Dodaj do ulubionych

Najnowszy sondaż dla sióstr Karnowskich

03.11.19, 18:25
a tam cud, normalnie cud, "Nie można więc mówić o zwyczajowej premii w sondażach dla zwycięzcy wyborów" – przyznaje redakcja sióstr Jacka i Michała Karnowskich.
A dla Kantara pis ma jeszcze mniej, czyli burdel Banasia pomógł, teraz jeszcze jak się wezmą za "Protezę" Zalewską, to pis będzie miał 4% a nie 39%, oni się wyczerpują i to w bardzo szybkim tempie.
Radujmy się z pisu, tak szybko odejdą.

natemat.pl/289407,najnowszy-sondaz-dla-portalu-braci-karnowskich-wpolityce-pl-pis-w-dol

--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Obserwuj wątek
    • taniarada Od kiedy portal Lisa powołuje się na Sieci? 03.11.19, 19:08
      Tu masz listę znakomitych blogerów.Ja nie mogę Czaruś . Serwis łączy treści redakcyjne i wpisy blogerów. Wśród ponad 900 autorów są m.in. Stefan Niesiołowski, Jacek Dehnel, Tomasz Lis, Marcin Orliński, Jacek Rostowski, Krzysztof Hołowczyc, Aleksander Kwaśniewski, Krystyna Kofta, Karol Okrasa .Następny artykuł proszę.
    • buldog2 Re: Najnowszy sondaż dla sióstr Karnowskich 03.11.19, 19:21
      Mówi się o Banasiu, żeby nie mówić o Dwóch Wieżach Saurona PISu, pięćdziesięciu ukradzionych przezeń tysiącach i przesłuchiwaniu przez prokuraturę okradzionego.

--
      Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
      • lech1966 Re: Najnowszy sondaż dla sióstr Karnowskich 03.11.19, 21:02
        Jedno wam POwiem. Chamstwem nic nie ugracie. Ale to nie ja wymyśliłem dzielenie narodu tylko Tusk.

--
        Nic nam teraz nie wychodzi
        PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
        Autor KZP
        Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
      • 141288bs Re: Najnowszy sondaż dla sióstr Karnowskich 03.11.19, 21:22
        Wystarczajaco dlugo piszecie, brejzowa trzodo, o Banasiu, Dwoch Wiezach i jeszcze ilus zmyslonych przekretach, a wszystko to stoi w miejscu, zadnych dowodow, tylko w kolko walkowanie slowo w slowo tak samo. - Czyzby to reaktywacja zasady, ze klamstwo POwtorzone sto razy stanie sie prawda? - To nie sprawdzilo sie, wiec POwrot do nie sprawdzajacych sie zasad, moze okazac sie samobojczym zejsciem.
        • taniarada Re: Najnowszy sondaż dla sióstr Karnowskich 03.11.19, 21:30
          141288bs napisał:

> Wystarczajaco dlugo piszecie, brejzowa trzodo, o Banasiu, Dwoch Wiezach i jeszc
          > ze ilus zmyslonych przekretach, a wszystko to stoi w miejscu, zadnych dowodow,
          > tylko w kolko walkowanie slowo w slowo tak samo. - Czyzby to reaktywacja zasady
          > , ze klamstwo POwtorzone sto razy stanie sie prawda? - To nie sprawdzilo sie, w
          > iec POwrot do nie sprawdzajacych sie zasad, moze okazac sie samobojczym zejsci
          > em.
          Kłamstwo klepane codzień staje się modlitwą .Ba pacierzem. Rodzina Artura W., aresztowanego burmistrza Włoch, jest silnie związana ze stołecznym samorządem. Z naszych ustaleń wynika, że jego przyrodni brat, Rafał Trojan, jest radnym we Włochach, a matka pracuje w Urzędzie Dzielnicy Ochota, w której też był zatrudniony ów brat. Co ciekawe, był on inspektorem w wydziale nieruchomości ochockiego urzędu, miał także firmę zajmującą się obrotem nieruchomościami.
    • czandra1 Re: Najnowszy sondaż dla sióstr Karnowskich 04.11.19, 08:49
      Chciałbym podziękować dwom durniom, jednemu upośledzenomu, i jednemu infantylnemu starcowi, za podbijanue mojego wątku, z malym zastrzeżeniem, piszecie swołoczy nie na temat, ale czego wymagac od uposledzonych w stopniu znacznym.
      Niemniej jednak, chociaż nesmak pozostał, dzięki.

--
      Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka