Dodaj do ulubionych

Podrygi zdychającej ostrygi.

13.11.19, 09:19
Zdają sobie sprawę, że to ostatnia ich kadencja. Zdają sobie sprawę, że szanse Dudusia są niewielkie i maleją z każdym miesiącem. Zdają sobie sprawę, że Kaczuś się kończy fizycznie i psychicznie.

Nagle zrobili się bardzo milusińscy dla tzw opozycji. To najlepszy wskaźnik myślenia pisowskiej swołoczy.

Czego się spodziewam po tej kadencji?

Primo - będą nas okradać naprawdę potężnie bo prokuratura, policje i wszystkie służby mają under control.

Secundo - będą na sto pisowskich sposobów tworzyć nowe elity finansowo - polityczne jak to im obiecał Kaczuś w roku 2015. W takiej kolejności.

Mam tylko nadzieję, że nie dadzą rady do końca zrujnować gospodarki i finansów państwa. Zrobić nam Argentynę w środku Europy.
Obserwuj wątek
    • m.c.hrabia Re: Podrygi zdychającej ostrygi. 13.11.19, 09:27
      Mam tylko nadzieję, że nie dadzą rady do końca zrujnować gospodarki i finansów państwa. Zrobić nam Argentynę w środku Europy.

radziłbym ich nie lekceważyć , tym bardziej ,że naród prymitywno-katplicki do sobie wmówić każdą bzdurę za kawałek kiełbasy.
      • qinto Re: Podrygi zdychającej ostrygi. 13.11.19, 13:14
        haen2010 napisał:

> Nie wykluczone. Swołocz myśli Banasiem, nie moją głupotą.

Twoje wróżby nigdy się nie sprawdzają.
        Zapytaj się mc hrabiego jak mnie nie wierzysz.
        Każdy rząd po 1989r roku miał problemy, nie będzie nigdy inaczej.
        AWS - zniknął po jednej kadencji - o PiS pisałem niedawno, że rządzi ostatnią kadencję POdobnie jak peło rządziło przez dwie kadencje.
        Te niewielkie POparcie, które dostało SLD i PSL w POłaczeniu z Kukizami, to naprawdę napawa cię zadowoleniem.
        POtrafisz sobie wyobrazić rządy obecnej opozycji, peło, z SLD i gumofilcami oraz Kukizami?
        Przecież, to by były dopiero rządy "swołoczy".
        • haen2010 Re: Podrygi zdychającej ostrygi. 13.11.19, 16:22
          Hrabia ma do mnie feblik, bo kiedyś, i dzisiaj również myślę Palikotem. Nie może tego przeboleć.

Co do twoich zastrzeżeń to myślę, że kiedy rządzący wzajemnie sobie patrzą na lepkie łapy jest o wiele zdrowsze dla ludzi, mieszkańców niż monopol rządów mafijnych.
          • qinto Re: Podrygi zdychającej ostrygi. 13.11.19, 16:37
            haen2010 napisał:

> Hrabia ma do mnie feblik, bo kiedyś, i dzisiaj również myślę Palikotem. Nie moż
            > e tego przeboleć.
            >
            > Co do twoich zastrzeżeń to myślę, że kiedy rządzący wzajemnie sobie patrzą na l
            > epkie łapy jest o wiele zdrowsze dla ludzi, mieszkańców niż monopol rządów mafi
            > jnych.

Opozycja musi być- to truizm.
            Jednak, opozycja która nie ma nic innego do POwiedzenienia, niż to, że tylko należy PiS odsunąć od władzy, jest marną i żałosną opozycją.
            Opozycja, która chce przejąć pisowskie hasła np. 500+ to przyznanie się do błędu, którego nie umiała wprowadzić w życie kiedy rządziła.
            Na marginesie....obserwowałem wczoraj zaprzysiężenie posłów w sejmie, 90% POsłów peło , przy zaprzysiężeniu POwtarzało słowa ....."tak mi doPOmóż bóg" - jakie wyciągasz wnioski z tych słów?
            Bo, ja wyciągam jeden wniosek....PiS i peło, to to samo.
            • haen2010 Re: Podrygi zdychającej ostrygi. 13.11.19, 17:02
              Różne są wierzenia w Boga Ojca. Jedni od Franciszka, drudzy od Rydzyka. Warto prześledzić skąd kandydowali. Poza tym, to cyniczne tałałajstwo. Z Bogiem na ustach wyrządzają przeróżne świństwa swoim bliźnim.
              • qinto Re: Podrygi zdychającej ostrygi. 13.11.19, 17:28
                haen2010 napisał:

> Różne są wierzenia w Boga Ojca. Jedni od Franciszka, drudzy od Rydzyka. Warto p
                > rześledzić skąd kandydowali. Poza tym, to cyniczne tałałajstwo. Z Bogiem na ust
                > ach wyrządzają przeróżne świństwa swoim bliźnim.

PiS i peło - to ta sama bajka.....
                To, że się nienawidzą, jeszcze bardziej upewnia mnie, że różnią się, ale niewiele. POzostaje wspólny mianownik.
            • snajper55 Re: Podrygi zdychającej ostrygi. 13.11.19, 18:50
              qinto napisał:

> Opozycja musi być- to truizm.

Nie musi. W PRL nie było opozycji. W PRL była tylko ekstrema antysocjalistyczna, którą prokurator Piotrowicz oskarżał, a sędzia Kryże czy inny Wojciechowski skazywał. A student Kaczyński zajmował się badaniem teorii tego państwa.

S.
              --
              Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
              • qinto Re: Podrygi zdychającej ostrygi. 13.11.19, 19:28
                snajper55 napisał:

> qinto napisał:
                >
                > > Opozycja musi być- to truizm.
                >
                > Nie musi. W PRL nie było opozycji. W PRL była tylko ekstrema antysocjalistyczna
                > , którą prokurator Piotrowicz oskarżał, a sędzia Kryże czy inny Wojciechowski s
                > kazywał. A student Kaczyński zajmował się badaniem teorii tego państwa.
                >
                > S.

Nie zauważyłeś naczelny cenzorze, że w PRL-u nie było opozycji, bo 99% głosowało na PZPR.
                Oficjalnie, też nie było cenzury - POdobnie jak i teraz na FK, gdzie wycinasz (cie) wszystko to, co niewygodne dla PZPR-PO.
                • snajper55 Re: Podrygi zdychającej ostrygi. 13.11.19, 19:38
                  qinto napisał:

> Nie zauważyłeś naczelny cenzorze, że w PRL-u nie było opozycji, bo 99% głosował
                  > o na PZPR.

No właśnie. A pisałeś że opozycja musi być. Zresztą takie rządzenie bez opozycji jest celem Kaczyńskiego, który powiedział po wyborach:

"Musimy doprowadzić do tego, żeby nikt w Polsce nie miał wątpliwości, że to, co czynimy jest dobre, realne i odpowiedzialne"

Kaczyńskiemu marzy się PRL bis.

S.
                  --
                  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
                  • qinto Re: Podrygi zdychającej ostrygi. 13.11.19, 19:42
                    No właśnie. A pisałeś że opozycja musi być. Zresztą takie rządzenie bez opozycji jest celem Kaczyńskiego, który powiedział po wyborach:

W demokratycznym kraju......PRL nie był demokratycznym krajem.
                    Ja, naiwnie myślałem, że tego nie muszę wyjaśniać.
                    Myliłem się.
                    • 141288bs Re: Podrygi zdychającej ostrygi. 14.11.19, 00:07
                      qinto napisał:

> No właśnie. A pisałeś że opozycja musi być. Zresztą takie rządzenie bez opozycj
                      > i jest celem Kaczyńskiego, który powiedział po wyborach:
                      >
                      > W demokratycznym kraju......PRL nie był demokratycznym krajem.
                      > Ja, naiwnie myślałem, że tego nie muszę wyjaśniać.
                      > Myliłem się.

- kazdy ma swoja demokracje, zostawcie ja w spokoju...nie szargajcie jej
    • rzewuski1 Re: Podrygi zdychającej ostrygi. 13.11.19, 19:55
      Gospodarkę trudno rozwalić , taką opinie słyszałem od paru ekspertów.
      Kraj nasz stał się częścią UE i ma dostęp do największego rynku zbytu na świecie , póki z tego nie wyjdziemy
      lub nas nie wyrzucą nic wielkiego się nie stanie. Pragnę zauważyć że kaczysci tylko pozorują że realizują te księżycowe pomysły wielkich inwestycji czyli budowę CPK , przekopu, promy , polskie elektryczne samochody , drony itp.
      To samo wydatki wojskowe to tez pic , fotomontaż , te f 35 to kupują tak jak Mularczyk liczy szkody wyrządzone przez III Rzeszą czyli na święte nigdy.
      Ogólnie rządy tej kliki to żerowanie przy korycie i od czasu cos sypną tłuszczy żeby ich nie odgonili od tego koryta.

--
      Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
      Stanisław Lem
    • buldog2 Re: Podrygi zdychającej ostrygi. 14.11.19, 09:47
      A czego ja się spodziewam po kolejnych rządach?
      Że jeśli partie zostaną, jakie są, to nikt tak jak należy swołoczy nie rozliczy.

--
      Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
    • no-popis przy tFUrczej oPOzycji jak Ty przewiduję: 15.11.19, 07:15
      haen2010 napisał:

> Zdają sobie sprawę, że to ostatnia ich kadencja. Zdają sobie sprawę, że szanse
      > Dudusia są niewielkie i maleją z każdym miesiącem. Zdają sobie sprawę, że Kaczu
      > ś się kończy fizycznie i psychicznie.
      >
      > Nagle zrobili się bardzo milusińscy dla tzw opozycji. To najlepszy wskaźnik myś
      > lenia pisowskiej swołoczy.
      wypełniasz tę wizję.
      > Czego się spodziewam po tej kadencji?
      >
      > Primo - będą nas okradać naprawdę potężnie bo prokuratura, policje i wsz
      > ystkie służby mają under control.
      >
      > Secundo - będą na sto pisowskich sposobów tworzyć nowe elity finansowo -
      > polityczne jak to im obiecał Kaczuś w roku 2015. W takiej kolejności.
      >
      > Mam tylko nadzieję, że nie dadzą rady do końca zrujnować gospodarki i finansów
      > państwa. Zrobić nam Argentynę w środku Europy.

--
      youtu.be/VgQQKbqF56M?t=10

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka