Dodaj do ulubionych

Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego

26.10.19, 00:53
Prawdziwe oblicze komisji Jakiego. Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo
crowdmedia.pl/prawdziwe-oblicze-komisji-jakiego-wychodzi-na-jaw-gigantyczne-oszustwo/
--
Uwaga szczur!
Obserwuj wątek
  • yoma Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 26.10.19, 01:00
   Aha, pyskowałam o tym... w zeszłym roku?

   Zresztą nie było co pyskować, bo każdy średnio rozgarnięty obywatel mający jaką taką wiedzę o Polsce i świecie współczesnym to widział.

   Ci niemający dali jakiemu spieprzyć do Brukseli ;)

   --
   sateet palata saavat
   • adalberto3 ".....dali jakiemu spieprzyć do Brukseli.." 26.10.19, 01:30
    Cimoszewicz potrącił staruszkę na pasach i uciekł (aż do Brukseli). Komisja Jakiego przynajmniej pokazała, że jest problem. Sędziowie III Rzeszy i ich następcy nie potrafili się rozliczyć ze swojej przeszłości aż do lat 80-tych. Nawet oni w powojennych Niemczech nie wydawali tak kontrowersyjnych wyroków, jak polska kasta w warszawskiej aferze.
    • eiran Re: ".....dali jakiemu spieprzyć do Brukseli.." 26.10.19, 07:06
     To ciekawe, że nie uciekł go Ameryki, gdzie - jak powszechnie wiadomo - biją Murzynów. A jeszcze ciekawsze, ze na ucieczkę zdecydował się wiele tygodni przed potrąceniem "staruszki" i w związku z tym załatwił sobie biorące miejsce na liście do PE.
     Natomiast jeśli zasługą Jakiego ma być "pokazanie problemu", to najbardziej ewidentnym problemem, jaki pokazała jego komisja, wydaje się być problem alkoholowy Mariusza Kamińskiego.

     --
     Przez 14 lat ayran.
     • j-k nieprawda. 26.10.19, 07:55
      eiran napisał:
      > To ciekawe, że nie uciekł go Ameryki, gdzie - jak powszechnie wiadomo
      - biją Murzynów.


      Nieprawda. dzis to Murzyni bija Bialych - a dopiero potem do (tych) czarnych strzela
      Biala Policja.

      a ad meritum: problemem (nie tylko Warszawy) jest brak programu budowy mieszkan komunalnych - dokad mozna by przesiedlac mieszkancow z reprywatyzowanych kamienic.
      • adalberto3 Re: nieprawda. 26.10.19, 19:37
       W stolicy rządzi niestety urzędniczo-deweloperska mafia. Rezultatem tego jest kompletny architektoniczny chaos, nowa zabudowa niszczy pierwotny charakter wielu ulic, np. ul. Siennej. Miasto powinno na wolnym rynku sprzedawać kamienice w centrum, zwłaszcza że pełnej ich historii nie zawsze można wyjaśnić. Nie wiadomo, czy przed wojną były obciążone kredytem. Potem tymi nieruchomościami zajmowali się niemieccy zarządcy. Dekret Bieruta to tylko dodatek. A budownictwo miejskie jest w praktyce śladowe. W tym momencie inicjatywę musi przejąć rząd wydając np. ustawę,
       że połowa nowych budynków powinna być bez barier.
       • eiran Re: nieprawda. 26.10.19, 20:57
        Pierwotny charakter Siennej? Ty w ogóle wiesz, która to ulica, czy przeczytałeś gdzieś o nowo postawionych biurowcach i apartamentowcach pod adresem Sienna? Z "pierwotnej" Siennej zostały trzy budynki z początku XX wieku, a cała reszta zabudowy to koszmarne wysokie bloki z lat 50. i 60. I oczywiście Pałac Kultury, który znalazł się w miejscu, gdzie przed wojną przebiegał środkowy fragment Siennej. Jeszcze w latach 90. zachodni odcinek Siennej był koszmarny, składał się z wąskich 10-piętrowych bloków zamieszkałych w dużej części przez wynajmujących mieszkania Wietnamczyków (jedno z nich wynajmowała zresztą p. Chojna-Ducha), a poranna dostawa do pobliskiego samoobsługowego dostawczaka (bodaj Feniks) pod numerem 82 budziła wszystkich w okolicy. Ale rozumiem, że z perspektywy emigranta, który nigdy Siennej nie widział, było wtedy super.

        --
        Przez 14 lat ayran.
        • adalberto3 Re: nieprawda. 28.10.19, 03:44
         Przy ul. Siennej mieszkała jeszcze przed wojną siostra mojej babki. Jej starszy brat miał tam zakład fryzjerski. Byłem tam niedawno. Miałem trochę inne wyobrażenie o tej ulicy, zwłaszcza o tej stronie, gdzie pozostała część muru getta.
         • eiran Re: nieprawda. 28.10.19, 06:03
          A ja mieszkałem na Siennej w pierwszej polowie lat 90. Masz elementarne pojecie, jak wtedy wygladała? Uważasz że jej ówczesny charakter należało zachować? Tak z ciekawości - pod którym numerem miszkała twoja ciocia-babcia?

          --
          Przez 14 lat ayran.
          • eiran PS. 28.10.19, 09:49
           tak nawiasem mówiąc, starszy brat siostry twojej babci, to chyba także brat twojej babci. Chyba że mieliście w rodzinie trochę bardziej skomplikowane relacje niż zwykle.           --
           Przez 14 lat ayran.
          • adalberto3 Re: nieprawda. 28.10.19, 20:45
           Ciotka mojego ojca mieszkała pod numerem 59 lub 61 - typowa miejska kamienica z wejściem przez bramę na wewnętrzne podwórko. Byłem tam w latach 60-tych i przed paroma miesiącami, czyli po przeszło 50 latach. Miałem trochę inne wyobrażenie o tej ulicy i zachowanej tam starszej architekturze. W Niemczech chyba lepiej dbają o wygląd starszej zabudowy. Nawet, jeżeli trzeba ją wyburzyć, to nowe budynki (nowoczesne ocieplenie, bez barier, itd.) mają fasadę z typowych cegieł. W ten sposób fasada pasuje do sąsiednich budynków. Nawet boczne uliczki mają spłaszczony bruk osadzony w bitumicznej masie.
           • eiran Re: nieprawda. 28.10.19, 21:11
            Powtarzam jeszcze raz - z przedwojennej "substancji", po nieparzystej Siennej ocalały dokładnie trzy budynki. I nie były to budynki z numerami 59 ani 61. Te które ocalały, miały numery 41, 43 i 45. Nawiasem mówiąc, numeracja Siennej po posadowieniu Placu Defilad i wybudowaniu Pałacu Kultury mocno się zmieniła, tak że twoje opowieści o ciociach, wujkach i zajmowanych przez nich numerach pozostaje traktować z taką samą powagą, jak twoje wcześniejsze opowieści o gruźlicy, całkowicie wyeliminowanej w latach 70., jak ci wtedy powiedzieli w warszawskiej klinice. Powiedzmy sobie szczerze - to co wypisujesz, to - mówiąc językiem młodzieży z czasów kiedy po raz pierwszy podobno odwiedzałeś ciocię - babcię: bujdy na resorach. I na tym proponuję poprzestać.

            --
            Przez 14 lat ayran.
      • eiran Re: nieprawda. 28.10.19, 09:50
       Żałosne, "doktorek". Naprawdę nie zrozumiałeś, dlaczego użyłem popularnego powiedzonka o biciu Murzynów?

       --
       Przez 14 lat ayran.
    • aniechto.only Re: ".....dali jakiemu spieprzyć do Brukseli.." 26.10.19, 07:37
     adalberto3 napisał:

     Komisja Jak
     > iego przynajmniej pokazała, że jest problem.

     Bzdura. Typowe myślenie wyborcy PiS, wykastrowanego z samodzielnego myślenia dzięki nieustannej propagandize TVPis. To nie komisja Jakiego pokazała problem. To Jolanata Brzeska go pokazała, zakładając 2007 r. Warszawskie Stowarzyszenie Lokatorów po przejęciu kamienicy, w której mieszkała. To stowarzyszenie Miasto Jest Nasze z Janem Śpiewakiem o tym mówili, wreszcie pisała o tym GW. PiS wszedł na gotowe wietrząc możliwość zniszczenia swoich wrogów politycznych, gówno ich obchodził los lokatorów. Zaś Jaki na garbach owych lokatorów wjechał na lukratywną posadkę do PE.
  • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 26.10.19, 20:07
   pies.na.czarnych napisała:

   > Prawdziwe oblicze komisji Jakiego. Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo
   > crowdmedia.pl/prawdziwe-oblicze-komisji-jakiego-wychodzi-na-jaw-gigantyczne-oszustwo/

   Może wyjaśnisz na czym POlega oszustwo Jakiego? W artykule nic na temat tego oszustwa nie ma.


   --
   Nic nam teraz nie wychodzi
   PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
   Autor KZP
   Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
      • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 26.10.19, 21:09
       pies.na.czarnych napisała:

       > możemy dojść do wniosku, że najbardziej na ich krzywdzie wzbogacił się pomysłod
       > awca i przewodniczący komisji weryfikacyjnej i kandydat Prawa i Sprawiedliwości
       > na prezydenta stolicy Patryk Jaki.

       W jaki sposób się wzbogacił? Dostał kase od likwidatorów czy mafii uwłaszczeniowej? A może dostał kasę od lokatorów? Tych wywalonych na bruk? To sądy wydają wyroki aby zrobić PiS na złość. Lub aby bronić dobrego imienia nawet wtedy jak to imię wcale nie jest "dobre" z założenia.
       --
       Nic nam teraz nie wychodzi
       PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
       Autor KZP
       Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
        • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 26.10.19, 21:54
         pies.na.czarnych napisała:

         > 15 tysięcy euro miesięcznie to nie w kij dmuchał.
         >
         > Cel polityczny jest tu wyraźnie ważniejszy, niż faktyczne rozstrzygnięcie sporu
         > i przerwanie gehenny lokatorów.

         Ty popatrz ile "zarabia" Tusk. To zdecydowanie więcej niż mógłby zarobić na jakimkolwiek stanowisku w POlsce. Nawet Niemcy nie POgardziliby taka kasa.
         Jak na razie to jedyny wygrany.         --
         Nic nam teraz nie wychodzi
         PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
         Autor KZP
         Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
         • erte2 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 27.10.19, 11:39
          lech1966 napisał:
          Ty popatrz ile "zarabia" Tusk. To zdecydowanie więcej niż mógłby zarobić na jakimkolwiek stanowisku w POlsce. Nawet Niemcy nie POgardziliby taka kasa. Jak na razie to jedyny wygrany.

          Próbujesz porównywać doskonale zarządzającego firmą menadżera z osobnikiem wykonującego w niej zawód "konserwatora powierzchni płaskich" ?
          Donald Tusk to dziś jedna z najważniejszych postaci w światowej polityce, polityk reprezentujący Unię Europejską w stosunkach z resztą świata, człowiek który potrafił ze stanowiska na którym poprzednik wykonywał raczej funkcje organizacyjno-reprezentacyjne zrobić je ważne i znaczące.
          Donald Tusk zarabia pieniądze adekwatne do swojej pracy i pozycji. A jaki? No cóż, jak na przygłupa i niedouka to to co dostaje to po prostu kosmos....
           • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 27.10.19, 17:04
            yoma napisała:

            > No i wyszło. Cała lesiowa radosna twórczość, tyle lat trollowania to po prostu
            > zwykła zawiść, że sąsiad zarabia więcej.

            No stary,,,,, nie jestem ani nigdy nie byłem tobą. Zarzut całkowicie nietrafiony.            --
            Nic nam teraz nie wychodzi
            PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
            Autor KZP
            Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
          • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 27.10.19, 17:02
           erte2 napisał:

           > lech1966 napisał:
           > Ty popatrz ile "zarabia" Tusk. To zdecydowanie więcej niż mógłby zarobić na
           > jakimkolwiek stanowisku w POlsce. Nawet Niemcy nie POgardziliby taka kasa. Jak
           > na razie to jedyny wygrany.

           >
           > Próbujesz porównywać doskonale zarządzającego firmą menadżera z osobnikiem wyko
           > nującego w niej zawód "konserwatora powierzchni płaskich" ?
           > Donald Tusk to dziś jedna z najważniejszych postaci w światowej polityce, polit
           > yk reprezentujący Unię Europejską....

           Weź erte nie przesadzaj. Jeden z najważniejszych???? Któremu jedyne co wyszło to Wielka Brytania z UE.😂😂😂😂😂.           --
           Nic nam teraz nie wychodzi
           PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
           Autor KZP
           Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
       • erte2 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 26.10.19, 23:58
        lech1966 napisał:
        W jaki sposób się wzbogacił? Dostał kase od likwidatorów czy mafii uwłaszczeniowej? A może dostał kasę od lokatorów?

        Biorąc pod uwagę że działał w kręgu "republiki banasiowej" (z kamienicą w tle!) można spodziewać się wszystkiego - bo tak naprawdę w praktyce żadnej warszawskiej kamienicy nie udało się odzyskać więc można domniemywać że ( ponieważ ustawa jego autorstwa i wydawane na jej podstawie decyzje była bublem prawnym a decyzje bezsensowne) albo wynikało to z całkowitej indolencji autora, albo - przeciwnie - zostało to tak zapisane celowo po to żeby "odzyskiwacze" nic na tym nie stracili.
        No to pytam - towarzysz jaki zrobił to za darmo?
        Republika banasiowa w pełnym rozkwicie!
        • eiran Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 27.10.19, 06:07
         Z treści artykułu, tego macierzystego w polityce", na który powołuje się crowdmedia.pl; Komisja była dla Jakiego trampoliną do awansu wewnątrz "Dobrej zmiany", wypromowania się i startu najpierw na Prezydenta Warszawy, a następnie do PE. Zarzutów jakiegoś prywatnego wzbogacenia się tam nie ma, natomiast cała ta "kariera" odbyła się na plecach lokatorów, którym Jaki i jego Komisja w realnym wymiarze nie pomogli w niczym. Postanowienia o odebraniu nieruchomości dotychczasowym właścicielom zawierają tyle wad i błędów, że sądy muszą je odrzucać, a wypromowany do Brukseli Jaki może teraz umywać ręce i opowiadać, że wszystko zrobił, tylko te złe sądy.

         --
         Przez 14 lat ayran.
         • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 27.10.19, 10:14
          eiran napisał:

          > Z treści artykułu, tego macierzystego w polityce", na który powołuje się crowdm
          > edia.pl; Komisja była dla Jakiego trampoliną do awansu wewnątrz "Dobrej zmiany"
          > , wypromowania się i startu najpierw na Prezydenta Warszawy, a następnie do PE.
          > Zarzutów jakiegoś prywatnego wzbogacenia się tam nie ma, natomiast cała ta "ka
          > riera" odbyła się na plecach lokatorów, którym Jaki i jego Komisja w realnym wy
          > miarze nie pomogli w niczym. Postanowienia o odebraniu nieruchomości dotychczas
          > owym właścicielom zawierają tyle wad i błędów, że sądy muszą je odrzucać, a wyp
          > romowany do Brukseli Jaki może teraz umywać ręce i opowiadać, że wszystko zrobi
          > ł, tylko te złe sądy.

          OK komisja była trampolina. Tak jak dla Tuska była trampoliną jego polityka uległości wobec Niemiec. Naszego sąsiada dla którego w czasach Tuska byliśmy zapleczem taniej siły roboczej.          --
          Nic nam teraz nie wychodzi
          PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
          Autor KZP
          Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
          • snajper55 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 27.10.19, 11:23
           lech1966 napisał:

           > OK komisja była trampolina. Tak jak dla Tuska była trampoliną jego polityka ule
           > głości wobec Niemiec. Naszego sąsiada dla którego w czasach Tuska byliśmy zaple
           > czem taniej siły roboczej.

           Tak jak dla Kaczyńskiego była i jest trampoliną jego totalna uległość wobec Rosji i realizowanie takich rosyjskich celów politycznych i gospodarczych jak osłabianie Polski, kupowanie ruskiego gazu za absurdalnie wysoką cenę, zapewnienie zbytu na ruski węgiel, wywoływanie konfliktów w UE itp itd.

           S.
           --
           Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
           • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 27.10.19, 15:40
            snajper55 napisał:

            > lech1966 napisał:
            >
            > > OK komisja była trampolina. Tak jak dla Tuska była trampoliną jego polity
            > ka ule
            > > głości wobec Niemiec. Naszego sąsiada dla którego w czasach Tuska byliśmy
            > zaple
            > > czem taniej siły roboczej.
            >
            > Tak jak dla Kaczyńskiego była i jest trampoliną jego totalna uległość wobec Ros
            > ji i realizowanie takich rosyjskich celów politycznych i gospodarczych jak osła
            > bianie Polski, kupowanie ruskiego gazu za absurdalnie wysoką cenę, zapewnienie
            > zbytu na ruski węgiel, wywoływanie konfliktów w UE itp itd.
            >
            > S.

            Admilicjant kasuje niewygodne posty.😃😃😃😃😃


            --
            Nic nam teraz nie wychodzi
            PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
            Autor KZP
            Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
          • erte2 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 27.10.19, 11:23
           lech1966 napisał:
           OK komisja była trampolina. Tak jak dla Tuska była trampoliną jego polityka uległości wobec Niemiec. Naszego sąsiada dla którego w czasach Tuska byliśmy zapleczem taniej siły roboczej.

           Trampolina 27:1? Nie bądź misiu żałosny, bo to nawet już nie jest śmieszne....
           Powtarzacie to jak mantrę już od kilku ładnych lat, nie potrafiąc znaleźć jakiegoś sensownego argumentu czy choćby jego pozoru.
           A tym "zapleczem taniej siły roboczej" niestety byliśmy i za Tuska, i za Olszewskiego, i za Pawlaka, i jesteśmy w dalszym ciągu - bo jak na razie nie mamy innych atutów. Ale to nam pozwoliło odbić się od PRL-owskiej ruiny, przyciągnąć zagraniczne inwestycje i zagraniczny kapitał (bo nie mieliśmy i jeszcze nie bardzo mamy własny). I jeszcze lata muszą upłynąć zanim to się zmieni.
           • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 27.10.19, 15:45
            erte2 napisał:

            > lech1966 napisał:
            > OK komisja była trampolina. Tak jak dla Tuska była trampoliną jego polityka
            > uległości wobec Niemiec. Naszego sąsiada dla którego w czasach Tuska byliśmy za
            > pleczem taniej siły roboczej.

            >
            > Trampolina 27:1? Nie bądź misiu żałosny, bo to nawet już nie jest śmieszne....
            > Powtarzacie to jak mantrę już od kilku ładnych lat, nie potrafiąc znaleźć jakie
            > goś sensownego argumentu czy choćby jego pozoru.
            > A tym "zapleczem taniej siły roboczej" niestety byliśmy i za Tuska, i za Olszew
            > skiego, i za Pawlaka, i jesteśmy w dalszym ciągu - bo jak na razie nie mamy inn
            > ych atutów. Ale to nam pozwoliło odbić się od PRL-owskiej ruiny, przyciągnąć za
            > graniczne inwestycje i zagraniczny kapitał (bo nie mieliśmy i jeszcze nie bardz
            > o mamy własny). I jeszcze lata muszą upłynąć zanim to się zmieni.

            Dokładnie erte. Dostał stołek za zasługi. Taki kraj jak Polska nie poparła tej kandydatury.a jednak na złość Polsce wybrano ,,,,wiadomo kogo. 😁😁😁


            --
            Nic nam teraz nie wychodzi
            PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
            Autor KZP
            Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
          • sverir Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 09:00
           "Tak jak dla Tuska była trampoliną jego polityka uległości wobec Niemiec"

           Proszę konkrety w sprawie tej uległości.

           --
           "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
           • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 13:06
            sverir napisał:

            > "Tak jak dla Tuska była trampoliną jego polityka uległości wobec Niemiec"
            >
            > Proszę konkrety w sprawie tej uległości.

            Świerza sprawa. Gdyby mógł( bo przecież nie wypada publicznie) to wśliznął by się niepotrzezenie.

            www.wprost.pl/swiat/10185451/francja-i-niemcy-podpisaly-porozumienie-donald-tusk-ostrzegl-przywodcow.html
            Traktaty "prywatne" wykluczające wspólny rynek i politykę UE.
            PO co było tworzyć UE skoro każdy kraj może układać się "prywatnie" a Tusk standardowo przyklaskuje.
            Ty naprawdę tego nie widzisz Sverir?

            --
            Nic nam teraz nie wychodzi
            PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
            Autor KZP
            Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
            • sverir Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 13:53
             " Świerza sprawa"

             Czyli niewłaściwa. Pisałeś o uległości zanim został przewodniczącym.

             "PO co było tworzyć UE skoro każdy kraj może układać się "prywatnie" a Tusk standardowo przyklaskuje"

             Znajdujesz gdzieś w którymś unijnym traktatów zakaz utrzymywania bilateralnych stosunków między państwami członkowskimi? Czy po prostu strzelasz ślepakiem, bo nie umiesz znaleźć potwierdzenia swojej tezy, że Tusk za uległość wobec Niemiec dostał jakąś nominację?             --
             "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
             • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 14:09
              sverir napisał:

              > " Świerza sprawa"
              >
              > Czyli niewłaściwa. Pisałeś o uległości zanim został przewodniczącym.
              >
              > "PO co było tworzyć UE skoro każdy kraj może układać się "prywatnie" a Tusk sta
              > ndardowo przyklaskuje"
              >
              > Znajdujesz gdzieś w którymś unijnym traktatów zakaz utrzymywania bilateralnych
              > stosunków między państwami członkowskimi? Czy po prostu strzelasz ślepakiem, bo
              > nie umiesz znaleźć potwierdzenia swojej tezy, że Tusk za uległość wobec Niemie
              > c dostał jakąś nominację?

              Nie oczekuj że znajdę ci jakiekolwiek oficjalne potwierdzenie tego faktu. Ale chyba masz własny rozum?
              A skoro nie masz to wymień w takim razie predyspozycje Tuska do takiego stanowiska. Czy w Europie naprawdę nie było lepszego kandydata? Śmiem twierdzić że było na pęczki lepszych, bardziej wyrazistych, z własnym zdaniem kandydatow.
              --
              Nic nam teraz nie wychodzi
              PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
              Autor KZP
              Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
              • sverir Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 14:18
               " Nie oczekuj że znajdę ci jakiekolwiek oficjalne potwierdzenie tego faktu. Ale chyba masz własny rozum?"

               Nie musi być oficjalne potwierdzenie, wystarczy jakiś fakt z życia politycznego Tuska, który choćby częściowo uzasadni Twoją tezę. Proszę o konkret.

               "A skoro nie masz to wymień w takim razie predyspozycje Tuska do takiego stanowiska"

               Stawiasz tezę, że Tusk został przewodniczącym za uległość wobec Niemiec, ale ja Tobie mam uzasadniać, jakie ma kompetencje? Nie tędy droga, Lechu:))

               "Czy w Europie naprawdę nie było lepszego kandydata?"

               Oczywiście,że był. Jan Saryusz-Wolski. Chyba nie zaprzeczysz,że to najlepszy kandydat nie tylko w całej Europie, ale nawet w całej Polsce?

               --
               "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
               • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 16:03
                sverir napisał:

                > " Nie oczekuj że znajdę ci jakiekolwiek oficjalne potwierdzenie tego faktu. Ale
                > chyba masz własny rozum?"
                >
                > Nie musi być oficjalne potwierdzenie, wystarczy jakiś fakt z życia politycznego
                > Tuska, który choćby częściowo uzasadni Twoją tezę. Proszę o konkret.

                ACTA - był przeciw ale zagłosował ZA. emigranci- pani kanclerz zaprosiła Tusk od razu chciał relokowac. Generalnie zawsze był przeciw ale głosuje za każdym razem ZA pomysłem PE.

                > "A skoro nie masz to wymień w takim razie predyspozycje Tuska do takiego stanow
                > iska"
                >
                > Stawiasz tezę, że Tusk został przewodniczącym za uległość wobec Niemiec, ale ja
                > Tobie mam uzasadniać, jakie ma kompetencje? Nie tędy droga, Lechu:))

                Czyli jednak nie ma. Ja te nie znajduje uzasadnienia POzytywnego. Natomiast negatywnych uzasadnień jest na tony.

                > "Czy w Europie naprawdę nie było lepszego kandydata?"
                >
                > Oczywiście,że był. Jan Saryusz-Wolski. Chyba nie zaprzeczysz,że to najlepszy ka
                > ndydat nie tylko w całej Europie, ale nawet w całej Polsce?

                Ja nawet nie myślałem o PiSich. Mówimy o roku 2014 kiedy to Tusk dostał zielone światło od pani kanclerz. Prawdę mówiąc znając dokonania Tuska z Polski jego pęd do pracy i charatania w galę oraz naocznie widząc efekty jego "pracy" nie mógłem uwierzyć że ktoś go traktuje POważnie i POważnie ma zamiar obsadzić na tym konkretnym stanowisku. Pierwotnie myślałem że to ma być "koń trojański" RE. A jemu to wyszło jeszcze lepiej.
                Wiem że widzac 27-1 Putin otworzył szampana.
                --
                Nic nam teraz nie wychodzi
                PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
                Autor KZP
                Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
                • sverir Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 20:45
                 "ACTA - był przeciw ale zagłosował ZA"

                 ACTA to dokument amerykańsko-japoński. Chyba nie chcesz powiedzieć, że nie mamy interesów z Amerykanami i na przykład powinniśmy utrzymać podatek cyfrowy wbrew interesom ekonomicznym USA?

                 "emigranci- pani kanclerz zaprosiła Tusk od razu chciał relokowac"

                 Relokacja uchodźców jest pomysłem trochę starszym, niż Ci się wydaje Lechu, bo podwaliny stworzone zostały w 1990 roku. Sama - nazwijmy to - współczesna propozycja relokacji też jest starsza, bo padła w 2008 roku (zatem nie w kwietniu 2015) ze strony Francji (czyli nie Niemiec) w odpowiedzi na problemy Malty (czyli znów nie Niemcy) i Włoch (kurde, znowu nie są to Niemcy), z czasem także Grecji (nie uwierzysz, ale to nadal nie są Niemcy). Generalnie niemiecki pomysł to zmiana w tzw. kwotach, ale nie stworzenie samej idei. I pomysł ten rząd ówczesny rząd RP poparł, ale premierem była pani Kopacz, nie Donald Tusk.

                 "Generalnie zawsze był przeciw ale głosuje za każdym razem ZA pomysłem PE"

                 Zupełnie jak Brytyjczycy, których trudno podejrzewać o wykonywanie woli Niemiec.

                 Lechu, miałeś pokazać wykonywanie woli Niemiec przez Tuska, a rzucasz jakimiś frazesami, które niewiele mają z tym wspólnego. Obawiam się, że powtarzasz jakieś zasłyszane ploty, być może nawet jakąś instrukcję partyjną. Jeśli to pierwsze, to jednak proponuję zrewidować przekonanie, bo nie potrafisz go wcale uzasadnić. Jeśli to drugie, no cóż, czuj się oszukany.

                 "Ja te nie znajduje uzasadnienia POzytywnego. Natomiast negatywnych uzasadnień jest na tony"

                 Jeśli są z gatunku przedstawionych przez Ciebie argumentów za tezą o wykonywaniu przez Tuska poleceń Merkel, to aż się boję zapytać choćby o parę kilogramów tych uzasadnień.

                 "Prawdę mówiąc znając dokonania Tuska z Polski jego pęd do pracy i charatania w galę oraz naocznie widząc efekty jego "pracy" nie mógłem uwierzyć że ktoś go traktuje POważnie i POważnie ma zamiar obsadzić na tym konkretnym stanowisku"

                 No cóż, nie od dziś wiadomo, że pisowcy niespecjalnie się cieszą, kiedy jakiś Polak osiąga sukces w Europie i nie jest jednym z nich.

                 "Wiem że widzac 27-1 Putin otworzył szampana"

                 Tak samo jak wiesz, że Tusk wykonywał polecenia Merkel.                 --
                 "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
                 • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 21:21
                  sverir napisał:

                  > "ACTA - był przeciw ale zagłosował ZA"
                  >
                  > ACTA to dokument amerykańsko-japoński. Chyba nie chcesz powiedzieć, że nie mamy
                  > interesów z Amerykanami i na przykład powinniśmy utrzymać podatek cyfrowy wbre
                  > w interesom ekonomicznym USA?

                  Ale czy PE musiał o tym negocjować i uchwalać tajnie? Czy to jakaś tajemnica dla Europejczyków?

                  www.europarl.europa.eu/news/pl/headlines/world/20120618STO47110/david-martin-nie-trzeba-bylo-negocjowac-acta-w-tajemnicy

                  > Relokacja uchodźców jest pomysłem trochę starszym, niż Ci się wydaje Lechu, bo
                  > podwaliny stworzone zostały w 1990 roku. Sama - nazwijmy to - współczesna propo
                  > zycja relokacji też jest starsza, bo padła w 2008 roku (zatem nie w kwietniu 20
                  > 15) ze strony Francji (czyli nie Niemiec) w odpowiedzi na problemy Malty (czyli
                  > znów nie Niemcy) i Włoch (kurde, znowu nie są to Niemcy), z czasem także Grecj
                  > i (nie uwierzysz, ale to nadal nie są Niemcy). Generalnie niemiecki pomysł to z
                  > miana w tzw. kwotach, ale nie stworzenie samej idei. I pomysł ten rząd ówczesny
                  > rząd RP poparł, ale premierem była pani Kopacz, nie Donald Tusk.

                  Ale ja nie mówię o POmyśle relokacji a o zaproszeniu emigrantów do europy. A to jakby dwie różne sprawy.

                  tv.pudelek.pl/video/Miriam-Shaded-o-Merkel-Skoro-zaprasza-tylu-mlodych-mezczyzn-to-moze-szykuje-sobie-armie-11060/6/
                  >
                  > No cóż, nie od dziś wiadomo, że pisowcy niespecjalnie się cieszą, kiedy jakiś P
                  > olak osiąga sukces w Europie i nie jest jednym z nich.

                  Nie wiem jak jest z pisowcami, ale lemingi tak samo blokowały wybór Wojciechowskiego na komisarza, ale że ławka była za krótka i żaden kandydat nie otrzymał wymaganej liczby głosów więc w końcu został wybrany kandydat RP. Oni też nie lubią jak Polak obejmuje stanowisko w PE i nie jest jednym z nich.
                  Może jakiś komentarz z twojej strony nt, wyboru Wojciechowskiego?                  --
                  Nic nam teraz nie wychodzi
                  PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
                  Autor KZP
                  Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
                  • sverir Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 23:57
                   "Ale czy PE musiał o tym negocjować i uchwalać tajnie? Czy to jakaś tajemnica dla Europejczyków?"

                   Naprawdę Tusk ma niewiarygodny wpływ na politykę światową. Nic to, że PE negocjował tajnie. Robiły to też USA, Japonia czy Korea Południowa. I to wszystko Tusk sprawił. Był w tym tak skuteczny, że USA uznały utajnienie negocjacji za sprawę swojego bezpieczeństwa narodowego. Po prostu niewiarygodne, Lechu.

                   "Ale ja nie mówię o POmyśle relokacji a o zaproszeniu emigrantów do europy. A to jakby dwie różne sprawy"

                   Zaraz, zaraz, to kiedy Tusk chciał od razu relokować uchodźców?

                   "Nie wiem jak jest z pisowcami, ale lemingi tak samo blokowały wybór Wojciechowskiego na komisarza, ale że ławka była za krótka i żaden kandydat nie otrzymał wymaganej liczby głosów więc w końcu został wybrany kandydat RP"

                   Każdy kraj ma stanowisko komisarza z urzędu, Lechu, a głosowanie nad poszczególnymi kandydatami ma charakter opiniodawczy, nie wiążący (wiążące jest tylko głosowanie nad całym składem Komisji). Lemingi czy nie, nie mają wpływu na to, że Polak jest członkiem KE. Nie mają też wpływu na to, że pisowcy robią wszystko, żeby torpedować Polaka na stanowisku przewodniczącego tylko dlatego, że jest nim Tusk.

                   "Może jakiś komentarz z twojej strony nt, wyboru Wojciechowskiego?"

                   Uciekasz już od tematu Tuska? Nieładnie, Lechu. Chyba nie chcesz powiedzieć, że wyczerpałeś już swoją argumentację?

                   --
                   "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
                   • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 29.10.19, 09:27
                    Czyli nie skomentujesz głosowania POKO przeciw Polakowi w PE. Jesteś zwolennikiem kapitalizmu wybiórczego tak jak i wybiórczej demokracji. Bo jak głosowano za Tuskiem to rzecz jest warta POlajanki ale to samo w odwrotna stronę już nie. Świadczy to o braku merytorycznych argumentów z twojej strony przeciw Wojciechowskiemu

                    --
                    Nic nam teraz nie wychodzi
                    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
                    Autor KZP
                    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
                    • sverir Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 29.10.19, 10:29
                     "Czyli nie skomentujesz głosowania POKO przeciw Polakowi w PE"

                     Skomentuję: W Komisji Rolnictwa, w której głosowano kandydaturę Wojciechowskiego, jest dwóch Polaków - Jurgiel i Kalinowski. Obaj głosowali za.

                     "Jesteś zwolennikiem kapitalizmu wybiórczego tak jak i wybiórczej demokracji. Bo jak głosowano za Tuskiem to rzecz jest warta POlajanki ale to samo w odwrotna stronę już nie"

                     Lechu, to PiS stwierdził, że Polaków należy w Brukseli popierać niezależnie od ich opcji. Pisowcy pamiętają o tym tylko wtedy, gdy trzeba poprzeć Rysia Czarneckiego lub Beatę Szydło. Gdy trzeba poprzeć Donalda Tuska lub Elżbietę Bieńkowską, to pisowcy zaczynają się ślinić i najwięcej, na co ich stać, to zmieniać temat (zwykle jednak zabierają się za podważanie kompetencji i w ogóle wyboru Polaka). Zanim więc mi zaczniesz cokolwiek w tej materii zarzucać, wyciągnij belkę z oka.

                     "Świadczy to o braku merytorycznych argumentów z twojej strony przeciw Wojciechowskiemu"

                     Świadczy to tylko o tym, że w dyskusji o Twoich zarzutach nie oceniam pana Wojciechowskiego, bo moja ocena w żaden sposób nie warunkuje Twoich zarzutów. Chyba że warunkuje. Aż jestem ciekaw w jaki sposób?

                     --
                     "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
                     • eiran Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 29.10.19, 11:11
                      Wojciechowski jest - na możliwości PiS - całkiem kompetentny. Poza tym ma pozytywne "skrzywienie" w stronę dbałości o dobrostan zwierząt. Mówi źle po angielsku, ale nie on jeden. Nikt z Polski nie głosował przeciwko Wojciechowskiemu, bo każdy inny kandydat PiS mógłby być jedynie gorszy.                      --
                      Przez 14 lat ayran.
   • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 27.10.19, 11:26
    pies.na.czarnych napisała:

    > > Bo ty i tobie POdobni nic na ten temat nie mówią. Choć mają wiedzę
    >
    > Po polsku lesiu mówi się "maja informacje".

    PO polsku jest "mają donosy"😆😆😆😆
    --
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
   • snajper55 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 27.10.19, 11:53
    szczureks napisał:

    > W doopie z tymi ludzmi
    > Najwazniejsze ze pislamskie media 8 milionom przyglupow wmowily jako to PIs jes
    > t uczciwy i wspaniale zmienia Polske w Raj.

    Chyba się mylisz. Te 8 milionów przygłupów uważa, że PiS kradnie, ale się z nimi dzieli. I oni to akceptują. Schody się zaczną gdy głupole zorientują się, że ten PiS to właśnie ich okrada i trochę im zwraca.

    S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
    • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 27.10.19, 15:46
     snajper55 napisał:

     > szczureks napisał:
     >
     > > W doopie z tymi ludzmi
     > > Najwazniejsze ze pislamskie media 8 milionom przyglupow wmowily jako to P
     > Is jes
     > > t uczciwy i wspaniale zmienia Polske w Raj.
     >
     > Chyba się mylisz. Te 8 milionów przygłupów uważa, że PiS kradnie, ale się z nim
     > i dzieli. I oni to akceptują. Schody się zaczną gdy głupole zorientują się, że
     > ten PiS to właśnie ich okrada i trochę im zwraca.
     >
     > S.

     Nie myli się. POprzednicy kradli wyłącznie dla siebie😅😅😅


     --
     Nic nam teraz nie wychodzi
     PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
     Autor KZP
     Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
     • snajper55 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 04:30
      lech1966 napisał:

      > Nie myli się. POprzednicy kradli wyłącznie dla siebie😅😅😅

      Gdzie ci mityczni zlodzieje wymyślani przez pislamistów niczym złoty mercedes? Jedynie pislamskiej propagandzie. Mimo kolejnych zapewnień wspaniałe służby ziobrowe nie wsadziły ani jednego do więzienia. Wiesz dlaczego? Bo nie da się wsadzić do więzienia nieistniejących złodziei. Za to da się wsadzić Banasia czy Kuchcińskiego. Gdy Polska znów będzie praworządnym krajem.

      S.
      --
      Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
      • sverir Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 09:00
       "Gdzie ci mityczni zlodzieje wymyślani przez pislamistów niczym złoty mercedes?"

       Dwóch zostało zatrudnionych w ministerstwie finansów.

       --
       "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
        • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 10:10
         eiran napisał:

         > Było ich zapewne więcej, ale nie wszystkich udało się złapać.
         > Tych dwóch też by się nie udało, gdyby nie media. I nie mam na myśli TVP.

         No tak ayranku, to TVN ich aresztował. I jak na razie trzymają ich w piwnicy Soku z Buraka.😂😂😂😂
         --
         Nic nam teraz nie wychodzi
         PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
         Autor KZP
         Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
          • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 12:36
           TVN wszystko potrafi zmanipulować. Pokaż mi artykul z przed wyborów w którym była ta sprawa opisywana. Bo jakoś nie przypominam sobie abyś wspominał o tej sprawie.

           --
           Nic nam teraz nie wychodzi
           PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
           Autor KZP
           Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
           • sverir Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 12:48
            Tak, to jest najważniejsze w tej sprawie. Nie to, że kreta w MF nie odnalazł wcale BIW, tylko CBŚ, ale czy TVN o tym napisał.

            --
            "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
            • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 12:54
             sverir napisał:

             > Tak, to jest najważniejsze w tej sprawie. Nie to, że kreta w MF nie odnalazł wc
             > ale BIW, tylko CBŚ, ale czy TVN o tym napisał.

             Skoro TVN wytropił zwierzyne, to dla czego przyczail się w kącie i nie zapolował przed wyborami?
             Tyle było pendrolenia o wszystkim i o niczym, a można było pendrolic o konkretach.
             No i zawsze można wypiąć pierś PO ordery, jak to robi teraz piesie brukselskie😁😁😁
             --
             Nic nam teraz nie wychodzi
             PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
             Autor KZP
             Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
             • sverir Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 13:59
              " Skoro TVN wytropił zwierzyne, to dla czego przyczail się w kącie i nie zapolował przed wyborami?"

              Nie wiem, czy TVN wytropił zwierzynę, ale coś musi być w tym na rzeczy, skoro na wspomnienie o mediach poza TVP od razu napisałeś o tej stacji.

              "No i zawsze można wypiąć pierś PO ordery, jak to robi teraz piesie brukselskie"

              Albo ministerstwo finansów, które przypisuje sobie zasługę za odnalezienie vatowskich kretów, choć konsekwentnie ignorowało wszelkie zawiadomienia o nieprawidłowościach, a domagający się wyjaśnień szef BIW poleciał ze stołka. Szkoda, że transparentność tego rządu (i każdego rządu PiS) jest tylko na gębie, bo gdy przychodzi do konkretów, to są umoczeni potwornie. Uważam, że aby bronić takiej praktyki trzeba nie mieć kręgosłupa moralnego, a to pozbawia prawa do ocen moralnych innych zachowań.

              --
              "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
          • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 12:43
           pies.na.czarnych napisała:

           > Wy robiliście wszystko aby ich nie aresztować. Dzięki dziennikarzom nie mieliśc
           > ie wyjścia
           > www.tvn24.pl/rzeczpospolita-o-skargach-na-arkadiusza-b-wspolpracownika-banasia-z-ministerstwa,980974,s.html

           Z zalinkowanej przez ciebie treści:


           "Sprawdzono także jego córkę, zatrudnioną w Departamencie Kluczowych Podmiotów. Okazało się bowiem, że kobieta dostała angaż w 2013 roku, kiedy nie było naboru na takie stanowisko. (www.tvn24.pl)"

           W 2013 tez w KAS rządził Banaś?

           --
           Nic nam teraz nie wychodzi
           PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
           Autor KZP
           Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
            • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 12:57
             pies.na.czarnych napisała:

             > > dostała angaż w 2013 roku, kiedy nie było naboru na takie stanowisko.
             >
             > Twoja córka dostałaby takie stanowisko?

             To 2013 rok. PiS wygrał dopiero w 2015. W 2013 to jeszcze Tusk rządził KAS i wspierał syna pracującego w Amber Gold.
             --
             Nic nam teraz nie wychodzi
             PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
             Autor KZP
             Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
              • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 14:15
               pies.na.czarnych napisała:

               > Ile worków kartofli musiałbyś dać za takie stanowisko dla córki, na które nie m
               > a poboru?

               To zależy kto by te kartofle żądał. W 2013 to musiałbym dać zbiór z około 50 ha. Bo wtedy rządziła PO z PSL a na czele rządu jeszcze stal Tusk.
               I też nie wiadomo czy by niszczarki w sejmie dały radę obrać te kartofle w miesiąc. Bo z podpisami pod obywatelskim projektem ustawy sobie świetnie poradziły
               --
               Nic nam teraz nie wychodzi
               PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
               Autor KZP
               Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
               • sverir Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 14:34
                "To zależy kto by te kartofle żądał. W 2013 to musiałbym dać zbiór z około 50 ha. Bo wtedy rządziła PO z PSL a na czele rządu jeszcze stal Tusk"

                W 2013 w MF nie istniał Departament Kluczowych Podmiotów, więc faktycznie zastanawiające, jak się dostała na takie stanowisko.

                --
                "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
           • sverir Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 14:15
            "W 2013 tez w KAS rządził Banaś?"

            Z kronikarskiego obowiązku:
            1. KAS powołana została w 2016 roku.
            2. Chodzi o Ministerstwo Finansów.
            3. BIW zablokowało weryfikację zatrudnienia córki w 2013 roku.

            Poza kronikarskim obowiązkiem:
            Słusznie, Lechu, czynisz. Wiadomo, że ewentualne zatrudnienie córki poza naborem jest przestępstwem cięższego kalibru niż udział w mafii vatowskiej i ukręcanie łba każdemu, kto próbuje ten udział wyjaśnić.

            --
            "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
            • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 14:17
             sverir napisał:

             > "W 2013 tez w KAS rządził Banaś?"
             >
             > Z kronikarskiego obowiązku:
             > 1. KAS powołana została w 2016 roku.
             > 2. Chodzi o Ministerstwo Finansów.
             > 3. BIW zablokowało weryfikację zatrudnienia córki w 2013 roku.
             >
             > Poza kronikarskim obowiązkiem:
             > Słusznie, Lechu, czynisz. Wiadomo, że ewentualne zatrudnienie córki poza nabore
             > m jest przestępstwem cięższego kalibru niż udział w mafii vatowskiej i ukręcani
             > e łba każdemu, kto próbuje ten udział wyjaśnić.

             Oj Sverir czepiasz się szczegółów. A liczy się data 2013 rok to szefem był jeszcze Tusk. To ten co brał wszystkie numery na klatę.             --
             Nic nam teraz nie wychodzi
             PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
             Autor KZP
             Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
             • sverir Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 14:26
              "Oj Sverir czepiasz się szczegółów. A liczy się data 2013 rok to szefem był jeszcze Tusk. To ten co brał wszystkie numery na klatę"

              Prawidłowo Lechu, prawidłowo. To zatrudnienie to najpoważniejsza sprawa, mafia vatowska to przy tym pikuś.

              --
              "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
              • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 14:29
               Czepilem się roku bo to było za Tuska. O mafii vatowskiej niech pisza inni. Mają większą wprawę.

               --
               Nic nam teraz nie wychodzi
               PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
               Autor KZP
               Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
               • sverir Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 14:39
                " Czepilem się roku bo to było za Tuska"

                Dokładnie, więc teraz można skierować problem na Tuska i PO, zamiast zastanawiać się nad powiązaniami:))

                "O mafii vatowskiej niech pisza inni. Mają większą wprawę"

                Dotychczas nie miałeś problemu z pisaniem o mafii vatowskiej. Nawet posyłałeś Tuska do więzienia choćby z tego tytułu, że był premierem za ministrowania Rostowskiego.

                --
                "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
                • lech1966 Re: Wychodzi na jaw gigantyczne oszustwo Jakiego 28.10.19, 16:54
                 sverir napisał:

                 > " Czepilem się roku bo to było za Tuska"
                 >
                 > Dokładnie, więc teraz można skierować problem na Tuska i PO, zamiast zastanawia
                 > ć się nad powiązaniami:))
                 >
                 > "O mafii vatowskiej niech pisza inni. Mają większą wprawę"
                 >
                 > Dotychczas nie miałeś problemu z pisaniem o mafii vatowskiej. Nawet posyłałeś T
                 > uska do więzienia choćby z tego tytułu, że był premierem za ministrowania Rosto
                 > wskiego.

                 Pisałem dlatego bo zgłębiłem temat mafii POwskiej. O pisowskiej wiem niewiele dlatego nie pisze. Czekam aż POKO wygra wybory to zrobi biała ksiege przekrętów pisowskich.☺️😆😆😆😆                 --
                 Nic nam teraz nie wychodzi
                 PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
                 Autor KZP
                 Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka