Dodaj do ulubionych

Na miejscu Kaczyńskiego

22.11.19, 15:58
kazałbym swoim kundlom zagłosować za odwołaniem Witek, a w jej miejsce przywróciłbym Kuchcińskiego. Dopieroż byłby płacz i zgrzytanie zębów!
Obserwuj wątek
          • no-popis Re: Na miejscu Kaczyńskiego 23.11.19, 06:59
            qinto napisał:

> adria231 napisała:
            >
            > > Kundle zagłosowałaby na tak nawet, gdyby krowa kandydowała na to stanow
            > isko.
            >
            > Taką kulturę słowną wyniosłaś z Antypodów? czy z Grójca?
            Taka cecha, o jakij piszesz, góruje o zagorzałych przeciwników PiS. Czy to są sfrustrowani eSBecy, czy urzędnicy ssący budżet przez 8 lat a obecnie bez pracy ..nie wiem ale takie zjawisko ewidentnie jest.

--
            Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
            /Włodzimierz Cimoszewicz/
            • qinto Re: Na miejscu Kaczyńskiego 23.11.19, 07:05
              no-popis napisała:

> qinto napisał:
              >
              > > adria231 napisała:
              > >
              > > > Kundle zagłosowałaby na tak nawet, gdyby krowa kandydowała na to
              > stanow
              > > isko.
              > >
              > > Taką kulturę słowną wyniosłaś z Antypodów? czy z Grójca?
              > Taka cecha, o jakij piszesz, góruje o zagorzałych przeciwników PiS. Czy to są s
              > frustrowani eSBecy, czy urzędnicy ssący budżet przez 8 lat a obecnie bez pracy
              > ..nie wiem ale takie zjawisko ewidentnie jest.

Ta pani adria, pisała kiedyś, że mieszkała na Antypodach.
              Ja rozumiem frustrację, ale nie trawię chamstwa i kłamstw.
              • no-popis Re: Na miejscu Kaczyńskiego 23.11.19, 07:18
                qinto napisał:

> no-popis napisała:
                >
                > > qinto napisał:
                > >
                > > > adria231 napisała:
                > > >
                > > > > Kundle zagłosowałaby na tak nawet, gdyby krowa kandydowała
                > na to
                > > stanow
                > > > isko.
                > > >
                > > > Taką kulturę słowną wyniosłaś z Antypodów? czy z Grójca?
                > > Taka cecha, o jakij piszesz, góruje o zagorzałych przeciwników PiS. Czy t
                > o są s
                > > frustrowani eSBecy, czy urzędnicy ssący budżet przez 8 lat a obecnie bez
                > pracy
                > > ..nie wiem ale takie zjawisko ewidentnie jest.
                >
                >
                > Ta pani adria, pisała kiedyś, że mieszkała na Antypodach.
                > Ja rozumiem frustrację, ale nie trawię chamstwa i kłamstw.
                Bez wątpienia znajduje się na antypodach rozsądku, kultury.

--
                Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
    • buldog2 Re: Na miejscu Kaczyńskiego 23.11.19, 07:47
      To bardzo dobry pomysł. Dołożyłbym wypuszczenie z więzień wszystkich przestępców gospodarczych, pedofili oraz innych zboczeńców i mianowanie ich najważniejsze funkcje polityczne i państwowe reżymu PIS. Zgodnie z regułą właściwy człowiek na właściwym miejscu. Tego PISoid nie zarządzi, bo cała rezerwa kadrowa PISich przestępców jest już na tych stanowiskach, a innych PIS nie chce.

--
      Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
      • no-popis Re: Na miejscu Kaczyńskiego 23.11.19, 07:52
        buldog2 napisał:

> To bardzo dobry pomysł. Dołożyłbym wypuszczenie z więzień wszystkich przestępcó
        > w gospodarczych, pedofili oraz innych zboczeńców
        No to kadra wspierająca w wyborach PO do PiS nie pójdzie co najwyżej będzie może próbowała rozbijać PiS od wewnątrz.
        W PO mają szansę być senatorem i sekretarzem PO.

--
      • qinto Re: Na miejscu Kaczyńskiego 23.11.19, 09:17
        buldog2 napisał:

> To bardzo dobry pomysł. Dołożyłbym wypuszczenie z więzień wszystkich przestępcó
        > w gospodarczych, pedofili oraz innych zboczeńców i mianowanie ich najważniejsze
        > funkcje polityczne i państwowe reżymu PIS. Zgodnie z regułą właściwy człowiek
        > na właściwym miejscu. Tego PISoid nie zarządzi, bo cała rezerwa kadrowa PISich
        > przestępców jest już na tych stanowiskach, a innych PIS nie chce.

Kiedy rozum śpi - budzą się upiory.
    • farkasarka A Macierewicza z Misiewiczem przywrócić do MON 23.11.19, 09:37
      blady_fantastik napisał:

> kazałbym swoim kundlom zagłosować za odwołaniem Witek, a w jej miejsce przywróc
      > iłbym Kuchcińskiego. Dopieroż byłby płacz i zgrzytanie zębów!

Tak dla jaj, a niech zgrzytają, a Zawistny Kurdupel będzie wtedy szczytował i myślał o swoich dzieciach.
      • zachodnikomuch Re: A Macierewicza z Misiewiczem przywrócić do MO 23.11.19, 10:55
        farkasarka napisał:

> blady_fantastik napisał:
        >
        > > kazałbym swoim kundlom zagłosować za odwołaniem Witek, a w jej miejsce pr
        > zywróc
        > > iłbym Kuchcińskiego. Dopieroż byłby płacz i zgrzytanie zębów!
        >
        > Tak dla jaj, a niech zgrzytają, a Zawistny Kurdupel będzie wtedy szczytował i m
        > yślał o swoich dzieciach.
        Podejrzewasz takie cechy u Nacialnika jakie Ty posiadasz sądząc z Twojego postu. Dlaczego jesteś taki prymitywny i agresywny? Kto Ci tak wielką krzywdę w życiu zrobił i jaką ?
    • taniarada Re: Na miejscu Kaczyńskiego 23.11.19, 09:49
      Co może ta żałosna opozycja w tym przypadku zrobić .Ja podpowiem .Może swoją gwiazdę kabaretu Jachirę pocałować .Ona nie lubi całusków po rękach .To gdzie całować ? To zachowam dla siebie.
      • qinto Re: Na miejscu Kaczyńskiego 23.11.19, 11:03
        taniarada napisał(a):

> Co może ta żałosna opozycja w tym przypadku zrobić .Ja podpowiem .Może swoją gw
        > iazdę kabaretu Jachirę pocałować .Ona nie lubi całusków po rękach .To gdzie cał
        > ować ? To zachowam dla siebie

Oni mogą Kaczyńskiemu to - co panu majstrowi......
        • buldog2 Re: Na miejscu Kaczyńskiego 23.11.19, 11:56
          Tak, tak, sama prawda. Ale widać, że chleb na myśli.

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          • qinto Re: Na miejscu Kaczyńskiego 23.11.19, 12:09
            buldog2 napisał:

> Tak, tak, sama prawda. Ale widać, że chleb na myśli.
            >

Ja mam swoją opinię o Kaczyńskim - mam również swoje zastrzeżenia.
            Mimo wszystko, uważam, że jest mniejszym szkodnikiem niż Tusk i Schetyna.
            • buldog2 Re: Na miejscu Kaczyńskiego 23.11.19, 13:11
              Serio?
              To się kupy nie trzyma.
              Tuskowi mogę zarzucić marnowanie szans, ACTA, podważenie zaufania ludzi do państwa (OFE), bierność wobec niszczenia społeczeństwa i państwa oskarżeniami o zamach i to wszystko, co wymieniłem w liście grzechów i zaniechań PO z 2012. Z grubsza tyle.

A o złodziejstwach, zdradach i in. przestępstwach PIS można pisać książki. Niektóre już napisano.

--
              • buldog2 Re: Na miejscu Kaczyńskiego 23.11.19, 13:13
                PIS promuje antywartości, zmienia kierunek zmian, cofa rozwój Polski o dziesięciolecia.

--
                • no-popis Re: Na miejscu Kaczyńskiego 23.11.19, 15:49
                  buldog2 napisał:

> PIS promuje antywartości, zmienia kierunek zmian, cofa rozwój Polski o dziesięc
                  > iolecia.
                  Tak naprawdę to znam taki przypadek. Premier Tysiąclecia Mazowiecki wraz z Balcerowiczem cofnęli Polskę, na terenach po pegeerowskich o całe dziesięciolecia.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka