Dodaj do ulubionych

Dzwoni dzwonek ... ojcowie toruńscy pomocy!

31.10.19, 20:18
-Jesteście ładnie przebrane!
-Ale ja jestem chłopcem!!!
-Tak, ale razem jesteście dziećmi, a więc przebrane.
-On jeszcze nie miał odmiany rzeczowników, proszę pani!

Taką dyskusje przeprowadziła własnie moją żona z dwoma dziewczynkami i małym chłopcem, który istotnie nie wyglądał na takiego, co już "miał".
A przyszli, wiadomo, w ramach pogańskiego, satanistycznego i bezbożnego Halloweenu po cukierki.

--
Andrzej Duda nam się udał !
Obserwuj wątek
      • borrka Sam dawałem 01.11.19, 01:27
        Jest to kwestia tradycji.
        Przestałem w momencie, gdy synowie pańszczyźnianych (jeden na księdza, drugi na milicjanta) wstąpili grupowo do PiS.
        To jest łamanie reguł gry i to jest zjawisko masowe.
        O ile pedofilia kleru jest patologią, ale dotyczy parszywej mniejszości, polityka z ambony jest powszechna.
        I ceną niech będzie "pusta taca".

--
    • taniarada Pomocy? 31.10.19, 21:08
      Ojciec w Toruniu jest jeden synu marnotrawny.Ojcowie to na Jasnej Górze.Gdzie ty borrka nie masz wstępu.Bo psem poszczują i to wyjątkowo złym i czarnym.Amen.
      • snajper55 Re: Pomocy? 01.11.19, 01:36
        taniarada napisał(a):

> Ojciec w Toruniu jest jeden synu marnotrawny.

Nieprawda. W Toruniu jest wielu ojców. A także matek, babć, dziadków i innych krewnych i powinowatych.

S.
        --
        Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
      • asdfg2018 Re: Pomocy? 01.11.19, 10:09
        Przecież ten koleś nie posiada tzw święceń . Ma jedynie certyfikat "ślusarz narzędziowy" otrzymany w przyzakładowej zawodówce Fabryki Naczyń Emaliowanych "Emalia" w Olkuszu .
        Reszta to lewizna i tyle w nim prawdy jak z tą kamienicą na godziny . Dochtorat tesz ten tego panie że tak powiem . Lipa .
        Charakterystyczne że u takich ludzi jak prałat /ten prałat/ i ten koleś nie ma ojców . Takie zagubione sieroty były i nadal są werbowane do tej instytucji . Taka ludzka plastelina . Dla takich ludzi Firma staje się domem rodzinnym i wychowuje sie ich na janczarów , podobnie Dzierżynskij werbował sieroty do resortowych szkół kadetów .
    • borrka Nawet Flaszka nie dorownuje ojcom toruńskim 01.11.19, 10:49
      Flaszka, reprezentuje upadek Kościoła, Rydzyk upadek społeczeństwa.
      Radio Maryja jest odrażająca szczekaczką, która (jej przedstawiciele) nie powinna wychodzić z sądu za rasizm, antysemityzm, a przede wszystkim propagowanie skrajnej ciemnoty wśród ludu pańszczyźnianego.
      Wiem, co pisze - czasem w trasie posłucham.

--
    • jabbaryt Re: Dzwoni dzwonek ... ojcowie toruńscy pomocy! 01.11.19, 11:40
      A u mnie na mazowieckiej wsi w skromnej salce parafialnej odbył się bal wszystkich świętych. Moje dzieciaki nie poszły bo miały trening ale uważam, że inicjatywa jest super. Impreza odbyła się w skromnej salce parafialnej a nie w nowym domu kultury za 2,5 mln, który rok temu uroczyście otwierał propeowski burmistrz. W nowym domu kultury akustyka jest schrzaniona i obiekt ten stoi praktycznie niewykorzystany. Trzeba kolejnych 100 tysi aby poprawić akustykę. Wiadomo jak peowcy coś budują to nie może to działać poprawnie, a jak działa poprawnie to znaczy, że budżet przekroczono o 100%. I dlatego u mnie na wsi rolę domu kultury pełni skromna salka parafialna. Mnie to cieszy.
      • taniarada Już pisałem 01.11.19, 11:48
        jabbaryt napisał:

> A u mnie na mazowieckiej wsi w skromnej salce parafialnej odbył się bal wszystk
        > ich świętych. Moje dzieciaki nie poszły bo miały trening ale uważam, że inicjat
        > ywa jest super. Impreza odbyła się w skromnej salce parafialnej a nie w nowym d
        > omu kultury za 2,5 mln, który rok temu uroczyście otwierał propeowski burmistrz
        > . W nowym domu kultury akustyka jest schrzaniona i obiekt ten stoi praktycznie
        > niewykorzystany. Trzeba kolejnych 100 tysi aby poprawić akustykę. Wiadomo jak p
        > eowcy coś budują to nie może to działać poprawnie, a jak działa poprawnie to zn
        > aczy, że budżet przekroczono o 100%. I dlatego u mnie na wsi rolę domu kultury
        > pełni skromna salka parafialna. Mnie to cieszy.
        Że Platfusy nie zaczęli budować elektrowni atomowej . To by się działo.Pozdrówka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka