Dodaj do ulubionych

miliardy na zbrojenia -nie ma na służbę zdrowia

07.11.19, 07:22
miliardy POPIS wydaje na zbrojenia ,tymczasem na służbę zdrowia kasy nie ma.
Wyimaginowane zagrożenie ze strony Rosji pcha POPIS do wydawania publicznych pieniędzy na złom ,który wciskają nam USA .
Z drugiej strony - Polska jest liderem działań przeciw Rosji na kazdym możliwym obszarze ,więc nie dziwi ,że lęk ogromny ...
Obserwuj wątek
  • buldog2 Re: miliardy na zbrojenia -nie ma na służbę zdrow 07.11.19, 17:15
   Jakie zbrojenia? Pieniądze zmarnowane na łapówki, a polska armia spadła z miejsca 14 na 24 bodajże i końca nie widać.


   --
   Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
   Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
   Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
   Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • peace2u Re: miliardy na zbrojenia -nie ma na służbę zdrow 09.11.19, 01:41
   byle PiS nie wydal grubej kasy na sprzet Izraela ktory ten cichaczem przekazal Rosji w Syrii. Podobnie zreszta bylo w Gruzji w 2008 roku a wina obarczono pozniej Lecha Kaczynskiego ktory ratowal im wtedy 4 litery.
   www.wearethemighty.com/gear-tech/russia-took-israels-advanced-missile?rebelltitem=5#rebelltitem5
   But if Russia has indeed got its hands on the Stunner missile, it could study the technology and figure out how to defeat the David's Sling system, which would be a massive problem for the countries — like Poland — where Israel is attempting to sell the system, not to mention Israel itself.
   • buldog2 Tak. Tak. 09.11.19, 21:00
    O tego, jak zrobić kieszonkę, w Tel Avie, Syrii czy w czasie usługi w Gabinecie Owalnym (w ochronnikach), najlepsi są przecież złodzieje PISowscy. Z polskich magazynów ukradli rakiety, które później cichaczem podrzucili Rosji. To samo złodzieje PISowscy robią tu na tym forum.

    Procą Davida Rosjanie byli zainteresowani od dawna, sam donosiłem o tym jakieś dwa lata temu. Oczywiście, działają wielokierunkowo, ale bardziej, niż kierunek syryjski, interesuje ich przejecie technologii produkcji rakiet przez złodziei z PIS. Za pośrednictwem PISu Rosjanie masowo obsadzają strategicznie ważne instytucje i stanowiska w Polsce, Chyba co drugi szpieg to PISowski złodziej. W Centrali mówią, za mało.


    --
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    • peace2u Re: Tak. Tak. 10.11.19, 18:30
     Izrael stracil rakiety w Gruzji w 2008 tak jak teraz w Syrii a potem albo oskarzyl L. Kaczynskiego albo teraz chce nam opchnac bezuzyteczny szmelc za grube pieniadze.
    • peace2u Re: Tak. Tak. 10.11.19, 18:34
     I druga sprawa - Izrael od dawna oskarzany jest o gre na 2 a nawet 3 fronty. Najlepszym przykladem jest Jonathan Pollard ktory przekazal z USA bardzo wazne informacje Izraelowi a ten ZSRR za przekazanie im obywateli. Obecnie Izrael przekazuje technologie rowniez Chinom.
     • buldog2 Tak. To prawda. 10.11.19, 20:36
      Różnice były zawsze, ale przecież sprzeczności zaostrzyły się po zgłoszeniu przez Obamę postulatu powrotu Izraela do granic z 1967 roku.
      Portal Veterans Today komentuje to tak:

      US military planned mutiny on the Bounty to topple Obama
      By Gordon Duff, Senior Editor on October 31, 2012
      Admiral Gaouette was part of a group of military officers who have been under suspicion for planning a “Seven Days in May” type overthrow of the US government

      Sprawa obejmuje szeroki kontekst relacji na Bliskim Wschodzie i w Azji Centralnej:

      “His [Romney’s] real intent is to occupy Iraq and attack Iran. In the process, America intends on “neutralizing” the nuclear capability of Pakistan. This is the plan, it is known, not just in the Department of Defense, but by all intelligence agencies, the plotters have all been recognized, are all under surveillance and they have not been very careful.”

      W relacji Veterans w sposób zawoalowany mówi się inspiratorach kryzysu:
      The Obama administration has had American military, both on domestic and foreign bases on high alert since October 1. However, there has been no known terrorist enemy threatening the US. The enemy is called “domestic” but its origins are far from American.

      Today, Rear Admiral Charles M. Gaouette was “fired” from his command of one of the three carrier battle groups back to Bremerton, Washington to face an investigation.

      It is impossible to adequately state how unusual this is and how serious.

      The Navy was clear that the charges had nothing to do with his personal conduct, no rape or sexual misconduct, no stolen money, no drug use, the things that usually bring down careers in the Navy, that and crashing ships into each other.

      co potwierdzają mało znane, w zachodnich mediach ledwie wzmiankowane wydarzenia z 2015 r., kiedy oficjalnie ostrzegano przed możliwością detonacji przez terrrorystów z ISIS bomby wodorowej na terenie Iraku.
      Izrael brał udział nie tylko w tych wydarzeniach. Izrael ma świetnych fachowców nie tylko w zakresie technologii militarnych, ale też w wywiadzie i dyplomacji. Nic dziwnego, że za przykładem USA tzw. symetryczni oraz jawnie PISowscy specjaliści, stawiacie na pełną uległość w stosunku do władz w Tel Avivie.
      Tak tak, panie peace, rząd PIS też prowadzi politykę, nie to że na wielu fortepianach, co wielostronną, Ale rząd PIS musi się jeszcze bardzo wiele nauczyć, żeby w pełni zadowolić pragnienia wszystkich, dlatego w tej dziedzinie fachowców ma najlepszych z możliwych.
      Proponuję, spróbuj zainspirować się tą piosenką:      A ja nie będę robił obciągu. Nikomu! Za nic!      --
      Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
      • buldog2 Re: Tak. To prawda. 11.11.19, 21:38
       Ale nie jesteście inni przecież.
       Każdy członek PIS działa na 2 a nawet 3 fronty, w zależności od płci. Najlepszym przykładem jest Duda na przyjęciu wydanym przez Obamę dla Putina.

       --
       Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
       Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
       Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
       Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka