Dodaj do ulubionych

Kultura polska vs pisowska

01.11.19, 15:15
Kultura polskaprzeciw Dudzie i Dodzie, Martusi i Izie Pęk, i Pawłowicz, i disko polo TV PIS.


--
Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
Obserwuj wątek
  • taniarada Kultura peowska 01.11.19, 18:04
   "W Żyrardowie rada miasta głosami Platformy Obywatelskiej przyjęła uchwałę zmieniającą ulicę Generała Nila-Fieldorfa na ulicę Jedności Robotniczej" Ja nie mogę. W poniedziałek Rada Miasta Białystok przegłosowała zmianę nazwy ulicy im. mjr Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki” na ulicę Podlaską. Głosowanie w tej sprawie poprzedziła burzliwa dyskusja, również z udziałem mieszkańców miasta.Nie wytrzymam.My ze spalonej wsi i robotniczych miast .Więc naprzód ,Gwardio, marsz!
   Świat płonie wokół nas.
   I zadrży wróg ,i zginie wróg
   Z ręki ludowych mas.
   • piq kultura pisowska, tawariszczko Taniu, polega... 01.11.19, 22:37
    ...na tym, że ma w dupie polskość i tradycje; najlepszym przykładem jest wsadzenie szantażem i przemocą trupa miernoty (wraz z żoną) do nekropolii wielkich Polaków na Wawelu, miejsca narodowej dumy i świętości. Jeśli jakaś ulica ma ustanowioną i uświęconą tradycją nazwę, to zmieniali ją tylko komuniści, hitlerowscy Niemcy i wy PiSowcy, czyli komunistyczni hitlerowcy.

    Generał Fieldorf jest godny upamiętnienia, jednak nie kosztem miejscowego zwyczaju czy tradycji, bo to tylko ośmiesza tę wspaniałą postać. To jak nazwać Rynek w Krakowie placem Lecha Kaczyńskiego głosami "patriotów" z PiSiego gangu agentów rosyjskich, To by wam się podobało, prawda, bolszewicko-nazistowska popłuczyno?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka