Dodaj do ulubionych

Z dziejów stelinizmu

22.11.19, 07:02
Poseł PiS-u gorąco popiera kandydaturę profesora... profesora... (w tym momencie zaczyna nerwowo szukać w papierach nazwiska kandydata, którego przecież ani trochę nie zna, a jednak gorąco popiera)... profesora Jakuba Stelina.

I tak właśnie to wygląda. Posłowie PiS-u opierają jakichś kandydatów, później cofają im poparcie i oczywiście w obu tych przypadkach nie mają pojęcia, dlaczego to robią. A ostatecznie wspierają kandydata, o którym pierwszy raz słyszą, a jego nazwiska nie tylko nie pamiętają, ale nawet nie potrafią przeczytać.

J. Stelin wiecznie żywy!


--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Obserwuj wątek
  • witek.bis Re: Z dziejów stelinizmu 22.11.19, 07:32
   Natomiast poseł Ozdoba nazywa profesora Stelinę profesorem Sulimą, co pokazuje, jak posłowie partii rządzącej potrafią pięknie różnić się między sobą.

   --
   Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • sverir Re: Z dziejów stelinizmu 22.11.19, 08:15
   - Towarzysze! Towarzysze, panie i panowie radni. Mamy jeszcze do omówienia jedną sprawę. Wkrótce będziemy zasiedlali domy przy ulicy szóstej Nowoprojektowanej. No ale to jakoś nie bardzo dobrze brzmi w czasach odnowy, więc może ktoś ma jakąś propozycję nazwy, bo ja mam. Ja uważam, że tę ulicę powinniśmy nazwać ulicą porucznika Kadłubka.
   - Kazubka.
   - Porucznika Kazubka... tak porucznika Kazubka. Kto jest za?
   - Ale ja chciałbym wiedzieć kto to był porucznik Kazubek?
   - Porucznik Kazubek no... porucznik Kazubek to był porucz... Panno Jolu, kto to był ten Kazubek?
   - Chwileczkę, znajdę... o, tu mam napisane, że on odznaczył się przy budowaniu zrębów i kładzeniu podwalin.   --
   "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
  • witek.bis Re: Z dziejów stelinizmu 22.11.19, 08:21
   Podobno ci, którzy mają uszy do słuchania, usłyszeli wczoraj w sejmie:

   Ura! Ura! Ura! Pietrowicz gieroj!
   Za Krystynu, za Stelinu na boj! na boj na boj!

   --
   Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • erte2 Re: Z dziejów stelinizmu 22.11.19, 10:28
   No i co z tego? Takich i podobnych kompromitacji było w sejmie poprzedniej kadencji zatrzęsienie, a pisowscy "posłowie" (cudzysłów jak najbardziej na miejscu) kompromitują się co i rusz. Ale wykazują się posłuszeństwem i całkowitym brakiem własnego zdania w zamian za synekury, apanaże dla siebie i rodziny, a także za mile łechcące poczucie władzy. A seweryn zbierający ochłapki wystarczające na codzienny kieliszek chleba i tak na nich zagłosuje.
   W czasach "słusznie minionych" wielu ludzi (można liczyć nawet w tysiące) narażało swoją wolność, zdrowie a nawet życie w imię przywrócenia w Polsce demokracji, normalności i rządów prawa. Ale dziś okazuje się że były to perły rzucone przed wieprze......
  • buldog2 Re: Z dziejów stelinizmu 22.11.19, 10:30
   Tak, jak też uważam, że ten, no... Ja... Sellin powinien był zostać profesorem. Tak jak Staniszkis, on profesorem jest już bardzo długo, Nowak, Bugaj...

   --
   Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
   Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
   Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
   Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • asdfg2018 Re: Z dziejów stelinizmu 05.12.19, 20:57
   Wyfasował stosownom tablicem pamiotkowom na wydziale prawa to i teraz w nagrodę ma . Na odslonięciu była córunia . Podliz na maxa

   -
   zrzutka.pl/au3fuz?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=payment_notification

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka