Dodaj do ulubionych

A po mnie choćby potop

01.11.19, 08:29

tak prawdopodobnie myśli stary kawaler, który nie ma dzieci i wnuków i jak wykorkuje to los Polski i Polaków mu wisi.
www.wiesci24.pl/2019/11/01/dramat-zadluzyli-polske-tak-ze-beda-to-splacac-nasze-prawnuki-i-ich-wnuki/
--
PiSkultura:www.tvp.info/44501126/roztanczony-narodowy-do-pge-narodowym

Koniecznie z dżwiękiem
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 08:40
      maotsetung napisał:

>
      > tak prawdopodobnie myśli stary kawaler, który nie ma dzieci i wnuków i jak wyko
      > rkuje to los Polski i Polaków mu wisi.
      > www.wiesci24.pl/2019/11/01/dramat-zadluzyli-polske-tak-ze-beda-to-splacac-nasze-prawnuki-i-ich-wnuki/
      Ty nie czytaj tego ! To dla Ciebie szkodliwe. Takie portale jak ten Wieści 24 są adresowane do ludzi pozbawionych umiejętności samodzielnego myślenia, wiedzy i intelektu niezbędnych do identyfikacji nawet prostych manipulacji. Ten portal ma za zadanie uruchamiać socjopatów, frustratów i świrów wszelkiech maści podatnych na takie proste manipulacje.
      Szanuj swoje zdrowie i nie czytaj tego.

--
      Manifestacje LGBT powinny się odbywać pod domem Lecha Wałęsy jeżeli chciałyby być wiarygodne : youtu.be/BsNqORI78JU?t=4
      • qinto Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 08:53
        Ten portal ma za zadanie uruchamiać socjopatów, frustratów i świrów wszelkiech maści podatnych na takie proste manipulacje.
        Szanuj swoje zdrowie i nie czytaj tego.

Też mu pisałem, żeby tego paskudztwa nie czytał.
        Widać, jednak potrzeba tfurczości forumowej bazującej na "zaprzyjaźnionych" z peło portalami - jest silniejsza od zdrowego rozsądku.
        Ryju, jeżeli większość ci mówi, że jestem pijany - to połóż się spać.
        • maotsetung Jeśłi PiSior mi mówi, że białe, to wiem ,że to 01.11.19, 09:24
          qinto napisał:

> Ten portal ma za zadanie uruchamiać socjopatów, frustratów i świrów wszelkiech
          > maści podatnych na takie proste manipulacje.
          > Szanuj swoje zdrowie i nie czytaj tego.
          >
          > Też mu pisałem, żeby tego paskudztwa nie czytał.
          > Widać, jednak potrzeba tfurczości forumowej bazującej na "zaprzyjaźnionych" z p
          > eło portalami - jest silniejsza od zdrowego rozsądku.
          > Ryju, jeżeli większość ci mówi, że jestem pijany - to połóż się spać.

na pewno jest czarne! Bo PiSior jak się nie pomyli to prawdy nie powie. Jeśłi mówi, że nie da skrzywdzić SWOICH dzieci, to na pewno ich niema. Jeśłi mówi, ze on stał nie tam gdzie stało ZOMO to na pewno go tam nie było, bo kłamstwo i nienawiść ma w genach.

--

Koniecznie z dżwiękiem
          • qinto Re: Jeśłi PiSior mi mówi, że białe, to wiem ,że t 01.11.19, 12:18
            maotsetung napisał:

>
            > na pewno jest czarne! Bo PiSior jak się nie pomyli to prawdy nie powie. Jeśłi m
            > ówi, że nie da skrzywdzić SWOICH dzieci, to na pewno ich niema. Jeśłi mówi, ze
            > on stał nie tam gdzie stało ZOMO to na pewno go tam nie było, bo kłamstwo i nie
            > nawiść ma w genach.
            >

Aleś mi nawtykał......nie wiem czy się podniosę po tym ciosie.
            Ale znowu sobie ulżyłeś - prawda zapijaczony?
        • taniarada Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 19:40
          qinto napisał:

> Ten portal ma za zadanie uruchamiać socjopatów, frustratów i świrów wszelkiech
          > maści podatnych na takie proste manipulacje.
          >
          > Też mu pisałem, żeby tego paskudztwa nie czytał.
          > Widać, jednak potrzeba tfurczości forumowej bazującej na "zaprzyjaźnionych" z p
          > eło portalami - jest silniejsza od zdrowego rozsądku.
          > Ryju, jeżeli większość ci mówi, że jestem pijany - to połóż się spać.
          Nic nie zrobisz bo frustracja coraz większa .A kadencja się dopiero zaczyna.
      • maotsetung TVP INFO to dopiero zmusza do myśłenia 01.11.19, 09:18
        no-popis napisała:
        > Ty nie czytaj tego ! To dla Ciebie szkodliwe. Takie portale jak ten Wieści 24 s
        > ą adresowane do ludzi pozbawionych umiejętności samodzielnego myślenia, wiedzy
        > i intelektu niezbędnych do identyfikacji nawet prostych manipulacji. Ten porta
        > l ma za zadanie uruchamiać socjopatów, frustratów i świrów wszelkiech maści po
        > datnych na takie proste manipulacje.
        >
        >

Skąd w tej stacji opłacanej przez rząd i podatnika tyle jady nienawiści, hejtu i sku_wysyńtwa?

--

Koniecznie z dżwiękiem
    • stasi1 Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 09:29
      Z tym długiem to przesada. Jak na razie stopień zadłużenia jednak w kraju spada. Czy tak będzie dalej tego nie wiemy. Pewnie nie ale na dzien dzisiejszy nie jest źle, było gorzej
      • snajper55 Coraz większe zadłużenie 01.11.19, 09:52
        stasi1 napisał:

> Z tym długiem to przesada. Jak na razie stopień zadłużenia jednak w kraju spada
        > . Czy tak będzie dalej tego nie wiemy. Pewnie nie ale na dzien dzisiejszy nie j
        > est źle, było gorzej

"To większy procent niż na koniec ubiegłego roku. Wniosek z tego, że dług państwa rośnie szybciej niż gospodarka, co nie jest pozytywną wiadomością. Taki trend już nieraz prowadził do kłopotów państwa, które lekką ręką wydawały nie swoje pieniądze, a potem gospodarka miała problemy, by spłacać państwowe długi."

www.money.pl/gospodarka/polski-dlug-rosnie-szybciej-od-pkb-najnowsze-dane-eurostatu-6404275201918593a.html

S.
        --
        Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
      • no-popis Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 11:05
        stasi1 napisał:

> Z tym długiem to przesada.
        Jak się okazuje zwykle kłamstwo można nazwać przesadą :)

Jak na razie stopień zadłużenia jednak w kraju spada
        > . Czy tak będzie dalej tego nie wiemy. Pewnie nie ale na dzien dzisiejszy nie j
        > est źle, było gorzej

--
        Manifestacje LGBT powinny się odbywać pod domem Lecha Wałęsy jeżeli chciałyby być wiarygodne : youtu.be/BsNqORI78JU?t=4
        • stasi1 Re: A po mnie choćby potop 02.11.19, 10:34
          Jakie zwykłe kłamstwo? Jak wiemy dług państwa przyrasta co roku, nawet za panowania drugiego kaczki. Ale procentowo spada. Więc w tym kontekście jednak nie jest źle. Tylko że większosć państw europejskich ma plusy w tej dziedzinie
          • lech1966 Re: A po mnie choćby potop 02.11.19, 11:08
            Daj znów rządzić lemingom z PO to zaraz ten trend spadkowy odwrócą.

--
            Nic nam teraz nie wychodzi
            PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
            Autor KZP
            Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
        • buldog2 Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 12:36
          Na początku 2007 koalicja Samopisu (+ LPR + MW) zastanawiała się nad grabieżą rezerw NBP w celu sfinansowania rosnącego deficytu. A światowego kryzysu jeszcze nie było widać i gospodarka pędziła, wokół reklamy "Bierz kredyty, pieniądze ci się należą!".

--
          Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
          Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
    • maotsetung Re: Jeśłi PiSior mi mówi, że białe, to wiem ,że t 01.11.19, 09:53
      qinto napisał:
      >
      > Dla ciebie nie ma już ratunku.

Jeśli TVP ci pokaże linię przerywaną na miejscu wypadku Szydło, bo bądź pewien, ze kłamie, bo tam była linia podwójna ciągła:
      natemat.pl/201379,zenujaca-manipulacja-wiadomosci-pokazali-miejsce-wypadku-beaty-szydlo-ale-z-podwojnej-ciaglej-zrobili-linie-przerywana
      Te zakłamane i sterowane przez zawistnego Kurdupla telewizje potrafią nawet wygumkować serduszko Owsiaka:
      wiadomosci.onet.pl/kraj/wiadomosci-tvp-wyretuszowaly-serduszko-wosp-z-kurtki-posla/6grjyej
      I co, dla mnie nie ma ratunku, bo wytykam kłamstwa i manipulacje PiSiej ferajny?

--

Koniecznie z dżwiękiem
      • qinto Re: bzdety. - zadluzaly sie wszystkie kolejne Rza 01.11.19, 11:59
        j-k napisał:

> a ten obecny i tak relatywnie najmniej.
        >
        > Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
        > ekonomista
        >
        > a tu tabela zadluzenia krajow UE:
        > Polska jest na przywoitym miejscu.
        > .

To prawda, że wszystkie rządy się zadłużały. Ale zapijaczony wie, że to wina starego kawalera Kaczora. Bo taki przekaz dały mu -wieści 24. Cała prawda trąbiona przez zaprzyjaźnione z peło media.
    • buldog2 Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 12:09
      Ile takich samych wątków już założyłeś i ile jeszcze chcesz założyć?
      Nie mam nic do powiedzenia, to siedzę cicho i nie robię kampanii negatywnej opozycji.
      Trudno to wytrzymać.

--
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      • obrotowy a niby dlaczego nie ? 01.11.19, 12:28
        buldog2 napisał:
        ... i nie robię kampanii negatywnej opozycji.

a niby dlaczego nie ?

wiekszosc atakuje tu Rzad - a ja kopie w oPOzycje - no i ?

• lech1966 Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 12:31
        Trzeba jednak prostować kłamstwa oPOzycji. Same się nigdy nie sprostają. Finanse najgorzej wyglądały za czasów Tuska. Gdyby nie "skok na OFE" to bylibyśmy bankrutami jak Grecja.

--
        Autor KZP
        • buldog2 Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 12:53
          Kłamiesz lesiu.
          Dług Grecji w fazie kryzysu przekroczył 150% PKB,
          pl.wikipedia.org/wiki/Kryzys_zad%C5%82u%C5%BCenia_w_Grecji#Dzia%C5%82ania_naprawcze
          podczas gdy w przypadku Polski utrzymywał się w granicach 50% (jeszcze metodologia) i w olbrzymiej większości zaciągany na inwestycje, a np. 150 miliardów to było ok. 7-8% PKB. A pieniądze były wydawane bardzo odpowiedzialnie, w większości przez samorządy i nie szły do nierobów i złodziei, a przede wszystkim na infrastrukturę współfinansowaną przez UE.

Trzeba prostować twoje kłamstwa, same się nie wyprostują.

--
          • no-popis Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 14:51
            buldog2 napisał:

> Kłamiesz lesiu.
            > Dług Grecji w fazie kryzysu przekroczył 150% PKB,
            > pl.wikipedia.org/wiki/Kryzys_zad%C5%82u%C5%BCenia_w_Grecji#Dzia%C5%82ania_naprawcze
            > podczas gdy w przypadku Polski utrzymywał się w granicach 50% (jeszcze metodolo
            > gia) i w olbrzymiej większości zaciągany na inwestycje, a np. 150 miliardów to
            > było ok. 7-8% PKB. A pieniądze były wydawane bardzo odpowiedzialnie, w większoś
            > ci przez samorządy i nie szły do nierobów i złodziei, a przede wszystkim na inf
            > rastrukturę współfinansowaną przez UE.
            >
            > Trzeba prostować twoje kłamstwa, same się nie wyprostują.
            Ty chłopcze kończyłeś chyba kurs ekonomii na WUMLu i dodatkowy fakultet na kursach dla tro lli PO piszących na forach.
            Polski, państwowy dług publiczny w pierwszym kwartale 2019 roku wyniósł 1 bilion 5 miliardów złotych. Podać Ci wysokość tego długu za Tuska ? I potrafisz obliczyć te prosta ułamki ?

--
            • buldog2 Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 15:07
              Możesz podawać te liczby.
              Powtórzę: Jesteś drobnym PISowskim kłamcą, coś tak jak ludzikow.

--
              • buldog2 Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 15:20
                Aha, odpowiedziałem ludzikowo.
                Może ludzikowo podawać te liczby.

--
          • lech1966 Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 16:12
            buldog2 napisał:

> Kłamiesz lesiu.
            > Dług Grecji w fazie kryzysu przekroczył 150% PKB,
            > pl.wikipedia.org/wiki/Kryzys_zad%C5%82u%C5%BCenia_w_Grecji#Dzia%C5%82ania_naprawcze
            > podczas gdy w przypadku Polski utrzymywał się w granicach 50% (jeszcze metodolo
            > gia) i w olbrzymiej większości zaciągany na inwestycje, a np. 150 miliardów to
            > było ok. 7-8% PKB. A pieniądze były wydawane bardzo odpowiedzialnie, w większoś
            > ci przez samorządy i nie szły do nierobów i złodziei, a przede wszystkim na inf
            > rastrukturę współfinansowaną przez UE.
            >
            > Trzeba prostować twoje kłamstwa, same się nie wyprostują.

Dokładnie buldog. Trzeba prostować Wasze kłamstwa.
            Na koniec 2015 roku dług publiczny wynosił 5 bln pln. Tyle nam zostawił Tusk PO tych "odpowiedzialnych wydawaniach pieniędzy". Więc nie oPOwiadaj głodnych kawałków że rząd Tuska coś POza długami nam Polakom zostawił.

businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/ukryty-dlug-polski-gus-dane-za-2015-r/8jtk3c4
            Jak masz ochotę kłamać to się przynajmniej przygotuj...

--
            Autor KZP
            • snajper55 Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 18:41
              lech1966 napisał:

> Dokładnie buldog. Trzeba prostować Wasze kłamstwa.
              > Na koniec 2015 roku dług publiczny wynosił 5 bln pln. Tyle nam zostawił Tusk

Nie dług publiczny, Lesiu, tylko ukryty dług Polski. Nie kłam tak bezczelnie.

PiS zadłuża Polskę na potęgę biorąc za granicą pożyczki na swoje obiecanki typu 500+.

14 czerwca 2018: "Zadłużenie Polski jeszcze nigdy nie było tak duże. W ciągu trzech miesięcy zwiększyło się o ponad 27 mld zł i teraz dobija do biliona. Prawie jedną trzecią jesteśmy winni zagranicy."

innpoland.pl/144269,dlug-publiczny-polski-rekordowe-zadluzenie-polski-pkb-na-mieszkanca
              S.
              --
              • buldog2 Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 19:52
                Dla lesia każde kłamstwo dobre, zupełnie bez wstydu.
                A jeśli chodzi o zobowiązania emerytalne, PIS znacznie powiększył obciążenia pracującej części społeczeństwa teraz i w przyszłości. PIS powoduje, że obecnie pracujące i przyszłe pokolenia nie będą mieć normalnych emerytur.

--
                • lech1966 Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 21:04
                  buldog2 napisał:

> Dla lesia każde kłamstwo dobre, zupełnie bez wstydu.
                  > A jeśli chodzi o zobowiązania emerytalne, PIS znacznie powiększył obciążenia pr
                  > acującej części społeczeństwa teraz i w przyszłości. PIS powoduje, że obecnie p
                  > racujące i przyszłe pokolenia nie będą mieć normalnych emerytur.

A co buldog. Nieprawda jest że rząd PiS odziedziczył blisko 5 bln długu PO POprzednikach?

--
                  Autor KZP
                  • snajper55 Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 21:07
                    lech1966 napisał:

> A co buldog. Nieprawda jest że rząd PiS odziedziczył blisko 5 bln długu PO POpr
                    > zednikach?

I ochoczo dokłada do tego kolejne długi. A głupi suweren będzie to wszystko musiał spłacić. I 500+, i 300+, i świnia+, i krowa+, a nawet Szydło+.

S.
                    --
                    • lech1966 Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 21:30
                      snajper55 napisał:

> lech1966 napisał:
                      >
                      > > A co buldog. Nieprawda jest że rząd PiS odziedziczył blisko 5 bln długu P
                      > O POpr
                      > > zednikach?
                      >
                      > I ochoczo dokłada do tego kolejne długi. A głupi suweren będzie to wszystko mus
                      > iał spłacić. I 500+, i 300+, i świnia+, i krowa+, a nawet Szydło+.
                      >
                      > S.

A co to zmienia z punktu widzenia zwykłego obywatela?? Wczesniej musiał spłacać Gawlowski+, Chlebowski+, Nowak+, Czajka+, Reprywatyzacja+, AG+ itp itd. Za niektóre wymienione będzie długo płacił.
                      Zwykły obywatel nic nie stracił. To elity do których się niewątpliwie samodzielnie dopisales i próbujesz stawać w ich obronie straciły. Tylko w demokracji jest tak że raz tracą jedni a innym razem drudzy. Wy zwyczajnie nie umiecie przegrywać. Ciekawe czy będzie umiał przegrać z honorem Artur W. I czy ty też nie będziesz kiedyś płakał.

--
                      Autor KZP
                      • snajper55 Re: A po mnie choćby potop 01.11.19, 23:50
                        lech1966 napisał:

> Zwykły obywatel nic nie stracił. To elity do których się niewątpliwie samodziel
                        > nie dopisales i próbujesz stawać w ich obronie straciły.

Lesiu, a kto te długi będzie spłacał jak nie zwykły obywatel, który biorąc 500+ zadłużał się na 1.000? Ty naprawdę sądzisz, że rząd te miliardy wyjął ze ściany i rozdał? :D

> Tylko w demokracji jes
                        > t tak że raz tracą jedni a innym razem drudzy. Wy zwyczajnie nie umiecie przegr
                        > ywać.

Tak, widzieliśmy jak PiS potrafi przegrywać wybory do Senatu. Niektórzy prawie płakali. Jęczeli - Przeliczcie jeszcze raz. Może jednak wygraliśmy. Przeliczcie. :D Żenada i wstyd maksymalny. Jak małe dziecko, które upuściło na ziemię loda. Dziękuję wam, pislamiści, za tę radochę jaką nam sprawiliście po przerżnięciu wyborów do Senatu swymi jękami i chlipaniem.

S.
                        --
                  • snajper55 Dług ukryty 02.11.19, 00:01
                    lech1966 napisał:

> A co buldog. Nieprawda jest że rząd PiS odziedziczył blisko 5 bln długu PO POpr
                    > zednikach?

A ty, Lesiu, nie wiesz co to jest dług ukryty, czy liczysz że inni nie wiedzą? Raczej top drugie, liczysz na głupotę uczestników forum, bo w artykule jest dokładnie wyjaśnione, że :

dług ukryty to renty i emerytury, które trzeba będzie kiedyś wypłacić.

Im większe przyszłe renty i emerytury, tym większy dług ukryty.

Tak, obawiam się, ze PiS zmniejszy ten ukryty dług obniżając nasze przyszłe renty emerytury. Okradając nas z wypracowanych przez lata emerytur i rent.

S.
                    --
                    • lech1966 Re: Dług ukryty 02.11.19, 00:11
                      Ten dług o którym pisałem dotyczy całego długu. I ukrytego i tego bieżącego. Gdybyś przeczytał link to byś wiedział.

--
                      Autor KZP
                      • snajper55 Re: Dług ukryty 02.11.19, 00:48
                        lech1966 napisał:

> Ten dług o którym pisałem dotyczy całego długu. I ukrytego i tego bieżącego. Gd
                        > ybyś przeczytał link to byś wiedział.

Kolejne kłamstwa, Lesiu.

Z tego artykułu:

"Łączna wartość nabytych uprawnień emerytalno-rentowych wyniosła w Polsce na początku 2015 roku 4,58 bln zł (255 proc. w relacji do PKB), a na koniec 2015 roku 4,959 bln zł (276 proc. w relacji do PKB)"

Te twoje 5 bilionów to właśnie przyszłe renty i emerytury.

S.
                        --
                          • snajper55 Re: Dług ukryty 02.11.19, 03:03
                            yoma napisała:

> Dług dotyczy całego długu 😁 To coś jak dwa minusy dające plus?

Lesio się mota. Podparł się artykułem, którego nie przeczytał. Zobaczył słowo dług w tytule oraz duuużą liczbę i był szczęśliwy. Nie zobaczył nieborak, że artykuł dotyczy długu ukrytego, czyli zobowiązań rentowo-emerytalnych. Tak to jest gdy pisze się na akord. :)

S.
                            --
                            • buldog2 Re: Dług ukryty 02.11.19, 07:50
                              Miałem mu odpowiedzieć, ale nie chciało mi się obrazowo przedstawiać absurdu, jaki naPISał. Szkoda czasu.
                              Kilka lat temu na forum Świat był równie kretyński wątek na temat zadłużenia USA, od razu wyśmiany.

--
                            • lech1966 Re: Dług ukryty 02.11.19, 09:46
                              snajper55 napisał:

> yoma napisała:
                              >
                              > > Dług dotyczy całego długu 😁 To coś jak dwa minusy dające plus?
                              >
                              > Lesio się mota. Podparł się artykułem, którego nie przeczytał. Zobaczył słowo d
                              > ług w tytule oraz duuużą liczbę i był szczęśliwy. Nie zobaczył nieborak, że art
                              > ykuł dotyczy długu ukrytego, czyli zobowiązań rentowo-emerytalnych. Tak to jest
                              > gdy pisze się na akord. :)
                              >
                              > S.

Cały czas mówimy o tym długu. O zobowiązaniach RP oficjalnych i ukrytych razem. To chyba ty nie rozumiesz co piszesz.
                              Retoryka znana, gdybym napisał że to PiS zrobił 5 bln długu to chętnie byś się zgodził e że to dług w 2015 to nie da się go zapisać na konto obecnie rządzących to oczywiście już ci to nie pasuje.
                              Mało tego ja napisałem że PiS odziedziczył te 5 bln PO POprzednich rządach,,,,WSZYSTKICH a nie tylko PO PO i PSL
                              Przeczytaj jeszcze raz ten artykuł i dopiero się wypowiadaj

--
                              Autor KZP
                              • lech1966 Re: Dług ukryty 02.11.19, 09:53
                                lech1966 napisał:

> snajper55 napisał:
                                >
                                > > yoma napisała:
                                > >
                                > > > Dług dotyczy całego długu 😁 To coś jak dwa minusy dające plus?
                                > >
                                > > Lesio się mota. Podparł się artykułem, którego nie przeczytał. Zobaczył s
                                > łowo d
                                > > ług w tytule oraz duuużą liczbę i był szczęśliwy. Nie zobaczył nieborak,
                                > że art
                                > > ykuł dotyczy długu ukrytego, czyli zobowiązań rentowo-emerytalnych. Tak t
                                > o jest
                                > > gdy pisze się na akord. :)
                                > >
                                > > S.
                                >
                                > Cały czas mówimy o tym długu. O zobowiązaniach RP oficjalnych i ukrytych razem.
                                > To chyba ty nie rozumiesz co piszesz.
                                > Retoryka znana, gdybym napisał że to PiS zrobił 5 bln długu to chętnie byś się
                                > zgodził e że to dług w 2015 to nie da się go zapisać na konto obecnie rządzącyc
                                > h to oczywiście już ci to nie pasuje.
                                > Mało tego ja napisałem że PiS odziedziczył te 5 bln PO POprzednich rządach,,,,W
                                > SZYSTKICH a nie tylko PO PO i PSL
                                > Przeczytaj jeszcze raz ten artykuł i dopiero się wypowiadaj

Cofam to co napisałem. Masz rację. Te 5 bln to dług ukryty. Pierwotnie wydawało mi się że to łączne długi RP ( jakoś źle zrozumiałem )
                                Macie rację że to tylko dług ukryty. Jednak moja teza że to dług odziedziczony przez PiS PO POprzednich rządach POzostaje w mocy. To dług wygenerowany takze przez Balcerowicza

--
                                Autor KZP
                          • lech1966 Re: Dług ukryty 02.11.19, 09:41
                            yoma napisała:

> Dług dotyczy całego długu 😁 To coś jak dwa minusy dające plus?

POdobno nie widzisz moich POstow? 😁 A długi są różne. Ten 5 bln to cały dług łącznie z długiem ukrytym.

--
                            Autor KZP
        • maotsetung No i Polska była w ruinie, zapomniałeś dodać 01.11.19, 12:54
          lech1966 napisał:

> Trzeba jednak prostować kłamstwa oPOzycji. Same się nigdy nie sprostają. Finans
          > e najgorzej wyglądały za czasów Tuska. Gdyby nie "skok na OFE" to bylibyśmy ban
          > krutami jak Grecja.
          >

--

Koniecznie z dżwiękiem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka