina, w końcu to jego G. interes.

--
            Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
      • buldog2 Re: Kto rozbije duopol PiS i PO 20.10.19, 18:42
        Powiedz, co ukradli i gdzie to ukradzione trzymają?
        Chodzi o składki emerytalne? Odwrotnie niż pieniądze okradzionych przez PISowców SKOKów, nie trafiły do kieszeni POwców, a PO straciła władzę.
        Łżesz, lesiu. Łżyj dalej, to sens twojego życia.

--
    • don.kichote Chyba, że... 19.10.19, 13:55
      "Konfederacja" i "Lewica", tak zapalczywie wezmą się za łby, że ani sił, ani środków na walkę z POPiS-owym duopolem - nie starczy.

I ja tę opcję obstawiam...
      --
      Na ignorancje lekarstwem są książki, na głupotę - strzelba i szpadel
      • wsk175 Re: Chyba, że... 19.10.19, 14:07
        Obie są bardzo zadowolone , bo dostały się do parlamentu. Kasa leci i ok.
        Mogą oczywiście jakąś walkę symulować ale nic więcej. No, może Zandberg zrobi coś więcej.
        • no-popis Re: Chyba, że... 19.10.19, 14:25
          wsk175 napisał:

> Obie są bardzo zadowolone , bo dostały się do parlamentu. Kasa leci i ok.
          > Mogą oczywiście jakąś walkę symulować ale nic więcej. No, może Zandberg zrobi c
          > oś więcej.
          Zgoda. Zandberg ma szansę zwiększyć swój zasięg.

--
          youtu.be/VgQQKbqF56M
        • 141288bs Re: Chyba, że... 20.10.19, 18:42
          wsk175 napisał:

> Obie są bardzo zadowolone , bo dostały się do parlamentu. Kasa leci i ok.
          > Mogą oczywiście jakąś walkę symulować ale nic więcej. No, może Zandberg zrobi c
          > oś więcej.
          - Zandberg zarobi i bedzie jezdzil wlasnym autem.
      • no-popis Re: Chyba, że... 19.10.19, 14:24
        don.kichote napisał:

> "Konfederacja" i "Lewica", tak zapalczywie wezmą się za łby, że ani sił, ani śr
        > odków na walkę z POPiS-owym duopolem - nie starczy.
        >
        > I ja tę opcję obstawiam...
        Jest to też możliwe.

--
        youtu.be/VgQQKbqF56M
        • qinto Re: Chyba, że... 19.10.19, 15:18
          no-popis napisała:

> don.kichote napisał:
          >
          > > "Konfederacja" i "Lewica", tak zapalczywie wezmą się za łby, że ani sił,
          > ani śr
          > > odków na walkę z POPiS-owym duopolem - nie starczy.
          > >
          > > I ja tę opcję obstawiam...
          > Jest to też możliwe.

Raczej pewne.
          Lewica i skrajna prawica to jak ogień i woda.
          Konfederacja ma do PiSu tylko pretensje o to, że jest za mało radykalny w kwestiach obyczajowych. Wczoraj wysłuchałem rozmowy Korwina z panią z Elizą Michalik - polecam obejrzeć. Korwin to świr.

--
          Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
          • no-popis Re: Chyba, że... 19.10.19, 20:02
            qinto napisał:
            > Raczej pewne.
            > Konfederacja ma do PiSu tylko pretensje o to, że jest za mało radykalny w kwest
            > iach obyczajowych. Wczoraj wysłuchałem rozmowy Korwina z panią z Elizą Michalik
            > - polecam obejrzeć. Korwin to świr.
            Jest jeszcze jedna różnica pomiędzy Konfederacją a PiSem a mianowicie wizja gospodarki.

--
            youtu.be/VgQQKbqF56M
      • qinto Re: Chyba, że... 19.10.19, 15:11
        don.kichote napisał:

> "Konfederacja" i "Lewica", tak zapalczywie wezmą się za łby, że ani sił, ani śr
        > odków na walkę z POPiS-owym duopolem - nie starczy.
        >
        > I ja tę opcję obstawiam...

Podpisuję się pod tą opinią oburącz.

--
        Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
        • no-popis Re: Chyba, że... 20.10.19, 16:17
          qinto napisał:

> don.kichote napisał:
          >
          > > "Konfederacja" i "Lewica", tak zapalczywie wezmą się za łby, że ani sił,
          > ani śr
          > > odków na walkę z POPiS-owym duopolem - nie starczy.
          > >
          > > I ja tę opcję obstawiam...
          >
          >
          > Podpisuję się pod tą opinią oburącz.
          >
          Ale to też może rozbić duopol a przynajmniej utworzyć dwa duopole a to już postęp.

--
          Manifestacje LGBT powinny się odbywać pod domem Lecha Wałęsy jeżeli chciałyby być wiarygodne : youtu.be/BsNqORI78JU?t=4
      • pies.na.czarnych Re: Chyba, że... 19.10.19, 15:17
        > "Konfederacja" i "Lewica", tak zapalczywie wezmą się za łby, że ani sił, ani środków na walkę z >POPiS-owym duopolem - nie starczy.

> I ja tę opcję obstawiam..

Dobrze, ze ich ostrzegłeś.

--
        Uwaga szczur!
      • buldog2 Re: Chyba, że... 19.10.19, 16:22
        Mocno wątpię. Biedroń to oszust i swołocz, zależy mu tylko na tym, żeby ludzi nabić w butelkę i się urządzić. Zandberg będzie atakował PO, bo to konkurent w walce o popularność, a sprzedajny pokomunistyczny elektorat PIS jak się odwróci od PIS (jak odwrócił się od AWS do Millera), to i tak trafi do niego.

--
        • lech1966 Re: Chyba, że... 19.10.19, 21:42
          buldog2 napisał:

> Mocno wątpię. Biedroń to oszust i swołocz, zależy mu tylko na tym, żeby ludzi n
          > abić w butelkę i się urządzić. Zandberg będzie atakował PO, bo to konkurent w w
          > alce o popularność, a sprzedajny pokomunistyczny elektorat PIS jak się odwróci
          > od PIS (jak odwrócił się od AWS do Millera), to i tak trafi do niego.

Do kogo niby? Wolałbym się r,uciec POd POciag niż zagłosować na tego zabłąkanego woja wikingow który niewiadomo jakim cudem trafił do Polski

--
          Autor KZP
          • buldog2 Re: Chyba, że... 19.10.19, 22:21
            Znowu lesiu nie zrozumiałeś: znowu trafi do Zandberga. Do Czarzastego raczej nie, elektorat na to za głupi.

--
            • lech1966 Re: Chyba, że... 19.10.19, 22:28
              Z trojga złego już wolę czazastego jak tych wojów wikingów.😁😁😁😁

--
              Autor KZP
        • no-popis Re: Chyba, że... 20.10.19, 16:19
          buldog2 napisał:

> Mocno wątpię. Biedroń to oszust i swołocz, zależy mu tylko na tym, żeby ludzi n
          > abić w butelkę i się urządzić.
          Różni się czymś tu od Tuska czy Schetyny lub Morawieckiego ?
          >Zandberg będzie atakował PO, bo to konkurent w w
          > alce o popularność,
          Owszem ale jako cynikowi bez standardów nie wpadło Ci do łePka, że3 Biedroń ma zupełnie inną wizję Polski i program i nie patrzy na politykę w sPOsób cyniczny jak Ty, Schtyna i większość PeO?

a sprzedajny pokomunistyczny elektorat PIS jak się odwróci
          > od PIS (jak odwrócił się od AWS do Millera), to i tak trafi do niego.
          >

--
          Manifestacje LGBT powinny się odbywać pod domem Lecha Wałęsy jeżeli chciałyby być wiarygodne : youtu.be/BsNqORI78JU?t=4
          • buldog2 Re: Chyba, że... 20.10.19, 19:06
            Łżesz, ludzikow, po PISowsko-biedroniowsku.
            Jako że jakieś standardy mam, nie przyszłoby mi do głowy kłamać o likwidacji energetyki węglowej do 2030 roku, kolejek do lekarza do 2021, programie budowie mieszkań i o tym, że oddam mandat. Ani że głównym celem istnienia Wiosny jest własne zaistnienie i posadki dla siebie i kochanka. Tego nie było nawet u Petru, który w skandaliczny sposób wyjeżdżał z kochanką na urlop, kiedy w Sejmie i pod Sejmem wrzało.

Ale rozumiem ludzikowo. Jesteś oszczerca i łgarz. Najogólniej rzecz biorąc, skończona PISowska swołocz.

--
            • no-popis Re: Chyba, że... 20.10.19, 19:36
              buldog2 napisał:

> Łżesz, ludzikow, po PISowsko-biedroniowsku.
              > Jako że jakieś standardy mam, nie przyszłoby mi do głowy kłamać o likwidacji en
              > ergetyki węglowej do 2030 roku, kolejek do lekarza do 2021, programie budowie m
              > ieszkań i o tym, że oddam mandat. Ani że głównym celem istnienia Wiosny jest wł
              > asne zaistnienie i posadki dla siebie i kochanka. Tego nie było nawet u Petru,
              > który w skandaliczny sposób wyjeżdżał z kochanką na urlop, kiedy w Sejmie i pod
              > Sejmem wrzało.
              >
              > Ale rozumiem ludzikowo. Jesteś oszczerca i łgarz. Najogólniej rzecz biorąc, sko
              > ńczona PISowska swołocz.
              Tradycyjnie wytarzałeś się w błocie ale bez treści.
              Jedną z przyczyn upadania PO są "inetelkty" takie jak Ty. Nie dowdzięczę się stekiem wyzwisk ponieważ nie mam tak silnych frustracji jak Ty:) Używam argumentów.

--
              • buldog2 Re: Chyba, że... 20.10.19, 19:50
                Łżesz ludzikow. Nie tarzam się w błocie z upodobania, a tylko i wyłącznie z powodu na wymuszony przez twoje łgarstwa kontakt z tobą. Wszystko co o Biedroniu napisałem, ma potwierdzenie w jego zapewnieniach i oszustwach, po których za szmatę mają go nawet jego wcześniejsi zwolennicy.
                Z wymienionego powodu za szmatę mamy także ciebie, łgarzu i oszuście ludzikow. Pozwolę obecnym tu przypomnieć i to, jak ludzikow zarzekał się, że opuszcza forum Kraj bezpowrotnie, taki dodatek dla urozmaicenia bieżących kłamstw ludzikowo.

--
              • wolves_land Re: Chyba, że... 20.10.19, 22:10
                no-popis napisała:

> Tradycyjnie wytarzałeś się w błocie ale bez treści.
                > Jedną z przyczyn upadania PO są "inetelkty" takie jak Ty.
                > Nie dowdzięczę się stekiem wyzwisk ponieważ nie mam tak silnych frustracji jak Ty:) Używam argumentów.

Prowokujesz agresję, żeby następnie stawiać się w roli ofiary.
                Ty nie używasz argumentów, mącisz Ludzik, i tylko taka Twoja rola na tym forum.
                • buldog2 Re: Chyba, że... 20.10.19, 23:43
                  Agresji to ludzikowo raczej nie prowokuje, wywołuje tylko pogardę, odrazę i wolę prostowania łgarstw. Bo jeszcze kto mógłby się nabrać, wyłącznie dlatego.

--
                • no-popis Re: Chyba, że... 22.10.19, 06:05
                  wolves_land napisał:
                  > Prowokujesz agresję, żeby następnie stawiać się w roli ofiary.
                  > Ty nie używasz argumentów, mącisz Ludzik, i tylko taka Twoja rola na tym forum.
                  To podobnie jak sprowokowała dziewczyna, którą zgwałcono dlatego , że założyła spódniczkę lub Żyd, który, a to bezczelność, sprowokował prymitywa tym, że zapuścił pejsy.
                  Biedaku :( W sumie to mi Cię szkoda bo ktoś Ci kiedyś zrobił krzywde w tzw procesie wychowania.

--
      • buldog2 Re: Chyba, że... 20.10.19, 18:43
        Nawet na siebie nie spojrzą.

--
      • pies.na.czarnych Re: Bolszewika goń goń 19.10.19, 14:36
        Nie przejmuj sie tanju. Kulawy juz mysli nad rozwiazaniem tego problemu.
        scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/72940717_2637930423003265_7685612052252983296_n.png?_nc_cat=1&_nc_oc=AQm3CjOVhQVsyxE-EyQOtRECiQne5vrSkblH45RJshYtdRBiPe0zeeG36enCLWFrqnjt8mfXovIoFaKOdaj_KNTs&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&oh=caf9e5bb7521531cf4a489539485d723&oe=5E5C49CB
        --
        Uwaga szczur!
        • buldog2 Re: Bolszewika goń goń 19.10.19, 16:33
          On powie tak: wyciągnęliśmy do KO dłoń z pejczem. Ale oni ten pejcz połamali i podnieśli rękę na naszą władzę. Dlatego my tę rękę utniemy, odrąbiemy, odgryziemy od zdrowego ciała narodu. A Bulterier Kurski na oczach wszystkich, z błogosławieństwem e+PISk-opatu ją zeżre.

--
          • no-popis Re: Bolszewika goń goń 19.10.19, 20:06
            buldog2 napisał:

> On powie tak: wyciągnęliśmy do KO dłoń z pejczem. Ale oni ten pejcz połamali i
            > podnieśli rękę na naszą władzę. Dlatego my tę rękę utniemy, odrąbiemy, odgryzie
            > my od zdrowego ciała narodu. A Bulterier Kurski na oczach wszystkich, z błogosł
            > awieństwem e+PISk-opatu ją zeżre.
            Różnica między J.Kurskim a J.Kurskim jest niewielka. Jeden i drugi służą swojemu Panu za pieniądze. Wiernie i codziennie.

--
            youtu.be/VgQQKbqF56M
            • qinto Re: Bolszewika goń goń 19.10.19, 20:45
              no-popis napisała:

> buldog2 napisał:
              >
              > > On powie tak: wyciągnęliśmy do KO dłoń z pejczem. Ale oni ten pejcz połam
              > ali i
              > > podnieśli rękę na naszą władzę. Dlatego my tę rękę utniemy, odrąbiemy, od
              > gryzie
              > > my od zdrowego ciała narodu. A Bulterier Kurski na oczach wszystkich, z b
              > łogosł
              > > awieństwem e+PISk-opatu ją zeżre.
              > Różnica między J.Kurskim a J.Kurskim jest niewielka. Jeden i drugi służą swojem
              > u Panu za pieniądze. Wiernie i codziennie.

Jako bracia mają też tę samą matkę, nie tylko biologiczną.

--
              • no-popis Re: Bolszewika goń goń 20.10.19, 09:59
                qinto napisał:

> no-popis napisała:
                >
                > > buldog2 napisał:
                > >
                > > > On powie tak: wyciągnęliśmy do KO dłoń z pejczem. Ale oni ten pejcz
                > połam
                > > ali i
                > > > podnieśli rękę na naszą władzę. Dlatego my tę rękę utniemy, odrąbie
                > my, od
                > > gryzie
                > > > my od zdrowego ciała narodu. A Bulterier Kurski na oczach wszystkic
                > h, z b
                > > łogosł
                > > > awieństwem e+PISk-opatu ją zeżre.
                > > Różnica między J.Kurskim a J.Kurskim jest niewielka. Jeden i drugi służą
                > swojem
                > > u Panu za pieniądze. Wiernie i codziennie.
                > Jako bracia mają też tę samą matkę, nie tylko biologiczną.
                Jak to mawiała publiczna ofiara, męskiej Drugiej Młodości:
                yes, yes, yes :)

--
    • buldog2 Tak!Tak!!!! To prawda!!! 19.10.19, 20:30
      Wystarczy, że rozbije PO i nie będzie duopolu.
      :D:D:D

--
        • no-popis Re: Tak!Tak!!!! To prawda!!! 20.10.19, 09:58
          wolves_land napisał(a):

> Dokładnie, po rozbiciu KO nastanie upragniony monopol.
          Sądzisz, że wyborcy PO przeniosą się do PiS ? Stuknij się w tę pustawą łepetynkę.

--
          • wolves_land Re: Tak!Tak!!!! To prawda!!! 20.10.19, 13:09
            Ty Ludzikow od stukania to już masz płaskie czoło i najgłębsze gardło na FK, co wszyscy widzą.
            Z pewnością jest taka grupa wyborców KO, co prędzej zagłosuje na PiS niż na neofaszystów od Korwina lub na Zandberga, który jebnie jeszcze większymi podatkami.
            Część ma ochotę w ogóle przestać chodzić na wybory, a z działalnością wypierdolić do Czech lub Irlandii.
            Za bardzo się zapatrzyłeś na to co się tu pisze, ekspercie od lemingowego elektoratu.
            • no-popis Re: Tak!Tak!!!! To prawda!!! 20.10.19, 16:15
              wolves_land napisał:

> Ty Ludzikow od stukania to już masz płaskie czoło i najgłębsze gardło na FK, co
              > wszyscy widzą.
              Z mówienia w i8mieniu WSZYSTKICH powinien wyleczyć Cię lekarz psychiatra.
              > Z pewnością jest taka grupa wyborców KO, co prędzej zagłosuje na PiS niż na neo
              > faszystów od Korwina lub na Zandberga, który jebnie jeszcze większymi podatkami
              >
              Nie ma takich. Zagłosują na Lewicę lub twór, który , polityka i biznes nie znoszą próżni, w to miejsce powstanie. Polityka to żywy organizam a Ty zakładasz, że jak POKO padnie to reszta pozostanie bez zmian.
              Bez wyobrażni:)
              > Część ma ochotę w ogóle przestać chodzić na wybory, a z działalnością wypierdol
              > ić do Czech lub Irlandii.
              Frustraci z tego forum zapewne tak ale tylko tak piszą.
              > Za bardzo się zapatrzyłeś na to co się tu pisze, ekspercie od lemingowego elekt
              > oratu.
              Większość moich znajomych to PO i SLD więc wydaje mi się, że potrafię to oszacować i ocenić ale w imieniu WSZYSTKICH nie wypowiem się ponieważ jestem zdrowy a przynajmniej zdrowszy na umyśle od Ciebie.
              --
              • wolves_land Re: Tak!Tak!!!! To prawda!!! 20.10.19, 18:09
                Chcesz jak ciota łapać za słówka, ale to oczywiste, że pisząc "wszyscy" mam na myśli tych inteligentych, co potrafią rozpoznać warujące na forum przez 365 dni w roku Dymadło, a nie numerkowych donosicieli, prawackie trolle i inne ścierwo domagające się w Polsce autorytaryzmu.

no-popis napisała:
                > Nie ma takich. Zagłosują na Lewicę lub twór, który...

Nie ma takich wyborców KO, którzy potencjalnie mogliby zagłosować na PiS, gdyby władzy faktycznie udało się w oczach centrowego elektoratu zdyskredytować liderów KO ? Stary dureń.

> Większość moich znajomych to PO i SLD więc wydaje mi się,

To zapytaj się ich jak to się dzieje, że na Węgrzech Fidesz z Jobbikiem od dekady inkasują w sumie po 70-75% głosów i gdzie się rozpłynęli węgierscy demokraci i liberałowie.

• no-popis Re: Tak!Tak!!!! To prawda!!! 20.10.19, 18:13
                  wolves_land napisał:

> Chcesz jak ciota łapać za słówka,
                  Oooo, w dodatku homofob.

--
                  • wolves_land Re: Tak!Tak!!!! To prawda!!! 20.10.19, 18:26
                    no-popis napisała:

> Frustraci z tego forum zapewne tak ale tylko tak piszą.

Pogadamy jak PiS przyciśnie przedsiębiorców.

> Oooo, w dodatku homofob.

No i ? Homofobia jest teraz w mainstreamie, podziękuj zleceniodawcom.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka