Dodaj do ulubionych

Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodniej!

13.11.19, 21:29
Tomasz Grodzki, marszałek Senatu: "Drobny gest powrotu do normalności - do rodziny cywilizacji zachodniej"

Pan Grodzki doprowadził do powrotu poprzez ustawienie w korytarzu flag Unii Europejskiej. Flagi, co prawda, stały tam wcześniej ale dopiero te wstawione przez p. Grodzkiego dokonały przełomu!
Obserwuj wątek
      • qqazz Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 13.11.19, 22:01
        Co jest nienormalnego w cywilizacjach wschodnich?

pozdrawiam

--
        wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html----
        "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
        • buldog2 Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 13.11.19, 22:17
          Dla nas czerwone gwiazdki, a dla PISu chyba nic.

--
          Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
          Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
        • lech1966 Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 13.11.19, 22:18
          qqazz napisał:

> Co jest nienormalnego w cywilizacjach wschodnich?
          >
          >
          > pozdrawiam

Cywilizacje wschodnie nie są cywilizacjami LGBTQ.

--
          Nic nam teraz nie wychodzi
          PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
          Autor KZP
          Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
          • buldog2 Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 13.11.19, 22:28
            Znów, lesiu, trafiłeś - chcesz przez to powiedzieć sobie, że nie jesteś LGBT? (nam nie musisz mówić nic)

Poczytaj sobie, skąd wzięło się słowo gejsza i jakie usługi świadczyli urodziwi młodzieńcy, przypuszczam że przystojniejsi od waszego służbowego Salcesona, nad którym też noszono parasol.

--
            Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
            • lech1966 Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 13.11.19, 22:32
              buldog2 napisał:

> Znów, lesiu, trafiłeś - chcesz przez to powiedzieć sobie, że nie jesteś LGBT? (
              > nam nie musisz mówić nic)
              >
              > Poczytaj sobie, skąd wzięło się słowo gejsza i jakie usługi świadczyli urodziwi
              > młodzieńcy, przypuszczam że przystojniejsi od waszego służbowego Salcesona, na
              > d którym też noszono parasol.

A ty znowu o Rabieju. To już się robi nudne,🤗🤗🤗

--
              Autor KZP
              • buldog2 Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 13.11.19, 23:50
                Nie, lesiu. O twoich projekcjach i wypocinach, i o tym, że replika jest ci niedostępna.

--
    • buldog2 Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 13.11.19, 21:50
      I nikt wam nie zabrania zajmować się dżęderem prezesa z kotem, Antoniego z Salcesonem.
      Musicie tylko zostawić w spokoju 13-letnie prostytutki z burdeli czyściciela kamienic Banasia i oedofila Kuchcińskiego.

--
      • buldog2 Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 13.11.19, 21:53
        pedofila Kuchcińskiego.

I Izę Pęk, i Martusię może rżnąć kto tylko chce.

--
        • taniarada Aż dziw bierze że Snajper ci pozwala 13.11.19, 22:09
          buldog2 napisał:

> pedofila Kuchcińskiego.
          >
          > I Izę Pęk, i Martusię może rżnąć kto tylko chce.
          >
          Takie coś pisać.Jak nie czarny to buldog ujadają .Czyli że co? Marszałek polskiego Senatu uznaje się za marszałka podległego Brukseli? Czy jako kandydat do Senatu mówił o tym wyborcom? Nie oszukuje ten kto nie mówi całej prawdy?
      • lech1966 Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 13.11.19, 22:03
        buldog2 napisał:

> Musicie tylko zostawić w spokoju 13-letnie prostytutki z burdeli czyściciela ka
        > mienic Banasia i oedofila Kuchcińskiego.

Czyżby przejął je senat POKO? Mówisz że to im się należało?

--
        Autor KZP
        • buldog2 Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 13.11.19, 22:20
          Ty tez masz zboczone myśli, lesiu, ale na próżno i nie śliń się już.
          Instytucje wychowawcze, rodziny zastępcze, najprędzej.

--
    • qqazz Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 13.11.19, 22:00
      Marszałek Senatu rasistą?
      Poprosiłbym o linka do wypowiedzi Marszałka Senatu, bo wstawiony cytat jest wręcz szokujący.

pozdrawiam

--
      wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html----
      "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
    • taniarada Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 13.11.19, 22:05
      Zadłużył szpital w Szczecinie.Uciekł do senatu.I wraca do normalności.Polacy oczekują że T. Grodzki wyjaśni narodowi w TV dlaczego zadłużył szpital i gdzie się podziały te pieniądze oraz w jaki sposób zamierza je zwrócić .
      PIS będzie miał z Senatem dużo kłopotów.Senat jest dziś przyczółkiem opozycji, która maksymalnie to wykorzysta prawdopodobnie z czynnym wsparciem Brukseli.
      • lech1966 Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 13.11.19, 22:16
        taniarada napisał(a):

> Zadłużył szpital w Szczecinie.Uciekł do senatu.I wraca do normalności.Polacy oc
        > zekują że T. Grodzki wyjaśni narodowi w TV dlaczego zadłużył szpital i gdzie si
        > ę podziały te pieniądze oraz w jaki sposób zamierza je zwrócić .
        > PIS będzie miał z Senatem dużo kłopotów.Senat jest dziś przyczółkiem opozycji,
        > która maksymalnie to wykorzysta prawdopodobnie z czynnym wsparciem Brukseli.

Bzdura. Nie panikuj. Oni się sami zagryza.

--
        Autor KZP
      • no-popis Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 14.11.19, 07:46
        qwardian napisał:

> tkwimy w bliskowschodnim bagnie. Pierwsza podróż tego zdrajcy do senatu Stanów
        > Zjednoczonych mówi wszystko. Tylko Narodowcy mogą rozbić monopol POPiS..
        Rozbić monopol władzy POPiS ? Tak !!! Gdzie mam iść, co mam zrobić ? Jestem do dyspozycji :)

--
        www.britishpoles.uk/holenderscy-kibice-z-bredy-podziekowali-polakom-i-gen-s-maczkowi-za-wolnosc/?fbclid=IwAR1ub2PGctRsHrd40um4zVZ6ynNAMx2IOwuJSGg61uBC_F8GrgUVhsvRSc4
      • qinto Re: Powrócilismy do rodziny cywilizacji zachodnie 14.11.19, 08:02
        qwardian napisał:

> tkwimy w bliskowschodnim bagnie. Pierwsza podróż tego zdrajcy do senatu Stanów
        > Zjednoczonych mówi wszystko. Tylko Narodowcy mogą rozbić monopol POPiS..
        >

Ten monopol POPiS faktycznie trzeba rozbić. Nie jestem pewien jednak, że Narodowcy to właściwa opcja.
        POdróż marszałka senatu do senatu USA, jest dobrym przykładem tej "murzyńskości" i robienia laski, o której mówił kiedyś Sikorski.
        Myślałem, że pan prof.Grodzki jest rozumnym POlitykiem, myliłem się.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka