Dodaj do ulubionych

Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejść do

23.11.19, 11:21
innego klubu parlamentarnego i tak powinna zrobić.
Tak panie Kaczyński.
Nie będzie pan na oczach milionów telewidzów torturował posłankę Golińską za jej poglądy.

--
]:->
Obserwuj wątek
        • ktos_z_kosmosu Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 23.11.19, 15:40
          eiran napisał:

> Poseł redaktor Zimoch rzucił sobie żart, a kolega już, że "PO wystosowała propo
          > zycję".

Czy to był żart, czy nie, nigdy się nie dowiemy.
          Są przykłady, że PO był i chyba nadal jest, jak lep na odpadki Kaczyńskiego.
          W końcu PO, i PIS, choć podzielone i dziś nieco skłócone, to ci i ci nadal należą do tej samej rodziny.
              • eiran Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 24.11.19, 07:38
                Można różne złe rzeczy powiedzieć o Dornie, ale na pewno nie, że jest gnomem. Poza tym, jego odejście z partii było - jak na standardy PiS - dość honorowe.

www.tvn24.pl/krotka-historia-rozwodu-ludwika-dorna-z-pis-em,154886,s.html

A miejsce na liście PO dostał od Kopacz nie po odejściu z PiS, tylko po ośmiu latach bezpartyjności. Nie będę pytał o inne przykłady, bo bez tego wiem, że będą tej samej jakości.

--
                Przez 14 lat ayran.
                • eiran PS. 24.11.19, 08:14
                  Trochę jednak uszlachetniłem polityczny życiorys Dorna - zapomniałem o incydencie z ziobrystami i ponownym starcie z listy PiS (już bez członkostwa) w wyborach 2011.
                • ktos_z_kosmosu Re: "Mój mąż z zawodu jest dyrektorem" 24.11.19, 14:39
                  Dziś to zdanie można rozszerzyć o - z zawodu jestem politykiem.

eiran napisał:

> Można różne złe rzeczy powiedzieć o Dornie, ale na pewno nie, że jest gnomem.
                  > Poza tym, jego odejście z partii było - jak na standardy PiS - dość honorowe.

Co ty powiesz?
                  Ten "honorowy" człowiek jest pośrednim twórcą skłócenia Polaków. To on wymyślił termin "wykształciuchy", co w konsekwencji poskutkowało tworzeniem lepszych i gorszych sortów. By przypodobać się kurduplowi, w twarz napluł inteligencji, a chamów na piedestale ulokował.
                  A i zapomniałeś co wyprawiał na stołku marszałka sejmu?
                  Kolego, Dorn to gnom, któremu przyzwoity człowiek nie powinien podać ręki.
                  Powiesz - nie wiedział co czyni.
                  No to zapytam, gdy łobuz zdzieli cię gazrurką po głowie, tak jak Dorn zdzielił polską inteligencję, powiesz - nie wiedział co czyni? Powiesz też - nic się nie stało, dziś mam tylko zawroty głowy, słabiej widzę, jąkam się i głupieję.
                  Jeśli tak powiesz, to wiedz, że po ciosie Dorna i jemu podobnych, Polska ma zawroty głowy, słabiej widzi, jąka się i głupieje.

> www.tvn24.pl/krotka-historia-rozwodu-ludwika-dorna-z-pis-em,154886,s.html

Takich historyjek mogę ci natworzyć parę kop.
                  Chcesz?

> Nie będę pytał o inne przykłady, bo bez tego wiem, że będ
                  > ą tej samej jakości.

Czyli twierdzisz, że wiesz.
                  Ja tak nie sądzę. Wg mnie, ty wierzysz.

• eiran Re: "Mój mąż z zawodu jest dyrektorem" 25.11.19, 18:02
                    ktos_z_kosmosu napisał:

> Takich historyjek mogę ci natworzyć parę kop.
                    > Chcesz?

Kopa to 60. Wystarczy jedna kopa - bardzo proszę, byle prawdziwe.
                    >
                    > > Nie będę pytał o inne przykłady, bo bez tego wiem, że będ
                    > > ą tej samej jakości.
                    >
                    > Czyli twierdzisz, że wiesz.
                    > Ja tak nie sądzę. Wg mnie, ty wierzysz.

Możesz mnie przecież wyprowadzić z błędu, skoro uważasz, że w nim twkwię.

--
                    Przez 14 lat ayran.
                  • lech1966 Re: "Mój mąż z zawodu jest dyrektorem" 25.11.19, 21:25
                    Gdyby Dorn był w PiS ie to byłby gnomem. Ale skoro jest w PO to dla ayranka lepszy sort, że tak powiem pierwyj sort.
                    Ostatni cham i kanalia u ayranka zyskuje POd warunkiem że należy do POKO. ( Nie mówię tu o Dornie tylko ogólnie o kanalikach z POKO )
                    No i w tym momencie się biedak odkrył. Bo to nie moze być nikt inny jak Neumann. Biedaczysko pisze PO nocach z POwodu bezsenności.😂😂😂😂

--
                    Nic nam teraz nie wychodzi
                    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
                    Autor KZP
                    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
      • qinto Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 23.11.19, 14:59
        ktos_z_kosmosu napisał:

> Chyba PO wystosowała już propozycję przyjęcia w swoje szeregi tej baby o mental
        > ności bielanki różańcowej Rydzyka.
        > Po co im kolejny rozmodlony głąb?
        > Tego nie wiem.
        > Ale wystarczy mi jasny sygnał, że formuła PO, jako śmietnik po PiSie, jest nada
        > l aktualna.

Dobre !!!
      • lech1966 Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 23.11.19, 18:08
        yoma napisała:

> Posłanka Golińska, jakby miała jaja, zostałaby posłanką niezależną. Ale wróżę,
        > że zostanie w pisiu.

Ty jakbyś miała jaja też byś coś ze sobą zrobiła a nie jęczała od rana do nocy.

--
        Autor KZP
      • eiran Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 23.11.19, 18:33
        Pani posłanka Golińska niech sobie idzie na drzewo, albo jeszcze lepiej na ambonę. To ta sama Golińska, która jako zastępczyni ministra Kowalczyka oficjalnie wzywała do odstrzału ciężarnych loch, co zbulwersowało nawet tak zdegenerowane moralnie środowisko jak myśliwi. Z takim zestawem poglądów mogłaby sobie ewentualnie pójść z PiS do Konfederacji, bo to jest środowisko najbardziej zaprzyjaźnione z takim podejściem, może poza tym, że Golińska, jako kobieta, byłaby tam rzucona do prac domowych, lub czegoś podobnego.

--
        Przez 14 lat ayran.
      • sverir Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 24.11.19, 11:55
        "Posłanka Golińska, jakby miała jaja, zostałaby posłanką niezależną"

Nie zostanie nie z powodu braku jaj, tylko z tego powodu, że to pisiara. W poprzedniej kadencji popierała wszystkie projekty pisowskie. Jeśli nawet zagłosowała teraz przeciw z powodu jakichś zasad, to są one i tak marne. Nie róbmy z niej bohaterki.

--
        "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
    • lech1966 Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 23.11.19, 18:07
      weteran-czasu napisał:

> innego klubu parlamentarnego i tak powinna zrobić.
      > Tak panie Kaczyński.
      > Nie będzie pan na oczach milionów telewidzów torturował posłankę Golińską za je
      > j poglądy.

To korupcja POlityczna niedopuszczalna w leminzym stadzie.

--
      Autor KZP
      • sverir Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 25.11.19, 17:57
        " To korupcja POlityczna niedopuszczalna w leminzym stadzie"

Nazywanie tego korupcją jest nadużyciem semantycznym. To byłaby normalna rozmowa koalicyjna.

--
        "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
        • lech1966 Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 25.11.19, 21:28
          sverir napisał:

> " To korupcja POlityczna niedopuszczalna w leminzym stadzie"
          >
          > Nazywanie tego korupcją jest nadużyciem semantycznym. To byłaby normalna rozmow
          > a koalicyjna.

Dobre Sverir. Naprawdę dobre. Nie obawiasz się że cię lemingi przeklną do trzech POkolen wstecz?😊😊😊😊

--
          Autor KZP
          • sverir Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 26.11.19, 06:48
            "Dobre Sverir. Naprawdę dobre. Nie obawiasz się że cię lemingi przeklną do trzech POkolen wstecz?"

Za cytowanie Pana Prezesa?

--
              • lech1966 Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 26.11.19, 11:28
                stasi1 napisał:

> Ale pan prezes mówił o przejściach do PiSu za jakąś synekurę. A za darmo jest z
                > łe

Za jakie darmo??? Zapomniałeś co obiecuje Neumann??? Bezkarność z szeregach POKO jest nadal w cenie.

--
                Autor KZP
                  • lech1966 Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 26.11.19, 21:33
                    stasi1 napisał:

> I ty wierzysz Neumanowi? Ja już wolę bezkarność od Zera. W najgorszym razie uda
                    > uniewinni

Ja mu nie wierzę, ale inne lemingi pewnie tak.😂😂😂

--
                    Autor KZP
                  • sverir Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 27.11.19, 08:19
                    " I ty wierzysz Neumanowi? Ja już wolę bezkarność od Zera. W najgorszym razie uda uniewinni"

Ziobrowa opieka pewniejsza. Neumann oferował nieformalną ochronę, natomiast ziobrowa opieka oznacza umorzenie postępowanie w majestacie prawa. Opieka Neumanna kończy się z utratą władzy, opieka ziobrowa trwa przez wieki.

--
                      • sverir Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 27.11.19, 19:33
                        "Przez wieki to nie. Komuna miała być wieczna a upadłą po 45 latach, więc pewnie kaczyzm szybciej"

Nie chodzi o upadek kaczyzmu. Zważywszy na to, że większość elektoratu PiS tworzy elektorat socjalny, to kaczyzm skończy się wraz z rozwojem gospodarczym. A skoro lewicujący Zandberg akceptuje teorię cykli koniunkturalnych, to przecież musi być coś na rzeczy ,prawda? Tu chodzi o pewną gwarancję prawną. Jeśli raz sprawa została przez prokuraturę zamknięta, to wznowić ją można generalnie w sytuacji, w której pojawi się coś nowego. A przecież ziobrowi zazwyczaj dbają, żeby rzecz została sprawdzona "kompleksowo". Dzięki temu nawet jak Ziobro przeminie, to większości z nich przy najlepszej woli nie będzie można zarzucić niedopełnienia obowiązków (może poza przypadkami, w których prokurator zgadywał, co myślał podejrzany).

--
    • buldog2 Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 23.11.19, 20:07
      Tak jak Kamiński, Bugaj i Co. Powinni się starać, to ich prezes z powrotem przyjmie.

--
      Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
    • don.kichote Dla pani poseł (nie posłanki), mam radę 23.11.19, 21:19
      Skoro obecni tu - na FK - apologeci PO (KO) nie chcą pani w swych szeregach, w konfederacji zostałaby pani kuchtą - albo i gorzej - z sejmową lewicą pani nie po drodze (a domniemywam, że i lewica z panią) to proponuję, żeby przy następnym - najlepiej ważnym - głosowaniu, kiedy cały PiS będzie przeciw, pani zagłosowała "za"
      i... się wyrówna...

--
      taniarada:

W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.
      • eiran Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 24.11.19, 07:55
        Sikorski nie był nigdy członkiem PiS, a z rządu Jarosława odszedł składając dymisję.
        Ulica wcale nie jest jednokierunkowa, gdyż lista tych, którzy najpierw odeszli, a potem wrócili - jest całkiem długa. Ziobro, Kurski, Bielan, Sellin, Polaczek, Cymański, przejściowo także Ujazdowski.

--
        Przez 14 lat ayran.
          • ktos_z_kosmosu Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 24.11.19, 11:32
            aga-kosa napisała:

>...Jeśli brat Twój zgrzeszy, idź i upomnij go w c
            > ztery oczy..." i myślę, że prezes tak bardzo rozmodlonej partii powinien to wie
            > dzieć i stosować . aga

Problem polega na tym, że PO jest podobnie rozmodloną partią jak PiS.
            Nawet mało tego. PO większą kasę waliła KK od PiSu. Ci tylko Rydzyka głaszczą.
            To mnie nie dziwi, Kaczyński i religijność to dwie sprzeczności.
            • qinto Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 24.11.19, 11:47
              ktos_z_kosmosu napisał:

> aga-kosa napisała:
              >
              > >...Jeśli brat Twój zgrzeszy, idź i upomnij go w c
              > > ztery oczy..." i myślę, że prezes tak bardzo rozmodlonej partii powinien
              > to wie
              > > dzieć i stosować . aga
              >
              > Problem polega na tym, że PO jest podobnie rozmodloną partią jak PiS.
              > Nawet mało tego. PO większą kasę waliła KK od PiSu. Ci tylko Rydzyka głaszczą.
              > To mnie nie dziwi, Kaczyński i religijność to dwie sprzeczności.

Tak było za rządów PO, minister finansów Szczurek na sam koniec rządów PO-PSL sypnął milionami na budowę świątyni opaczności. Posłowie PO w pierwszej kadencji jeździli na rekolekcje, śpiący na mszy Bronek też rzucał się w oczy.
              Tak ogólnie to rzeczywiście jest niewielka różnica pomiędzy rozmodloną partią PiS i rozmodloną partią PO.
              Oglądałem ślubowanie poselskie sejmu obecnej kadencji, ok. 90-95% posłów s KO PO - powtarzało słowa "tak mi dopomóż bóg".
              Kaczor jest religijny, ale nie jest fanatykiem religijnym.
        • lech1966 Re: Posłanka Golińska w każdej chcwili może odejś 27.11.19, 19:57
          Prezes nie chciał stawiać pizzy to Radek złożył dymisję. Tusk stawiał to przeszedł do PO obecnie PO KO

--
          Autor KZP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka