Dodaj do ulubionych

Ścigaj na powierzonym odcinku frontu

06.11.19, 00:58
Pomimo to, że spóźniła się do TOK FM, Ścigaj jednak wypuścili za szybko. Tusk nie kandyduje i konstruktywna opozycja Kukiza i współpracujących służb IV Rzeszy PIS wystawiona do wiatru.

Ścigaj powiedziała, że opozycyjny w stosunku do PIS prezydent oznaczałby chaos w państwie. Biedaczka nie pomyślała, że taką sytuację mieliśmy w pierwszych, najlepszych latach rządów PO, z prezydentem Kaczyńskim. Pomimo skutecznego niszczenia polskiego wywiadu publikacją Raportu o WSI i przekazania służbom Rosji tajnych kodów NATO, państwo istniało i miało się dobrze. Nie pomyślała, albo nie było niczego na temat w metodyczce.
Kosiniak Kamysz jako prezydent, z poparciem kilkuprocentowym, to propozycja jeszcze bardziej egzotyczna, niż kandydatura Biedronia czy Zandberga.
I nie dziwi, że najbardziej oczekiwana i pożądana przez PIS + przystawki. Będzie można mniej wydać na kampanię Dudy. Przecież Banaś, Chrzanowski, Kujda, Piotrowicz i reszta muszą z czegoś żyć. A zgidnie z tradycją działania w kapstranach, jaczejka na własnym rozrachunku. No to się Ścigaj stara.


--
Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka