Dodaj do ulubionych

Lewacki Sąd Najwyższy olewa Pislam

30.10.19, 16:10
Sad Najwyzszy odrzuca protesty pislamskich katoli ktorzy nie moga sie pogodzic z porazka w senacie.
Do pisowskich glupkow tu na forum
Rozumiecie juz dlaczego PIS chce rzadzic sedziami?
Rozumiecie to osmiomilionowa bando idiotow?
Obserwuj wątek
      • borrka Mówiąc serio 30.10.19, 16:22
        Diabli wiedzą, o co tu chodzi?
        Nie panują nad "swoimi", czy robią cyrk - tacy jesteśmy demokratyczni :)

--
        Andrzej Duda nam się udał !
        • szczureks Re: Mówiąc serio 30.10.19, 16:35
          Stawiam ze sedziowie nie chca falszowac wynikow i byc moze boja sie wiezienia jak skonczy sie Pislam.
          bo trzeba zdac sobie sprawe z tego ze wyksztalceni ludzie jednak zdaja sobie sprawe z nieuczciwosci PISu a ich 500 przekupic nie mozna.
          w uczciwosc PIS wierzyc moga tylko najglupsi wsrod glupich
            • szczureks Re: Mówiąc serio 31.10.19, 19:05
              Kazdy!!!
              o inflacji
              o niezawislosci sadow
              o pisowskiej uczciwosci
              o swietojebliwosci kosciola pisowsko-katolickiego

Jezeli sie z tym nie zgadzasz co pisze to napisz argument dlaczego
              Wiec aby nie bylo czczego gadania dlaczego uwazasz ze 500+ nie jest przekupstwem wyborczym
        • erte2 Re: Mówiąc serio 30.10.19, 16:39
          borrka napisał:

Diabli wiedzą, o co tu chodzi? Nie panują nad "swoimi", czy robią cyrk - tacy jesteśmy demokratyczni :)

Sądzę że ani to ani to. Po prostu pisie przegrzali, błędnie założyli że mianując do ID "swoich" będą mieli wszystkie ich wyroki "w kieszeni", że znów sprawdzi się zastosowana metoda przy TK.
          Ale okazuje się że ci sędziowie, nawet wybrani spośród, powiedzmy, spolegliwych wobec władzy (oczywisty eufemizm) może i są sprzedajni, ale jednak trochę myślą. I wymyślili że pisia mafia będzie rządzić co najwyżej jeszcze cztery lata które miną jak z bicza trzasnął. a oni pozostaną z piętnem sprzedajnych kurew. A ostracyzm środowiska, swoista anatema czy bojkot nawet towarzyski zaowocują całkowitym załamaniem kariery zawodowej i piętno taniej dziwki.
          Toteż sądzę że mając powyższe na uwadze to towarzystwo "urwało się" kurduplowi próbując ratować resztki twarzy.
          • horpyna4 Re: Mówiąc serio 30.10.19, 17:45
            Nie chodzi o ratowanie twarzy, tylko tyłków. Bo twarze już dawno potracili, ale zapłata za działalność jeszcze przed nimi. Nawet myśleć specjalnie nie musieli, po prostu zadziałał instynkt samozachowawczy.
            • erte2 Re: Mówiąc serio 31.10.19, 01:15
              lech1966 napisał:
              Erte. Miałem cię za bardziej inteligentnego.

Jak by ci tu odpowiedzieć....
              Już wiem - to za kogo ty mnie miałeś ja mam centralnie w dupie.
              • lech1966 Re: Mówiąc serio 31.10.19, 13:49
                erte2 napisał:

> lech1966 napisał:
                > Erte. Miałem cię za bardziej inteligentnego.
                >
                > Jak by ci tu odpowiedzieć....
                > Już wiem - to za kogo ty mnie miałeś ja mam centralnie w dupie.

I wice wersja erte. 🖕

--
                Nic nam teraz nie wychodzi
                PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
                Autor KZP
                Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
          • buldog2 Migalski, Bugaj i inni 31.10.19, 10:48
            To wszystko już stracili. Migalski, który po formalnym zaPISaniu się w tv zmienionym, jakby go wykastrowali, głosem, mówił że teraz ustąpił z pozycji bezstronnego naukowca (jakby nim był) i cośtamcośtam, stał się narzędziem systemu. Bugaj, który w 2009 łgał w radio, że jak wyborów prezydenckich nie wygra Lech Kaczyński, w Polsce wybuchnie kryzys gorszy od argentyńskiego, będą marsze głodowe, grabieże sklepów, uliczne walki itp. Najmniejszych przesłanek dla takich prognoz nie było i wciąż zastanawiam się, jakimi słowami nazwać k..stwo Bugaja.
            Sumienie sprzedali, dobre imię już stracili. Bugaj i inni.

--
            Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    • ukos Wadliwe protesty to nie tylko uwiarygodnianie IK 30.10.19, 17:00
      Poza podaniem łatwej piłki Izbie Kontroli chodzi także o złagodzenie efektu oddalenia protestów KO, w dwóch przypadkach nieźle uzasadnionych - w Łomży, gdzie w oczywisty sposób przekroczono termin zgłoszenia kandydatury i zwłaszcza w Jeleniej Górze, gdzie bez podprowadzenia loga Lewicy PiS by prawie na pewno nie wygrał. Teraz powiedzą, że jest równowaga: oddalają protesty KO, ale przecież także PiSu.
      --
      Delfons - aspirujący do sukcesji boss nadzwyczaj chętnych
    • buldog2 Re: Lewacki Sąd Najwyższy olewa Pislam 31.10.19, 08:35
      Bardzo nie lubię teorii spiskowych, ale taka bezpośrednia interpretacja także mnie wydaje się mocno naiwna i naciągana. Odnoszę wrażenie, że na początku PIS mógł stawiać na zmianę wyniku wyborów, później mogły nastąpić zmiany planów i inne kalkulacje. O tym się mówi i pisze.

--
      Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka