Dodaj do ulubionych

Fiu, fiu ...

11.11.19, 14:50
Jeżeli ktoś ma problemy z prezydenturą RP AD 2020, to może się ich pozbyć. Nawet nie będę się znęcał nad krzykliwym dyszkantem Dudusia i jego oklepanych frazesów.

wiadomosci.onet.pl/kraj/malgorzata-kidawa-blonska-w-oredziu-polska-tak-jak-nigdy-potrzebuje-dzis-zgody/n9e4ppf
Obserwuj wątek
    • asdfg2018 Re: Fiu, fiu ... 11.11.19, 15:00
      M+K+B+2020

-
      " Marsz wyruszył - informuje Patryk Strzałkowski z Gazeta.pl. Na czele marszu narodowcy niosą krzyż. Jest też hasło "wielka Polska katolicka".
      • lech1966 Re: Fiu, fiu ... 11.11.19, 20:14
        pies.na.czarnych napisała:

> Przyszła pani Prezydent Polski. Polski demokratycznej i wolnej od pisizmu.

Przyszła????? a może nie doszła??

Wyszło jak zwykle ahahah

--
        Nic nam teraz nie wychodzi
        PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
        Autor KZP
        Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
    • ktos_z_kosmosu Re: Fiu, fiu ... 11.11.19, 22:09
      Pani MKB ze swoim orędziem powinna wejść między defilujących narodowców.
      Oni by ją cierpliwie, ze zrozumieniem i należytą powagą wysłuchali. Podobnie jak łagodni, przepełnieni miłością bliźniego, katolicy od ojca Rydzyka.
    • haen2010 Re: Fiu, fiu ... 12.11.19, 08:23
      Ta pani z właściwie sobie klasą przypomina, że jest prawnuczką Ojców Niepodległości. Dość szmatławie na tym backgroundzie prezentują się Kaczuś i Duduś. Jeżeli w ogóle coś reprezentują.
      • jureek Re: Fiu, fiu ... 12.11.19, 09:32
        haen2010 napisał:

> Ta pani z właściwie sobie klasą przypomina, że jest prawnuczką Ojców Niepodległ
        > ości.

Chwalenie się rodowodem ma być przejawem klasy? Wracają "dziadki z wermachtu", tylko naopak?
              • ktos_z_kosmosu Re: Fiu, fiu ... 12.11.19, 17:27
                haen2010 napisał:

Ta pani jest długo w polityce, Pora na zaszczyty. Zasłużyła.

Nie chcę być upierdliwy, ale ciśnie mi się na klawiaturę (prócz kota burego) pytanie.
                Czym?

• haen2010 Re: Fiu, fiu ... 12.11.19, 19:44
                  Wielką zasługą w polskiej polityce jest zwyczajne nie bycie cynicznym łapserdakiem i kłamczuchem z gębą pełną patriotycznych frazesów. Nie mówiąc o politycznej swołoczy.
                  • ktos_z_kosmosu Re: Fiu, fiu ... 12.11.19, 20:58
                    haen2010 napisał:

> Wielką zasługą w polskiej polityce jest zwyczajne nie bycie cynicznym łapserdak
                    > iem i kłamczuchem z gębą pełną patriotycznych frazesów.

Szkoda, że w tej części polskiej polityki, pozbawionej kłamstwa i politycznych frazesów, nie jest zwyczajne bycie skutecznym na bazie tak prostej cnoty jak empatia i chęci wsłuchiwania się w głosy zwykłych ludzi.
                    Pracującego jako cywil w pewnym resorcie mundurowym pisowca znam, który moje argumenty zbił krótkim - Przez osiem lat rządów PO zarabiałem 2100 i troszkę. Po ich odejściu, w ciągu trzech lat, pensja mi wzrosła do 2700 i trochę.
                    Pytanie.
                    Co ta wybitna pani robiła przez osiem lat?
                    Nie jestem uchowaj Boże PiSowcem.
                    Jestem, jak każdy kosmita, realistą.

• haen2010 Re: Fiu, fiu ... 12.11.19, 21:22
                      Pisało się tym kretyńskim monetaryźmie platfusów. Nie czuli, że ludziom wreszcie coś się od życia należy. Ale akurat ta pani nie należała do grupy decydentów.
                      • ktos_z_kosmosu Re: Fiu, fiu ... 12.11.19, 22:05
                        haen2010 napisał:

> Ale akurat ta pani nie należała do grupy decydentów.

Ale chyba jej nie zakneblowali? A jeśli tak, to scena polityczna jest w tym kraju jeszcze szeroka.
                        Ta pani tylko dygać potrafi i wzniosłe apele wystosowywać do kogoś, komu należy się wnosić całkiem przyziemne pozwy.
                        Obserwowałem jej aktywność w czasie kampanii wyborczej.
                        Wyszczerz nr 2
                        • haen2010 Re: Fiu, fiu ... 13.11.19, 05:12
                          Jakiej kampanii? W ostatniej chwili ten zawistny buc Schetyna wstawił ją na listę warszawską. Tylko wynik jest odwrotnie proporcjonalny. Widocznie ma to coś, co ludziom się spodobało. Ja wiem co, ty nie bardzo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka