Dodaj do ulubionych

Jasnowidz Jackowski przepowiada kto wygra wybory

• buldog2 Re: Jasnowidz Jackowski przepowiada kto wygra wyb 04.11.19, 11:00
        A co przepowiadał Cyganowi, a co Banasiowi?

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
    • buldog2 Re: Jasnowidz Jackowski przepowiada kto wygra wyb 04.11.19, 10:59
      To nie proroctwo ex cathedra, to spekulacje.
      A wszelkie błędy itp. sprawki
      forum.gazeta.pl/forum/w,28,157749170,157749170,Dobre_serce.html?p=157763663
      rządu Tuska zostaną wyciągnięte (a to lista z 2012, nic o ACTA, OFE i in.)

--
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        • buldog2 Re: Jasnowidz Jackowski przepowiada kto wygra wyb 04.11.19, 20:26
          W razie co wyciągną, przypomną. A że chcą ukraść, to co?
          Mnie zastanawia, czy realne jest blokowanie przez veto prezydenckie. Wskazany dwa dni temu polityk, gdyby został, zgodnie z propozycją, marszałkiem Senatu i opozycyjnym (najpierw PO, później KO) kandydatem na prezydenta, przy właściwie prowadzonej kampanii miałby zwycięstwo gwarantowane. Co może Duda, to my wiemy, wyżej już nie podskoczy. A 40% nie głosowało i na Ruchadło PIS w ochronnikach do obciągu kwalifikowanego nie zagłosuje.

--
          • lech1966 Re: Jasnowidz Jackowski przepowiada kto wygra wyb 04.11.19, 20:41
            buldog2 napisał:

> . Wskazany d
            > wa dni temu polityk, gdyby został, zgodnie z propozycją, marszałkiem Senatu i o
            > pozycyjnym (najpierw PO, później KO) kandydatem na prezydenta, przy właściwie p
            > rowadzonej kampanii miałby zwycięstwo gwarantowane...

😁😁😁😁😁😁😁😁

Ty buldog masz jazdy. Nie ma co. Choć jakby się tak POwaznie zastanowić..... to nic innego wam nie zostało.
            Masz jednak szczęście że za marzenia się jeszcze nie płaci. Inaczej już byłbyś bankrutem.
            --
            Nic nam teraz nie wychodzi
            PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
            Autor KZP
            Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
        • lech1966 Re: Jasnowidz Jackowski przepowiada kto wygra wyb 04.11.19, 20:41
          yoma napisała:

> Kto jeszcze pamięta o jakimś ACTA?
          >
          > A OFE nie wyciągną, spokojna twoja, przecież sami chcą je ukraść.

Ja pamiętam. Nie tylko OFE ale dużo, dużo więcej.

--
          Nic nam teraz nie wychodzi
          PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
          Autor KZP
          Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka