Dodaj do ulubionych

A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie

17.11.19, 10:23
W Trójmieście zatrzymano bandę oprychów z którymi pisiory byli za pan brat, tu cytat z artykułu: Mało tego – polityczne salony przychodzą do niego i jego bandy, konkretnie była premier Beata Szydło i były szef MON Antoni Macierewicz. Na zdjęciach i nagraniach wideo widać, jak oboje witają się z członkami grupy, rozmawiają, wymieniają uśmiechy i uściski rąk. Jeszcze doczekamy się zdjęć jakiegoś kacyka mafijnego z gnomem, jak się ściskają, i wymieniają dzióbki. A już dawno temu ostrzegałem że to organizacja przestępcza ten cały pis. Sasin i Wołomin, Teraz pazerna baba i nieleczony z bandą z Gdańska, kto jeszcze?

natemat.pl/290783,superwizjer-szydlo-i-macierewicz-na-spotkaniu-z-czlonkami-gangu

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 17.11.19, 10:37
      Napady, wymuszenia, handel narkotykami i sutenerstwo to najbardziej dochodowe gałęzie gangsterskich interesów. Dlatego w przestępczym półświatku trwa nieustanna rywalizacja o władzę. Olgierd L. szybko wspiął się na szczyt hierarchii gdańskiego półświatka, ale to mu nie wystarcza. - To inteligentny, brutalny, bardzo niebezpieczny bandyta - przyznał były policjant z Gdańska. "Naziol, kibol, bandyta" - reportaż Bertolda Kittela i Anny Sobolewskiej w "Superwizjerze" TVN.
      www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/naziol-kibol-bandyta-olgierd-l-szef-gangow-z-trojmiasta-reportaz-superwizjera,985640.html
      --
      Uwaga szczur!
    • aniechto.only Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 17.11.19, 10:46
      Powstaje pytanie, gdzie były służby, dlaczego nikt pani premier i wiceprezesowi PiS nie odradził spotkania z recydywistami i ludźmi podejrzanymi o poważne przestępstwa? Internauci pytają, czy to państwo funkcjonuje tylko teoretycznie, czy też może istnieje związek między władzą i mafią.

A ja wiem, gdzie były służby w 2017, kiedy Szydło i Macierewicz spotykali się z przestępcami. W 2017 służby pod światłym przywództwem ułaskawionego zajmowały się intensywnie śledzeniem opozycji, na nic więcej czasu nie wystarczało.

oko.press/policja-polityczna-operacja-rekonesans-setki-tajniakow-sledzily-manifestujacych-czesc-i/
    • taniarada Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 17.11.19, 11:06
      Piszesz o gazecie Lisa i jego rewelacjach.Wiedziałem że jest tam mafia sądownicza na telefon.Łącznie
      z carycą .Mieszka tam Bolek i Król Europy.Olgierd L. to jedna z kluczowych postaci gdańskiego półświatka. Jak podaje "Superwizjer", mężczyzna szukał kontaktu z wpływowymi osobami oraz instytucjami.
      W 2016 roku w budynku Sejmu uczestniczył w spotkaniu z Robertem Winnickim, prezesem Ruchu Narodowego, a obecnie jednym z liderów Konfederacji. Bandyta fotografował się też m.in. z księdzem Jarosławem Wąsowiczem, członkiem rady Muzeum II Wojny Światowej.Reporterzy dotarli także do nagrania z 2017 roku. Członkowie grupy Bad Company - w tym osoby, które brały udział w bójce zakończonej śmiercią "Zachara" - pojechali wówczas do Rytla. Miejscowość była zniszczona przez wichurę i pojawili się w niej politycy, m.in. ówczesna premier Beata Szydło, ówczesny szef MON Antoni Macierewicz i ówczesny minister środowiska Jan Szyszko. Wówczas doszło do spotkania gangsterów i czołowych polityków, co zarejestrował jeden z przestępców Sławomir K.
      Sugerowanie, że przypadkowe spotkanie z ludźmi, podającymi się w Rytlu za wolontariuszy, było "kontaktami polityków PiS z gangsterami" jest szczególnie obrzydliwym kłamstwem - napisała była premier, a obecnie europosłanka Beata Szydło. Wobec osób, rozpowszechniających tego typu pomówienia będą zastosowane kroki prawne .Amen.
      Czytaj więcej na www.rmf24.pl/fakty/polska/news-superwizjer-o-spotkaniu-przestepcow-z-politykami-szydlo-kome,nId,3339737#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
      • taniarada Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 17.11.19, 11:09
        Czyli bzdety z toalety.Olgierd L. jest jednym z przywódców klubu motocyklowego Bad Company, do którego należą m.in. recydywiści i neonaziści. Sam spędził wiele lat w więzieniu - m.in. za pobicia, sutenerstwo i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Posłuszeństwo wymusza, używając maczet i tasaków. Kiedy jego ludzie kogoś dopadali, zwykle kończył w szpitalu albo w śpiączce - mówi były funkcjonariusz w rozmowie z dziennikarzami "Superwizjera".
        Wstydź się Czaruś.
        Czytaj więcej na www.rmf24.pl/fakty/polska/news-superwizjer-o-spotkaniu-przestepcow-z-politykami-szydlo-kome,nId,3339737#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
      • czandra1 Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 17.11.19, 11:27
        A kapusiowi nie dogodzisz, ma czarno na białym że nieleczony i pazerna baba bratali się a oprychami .. a przepraszam, z prezesem klubu motocyklowego, a jak wiadomo i nieleczony i pazerna baba są znanymi motocyklistami, teraz kapusta lepiej?

--
        Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
        Obie są przerażające.
        Arthur C. Clark.
        • 141288bs Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 17.11.19, 11:40
          pies.na.czarnych napisała:

> 141288bs napisał:
          >
          > > Slabe jest to co POkazujesz, nie tylko pod wzgledem jakosci, ale i mysli
          > ktora
          > > tu przekazujesz.
          >
          > Chcesz mocniejsze? Proszę bardzo:
          > www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/naziol-kibol-bandyta-olgierd-l-szef-gangow-z-trojmiasta-reportaz-superwizjera,985640.html
          >
          - nie wysilaj sie, dalej to juz beznadzieja i nieudolna manipulacja
          • taniarada Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 17.11.19, 11:52
            141288bs napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
            >
            > > 141288bs napisał:
            > >
            > > > Slabe jest to co POkazujesz, nie tylko pod wzgledem jakosci, ale i
            > mysli
            > > ktora
            > > > tu przekazujesz.
            > >
            > > Chcesz mocniejsze? Proszę bardzo:
            > > www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/naziol-kibol-bandyta-olgierd-l-szef-gangow-z-trojmiasta-reportaz-superwizjera,985640.html
            > >
            > - nie wysilaj sie, dalej to juz beznadzieja i nieudolna manipulacja
            Pies i Czaruś przodują tam w manipulacji.I gazeta Lisa też.Gdyby tak było to dziennikarze zeżarli by PIS.Tym bardziej że to bandzior nagrywał.Można się spotykać z ludźmi Nie każdy z wyglądu to bandyta lub inny PudzianowskiCzłonkowie grupy Bad Company - w tym osoby, które brały udział w bójce zakończonej śmiercią "Zachara" - pojechali wówczas do Rytla. Miejscowość była zniszczona przez wichurę i pojawili się w niej politycy, m.in. ówczesna premier Beata Szydło, ówczesny szef MON Antoni Macierewicz i ówczesny minister środowiska Jan Szyszko. Wówczas doszło do spotkania gangsterów i czołowych polityków, co zarejestrował jeden z przestępców Sławomir K.

Czytaj więcej na www.rmf24.pl/fakty/polska/news-superwizjer-o-spotkaniu-przestepcow-z-politykami-szydlo-kome,nId,3339737#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome.
    • pies.na.czarnych Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 17.11.19, 11:33
      "Sugerowanie, że przypadkowe spotkanie z ludźmi, podającymi się w Rytlu za wolontariuszy, było 'kontaktami polityków PiS z gangsterami' jest szczególnie obrzydliwym kłamstwem" - napisała Beata Szydło na Twitterze. Była premier wspomniała też "zastosowaniu kroków prawnych" w związku z materiałem "Superwizjera" TVN. W reportażu o znanym trójmiejskim gangsterze pokazano m.in. zdjęcia ze spotkania Olgierda L. z Beatą Szydło.
      www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,25418095,beata-szydlo-grozi-podjeciem-krokow-prawnych-chodzi-o-reportaz.html
      --
      Uwaga szczur!
      • ktos_z_kosmosu Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 17.11.19, 11:52

> "Sugerowanie, że przypadkowe spotkanie z ludźmi, podającymi się w Rytlu za wolo
        > ntariuszy, było 'kontaktami polityków PiS z gangsterami' jest szczególnie ob
        > rzydliwym kłamstwem
        " - napisała Beata Szydło na Twitterze.

Obrzydliwym jest głupota tego babsztyla.
        Na sam widok trupiej czachy w faszystowskim hełmie na koszulce tego zbira, powinna natychmiast zgłosić rozpowszechnianie symboli faszystowskich odpowiednim organom zamiast zbirowi podawać rękę.
        Albo to głupota tej kobity, albo oznaka robienia oka do faszystów i przestępców, a najprawdopodobniej jedno i drugie.
        Partia PiS pod wodzą Kaczyńskiego, dla utrzymania władzy, gotowa jest nawet zawrzeć pakt z samym Belzebubem.
        • lech1966 Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 17.11.19, 21:25
          ktos_z_kosmosu napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
          >
          > > "Sugerowanie, że przypadkowe spotkanie z ludźmi, podającymi się w Rytlu z
          > a wolo
          > > ntariuszy, było 'kontaktami polityków PiS z gangsterami' jest szczególnie
          > ob
          > > rzydliwym kłamstwem
          " - napisała Beata Szydło na Twitterze.
          >
          > Obrzydliwym jest głupota tego babsztyla.
          > Na sam widok trupiej czachy w faszystowskim hełmie na koszulce tego zbira, powi
          > nna natychmiast zgłosić rozpowszechnianie symboli faszystowskich odpowiednim or
          > ganom zamiast zbirowi podawać rękę.
          > Albo to głupota tej kobity, albo oznaka robienia oka do faszystów i przestępców
          > , a najprawdopodobniej jedno i drugie.
          > Partia PiS pod wodzą Kaczyńskiego, dla utrzymania władzy, gotowa jest nawet zaw
          > rzeć pakt z samym Belzebubem.

No nie przesadzaj. Takie cuda to chyba tylko w kosmosie. Żeby PO ciuchach można było stwierdzić kto jest kim. Ciekawe jak by was zdefiniował szeregowy jełop skoro łykacie tabletkę zamiast obiadu i kazdy z was kosmitow jest blondynem w identycznym POmarańczowym drelichu z identycznym i idiotycznym przedziałkiem w POprzek głowy z kiepsko wyglądającymi loczkami na końcu środkowego pasma włosów
          Wy kosmici nie macie luster więc teraz skoro już was opisałem co byś POwiedzial o waszym wygladzie.???. Na kogo wyglądacie? Bo na kosmitów na pewno nie.......

--
          Nic nam teraz nie wychodzi
          PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
          Autor KZP
          Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
    • erte2 Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 17.11.19, 11:37
      Ciągnie swój do swego.
      Załóżmy przez chwilę że pasztetowa, nieleczony i Naczelny Drwal IV RP. spotkali się z bandytami zupełnie przypadkiem, nie mając świadomości kim oni są. O.K., ale w takim razie gdzie były i co robiły tzw. służby, jakim cudem dopuściły do takiego spotkania i dlaczego nikt tych prominentnych pisich nie uprzedził?
      Alternatywa jest taka: albo po czystkach i "weryfikacjach" w tych tzw. "służbach" pracują sami ignoranci i amatorzy, albo....

"Zadzwoń do banasia..."
    • taniarada Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 17.11.19, 12:56
      Bandziory rządził Gdańskiem od lat .Gdzie były służby ? I tu ciekawostka .Donald Tusk już od lat szkolnych bardzo pasjonował się sportem. Był zagorzałym kibicem i członkiem klubu kibica.już w czasach licealnych Donald wykazywał cechy wskazujące na to, że może przewodzić i szefować. "Na stadionie brał na siebie rolę przywódcy w prowadzeniu dopingu. Był głównym <zapiewajłą>. I nawet autorem niektórych piosenek. Do dziś nie został rozstrzygnięty spór, kto jest autorem słów stadionowego hymnu na melodię "Międzynarodówki". Wtedy to często śpiewano. Popielarz na 98 proc. jest pewny, że to Donald napisał kilka zwrotek. Jak to się zaczynało? "Bój to jest nasz ostatni. Krwawy skończy się trud, gdy biało-zieloni u pierwszej ligi wrót..." - pisano.
      Więcej: www.radiozet.pl/Rozrywka/Filmy-i-telewizja/Ktoremu-klubowi-zagorzale-kibicuja-Donald-Tusk-i-Jacek-Kurski. Na przełomie wieków Olgierd L. był neonazistowskim skinem i pseudokibicem Lechii Gdańsk, odpowiedzialnym za pobicia studentów. Za jeden z takich napadów trafił na kilka lat do więzienia. (www.tvn24.pl)Ciekawe prawda?
      • taniarada W 2008 roku 17.11.19, 13:02
        taniarada napisał(a):

> Bandziory rządził Gdańskiem od lat .Gdzie były służby ? I tu ciekawostka .Donal
        > d Tusk już od lat szkolnych bardzo pasjonował się sportem. Był zagorzałym kibic
        > em i członkiem klubu kibica.już w czasach licealnych Donald wykazywał cechy wsk
        > azujące na to, że może przewodzić i szefować. "Na stadionie brał na siebie rolę
        > przywódcy w prowadzeniu dopingu. Był głównym <zapiewajłą>. I nawet aut
        > orem niektórych piosenek. Do dziś nie został rozstrzygnięty spór, kto jest auto
        > rem słów stadionowego hymnu na melodię "Międzynarodówki". Wtedy to często śpiew
        > ano. Popielarz na 98 proc. jest pewny, że to Donald napisał kilka zwrotek. Jak
        > to się zaczynało? "Bój to jest nasz ostatni. Krwawy skończy się trud, gdy biało
        > -zieloni u pierwszej ligi wrót..." - pisano.
        > Więcej: www.radiozet.pl/Rozrywka/Filmy-i-telewizja/Ktoremu-klubowi-zagorzale-kibicuja-Donald-Tusk-i-Jacek-Kurski. Na przełomie wieków Olgierd L. był neonazistowskim skinem i pseudokibicem Lechii Gdańsk, odpowiedzialnym za pobicia studentów. Za jeden z takich napadów trafił na kilka lat do więzienia. (www.tvn24.pl)Ciekawe prawda?
        Ten bandzior był już znaną osobą w półśwatku.W 2008 roku Tusk objął urzędowanie.A jego służby nie potrafiły rozbić gangu .Choć w tym czasie Olgierd siedział.W własnym mieście Donald nie potrafił zrobić porządku .A wziął się za rządzenie Polską .Amen.
        • ktos_z_kosmosu Re: W 2008 roku 17.11.19, 16:36
          taniarada napisał(a):

> taniarada napisał(a):

> Tusk objął urzędowanie
          > .A jego służby nie potrafiły rozbić gangu .Choć w tym czasie Olgierd siedział.W
          > własnym mieście Donald nie potrafił zrobić porządku .

W tym kraju rozbić gangi pielgrzymujące na Jasną Górę nie jest łatwo. Tym bardziej, gdy władza ustawodawcza, wykonawcza i czwarta, też tam pielgrzymowali i pielgrzymują.
          Co do Tuska, to orderem go nie uhonoruję, ale w tej kwestii, dam mu sprawiedliwość. Nie istnieją nawet przesłanki, że on kumał się z pobożnymi nazi-bandziorami.
          Przesłanki, a nawet dowody na kumanie s PiS-u z tym elementem są i to poważne dowody.
          Takie są fakty, rado, oj tania tania rado i na dodatek wyjątkowo pokrętna.

A wziął się za rządzenie
          > Polską .Amen.
    • piq od jakiegoś czasu widoczne jest, że służby chronią 17.11.19, 13:13
      ...co bardziej zyskowne grupy przestępcze. Bez parasola ochronnego na wysokim poziomie Olgierdzik dostałby łupnia. Zwracałem już uwagę mniej więcej rok temu, że tawariszcz komuszy pomiot Ziobro buduje sobie wpływy wśród kibolstwa i naziolstwa, a Pasztetowa gra przecież w jego drużynie.
      • taniarada Przez osiem lat Tusk tego nie ogarnął 17.11.19, 13:19
        piq napisał:

> ...co bardziej zyskowne grupy przestępcze. Bez parasola ochronnego na wysokim p
        > oziomie Olgierdzik dostałby łupnia. Zwracałem już uwagę mniej więcej rok temu,
        > że tawariszcz komuszy pomiot Ziobro buduje sobie wpływy wśród kibolstwa i nazio
        > lstwa, a Pasztetowa gra przecież w jego drużynie.
        Więc poczytaj kto go chroni.I kogo łączy piłka nożna.Teraz ta banda to legalne przedsiębiorstwo.Więc nie chrzań i poczytaj artykuły.
        • lech1966 Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 18.11.19, 21:19

> taniarada napisał(a):
          >
          > > Na meczach Lechii spotykali się wszyscy.Politycy Platformy wraz z Tuskiem
          > .Sędzi
          > > owie wraz ze Skupną carycą.Robili sobie zdjęcia z kibolami .Nic już nie
          > zdziw
          > > i.
          >
          > Masz racje tanjuszka. W Pislandii normalnego człowieka juz nic nie potrafi zdzi
          > wić. :(

A Sabri B wyglądał jednak na zdziwionego. Tak samo Artur W. Choć w tym drugim przypadku nie wiadomo co było powodem płaczu, czy ten ogrom zdziwienia czy bardziej żal kaski która wpadła w ręce trzyliterowej sluzby.

--
          Nic nam teraz nie wychodzi
          PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
          Autor KZP
          Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
    • taniarada Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 18.11.19, 18:03
      Bertold Kittel przeprasza. Kittel: nie mam żadnych wątpliwości, że Beata Szydło nie ma żadnych kontaktów z ludźmi pokroju Olgierda L. Nie mam wątpliwości, że Beata Szydło nie ma żadnych kontaktów z ludźmi pokroju Olgierda L. - zapewnił w niedzielę w TVN24 Bertold Kittel, jeden z autorów reportażu "Superwizjera" o liderze trójmiejskiego przestępczego półświatka. W materiale pokazano między innymi przypadkowe spotkanie przestępców z członkami ówczesnego rządu. Reporter zauważył jednak, że "siły zaangażowane w ochronę bezpieczeństwa najważniejszych osób państwie są ogromne". - Zakładam, że po stronie aparatu, który zajmował się bezpieczeństwem pani premier, była świadomość tego, kto tam jest - dodał. - Chciałbym, żeby urzędnicy rządowi, którzy odpowiadają za bezpieczeństwo, albo pan premier (Mateusz Morawiecki), powiedzieli to jasno: tak, za bezpieczeństwo w państwie odpowiadają amatorzy i nie wiemy, jak to się stało, że do tego doszło - zaznaczył. Kittel podkreślił, że wyjazd w teren premiera z ministrami, "gdzie jest osłona, służby, policja i sprawdzenie odwiedzonego miejsca, zwłaszcza jeżeli jest to wnętrze budynku, to ogromna logistyczna operacja". - Wiedziano, kto jest w środku i kogo pani premier może napotkać w budynku. Wiedział to być może ktoś z gabinetu politycznego, być może któryś z doradców, na pewno ludzie od ochrony - wymieniał. - Co się takiego stało, że pani premier została postawiona w takiej sytuacji? - pytał reporter (www.tvn24.pl)Amen.
    • buldog2 Re: A mówiłem, pisałem, może teraz mi uwierzycie 18.11.19, 19:45
      To jak historia pewnej znajomości.
      Antona z Mr. D'Amato. Anton mówił, że się nie znają, D'Amato wywiesił takie ogłoszenie na swojej mafijnej stronie, a kolportowałi to oświadczenie mafia sołncewskaja i portal mail.ru.
      I tak dobrze żarło, a nagle zdechło.

--
      Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka