Dodaj do ulubionych

Nie ma ministra od wuefu

09.11.19, 10:27
na castingu, żaden , nawet Richard Czarnecki, nie mógł zrobić fikołka, czyli nie ma nikogo w "rządzie dojnej zmiany" kto mógłby robić sobie selfie z różnych spartakiad, A Matousz robi tajemnice z kalectwa swoich członków, "nie mogę podać na razie jak wabi się ktoś kto zrobi fikołka" no i nie zasnę tak mnie to wzruszyło.

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Obserwuj wątek
      • czandra1 Re: Nie ma ministra od wuefu 09.11.19, 10:47
        A dlaczego mule pasiasty zabierasz głos w wątku Pana Czandry?
        O trollach to możemy sobie podyskutować, wielonickowy omułku, robisz z gęby sempiternę i zmieniasz nick, jeśli to nie jest trollizm, to ja się poddaję, szczeżujo, chociaż szczeżuja wykazuje jakieś odruchy, a ty pantofelku nie.

--
        Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
        • yoma Re: Nie ma ministra od wuefu 09.11.19, 10:57
          Czandra nawet pantofelek wykazuje odruchy! Fototropizm na przykład.

Nie wiem, co wykazuje pisior. Ścierwotropizm?

--
          When you've just bought 19 new albums and play your old ones.
        • qinto Re: Nie ma ministra od wuefu 09.11.19, 11:03
          czandra1 napisał:

> A dlaczego mule pasiasty zabierasz głos w wątku Pana Czandry?
          > O trollach to możemy sobie podyskutować, wielonickowy omułku, robisz z gęby sem
          > piternę i zmieniasz nick, jeśli to nie jest trollizm, to ja się poddaję, szczeż
          > ujo, chociaż szczeżuja wykazuje jakieś odruchy, a ty pantofelku nie.
          >

Te....kaszebe, u ciebie na wsi wszyscy tacy jak ty?
          Zmiana nicku nie jest trollingiem, ty uprawiasz na pewno trolling i jesteś hejterem, POmijam łaskawie twój stan umysłu.
          Pa, trollu. Pozdrowienia również dla trolicy yomy.
          • czandra1 Re: Nie ma ministra od wuefu 09.11.19, 11:28
            Tłumoku, Kaszebe piszemy inaczej, pomijam że nazwy własne piszemy dużą litery, ale tego akurat możesz nie wiedzieć, ciebie w szkole dla uzdolnionych inaczej, uczyli dwóch rzeczy nie srać po podwórku i nie szczekać na swoich.
            A teraz wypad

--
            Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
            • qinto Re: Nie ma ministra od wuefu 09.11.19, 11:35
              czandra1 napisał:

> Tłumoku, Kaszebe piszemy inaczej, pomijam że nazwy własne piszemy dużą litery,
              > ale tego akurat możesz nie wiedzieć, ciebie w szkole dla uzdolnionych inaczej,
              > uczyli dwóch rzeczy nie srać po podwórku i nie szczekać na swoich.
              > A teraz wypad
              >

Nie domyślasz się dlaczego kaszebe napisałem celowo małą literą?
              Właśnie po raz kolejny dałeś dowód, że myślenie nie jest twoją mocną stroną.
              • czandra1 Re: Nie ma ministra od wuefu 09.11.19, 11:42
                Domyślam się żeś na tyle głupi by obrazić około milion ludzi, ale czego wymagać od kloca o IQ temperatury pokojowej.

--
                Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
                • qinto Re: Nie ma ministra od wuefu 09.11.19, 11:58
                  czandra1 napisał:

> Domyślam się żeś na tyle głupi by obrazić około milion ludzi, ale czego wymagać
                  > od kloca o IQ temperatury pokojowej.
                  >

Z tobą specjalisto nie mam żadnych szans, próbujesz mnie sprowadzić do swojego poziomu, by mnie pokonać doświadczeniem w głupocie, która jest twoją cechą dominującą.
                  • czandra1 Re: Nie ma ministra od wuefu 09.11.19, 13:38
                    To nie jest twój klocu tekst, zerżnąłeś go bezczelnie z internetu, nawet nie podając źródła.
                    Jesteś klocem, byłeś klocem i pozostaniesz klocem.

--
                    Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
                    • qinto Re: Nie ma ministra od wuefu 09.11.19, 14:47
                      czandra1 napisał:

> To nie jest twój klocu tekst, zerżnąłeś go bezczelnie z internetu, nawet nie po
                      > dając źródła.
                      > Jesteś klocem, byłeś klocem i pozostaniesz klocem.
                      >

W oryginale jest ciut inaczej, niczego nie musiałem zerżnąć, sens jest zaś taki sam. Chodzi o twój idiotyzm.....
    • inocom Co będzie z III ligą hokeja? 09.11.19, 11:22
      to straszne.

--
      Szerszeń może mieć około 4,5 cm długości, 7,5-centymetrową rozpiętość skrzydeł i 6-centymetrowe żądło. W jednym gnieździe mogą żyć nawet tysiące owadów. Żądła wstrzykują toksyny, które prowadzą do wstrząsu anafilaktycznego, ciężkiego stanu nagłego, który charakteryzuje się szybkim obniżeniem ciśnienia tętniczego, stanowiąc realne zagrożenie dla życia.
    • taniarada Re: Nie ma ministra od wuefu 09.11.19, 11:41
      Panie Czandra coś ci się pomyliło.Od rozśmieszania ludzi to była ekipa Platfusów.Z Kopacz na czele.Tusk nie .Ten nigdy nie patrzał w oczy lub w ekran telewizora.Fałszywe ,świńskie oczka.Ale reszta ekipy w dechę.Pamiętam jak podczas wizyty w Niemczech .Po odegraniu hymnu ,poszła sobie w pi....u z czerwonego dywanu Kompania Bundeswehry odprowadzała ją wzrokiem.Merkel ruszyła z kopyta i ją zatrzymała .Cała ekipa jajcarzy .Na czele z Komorowskim.Przez dwie kadencje trzymałem się z brzuch ze śmiechu.Oczywiście Komora wykopali po jednej.To były jaja.Siema Czaruś.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka