04.11.19, 19:32
Rządzi ostatnią kadencję, moim zdaniem - nie chce mi się tego szczegółowo uzasadniać.
PO - nie POdniesie się PO klęsce wyborczej.
Lewica nie podniesie się zbytnio PO dostaniu się do parlamentu.
PSL - zachowa swoje status quo, ale też zbyt nie POdskoczy.
Konfederacja, która nie jest z mojej bajki, będzie moim zdaniem zyskiwać.
Kto więc zdobędzie większość w przyszłym parlamencie?
Oto, jest pytanie.
Obserwuj wątek
    • lech1966 Re: PiS 04.11.19, 19:40
      Jak się PiS w drugiej kadencji nie sprawdzi i nie da odporu lemingom to będę głosował na Korwina. Niech on zaprowadzi tu porządek.

--
      Nic nam teraz nie wychodzi
      PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
      Autor KZP
      Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
      • qinto Re: PiS 04.11.19, 21:13
        lech1966 napisał:

> Jak się PiS w drugiej kadencji nie sprawdzi i nie da odporu lemingom to będę gł
        > osował na Korwina. Niech on zaprowadzi tu porządek.

Konfederacja jest bardziej ortodoksyjna w sprawach obyczajowo- moralnych niż PiS.
        PO - jest całkowicie bezbarwna.
        Reszta, chciałaby - ale się boi - kościoła.
        Czarno to widzę wszystko.......
        • lech1966 Re: PiS 04.11.19, 21:21
          qinto napisał:

> lech1966 napisał:
          >
          > > Jak się PiS w drugiej kadencji nie sprawdzi i nie da odporu lemingom to b
          > ędę gł
          > > osował na Korwina. Niech on zaprowadzi tu porządek.
          >
          >
          > Konfederacja jest bardziej ortodoksyjna w sprawach obyczajowo- moralnych niż Pi
          > S.
          > PO - jest całkowicie bezbarwna.
          > Reszta, chciałaby - ale się boi - kościoła.
          > Czarno to widzę wszystko.......

Tu nie chodzi o moralności. Ale o rozgromienie na cztery wiatry układu okraglostolowego. Czyli układu PO z WS i reszta. Trzeba ten system zbudować od nowa. A do tego Korwin się jak najbardziej nadaje.

--
          Autor KZP
          • qinto Re: PiS 04.11.19, 21:25

Tu nie chodzi o moralności. Ale o rozgromienie na cztery wiatry układu okraglostolowego. Czyli układu PO z WS i reszta. Trzeba ten system zbudować od nowa. A do tego Korwin się jak najbardziej nadaje.

Nie, Lechu - moim skromnym zdaniem Korwin jest największym obciążeniem dla Konfederacji.
            Bosak,Sośnierz i paru innych mają dość trzeźwe spojrzenie - ogólnie rzecz ujmując.
            • lech1966 Re: PiS 04.11.19, 21:35
              qinto napisał:

>
              > Tu nie chodzi o moralności. Ale o rozgromienie na cztery wiatry układu okraglos
              > tolowego. Czyli układu PO z WS i reszta. Trzeba ten system zbudować od nowa. A
              > do tego Korwin się jak najbardziej nadaje.
              >
              > Nie, Lechu - moim skromnym zdaniem Korwin jest największym obciążeniem dla Konf
              > ederacji.
              > Bosak,Sośnierz i paru innych mają dość trzeźwe spojrzenie - ogólnie rzecz ujmuj
              > ąc.

Oczywiście że tak. Politycy Korwina są bardzo konkretni i bardzo sensowni. Jedynie przywódca odstaje od reszty. Ale jak patrzę na te ostatnie cztery lata to myślę że nam przydałby się Hitler który wziąłaby za mordę tych klakierów oPOzycji. Oni z tej głupoty się nie wyleczą, a współczesna medycyna nie jest w stanie im pomóc.
              Myślisz że snajper tego nie skasuje? Mylisz się. On jest niereformowalny. To o takich klakierach mówię.

--
              Autor KZP
              • qinto Re: PiS 04.11.19, 21:39
                Myślisz że snajper tego nie skasuje? Mylisz się. On jest niereformowalny. To o takich klakierach mówię.

To jest całkowicie realne, bardziej niż to, żezywiscie Konfederacja wygra następne wybory.
                Oczywiście in my opinion.
                • buldog2 Tak. To prawda. 04.11.19, 22:04
                  Snajper już twój wPIS skasował, na wniosek Ayrana.
                  A PIS będzie się musiał bardzo wiele nauczyć od Konfederacji, żeby móc z nią wygrać na kolejnych wyborach.

--
                  Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
                  • lech1966 Re: Tak. To prawda. 04.11.19, 22:17
                    Mnie specjalnie nie robi różnicy kto rządzi. Ważniejsze jest jak rządzi. Uważam że z sąsiadami trzeba żyć w zgodzie. Tak samo z Niemcami jak Ukraińcami czy Rosjanami i innymi. Ale to nie znaczy żeby godzić się na wszystko co sąsiedzi sobie wymyślą. I ja naprawdę wierzę że PiS w tej drugiej kadencji zabierze się za jeloperię. A izba dyscyplinarna zacznie pełnić swoja rolę. No chyba że sami się jakoś ogarną.

--
                    Autor KZP
                    • sverir Re: Tak. To prawda. 05.11.19, 07:54
                      "Ale to nie znaczy żeby godzić się na wszystko co sąsiedzi sobie wymyślą"

To prawda. Co innego Wielki Brat zza oceanu. Nie podoba mu się ustawa o IPN? To zmienić. Nie chce podatku cyfrowego dla swoich gigantów? Oczywiście trzeba z niego zrezygnować (a kasy szukać w hipermarketach). Tak to niestety działa.

--
                      "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
                  • taniarada Re: Tak. To prawda. 04.11.19, 22:17
                    buldog2 napisał:

> Snajper już twój wPIS skasował, na wniosek Ayrana.
                    > A PIS będzie się musiał bardzo wiele nauczyć od Konfederacji, żeby móc z nią wy
                    > grać na kolejnych wyborach.
                    >
                    > --
                    > Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
                    A nie mógł by aryjanek nacisnąć enter i sam się skasować.Mozesz to Śliniak załatwić.
          • sverir Re: PiS 05.11.19, 07:53
            "Tu nie chodzi o moralności. Ale o rozgromienie na cztery wiatry układu okraglostolowego"

PiS tego nie zrobił, dlaczego miałaby to zrobić Konfederacja?

--
            "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
      • taniarada Re: PiS 04.11.19, 22:14
        lech1966 napisał:

> Jak się PiS w drugiej kadencji nie sprawdzi i nie da odporu lemingom to będę gł
        >
        Dziadek Korwin miej Ty litość.
      • 141288bs Re: PiS 05.11.19, 17:31
        lech1966 napisał:

>
        - nie sadze, Korwin to fagas ktory chce profity unikajac odpowiedzialnosci
    • no-popis Re: PiS 04.11.19, 19:50
      qinto napisał:

> Rządzi ostatnią kadencję, moim zdaniem - nie chce mi się tego szczegółowo uzasa
      > dniać.
      > PO - nie POdniesie się PO klęsce wyborczej.
      > Lewica nie podniesie się zbytnio PO dostaniu się do parlamentu.
      > PSL - zachowa swoje status quo, ale też zbyt nie POdskoczy.
      > Konfederacja, która nie jest z mojej bajki, będzie moim zdaniem zyskiwać.
      > Kto więc zdobędzie większość w przyszłym parlamencie?
      > Oto, jest pytanie.
      Mam podobne odczucie.
      Konfederacja namiesza sporo tym bardziej, że ma program 'liberalny" (!!!) jeżeli chodzi o gospodarkę a więc przyciąga przedsiębiorców, którzy już dawno skreślili mafię PO ze swojje listy preferencji.

--
      www.britishpoles.uk/holenderscy-kibice-z-bredy-podziekowali-polakom-i-gen-s-maczkowi-za-wolnosc/?fbclid=IwAR1ub2PGctRsHrd40um4zVZ6ynNAMx2IOwuJSGg61uBC_F8GrgUVhsvRSc4
      • buldog2 Re: nie PO i nie PiS 04.11.19, 22:08
        A ja prognozuję, że jeszcze kanister-dwa Borygo, i wszystko stanie się jasne.

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
        • no-popis Re: nie PO i nie PiS 05.11.19, 06:54
          buldog2 napisał:

> A ja prognozuję, że jeszcze kanister-dwa Borygo, i wszystko stanie się jasne.
          Spadaj sfrustrowany POPiSie.

--
          www.britishpoles.uk/holenderscy-kibice-z-bredy-podziekowali-polakom-i-gen-s-maczkowi-za-wolnosc/?fbclid=IwAR1ub2PGctRsHrd40um4zVZ6ynNAMx2IOwuJSGg61uBC_F8GrgUVhsvRSc4
      • no-popis Re: nie PO i nie PiS 05.11.19, 06:53
        j-k napisał:

> to co piszesz - obwieszczam tu od lat.
        >
        > a co potem ?
        >
        > jest pare lat.
        100 %
        > czas pokaze...
        >
        > nie odwazam sie dzis prognozowac.

--
    • taniarada Re: PiS 04.11.19, 21:57
      Cztery lata chłopie a ty wysyłasz prognozy.Co będzie za cztery lata .Może koniec świata.Jedynie Bóg raczy wiedzieć .Amen.
      • qinto Re: PiS 04.11.19, 22:38
        taniarada napisał(a):

> Cztery lata chłopie a ty wysyłasz prognozy.Co będzie za cztery lata .Może konie
        > c świata.Jedynie Bóg raczy wiedzieć .Amen.

Tak sobie swobodnie prognozuję.
        Czy mam rację? Nie wiem....czas POkaże.
        Czy będzie koniec świata? Śmiem w to wątpić.
    • x2468 Re: PiS 04.11.19, 23:20
      Pisiaki niczym stado kormoranów. Gdzie usiada, tam życie zamiera:

iswinoujscie.pl/im/artykuly/29814_02022014.jpg
      --
      Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
    • aniechto.only Re: PiS i skutki pisowskiej propagandy 05.11.19, 06:25
      lech1966 napisał:
      Ale jak patrzę na te ostatnie cztery lata to
      > myślę że nam przydałby się Hitler który wziąłaby za mordę tych klakierów oPOzyc
      > ji. Oni z tej głupoty się nie wyleczą, a współczesna medycyna nie jest w stanie
      > im pomóc.

Jaka szczerość, lesio miłośnikiem Hitlera i fizycznej likwidacji zwolenników opozycji. Takie są skutki bezpardonowej propagandy TVPiS wśród maluczkich ubogich umysłem. Jak Kaczyński na wzór Pinocheta zechce zamienić stadiony na obozy koncentracyjne, tacy jak lesio będą wiwatować na jego cześć i donosić na sąsiadów.
    • eiran Re: PiS 05.11.19, 09:48
      Skąd u pisiactwa ta przemożna potrzeba, żeby przy każdej okazji pisać PO dużymi literami.
      Nawet w zdaniu o lewicy (choć stunikowy rysio przegapił słowo "podniesie").

--
      Przez 14 lat ayran.
    • mil.107 Re: PiS 05.11.19, 11:22
      PO jest idealną partią centrową, z wyważonym programem światopoglądowym (bufor dla wszystkich), potrafiącą zadbać o każdą grupę społeczną, potrafiącą zadbac o rozwoj gospodarczy (który jest gwarantem zaspokojenie tych wszystkich grup społecznych), jest partią skupiającą wokól siebie ekspertów i ludzi zdrowo myślących. Jest potrzebna i będzie trwac mimo potknięć.

Pisze to jako zwolenniczka lewicy.
      • eiran Re: PiS 05.11.19, 11:30
        Nie wierzę, by szczery zwolennik lewicy napisał coś takiego.
        Jako wyborca PO od 2001 roku mogę napisać, że to partia nieprzeszkadzająca gospodarce, mało zaangażowana w sprawy światopoglądowe i - na warunki polskie - skorumpowana zdecydowanie poniżej średniej (zwłaszcza jeśli porównać z PiS i sld). Po odejściu Tuska ma problemy z przywództwem, od zawsze ma też problemy z ostrą walką ideologiczną, są pewne granice w dyskursie politycznym, których wstydzi się przekroczyć, stąd niemający takich hamulców PiS wyraźnie wygrywa.

--
        Przez 14 lat ayran.
        • j-k PO - to dla mnie hipokryci. 05.11.19, 11:49
          eiran napisał:
          (PO) mało zaangażowana w sprawy światopoglądowe

PO - to dla mnie hipokryci.

PiS przynajmniej oficjalnie lize tylki hierarchii KK.
          PO tez to robilo - tylko w kuluarach.

i nie smieli nawet dotknac ustawy anty-aborcyjnej i Polska pozostaje tu jedynym krajem w Europie - gdzie aborcja do 3-go miesiaca jest zabroniona i Polki musza jezdzic do sasiednich krajow.

a co do gospodarki - PO preferowalo kapital, a nie prace.

PiS stara sie znalezc - tu rownowage i siegnal po ekonomiczne idealy Socjaldemokracji,
          ale takze i Chrzescijanstwa.
        • mil.107 Re: PiS 05.11.19, 11:58
          Od lat oddaje głosy na lewicowych kandydatów (Razem, SLD). Obiektywnie napisałam. Lewica to partia dość radykalna w niektórych swych poglądach zwłaszcza w obecnej formie. I ja nie we wszystkim mam identyczne zdanie - bo tylko głupiec oddaje się w pełni jednej ideologii. Ale to jest atut lewicy, że kazdy ma prawo do własnego światopoglądu, bez włażenia innym w życie.
          • mil.107 Re: PiS 05.11.19, 14:31
            PO jest w stanie zaspokoić oczekiwania większości. Ma jedynie problemy wizerunkowe. Partie skrajne maja w swych programach kwestie nieistotne dla większości.
            • qinto Re: PiS 05.11.19, 14:39
              mil.107 napisała:

> PO jest w stanie zaspokoić oczekiwania większości. Ma jedynie problemy wizerunk
              > owe. Partie skrajne maja w swych programach kwestie nieistotne dla większości.

Jestem tak zasPOkojony, PO ośmiu latach rządów tej nierządnicy, że odbija mi się czkawką.
              To nie jest partia centrowa, od PiS różni się niewiele, obie partie miały wspólną "matkę" - czyli AWS.
              • j-k niestety... 05.11.19, 14:42
                qinto napisał:
                > To nie jest partia centrowa, od PiS różni się niewiele, obie partie miały wspólną "matkę" - czyli AWS.

niestety...

i to pisze ja, dzialacz "S" w 1981, ze ... caly POPiS nadaje sie na smietnik historii...
    • weteran-czasu Taczanka z Petersburga wespół 05.11.19, 17:25
      z PiStrolami z Nowogrodzkiej zainicjowali temat pod hasłem:
      "Kiedy w Polsce do władzy dojdą narodowi faszyści",
      bo PiS czyli narodowi socjaliści, jak widać, to dla nich za mało.

Kwestie stołkowe typu Macierewicz, Pawłowicz, Piotrowicz to też przecież nic innego jak sianie zamętu w narodzie, napuszczanie jednych na drugich. W Kremlu siedzą specjaliści, którzy pracują dniem i nocą nad rozwaleniem Polski od wewnątrz. Mają sprzymierzeńców w postaci Kaczyńskiego z PiS oraz toruńskim redemptorystą, któremu udostępniono gratis nadajniki na Uralu. Forumowicze nie wpisujcie się w to g**wno!!!

--
      ]:->

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka