Dodaj do ulubionych

Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii,

02.11.19, 17:58
na miejscu katastrofy, i zapaliło jedną choć świeczkę, już nie piszę o posprzątaniu tego miejsca, ale o jedną świeczkę, Duda, który mianował się uczniem safanduły, był tam? Knujący gnom, brat safanduły, był tam? Córka która jest dziewicą, trzykrotną, była tam?

--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Obserwuj wątek
        • taniarada Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 02.11.19, 19:05
          czandra1 napisał:

> To że jesteś głupi, nie upoważnia cię do pisanie czegokolwiek i gdziekolwiek, c
          > hyba pocznę zgłaszać twoje wypociny do moderacji, durny kozi samcu.
          >
          Czaruś przestań marudzić bo to nie forum prywatne lub twój blog.Wypadków ,pożarów było multum w ostatnich dniach .Napisz o co ci chodzi i wklej linka.Kapowanie i klikanie na przeciwników politycznych to masz i reszta kolegów we krwi.Do każdego wypadku premier nie będzie latał.
        • lech1966 Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 02.11.19, 19:15
          czandra1 napisał:

> To że jesteś głupi, nie upoważnia cię do pisanie czegokolwiek i gdziekolwiek, c
          > hyba pocznę zgłaszać twoje wypociny do moderacji, durny kozi samcu.

Nie napisałeś o jakiej katastrofie mówisz. A katastrof było w ostatnich czasach dostatek.
          Myślałem że to kolejny watek z tej serii.

forum.gazeta.pl/forum/w,28,168914364,168914364,Kurski_wygumkowal_Adamowicza.html#p168915780
          A koze zostaw dla siebie. Bo widać że robi ci się ciasno.......

--
          Nic nam teraz nie wychodzi
          PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
          Autor KZP
          Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
            • lech1966 Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 02.11.19, 19:30
              czandra1 napisał:

> I Duda mianował się uczniem P. Adamowicza? Nawet, kozi samcu, inaczej mówiąc st
              > ary capie, głupota powinna mieć granice, ale znowu się pomyliłem. Gdyby głupota
              > fruwała to by cię procą karmili.

Wyjaśniłem ci dlaczego tak zareagowałem. Gdyby administracja reagowała zgodnie ze swoimi POmyslami byc może bym tak nie pomyślał. Ale jak całe FK jest zalane Banasiem to nie dziw się że pomyślałem że to kontynuacja innego wątku.
              Nie mam zamiaru cię przepraszać. Niech cię snajper przeprosi kozi bobki.

--
              Autor KZP
            • lech1966 Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 03.11.19, 10:21
              Bez tego posta wszystko wygląda dość niepoważnie. Ale pretensje miejcie do snajpera55 bo to on dba o to aby dzielić naród kasując posty prostujące kłamstwa.

lech1966 02.11.19, 20:11
              qinto napisał:

> lech1966 napisał:
              >
              > .
              > >
              > > Nie napisałeś o jakiej katastrofie mówisz. A katastrof było w ostatnich c
              > zasach
              > > dostatek.
              > > Myślałem że to kolejny watek z tej serii.
              >
              > >
              >
              > Od razu się domyśliłem, że czandra ma pretensje, za to, że Kaczor, Duda i M.Kac
              > zyńska nie pojechali w tym dniu na lotniko do Smoleńska i nie zapalili znicza.
              > Nie wiem, jak można kulturalnie ocenić ten post, ale wydaje mi się, że czandra
              > PO prostu zwariował z nienawiści.

Pierwsza moja myśl też tego dotyczyła ale znając pomysłowość czandry czy psa na czarnych te wersje odrzuciłem jako zbyt oczywistą. Że kilka minut wcześniej pisałem w linkowanym wątku to pomyślałem że to kolejny temat z serii jak o Banasiu. Przecież już nawet flaki nie przyjmują tego tematu,,,, przynajmniej u mnie. Ile razy i na ile sposobów można odmieniać słowo banas????.
              Ale polecenie prowadzącego musi być zrealizowane. Taka karma.

--
              Autor KZP
          • buldog2 Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 03.11.19, 08:41
            Natomiast Adamowicz nie zginął w żadnej katastrofie, został zamordowany przez PISowca.

--
            Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
            Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
            Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
            Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
            • lech1966 Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 03.11.19, 10:24
              buldog2 napisał:

> Natomiast Adamowicz nie zginął w żadnej katastrofie, został zamordowany przez P
              > ISowca.

Oczywiste kłamstwo buldoga może wisieć na FK bo wpisuje się w retorykę oPOzycji. Taki to jest socjalizm warstwowy na FK.
              Sea monster o to zadba.

--
              Autor KZP
              • qinto Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 03.11.19, 10:30
                lech1966 napisał:

> buldog2 napisał:
                >
                > > Natomiast Adamowicz nie zginął w żadnej katastrofie, został zamordowany p
                > rzez P
                > > ISowca.
                >
                > Oczywiste kłamstwo buldoga może wisieć na FK bo wpisuje się w retorykę oPOzycji
                > . Taki to jest socjalizm warstwowy na FK.
                > Sea monster o to zadba.

Ten post buldoga jako wyraz jego bezdennej głuPOty POwinien wisieć. Ja, sobie go jednak na wszelki wypadek zarchiwizowałem.
                Dopóki nie otwarłem internetu, nie wiedziałem, że jest aż tylu głupków na swiecie.
            • lech1966 Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 03.11.19, 12:52
              buldog2 napisał:

> Natomiast Adamowicz nie zginął w żadnej katastrofie, został zamordowany przez P
              > ISowca.

Dla was wszystko jest katastrofa. Nawet wykład Jazdzewskiego.

--
              Autor KZP
        • sverir Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 03.11.19, 09:30
          "To że jesteś głupi, nie upoważnia cię do pisanie czegokolwiek i gdziekolwiek, chyba pocznę zgłaszać twoje wypociny do moderacji, durny kozi samcu"

Ale ma rację - najwyraźniej ciągle nie pamiętasz, że nie wszyscy non stop oglądają telewizję albo czytają wiadomości z kraju i ze świata. Naprawdę to taki problem napisać, o jaką katastrofę chodzi?

--
          "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
            • sverir Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 03.11.19, 11:10
              Widać ja nie jestem średnio inteligentny, bo kompletnie nie wiem, o co się tym razem czandra czepia.

--
              "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
              • qinto Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 03.11.19, 11:18
                sverir napisał:

> Widać ja nie jestem średnio inteligentny, bo kompletnie nie wiem, o co się tym
                > razem czandra czepia.
                >

On ma pretensje do Kaczora, Dudy i córki L.Kaczyńskiego, że nie byli na miejscu katostrofy na lotnisku pod Smoleńskiem i nie zapalili tam świeczki czy znicza.
                Nie byli tam osobiście, bo o to, chodzi przygłupowi, który założył ten idiotyczny wątek.
                Czy rodzina zapaliła znicze, tym którzy zginęli na szczytach Himalajskich?
              • don.kichote Wiemy! Ale chwalić się, nie ma czym! 03.11.19, 12:48
                sverir napisał:

> Widać ja nie jestem średnio inteligentny...

--
                taniarada:

W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.
                • lech1966 Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 03.11.19, 14:02
                  yoma napisała:

> Nie przejmuj się, i Einstein miewał chwile głębokiego zaćmienia :)

Pewnie że Sverir nie ma się czym przejmować. To jeden z poważniejszych dyskutantów na tym forum. A jeśli chodzi o zaćmienia??????
                  OPOzycja zaćmiona jest już cztery lata i zanosi się na następne cztery więc czym jest minutowe zaćmienie Sverira w porównaniu do wieczności zaćmienia oPOzycji????.😁😁😁

--
                  Autor KZP
    • taniarada Jeśli ci chodzi o to bo trzeba się domyślać 02.11.19, 19:11
      To Brejza już to załatwił . Dwudniowa żałoba w Inowrocławiu W związku z tragedią prezydent Inowrocławia zdecydował o ogłoszeniu dwudniowej żałoby w mieście i odwołaniu wszystkich imprez miejskich o charakterze rozrywkowym. "Flaga miejska na ratuszu została opuszczona do połowy masztu, ponadto na budynkach Urzędu Miasta Inowrocławia i miejskich jednostek organizacyjnych flagi miejskie zostały przepasane kirem" - przekazał ratusz w komunikacie. Urząd poprosił o uszanowanie żałoby. Ratusz poinformował także, że poszkodowanym rodzinom zapewniono szybką pomoc, a ewakuowanym mieszkańcom kamienicy tymczasowe miejsca pobytu w hotelu. "Miasto pomoże też mieszkańcom w wywiezieniu i składowaniu ich osobistego dobytku" - dodano (www.tvn24.pl)
    • lech1966 Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 02.11.19, 19:17
      czandra1 napisał:

> Po kiego otwierasz pysk nie wiedząc o co chodzi, matole, lub inaczej, prostaku
      > będący na łasce bauera, zgadnij jak bardzo bym nie chciał cię poznać, a co wykl
      > ikiwania, to sam durniu się chwaliłeś że nocami wyklikujesz tych co ci nie pasu
      > ją. Jesteś , byłeś i będziesz kapusiem, śmieciu komunistyczny.

Weź się uspokój czandra. Skąd ktoś ma wiedzieć o jakiej katastrofie mówisz??

--
      Autor KZP
    • maotsetung PO co, skoro tam nie ma publiczności 02.11.19, 19:57
      czandra1 napisał:

> na miejscu katastrofy, i zapaliło jedną choć świeczkę, już nie piszę o posprząt
      > aniu tego miejsca, ale o jedną świeczkę, Duda, który mianował się uczniem safan
      > duły, był tam? Knujący gnom, brat safanduły, był tam? Córka która jest dziewicą
      > , trzykrotną, była tam?
      >
      >

A PiSi wszystko robią pod publiczkę!

--
      PiSkultura:www.tvp.info/44501126/roztanczony-narodowy-do-pge-narodowym

Koniecznie z dżwiękiem
    • taniarada Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 02.11.19, 23:03
      lech1966 napisał:

> Jak tak dalej pójdzie to jedna farma zagryzie druga. Będą się kąsać między sobą
      > jak wściekłe wilki.
      >
      Zauważ jedna farma jest na tym forum w opozycji .I tylko się odgryza .Ale za to ta pierwsza przegrała wybory i jeszcze się rzuca.Czaruś nie lubi jak ktoś się u niego wpisuje.Rzuca swoje złote myśli i patrzy z wściekłości na pojawiające posty.Najlepiej by je wszystkie zablokował.
    • weteran-czasu To prawda, PiSwładza o ofiarach katastrofy 03.11.19, 00:04
      smoleńskiej zapomniała. W miejscu katastrofy nikt poza Rosjanami nie zapalił zniczy!
      Chciało by się napisać: "Q**wa wasza **ć, pie***lone PiSmohery"!

Co?
      Już po wyborach?
      W gębach patriotyzm i wiara, a w rzeczywistości fetorem zionie na kilometry i hotelami na godziny.

--
      ]:->
      • taniarada Idź spać stara pierdoło 03.11.19, 01:43
        weteran-czasu napisał:

> smoleńskiej zapomniała. W miejscu katastrofy nikt poza Rosjanami nie zapalił zn
        > iczy!
        > Chciało by się napisać: "Q**wa wasza **ć, pie***lone PiSmohery"!
        >
        > Co?
        > Już po wyborach?
        > W gębach patriotyzm i wiara, a w rzeczywistości fetorem zionie na kilometry i h
        > otelami na godziny.
        >
        > W Dzień Zaduszny na Polskim Cmentarzu Wojennym w Katyniu została odprawiona msza święta w intencji polskich oficerów, zamordowanych wiosną 1940 roku przez oprawców z NKWD. Uczestniczyli w niej przedstawiciele smoleńskiej Polonii i przedstawiciele polskiej placówki konsularnej w Smoleńsku.

Następnie Polonusi i polscy dyplomaci udali się na miejsce katastrofy lotniczej z 10 kwietnia 2010 roku, w której zginął 96 osób, w tym prezydent Polski Lech Kaczyński. Pamiętano także o rodakach, którzy zostali zamordowani w latach Wielkiego Terroru, obok pamiątkowej tablicy umieszczonej na cmentarzu w miejscowości Zykolino, niedaleko Smoleńska zapalono znicze.Posty poznikały .Taka jest z wami dyskusja.
        • x2468 Re: Idź spać stara pierdoło 03.11.19, 09:14
          To ten prawosławny pop i rabin którzy brali w tym udział to byli pisi służący Kaczyńskiego?

--
          Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
          • lech1966 Re: Idź spać stara pierdoło 03.11.19, 09:53
            x2468 napisał:

> To ten prawosławny pop i rabin którzy brali w tym udział to byli pisi służący K
            > aczyńskiego?

A lewoslawny Tusk wysłał tam kogokolwiek ze świeczka?

--
            Autor KZP
            • taniarada Re: Idź spać stara pierdoło 03.11.19, 12:05
              lech1966 napisał:

> x2468 napisał:
              >
              > > To ten prawosławny pop i rabin którzy brali w tym udział to byli pisi słu
              > żący K
              > > aczyńskiego?
              >
              > A lewoslawny Tusk wysłał tam kogokolwiek ze świeczka?
              > Tusk nigdy nie był u Lecha Kaczyńskiego na Wawelu i nie zapalił mu znicza .Nie wspominam Smoleńska.Bo tam nie zginęli tylko sami pisowcy.Siema.
              >
      • lech1966 Re: To prawda, PiSwładza o ofiarach katastrofy 03.11.19, 12:38
        weteran-czasu napisał:

> smoleńskiej zapomniała. W miejscu katastrofy nikt poza Rosjanami nie zapalił zn
        > iczy!
        > Chciało by się napisać: "Q**wa wasza **ć, pie***lone PiSmohery"!
        >
        > Co?
        > Już po wyborach?
        > W gębach patriotyzm i wiara, a w rzeczywistości fetorem zionie na kilometry i h
        > otelami na godziny.

Ty pewnie byłeś w Smoleńsku i zapaliłes znicze za
        tych z PO którzy zginęli w katastrofie. Tylko to upoważnia cię do plucia na konkurencję że oni nie byli.
        Masz jakąś fotkę z tej POdróży???
        POchwal się.

--
        Autor KZP
        • x2468 Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 03.11.19, 09:25
          Od czasu kiedy Kaczyńscy zbezcześcili Wawel nikt uczciwy tam się nie pojawia. Widać czekają na posprzątanie tej spostponowanej nekropoli.
          Piłsudski walczył o niepodległa Polskę, Kaczyńscy wręcz odwrotnie a wiec dołożenie do krypty Marszałka safanduły było niewyobrażalnym świństwem.Na tej samej zasadzie można by było dołożyć do towarzystwa Budionnego, Czapajewa a jeszcze lepiej Lejzorka Rojtszwanca.

--
          Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
      • qinto Re: Pajace z moderacji 03.11.19, 09:43
        Gardzę wami.
        Usunęliście moje dwa posty, gdzie napisałem, że autor tego wątku oszalał z nienawiści, produkując taki głupi wątek.
        Usunęliście jak zawsze "w drodze anihilacji" bez informacji za naruszenie regulaminu czy netykiety.
        Możecie mnie pocałować tam....gdzie pana majstra.
        Żegnam was idioci.

• lech1966 Re: Pajace z moderacji 03.11.19, 10:15
          Masz swój post z POwrotem

qinto 02.11.19, 19:52
          lech1966 napisał:

.
          >
          > Nie napisałeś o jakiej katastrofie mówisz. A katastrof było w ostatnich czasach
          > dostatek.
          > Myślałem że to kolejny watek z tej serii.

>

Od razu się domyśliłem, że czandra ma pretensje, za to, że Kaczor, Duda i M.Kaczyńska nie pojechali w tym dniu na lotniko do Smoleńska i nie zapalili znicza.
          Nie wiem, jak można kulturalnie ocenić ten post, ale wydaje mi się, że czandra PO prostu zwariował z

--
          Autor KZP
          • qinto Re: Pajace z moderacji 03.11.19, 10:27
            lech1966 napisał:

> Masz swój post z POwrotem

> Od razu się domyśliłem, że czandra ma pretensje, za to, że Kaczor, Duda i M.Kac
            > zyńska nie pojechali w tym dniu na lotniko do Smoleńska i nie zapalili znicza.
            > Nie wiem, jak można kulturalnie ocenić ten post, ale wydaje mi się, że czandra
            > PO prostu zwariował z
            >

Dzięki Lechu.....na szczęście są nieliczni na tym forum, których doceniam. Powtarzam - nieliczni.
        • czan-dra Re: Pajace z moderacji 03.11.19, 10:17
          Moderator proszę w tej chwili przywrócić posty wielonickowego trolla, glupek zdolny się obrazić i co wtedy, brak tego trolla sprawi że nic nie bedzie takie jak przedtem

--
          PiSowcy, dyskusja z Wami jest stratą czasu, przejdźcie od razu do obelg.
          • qinto Re: Pajace z moderacji 03.11.19, 10:24
            czan-dra napisał:

> Moderator proszę w tej chwili przywrócić posty wielonickowego trolla, glupek zd
            > olny się obrazić i co wtedy, brak tego trolla sprawi że nic nie bedzie takie j
            > ak przedtem
            >

Różnica między tobą a MNĄ jest taka, że ja ci nie ubliżam, bo nie chcę schodzić do twojego prymitywnego POziomu, do którego chciałbyś mnie sprowadzić......a POtem POkonać swoim doświadczeniem w prymitywizmie i głupocie.
            • czandra1 Re: Pajace z moderacji 03.11.19, 11:04
              o 9:43 troll nagryzmolił Żegnam was
              A potem dalej produkuje swoje wypociny, tak się zastanawiam, jak mocno trzeba być jebłym by z siebie publicznie robić debila?

--
              Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
              Obie są przerażające.
              Arthur C. Clark.
              • qinto Re: Pajace z moderacji 03.11.19, 11:13
                czandra1 napisał:

> o 9:43 troll nagryzmolił Żegnam was
                > A potem dalej produkuje swoje wypociny, tak się zastanawiam, jak mocno trzeba b
                > yć jebłym by z siebie publicznie robić debila?
                >
                >

POżegnałem moderatorów, którzy za taki post, jaki napisałem, POzbawia mnie prawa zakładania wątków.
              • lech1966 Re: Pajace z moderacji 03.11.19, 11:36
                czandra1 napisał:

> o 9:43 troll nagryzmolił Żegnam was
                > A potem dalej produkuje swoje wypociny, tak się zastanawiam, jak mocno trzeba b
                > yć jebłym by z siebie publicznie robić debila?

Ustały przyczyny dla których nas żegnał. Więc wrócił. Ciesz się czandra że masz jeszcze z kim dyskutować. Nie wiem czy byłbyś szczęśliwy z przybijania zolwikow z yoma i piesem brukselskim.

--
                Autor KZP
          • lech1966 Re: Pajace z moderacji 03.11.19, 10:47
            czan-dra napisał:

> Moderator proszę w tej chwili przywrócić posty wielonickowego trolla, glupek zd
            > olny się obrazić i co wtedy, brak tego trolla sprawi że nic nie bedzie takie j
            > ak przedtem
            Te swoją sygnaturkę zastosuj do siebie czandra

--
            Autor KZP
          • taniarada Super 03.11.19, 12:21
            czan-dra napisał:

> ak przedtem
            > I to jeszcze wisi .Niesamowite?
    • czandra1 Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 03.11.19, 11:30
      Do tych, którzy mają problem ze zrozumieniem postu początkowego, Kogo Duda nazwał swoim nauczycielem podpowiadam, nie Tuska, nie Kwaśniewskiego, nie Głodzia, teraz bez kłopotu powinniście zrozumieć o co mi chodziło.
      Lesiu i wielonickowmu trollowi podziękuję za bezsensowny wkład w dyskurs, i informuję, że nie odpowiadam na wasze zaczepki, które mają tyle sensu, ile rozumu ma wasz wódz.

--
      Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
      Obie są przerażające.
      Arthur C. Clark.
      • lech1966 Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 03.11.19, 11:39
        Weź się czandra uspokój. Czym byłoby forum gdyby się wszyscy że sobą zgadzali? Taki ustrój już był, choć sea monsterowi ciągle się wydaje że nadal trwa.

--
        Autor KZP
        • adria231 Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 03.11.19, 11:59
          Himalaje, to nie Smoleńsk. W Himalajach giną ludzie z własnej woli. Wiedzą, z jakim ryzykiem wiąże się taka wyprawa.
          W Smoleńsku zginęli ludzie, którzy polecieli tam pokłonić się bohaterom II wojny światowej, zdradliwie zamordowanym
          z rozkazu Stalina. Pisiarnia w czasie swoich miesiączek bez przerwy wmawiała ciemnemu ludowi swoją wersję wydarzenia- wszak najlepszą obroną jest atak. Ta nieustająca propaganda , apele smoleńskie ,pogrzeb na Wawelu i za każdym razem nieustające kłamstwa. Smoleńsk ,to mit założycielski pisiarni. Ten mit stworzył im i obecną możliwość dojścia do żłoba. Stąd powinni tam co miesiąc palić znicze i organizować pielgrzymki smoleńskie...
          • qinto Re: Czy któreś z pisiąt było na miejscu tragedii, 03.11.19, 12:13
            Himalaje, to nie Smoleńsk. W Himalajach giną ludzie z własnej woli.

Boszsz.... Przecież Kaczor zginął tam z własnej woli, tak przynajmniej zakłada oficjalna propaganda peło.
            PO za tym nie o to chodziło mi w tym przykładzie. Marynarz pochowany na środku oceanu, też rodzina ma obowiązek zapalić tam mu świeczkę, znicza? Litości.....

Czy wie o tym, że wjazd do Federacji Rosyjskiej wymaga POsiadania stosownej wizy?
            Czy myśli, że Rosja dałaby taką wizę Kaczorowi?
          • taniarada A czy w tym zaplanowanym morderstwie 03.11.19, 12:13
            adria231 napisała:

> Himalaje, to nie Smoleńsk. W Himalajach giną ludzie z własnej woli. Wiedzą, z j
            > akim ryzykiem wiąże się taka wyprawa.
            > W Smoleńsku zginęli ludzie, którzy polecieli tam pokłonić się bohaterom II woj
            > ny światowej, zdradliwie zamordowanym
            > z rozkazu Stalina. Pisiarnia w czasie swoich miesiączek bez przerwy wmawiała
            > ciemnemu ludowi swoją wersję wydarzenia- wszak najlepszą obroną jest atak. Ta
            > nieustająca propaganda , apele smoleńskie ,pogrzeb na Wawelu i za każdym razem
            > nieustające kłamstwa. Smoleńsk ,to mit założycielski pisiarni. Ten mit stwor
            > zył im i obecną możliwość dojścia do żłoba. Stąd powinni tam co miesiąc palić
            > znicze i organizować pielgrzymki smoleńskie...
            Byli tylko ludzie z PIS.Masz problemy z prostą dedukcją faktów.Smoleńsk to Himalaje hipokryzji Polaków i Polek.Staraj się bardziej będzie medal od Putina.Amen.
      • taniarada Czaruś zamiast podziękować ludziom za wpisy 03.11.19, 12:17
        czandra1 napisał:

> Do tych, którzy mają problem ze zrozumieniem postu początkowego, Kogo Duda n
        > azwał swoim nauczycielem
        podpowiadam, nie Tuska, nie Kwaśniewskiego, nie Gł
        > odzia, teraz bez kłopotu powinniście zrozumieć o co mi chodziło.
        > Lesiu i wielonickowmu trollowi podziękuję za bezsensowny wkład w dyskurs, i inf
        > ormuję, że nie odpowiadam na wasze zaczepki, które mają tyle sensu, ile rozumu
        > ma wasz wódz.
        > To jeszcze ich obrażasz.Sam trollujesz w najlepsze .Hejtujesz, nie wklejasz linka i nie wiadomo
        o co ci biega.Masz problem z własną osobowością .I to już od dawna .Trzymaj się cieplutko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka