Dodaj do ulubionych

Obok sławnej kamienicy z domem schadzek

03.11.19, 14:51
Obok sławnej kamienicy z domem schadzek, Marian Banaś przez lata był współwłaścicielem jeszcze jednej kamienicy w Krakowie. To budynek przylegający do pierwszej kamienicy
Z ustaleń Onetu wynika, że oba sąsiadujące ze sobą budynki znajdują się na tzw. czarnej liście krakowskich nieruchomości
Współwłaścicielką nieruchomości przy ul. Krasickiego 26 była Teresa H.-S. To Polka mieszkająca w USA
Po przejęciu kamienicy przez Banasia, jedną z pierwszych decyzji firmy zarządzającej nieruchomością było wydanie nakazu opróżnienia strychu i piwnic z rzeczy należących do lokatorów
Część mieszkańców została eksmitowana decyzją sądu

krakow.onet.pl/marian-banas-w-2005-r-kupil-kamienice-z-lokatorami-sprzedal-juz-bez-nich/kww0xgw?utm_source=www.facebook.com_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
--
Uwaga szczur!
Obserwuj wątek
    • asdfg2018 Re: Obok sławnej kamienicy z domem schadzek 03.11.19, 16:43
      PiS w pigułce . Czyściciele kamienic .

-
      rozliczymy_to_wszystko03.11.2019, 15:51
      " Ja jestem najbardziej wdzięczny ślusarzowi z Olkusza (zwanych przez niektórych dla niepoznaki ojcem dyrektorem), bo to on uwolnił nie od chrześcijańskiego otumanienia. To dzięki niemu zrozumiałem że kościół to najbardziej zakłamana instytucja na świecie i chodzi im tylko o KASĘ i WPŁYWY. Wszystkie bajki o bozi, pastuszkach, stajence i osiołku zostały wymyślone po to by kroić ciemny lud. W związku z tym, nic to nie zmieni, czy Flaszka odejdzie, czy nie. Wszystkich ich trzeba zapakować w pociąg jak Armię Czerwoną w 93 roku, i odesłać do Watykanu. "
    • buldog2 Re: Obok sławnej kamienicy z domem schadzek 03.11.19, 17:45
      Banaś neodworianin Kaczyńskiego. Czyściciele kamienic = elita PIS.

--
      Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka