Dodaj do ulubionych

Dla porządku.

01.11.19, 17:43
Czy turecki developer też w areszcie? Bo jakoś nie mogę doczytać. Na pewno burmistrz Włoch.
Obserwuj wątek
      • haen2010 Re: Dla porządku. 01.11.19, 18:10
        Ale ja poważnie. Podobno zażyczył sobie wczoraj tłumaczenia akt na turecki. Termin sądu upłynął. Szmatławiec pisowski TVP Info twierdzi że tak. Tyle, że nikt niezależny tego nie potwierdza.

Po prostu nie wiem. Jeżeli nie nocuje na Rakowieckiej to zaczyna być ciekawie.
      • snajper55 Re: Dla porządku. 01.11.19, 18:27
        pies.na.czarnych napisała:

> Agenta Tomka nie wsadzili to dlaczego Turka mieliby posadzić.

Pamiętajcie ludziska. Gdy ktoś wam wrzuca coś do samochodu czy wtyka do ręki, to traktujcie to jak granat bez zawleczki. Choćby to był gruby plik banknotów.

S.
        --
        Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
        • qinto Re: Dla porządku. 01.11.19, 18:32
          snajper55 napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
          >
          > > Agenta Tomka nie wsadzili to dlaczego Turka mieliby posadzić.
          >
          > Pamiętajcie ludziska. Gdy ktoś wam wrzuca coś do samochodu czy wtyka do ręki, t
          > o traktujcie to jak granat bez zawleczki. Choćby to był gruby plik banknotów.
          >
          > S.

Nie otwierajcie okna w samochodzie żeby wypuścić owada, jak uczynił to burmistrz.
          Podczas kontroli policji, też nie otwierajcie okna, lepiej wysiąść z samochodu.
          Spoko, będzie uniewinniony jak Sawicka (zawsze dziewica).
          • snajper55 Re: Dla porządku. 01.11.19, 18:34
            qinto napisał:

> Spoko, będzie uniewinniony jak Sawicka (zawsze dziewica).

Ma przynajmniej szanse na uczciwy proces, gdyż pislamiści nie przejęli jeszcze wszystkich sądów.

S.
            --
            Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
            • qinto Re: Dla porządku. 01.11.19, 18:39
              snajper55 napisał:

> qinto napisał:
              >
              > > Spoko, będzie uniewinniony jak Sawicka (zawsze dziewica).
              >
              > Ma przynajmniej szanse na uczciwy proces, gdyż pislamiści nie przejęli jeszcze
              > wszystkich sądów.

No właśnie, tym bardziej że może go bronić mecenas Giertych, który doskonale zna tajniki przedłużania takich spraw. Ile czasu jest już "sądzony" Gawłowski?
          • x2468 Re: Dla porządku. 01.11.19, 19:34
            Otwieramy a wysiadania z auta zabrania kodeks chyba ze policjant tego zażąda. Ty owada pożerasz? No tak, pelikany łykają wszystko co im do dziobów wpadnie.

--
            Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
          • pies.na.czarnych Re: Dla porządku. 01.11.19, 19:58
            > Podczas kontroli policji, też nie otwierajcie okna, lepiej wysiąść z samochodu.

Nie probuj tego robić bez wyraźnej zgody zatrzymującego cię milicjanta. W najlepszym wypadku dostaniesz mandat.

--
            Uwaga szczur!
    • qinto Re: Dla porządku. 01.11.19, 18:09
      haen2010 napisał:

> Czy turecki developer też w areszcie? Bo jakoś nie mogę doczytać. Na pewno burm
      > istrz Włoch.

Wpisz sobie w adres wyszukiwarki pytanie, które zadałeś a otrzymasz dręczącą cię wątpliwość jak na łopacie.
      forsal.pl/gospodarka/polityka/artykuly/1437702,turecki-biznesmen-sabri-b-spedzi-w-areszcie-trzy-miesiace.html
      Nie dziękuj, już mi nieraz POdziękowałeś w swoim stylu.
      • haen2010 Re: Dla porządku. 01.11.19, 18:22
        Oczywiście, podziękuję. Na razie poczekam kiedy niezależne portale potwierdzą. Wiem tylko, że wczoraj po południu zażyczył sobie tłumaczenia akt. Po weekendzie na pewno się wyjaśni.
      • buldog2 Re: Dla porządku. 01.11.19, 18:41
        Co za to wszystko dostanie?
        wPIS do akt i nagrodę od prowadzącego, jakąś ekstra budowę?

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka