Dodaj do ulubionych

Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteście zadowoleni

09.11.19, 19:04

Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteście zadowoleni?
www.tvn24.pl/wlodzimierz-czarzasty-o-polaczeniu-sld-i-wiosny-konferencja-prasowa-po-radzie-krajowej-sld,984220,s.html
--
Uwaga szczur!
Obserwuj wątek
    • ktos_z_kosmosu Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteście zadow 09.11.19, 19:35
      To nie jest kwestia zadowoleni niezadowoleni.
      Tu ważne jest kto pyta.
      Czy zwolennik budowy w Polsce demokracji na wzór zachodu, czy zwolennik 21 postulatów.
      www.solidarnosc.org.pl/21-postulatow
      Pytam bo toż to przeważnie lewicowe, komuchowate postulaty. Fajny jest 13. Taki w rodzaju "wszyscy mamy równe żołądki.
      • lech1966 Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteśc 09.11.19, 19:46
        Już PO wiośnie. Mnie to nie zaskakuje bo przecież Biedroń i jego drużyna przyszli do polityki dla kasy a jak się okazało że nie dostaną nic ( bo prawo nie POzwala) to od razu wiedziałem że dojdzie do wrogiego przejęcia Wiosny przez SLD. Tak samo jak i PO Nowoczesnej. Schetyna POwinien przyjąć dobytek z całym inwentarzem, czyli także z długami.
        Wiosna ma problemy z finansowaniem ale przynajmniej nie ma długów.
        W każdym razie ci co głosowi na puste obietnice Biedronia znów zostali wydyma
        Ani mnie to cieszy, ani martwi. Ale ci co na nich glosowali POwinni wyciągnąć wnioski.

--
        Nic nam teraz nie wychodzi
        PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
        Autor KZP
        Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
    • qqazz Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteście zadow 09.11.19, 19:40
      Czarzastemu widać spodobało się to co zrobił z nim Biedroń, Zandberg jednak postanowił zostać mężczyzną.

pozdrawiam

--
      wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html----
      "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
        • qqazz Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteśc 09.11.19, 21:16
          Zobaczymy co będzie z 4 lata.

pozdrawiam

--
          wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html----
          "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
        • ktos_z_kosmosu Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteśc 09.11.19, 22:33
          pies.na.czarnych napisała:

> Zandberg byłby szczęśliwy gdyby Kulawy wziął go na kolana. Teraz zabrał swoje w
          > iaderko i sam będzie bawił się w piaskownicy.

Będzie szczęśliwy, jeśli się w tej piaskownicy utrzyma.
          Ten facet wygląda jakby przed chwilą wyszedł z boru. Jeśli zewnętrznością nie upodobni do polityka, czyli nie ostrzyże się, brody nie zgoli i w elegancki garnitur się nie oblecze, to wróżę mu rychły koniec kariery politycznej.
          Zdecydowana większość elektoratu chce widzieć w politykach mężów stanu, a nie blokowych macho, wyglądających jakby przed chwilą wyszli z piwiarni. Niech się przypatrzy temu chudemu ministrantowi z PSL. To wielkie nic i nic ma do zaoferowania, a sukcesy odnosi tylko, bo odpierdzielił się jak struż w Boże Ciało.
          Takie standardy w polityce obowiązują i tyle. Kto ich nie przestrzega, ląduje tam skąd przyszedł. Zandberg zapewne wróci do boru drwa rąbać.
          • matylda1001 Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteśc 10.11.19, 00:53
            E, tam... Polityka to nie konkurs piękności. Zandberg zęby ma w porządku a bezzębny Kurdupel w tej swojej wiecznej żałobie wygląda jak prowincjonalny właściciel zakładu pogrzebowego i nikt mu nie wypomina. Co najwyżej buty mogliby mu częściej czyścić i te kłaki z nosa powyrywać.

--
            Wyborcy PiS są jak karp. Znudzony życiem w spokojnym stawie, pragnąc odmiany, uczepił się haczyka wędkarza.
            • ktos_z_kosmosu Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteśc 10.11.19, 07:47
              matylda1001 napisała:

> E, tam... Polityka to nie konkurs piękności.

Taaa? To sobie popatrz i wyciągnij wnioski.
              www.google.com/search?q=politycy+europejscy&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwiu_-vshN_lAhXQLFAKHdN4BJgQsAR6BAgJEAE&biw=1600&bih=789
              Aha, nie patrz na polityka przez pryzmat własnych preferencji. Patrz na niego oczami milionów preferencji.

• jureek Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteśc 11.11.19, 09:14
                ktos_z_kosmosu napisał:

> Aha, nie patrz na polityka przez pryzmat własnych preferencji. Patrz na niego o
                > czami milionów preferencji.

Miliony wyborców zagłosowało na Zielonych, którzy zdetronizowali krawaciarzy z SPD stali się drugą siłą polityczną w Niemczech.
                en.wikipedia.org/wiki/Anton_Hofreiter

• matylda1001 Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteśc 10.11.19, 20:17
                Nie... no... bez jajec :) Na mnie nie sprawia takiego wrażenia. Specjalnie sobie pooglądałam jego zdjęcia i przy okazji odkryłam coś istotnego, on urodził się 4 grudnia a ja 18 grudnia, jesteśmy strzelcami i ja go bardzo dobrze rozumiem, że gajerek dla niego to jak dla mnie garsonka, brrrr… Strzelec w oficjalnym odzieniu bardzo się męczy, lubi luz i wolność ale zna granice i jak trzeba na sztywno to przywdziewa pancerz :(

--
                Głosowanie na PiS to jak bzykanko bez gumki z tirówką. Wiadomo... tak jedno jak i drugie dobrze się nie skończy.
      • buldog2 Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteśc 10.11.19, 09:42
        Jeszcze o wyborców Wiosny, którzy uwierzyli, że będzie inaczej i że idol nie kłamie gorzej, niż suka Dorna.
        Uwierzyli oszustom, a głupich nie żal. A jednak trochę żal.

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
    • matylda1001 Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteście zadow 10.11.19, 01:07
      Jak dla mnie (na początek) może być. Głosowałam na Lewicę i uważam, że idzie po mojej myśli (zjednoczenie lewicy) bo po co te sztuczne podziały? Zandberg też już zrozumiał, że w jedności siła i niech sobie powojuje osobno jeśli tak lubi. Ważne, że jak trzeba załatwić coś naprawdę ważnego to wie, że jego miejsce jest po lewej stronie. Myślę, że przed następnymi wyborami będziemy mieli już jedną partię lewicową. Może nawet Nowacka nawróci się na SLD bo tam mamusia w grobie się przewraca za te konszachty ze Schetyną.

--
      Wyborcy PiS są jak karp. Znudzony życiem w spokojnym stawie, pragnąc odmiany, uczepił się haczyka wędkarza.
      • snajper55 Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteśc 10.11.19, 02:48
        matylda1001 napisała:

> Jak dla mnie (na początek) może być.

Ale ty jesteś zwolenniczka lewicy, a nie "zwolenniczką" lewicy. "Zwolennicy" lewicy to na tym forum ci, którzy tak się określają, jednak tak naprawdę ich działalność (nie zawsze bezinteresowna) polega na usprawiedliwianiu wszelkich niegodziwości PiS i hejtowaniu opozycji (także lewicowej). Nie można wykluczyć, że niektórzy z nich pracują na sławnej farmie trolli w MinFinie.

S.
        --
        Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
        • adria231 Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteśc 10.11.19, 05:23
          To początkowe przetasowania. Poczekamy, zobaczymy. Liczę na to, że w obecnym składzie sejmu znajdują się ludzie, którzy nie pozwolą sobą miotać, nie pozwolą sobie kneblować ust,jak to działo się za słusznie minionego marszałka od latania do burdeli na Podkarpaciu. Liczę na to, że usłyszę, co mają do powiedzenia ludzie , których wybraliśmy.Liczę na merytoryczne debaty.
        • inocom W Polsce nie ma lewicy 10.11.19, 23:55
          Z faktu, że ktoś kocha się z kozą nie oznacza że jest on lewakiem.
          Życie intymne powinno zostać intymne.

Lewica powinna się skoncentrować na.

1. Dążeniu do zapewnienia podstawowych potrzeb bytowych ludziom. Miłość z kozą nie jest takową.

2. Tolerancji kulturalno-światopoglądowej. Co znaczy tolerancja? Tolerować to dobrze znosić coś odmiennego.
          Nie muszę się kochać z kozą, by tolerować kochanie z kozą kogoś innego. Nic mi do tego do czasu jak koza jest zadowolona. Jednocześnie bardzo nie lubię, jak ktoś mi mówi, bym się kochał z kozami, bo to jest trendy.

3. Po trzecie gospodarka. Polska "lewica" jest kapitalistyczna. Keynes jest jej wrogiem. Tzw. lewica nie ma planu na gospodarkę.

Ogólnie można to sprowadzić do zadań strategicznych jeśli chodzi o gospodarkę i pełnej tolerancji na działania odmieńców. Chcesz się kochać z kozą to się kochaj, ale nie zmuszaj innych by czynili podobnie.
          Ty np. snajperze nie jesteś tolerancyjny. Wszyscy mają kochać caprās według ciebie.

--
          Rodzina = jeden mężczyzna, jedna kobieta, w trwałym związku, i ich dzieci; za Konstytucją RP Art. 18.
    • haen2010 Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteście zadow 10.11.19, 09:27
      Mnie to wisi, bo z SLD taka lewica jak z kaczej dupy gwizdek. Jednak dobrze się stało, bo Biedronia uważam ze ekspozyturę PiS na opozycję finansowaną obficie przez któryś pisowski bank. Pływają w długach o czym świadczą kolejne odejścia, np pary kochanków. Anaszewicz i jego dupencja.

Schetynę Czarzasty and Co wydymali jak wikary ministranta. Bez poślizgu.
      • lech1966 Re: Forumowi "zwolennicy" lewicy! Jesteśc 10.11.19, 09:38
        haen2010 napisał:

> Schetynę Czarzasty and Co wydymali jak wikary ministranta. Bez poślizgu.

Nikt jednak nie zgłosił gwałtu do prokuratury więc to wydymanie bylo na wyraźne życzenie gwalconego lub za jego zgodą i POzwoleniem.
        Może Schetyna to zwyczajnie lubi???😆😆😆

--
        Nic nam teraz nie wychodzi
        PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
        Autor KZP
        Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka