Dodaj do ulubionych

Kulsony nie pomagają tygrysom

31.10.19, 11:04
Czynności PiSdackich służb od początku zatrzymania przemytu tygrysów są wykonywane bardzo niedbale i opieszale. Najpierw ciężarówkę wypuszczono za granicę Białorusi. Po zawróceniu stały kilka dni u celników mimo gotowości zoo w Poznaniu do czasowej opieki. Po dotarciu wreszcie do Poznania dzisiaj policja nie przysłała strzelca ze sztucerem mającego zabezpieczać operację wyprowadzenia z klatki zestresowanego więc bardzo agresywnego tygrysa blokującego dostęp do pozostałych. W czasie telewizyjnej dyskusji mędrzec PiSdacki traktował sprawę lekceważąco. Dla niego to "jakieś tam tygrysy", a nie cenne okazy zagrożonego gatunku.
Wszystko to bierze się z jakiejś patologicznej nienawiści PiSdu do spraw ochrony środowiska. Słowo "środowisko" tym cymbałom kojarzy się tylko z zagrożeniem dla "katolickiego węgla", tego "czarnego złota", a jednocześnie najcenniejszego "narodowego srebra", co to go mogłoby wystarczyć na 200 lat, gdyby nie światowy lewacki sPiSek, panie, sPiSek.
--
Delfons - aspirujący do sukcesji boss nadzwyczaj chętnych
Obserwuj wątek
   • ukos Re: Kulsony nie pomagają tygrysom 31.10.19, 17:12
    horpyna4 napisała:

    > Kulson ze sztucerem nie zastrzeli tygrysa, tylko weterynarza.

    W końcu, po długim czasie oczekiwania, jednak pojawił się kulson ze sztucerem, ale nikogo nie zastrzelił - ani weterynarza, ani tygrysa. Wykazał się taką zręcznością, bo nie strzelał.
    --
    Delfons - aspirujący do sukcesji boss nadzwyczaj chętnych
  • maotsetung Kulsony som od innych spraw 31.10.19, 11:25
   Pilnowania niechcianych .
   Ochrony marszy nazioli i kiboli.
   Ochrona ulicznych modlitw prezesa.
   Wycinania konfetti dla opasa


   --
   PiSkultura:www.tvp.info/44501126/roztanczony-narodowy-do-pge-narodowym

   Koniecznie z dżwiękiem
  • ukos Poznańskie zoo to miejsce seksualizacji dzieci 31.10.19, 17:31
   To zoo znane jest z publicznej kopulacji osłów, przeciwko której to zbrodniczej, deprawatorskiej działalności tych bezwstydnych zwierząt bohatersko protestowała niegdyś PiSowska radna Dudziak.

   Możliwe, że tak podejrzana konduita tej niemoralnej instytucji była jednym z powodów wstrzemięźliwości poznańskiej policji. Tygrysy przecież też mogą kopulować, co prawda nie w obecnym stanie, ale zoo przecież nie ukrywa, że chce im przywrócić taką zdolność.
   --
   Delfons - aspirujący do sukcesji boss nadzwyczaj chętnych
   • kylax4 Publiczna kopulacja osłów ma miejsce 01.11.19, 02:15
    w siedzibie PiSu. Osłów tam dostatek.


    --
    1. Polski tzw. kościół katolicki, to nic innego jak banda faszystów.
    2. Democracy such as America needs an adversary or a conflict as George Orwell said, “To keep the fabric of society intact.”
  • taniarada Durny i chamski wątek 31.10.19, 18:13
   Włoski przewoźnik i rosyjski kierowca co nie miał wizy. Zgodnie z procedurą został odprawiony poza kolejnością. Według naszych przepisów przewoźnik miał odpowiednie dokumenty, by je odprawić - tłumaczy Marta Szpakowska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Lublinie - Okazało się, że obywatele Włoch nie mają wiz wjazdowych i zostali zawróceni z granicy. Obywatel rosyjski, który podróżował z tygrysami, próbował znów wjechać do Białorusi i okazało się, że zwierzęta nie mają certyfikatów weterynaryjnych, które powinny mieć wystawione we Włoszech - wyjaśnia Jarosław Nestorowicz, graniczny lekarz weterynarii w Koroszczynie. Poznań ma pogotowie ratunkowe dla ptaków Poznański...czytaj dalej » Białorusini zawrócili transport z powrotem na stronę polską. Mężczyźni, którzy przewożą tygrysy, deklarują, że wymagane dokumenty zostaną niebawem dostarczone z Włoch i chcą kontynuować podróż. Zapewniają, że na Białorusi jest ośrodek, gdzie tygrysy mogłyby by być wypuszczone z samochodu i odpocząć. - Cały czas próbujemy je zaopatrzyć w wodę, dostają jedzenie. Niestety nie mamy możliwości rozładowania tych zwierząt, bo to drapieżniki - mówił we wtorek po południu Nestorowicz (www.tvn24.pl) Amen.
    • taniarada Re: Kulsony nie pomagają tygrysom 31.10.19, 22:48
     zdybex napisała:

     > kiedyś tygrysy, skóry z nich, zdobiły salony na podłodze przed kominkiem. Do cz
     > ego teraz sa potrzebne? Do niczego. Podobnie jak komary
     Skóra zdybex z komara przed kominkiem niezwykle atrakcyjna. Rozumiem że nie masz litości dla żadnej zwierzyny .Dla ludzi i samego siebie też.
    • pies.na.czarnych Re: Kulsony nie pomagają tygrysom 01.11.19, 09:31
     zdybex napisała:

     > kiedyś tygrysy, skóry z nich, zdobiły salony na podłodze przed kominkiem. Do cz
     > ego teraz sa potrzebne? Do niczego. Podobnie jak komary

     Twojej skóry przed kominkiem nie położę mimo, że do niczego nie jesteś potrzebny.


     --
     Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka