Dodaj do ulubionych

Donald Tusk niw wystartuje w wyborach

05.11.19, 18:38
prezydenckich!

--
PiSkultura:www.tvp.info/44501126/roztanczony-narodowy-do-pge-narodowym

Koniecznie z dżwiękiem
Obserwuj wątek
    • maotsetung link 05.11.19, 18:55
      www.gazeta.pl/0,0.html?mtpromo=enc02qhrmpup536udraocblescrjdksifjficroec2jembnqd4qgrjmudrqmcblmt2ehqbogt2ig2ri&utm_campaign=amtp_push&utm_medium=push&utm_source=pushpushgo

--

Koniecznie z dżwiękiem
    • erte2 Re: Donald Tusk niw wystartuje w wyborach 05.11.19, 19:14
      Trochę szkoda, ale pewnie wie co robi. Tak czy owak Donald Tusk jako prezydent zapewne sprawdziłby się znakomicie bowiem drugiego takiego kandydata w tej klasie i tej jakości w Polsce nie ma. Człowiek który doskonale zna "od kuchni" rządzenie Polska (prawie dwie kadencje), nie bojący się niepopularnych ale niezbędnych decyzji, a po 5. latach przewodzenia Unii Europejskiej posiadający znakomitą pozycję międzynarodową, i - co również ważne - bliskie znajomości z najważniejszymi przywódcami UE a nawet świata. Bo jak dotąd żaden Polak nie miał tak wysokiej funkcji i tak znaczącej pozycji międzynarodowej; i najprawdopodobniej w przewidywalnej przyszłości drugiego takiego nie będzie.
      Szkoda....
      • buldog2 Re: Donald Tusk niw wystartuje w wyborach 05.11.19, 20:21
        Zwyczajnie kłamiesz, jak na PISowca przystało. W 2005 po skandalicznych wystąpieniach Ojca Dyrektora i serii hejtu ze strony PISu (Kamiński), sztab wyborczy Tuska zadecydował, że "nie będzie żadnej kampanii negatywnej w stosunku do przyjaciół z PIS".
        PIS nie spuścił żadnego lania, PIS oszukał. Ale to normalne u was, ja was znam...

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
        • qinto Re: Donald Tusk niw wystartuje w wyborach 05.11.19, 20:27

> PIS nie spuścił żadnego lania, PIS oszukał. Ale to normalne u was, ja was znam.

Ja też was znam guldop, że prostego zdania nie jesteś w stanie zrozumieć.

Napisałem :On dobrze pamięta lanie jakie mu spuścił w wyborach prezydenckich L.Kaczyński.

Wysil te resztki mózgowia, bo niezrozumienie sensu tego zdania wystawia ci jednoznaczne świadectwo twojego ubóstwa intelektualnego.
          • buldog2 Re: Donald Tusk niw wystartuje w wyborach 05.11.19, 23:51
            Żadnego lania Kaczyński nie spuścił, wygrał wyłącznie oszustwem. A po kilku latach prezydentury, kiedy już ludzie poznali go, miał kilka procent poparcia, wasz pisi bohater.
            A że PISać umiecie, to my wiemy, od dawna bardzo dobrze was znamy przecież. Donosy do Brukseli na Polskę, raporty dla Centrali. O! Raport o WSI Centrala GRU dostała od was PISowców pierwsza, od razu w języku urzędowym.

--
            Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
            • adria231 Re: Donald Tusk niw wystartuje w wyborach 06.11.19, 06:32
              Dobra decyzja Tuska. I to bez względu na to, czy czeka go w Brukseli nowe stanowisko, czy tylko emerytura w gronie bliskich.
              W dzisiejszym szambie, jakie zafundowała nam pisuarnia nie warto walczyć. Jest jeszcze na tyle młody, że czeka go wiele dobrego. Ponadto wreszcie opozycja musi podjąć decyzje związane ze zbliżającym się terminem wyborów prezydenckich.
              Dobrym wyjściem na początek byłyby prawybory w PO. Następnym krokiem byłoby dogadanie się z innymi partiami opozycyjnymi i uzgodnienie wspólnego frontu( uzgodnienie programów). W tej chwili jedynym punktem tego programu jest pokonanie du.y. Wydaje mi się jednak, że Schetyna boi się prawyborów w swojej partii. Dlaczego ?
            • qinto Re: Donald Tusk niw wystartuje w wyborach 06.11.19, 09:20
              buldog2 napisał:

A że PISać umiecie, to my wiemy, od dawna bardzo dobrze was znamy przecież.

Znacie mnie guldop? nie, wy mnie nie znacie.........
              Przestań się już kompromitować tą durną "wstawką"..... znamy was - kto my? rosjanie,kosmici?
      • maotsetung Jakie lanie, Wypitny wygrał dzięki "dziadkowi 06.11.19, 15:17
        qinto napisał:

> Zostawił was peowce na pastwę Kaczora i Dudy.
        > On dobrze pamięta lanie jakie mu spuścił w wyborach prezydenckich L.Kaczyński.

z Wermachtu"i tylko dlatego mogł się błażnić i sraczkować aż do zderzenia z pancerną brzozą.
        Za to potem Jarozbaw dostawał od Tuska r razy totalne wpierdy!
        I dlatego teraz mści się za to, że aż tyle razy był ponizany i upokarzany.

--

Koniecznie z dżwiękiem
    • pies.na.czarnych Re: Donald Tusk niw wystartuje w wyborach 05.11.19, 20:00
      Wypowiedz polityka wysokiej klasy dbającego o los swojego kraju.

- Ogłaszam tę decyzję dzisiaj, bo czas nagli, a nie chciałbym w żaden sposób utrudniać opozycji procesu wyłaniania kandydatów. Uważam, że możemy wygrać te wybory, ale do tego potrzebna jest kandydatura nieobciążona bagażem trudnych, niepopularnych decyzji, a ja takim bagażem jestem obciążony - poinformował były premier. Jego kadencja na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej kończy się w grudniu.

--
      Uwaga szczur!
    • buldog2 Re: Donald Tusk niw wystartuje w wyborach 05.11.19, 20:16
      Koniecznie spam.

--
    • qqazz Nie miał specjalnego wyboru 05.11.19, 20:29
      Zwłaszcza, że Grzegorz jasno postawił sprawę.

pozdrawiam;)
      --
      wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html----
      "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
      • buldog2 Re: kapitan Schettino prowadzi Costa Concordię,.. 05.11.19, 22:32
        Tak też myślę. Ale nie wszystko przesądzone, zobaczymy. Schetyna z całą praktycznie PO ma mocno pod górkę z powodów szerszej natury oraz historycznych. Sensowny wybór marszałka Senatu i dalej promowanie go jako kandydata na prezydenta z prawie pewną wygraną mógłby poprawić sytuację PO. Ale na krótko, bo zaszłości nie znikną.
        Tusk rozsądnie postąpił, mądrze uzasadnił.

--
      • buldog2 Re: Donald Tusk niw wystartuje w wyborach 05.11.19, 22:23
        A ty podnóżku Piotrowicza i Agenta JARa zdartą PISowską ścierką.

--
    • maotsetung Trzaskowski tez się wycofał 06.11.19, 09:09
      www.wiesci24.pl/2019/11/06/to-praktycznie-pewne-rafal-trzaskowski-nie-bedzie-kandydowal-na-prezydenta-polski-andrzej-duda-ma-problem/
      Ale Korwim Mikke chyba wystartuje po raz setny po swoje 1% poparcia.

--

Koniecznie z dżwiękiem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka