Dodaj do ulubionych

Wybacz Jarek, ale to chyba u nas rodzinne ...

17.11.19, 18:50
Otóż info z pierwszej ręki, bo mam bliską Rodzinę w Zakopanem:
wiadomosci.onet.pl/kraj/sylwester-tvp-w-zakopanem-protest-przeciwko-imprezie-pod-wielka-krokwia/h6je6ld
Zakopiańskie małolaty protestują przeciw mega-imprze disco polo w Sylwestra.
W tej zorganizowanej prowokacji totalnych uczestniczy ... no nie powiem kto, ale co widać, to widać :)

PS. I Zenek Martyniuk niech też wybaczy!

--
Andrzej Duda nam się udał !
Obserwuj wątek
      • borrka Pycha mnie rozpiera 17.11.19, 21:49
        Bo moja mloda generacja należy do ścisłych prowodyrów, mimo (i to zabawne), że uważa sie za autochtona.
        A autochtoni tamtejsi, to niby tylko jedna opcja.
        A takiego !

--
        • yoma Re: Pycha mnie rozpiera 17.11.19, 22:11
          Ja mam tylko jedno pytanie, i ono nie jest złośliwe wcale a wcale. Gdzie protestująca młodzież będzie spędzać sylwestra?

--
          Chant! Chant! Chant to the flaming void!
          • lech1966 Re: Pycha mnie rozpiera 17.11.19, 22:22
            Pewnie o tym nie pomyśleli. Może w ogóle odwołać w tym roku Sylwestra?

--
            Nic nam teraz nie wychodzi
            PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
            Autor KZP
            Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
            • adria231 Re: Pycha mnie rozpiera 18.11.19, 05:34
              Zakopane, to nie jest najlepsze miejsce na Sylwestra dla normalnych ludzi. To jest miejsce dla szpanerów. Tłok, drogo, hałaśliwie i śmierdząco. Jak ktoś ma pieniądze - polecam europejskie stolice: Budapeszt, Wiedeń. Przy braku nadmiaru tejże --restauracja w Krakowie, a przed północą powitanie Nowego Roku z ludźmi na Krakowskim Rynku.
              • lech1966 Re: Pycha mnie rozpiera 18.11.19, 07:29
                Lubisz być molestowana Adria? To jedź do europejskich stolic. Ja wolę Zakopane

--
                Autor KZP
                • x2468 Re: Pycha mnie rozpiera 18.11.19, 22:37
                  Ty z twoim "muskiem" musisz być molestowany na okrągło. W Berlinie pod Bramą Brandenburską chyba co trzeci spędzający tam Sylwestra to POlak. Jada do Berlina odpoczac od zaduchu pisiej pomrocznej.
                  cdn1.stuttgarter-zeitung.de/media.media.69c4cb58-3a08-4c27-b55e-2b3339441b48.original1024.jpg
                  --
                  Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
                  • x2468 Re: Pycha mnie rozpiera 18.11.19, 22:40
                    Masz pacanie więcej:
                    www.google.com/search?q=brandenburger+tor+silvester&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiwmLTY2_TlAhWMwqYKHWiTDvkQ_AUIESgB&biw=2208&bih=1079&dpr=0.87#imgrc=4K1fLAJ2ZqzaWM:
                    O molestowaniu i gwałtach nikt nic nie wie (nikt oprócz Joja i ciebie) nikt nikomu nie dal w pysk i pomimo tego ludzie się świetnie bawili.

--
                    Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
      • lech1966 Re: Wybacz Jarek, ale to chyba u nas rodzinne ... 17.11.19, 21:57
        maotsetung napisał:

> PiSiemu bydlakowi na moderacji się moja sygnaturka nie podoba!
        > Ale to prawda i nawer=t tak wazny PiSior tego nie zgłuszy:

Ile razy mam ci POwtarzac że tutejszy admilicjant to snajper55 vel sea monster

--
        Autor KZP
    • inocom Wołacz od Jarek to Jarku. 18.11.19, 17:48
      Wołacz od Jarek to Jarku.

A Polacy wymyślili go, by nie drzeć ryja tylko kulturalnie zawołać kogoś lub coś.
      Np. chodź psie, a nie chodź tu pies.

--
      "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
      • borrka Fakt 18.11.19, 22:46
        Ale w Warszawie wołacz zanikł i to dawno.
        A ja jestem od paru pokoleń 'warszawski".
        --
          • adria231 Re: Zawsze mnie w Galicji bawi ta maniera 19.11.19, 05:55
            Nie chcę straszyć górali, ale takie wydarzenie w Zakopanem związane z hałasem, światłami, fajerwerkami
            obudzi wiele niedźwiedzi śpiących w okolicy. Będą głodne i złe. Turyści na narty też nie przyjadą....
            Wcale dudków wam nie przybędzie... Pomyślcie, myślenie nie boli....
            • lech1966 Re: Zawsze mnie w Galicji bawi ta maniera 19.11.19, 20:12
              Niepoważna ( w znaczeniu dyplomatycznym) jesteś Adria. Ja myślę że może oprócz niedźwiedzi dobrze by było aby obudzily się z letargu lemingi. Dla was to byłaby większa korzyść.

--
              Autor KZP
        • inocom Bo ruski zabór. 20.11.19, 02:08
          borrka napisał:

> Ale w Warszawie wołacz zanikł i to dawno.
          > A ja jestem od paru pokoleń 'warszawski".

Dlaczego wołacz ma się dobrze u Czechów i na Śląsku? Bo to kulturalni ludzie. Zamiast drzeć ryja Ondraszek, który nie wiadomo co zrobił i robi, zawołają cichutko Ondraszku.

Nie trzeba być głośnym, by np. wyrazić sprzeciw. Polszczyzna czy czeszczyzna to umożliwia.

Janeczku, ty mój.
          --
          Jak wskazują analitycy PKO Banku Polskiego, w 2017 r. Polska była nie tylko liderem wśród krajów OECD jeśli chodzi o liczbę tymczasowych migrantów zarobkowych, ale także trzecim krajem wspólnoty, po USA i Niemczech, pod względem łącznej liczby migrantów - zarówno tymczasowych, jak i stałych.
        • eiran Re: Fakt 22.11.19, 06:48
          Bzdura. Mówisz "pan doktor", a nie "panie doktorze"?
          Albo "spieprzaj dziad", zamiast "spieprzaj dziadu"?

--
          Przez 14 lat ayran.
    • borrka A jeśli ktoś posiada język obcy... 20.11.19, 12:54
      information.tv5monde.com/info/pologne-defenseurs-des-ours-contre-concert-du-nouvel-dans-la-montagne-332889?fbclid=IwAR1RtllpMNu5O4k0_dGQtkFQiclGDHxomzVZmr49aJlJHdsICEu6kMOSfNk
      Właśnie dostałem link, ale francuskiego nie posiadam.
      Brawo małolaty.

--
    • farkasarka Kto to jest ten Zenek Martyniuk? 22.11.19, 08:42
      borrka napisał:

> Otóż info z pierwszej ręki, bo mam bliską Rodzinę w Zakopanem:
      > wiadomosci.onet.pl/kraj/sylwester-tvp-w-zakopanem-protest-przeciwko-imprezie-pod-wielka-krokwia/h6je6ld
      > Zakopiańskie małolaty protestują przeciw mega-imprze disco polo w Sylwestra.
      > W tej zorganizowanej prowokacji totalnych uczestniczy ... no nie powiem kto, al
      > e co widać, to widać :)
      >
      > PS. I Zenek Martyniuk niech też wybaczy!
      >
      >
      >

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka