Dodaj do ulubionych

TVPis jak zwykle kłamie

04.11.19, 10:00
TVPis jak zwykle kłamie.

Już nawet ZUS stracił cierpliwość do TVP za podawanie nieprawdziwych informacji na temat emerytury Donalda Tuska
bezprawnik.pl/zus-zwraca-uwage-tvp/

--
Uwaga szczur!
Obserwuj wątek
  • erte2 Re: TVPis jak zwykle kłamie 04.11.19, 11:42
   Cel oczywiście jasny - w każdy możliwy sposób zohydzić Tuska, w każdy możliwy sposób nastawić seweryna przeciwko niemu, zrobić wszystko co się da żeby zmniejszyć szansę na jego prezydenturę.
   Przypomnijmy - telewizją, zwana żartobliwie publiczną, dowodzi ten sam osobnik który wymyślił "dziadka z Wermachtu" - więc jest to dziś prosta kontynuacja tamtej strategii.
   A do zapewne preludium - jeśli Donald Tusk rzeczywiście zdecydowałby się na start w wyborach prezydenckich to dopiero wtedy zobaczymy na co stać kur..ską telewizję i co jeszcze mają w zanadrzu. Bo jest to ich walka o życie, bo już zdają sobie sprawę z nadchodzącego kryzysu ekonomicznego (ergo - nie będzie już kasy na kolejne korumpowanie seweryna), a oddanie prezydentury (przy opozycyjnym Senacie) całkowicie unicestwiłoby ten "ciąg technologiczny" który przez cztery lata tak doskonale działał. A pierwszymi "ofiarami" przywrócenia demokracji i rządów prawa byliby kurski (jacek) i stado różnych holeckich, rachoniów, adamczyków, ziemców i innych ogórków którzy już raz na zawsze będą spaleni w zawodzie (podobnie jak onegdaj tumanowicze czy inne racławickie). A przekaziory rydzyka (które i tak już robią bokami) czy zasilana państwową kasą "Republika" już ich nie "przyswoją".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka