Dodaj do ulubionych

"Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"...

25.11.19, 11:53
... uprzedza swoich czytelników Bartosz Marczuk, słusznie przewidując, że niektórzy mogą nie zdzierżyć jego kolejnej wolty i zrobić mu coś nieprzyjemnego.

Pasy zapięte?Kto ma słabe nerwy niech nie czyta. Oficjalny szacunek wysokości emerytur w przyszłości jaki dostałem z @zus_pl Teraz dostajemy 53,8% ostatniej pensji (ok. 2,2tys.zł). W 2045 będzie 32%,w 2060-24,9%,a 2080-23,1%. To będzie ok.1 tys. zł na mc (na dzisiejsze pieniądze)

natemat.pl/291693,jakie-beda-przyszle-emerytury-bartosz-marczuk-ujawnil-prawde
Zanim wszedł do pisowskiego nierządu, był zdecydowanym przeciwnikiem programów, które ten nierząd uczynił swoim znakiem firmowym, ale kiedy już do niego wszedł, stał się ich gorącym orędownikiem. Teraz z kolei wyszedł, a więc może sobie pozwolić na szczere ujawnienie tego, co on sam i jego pisowscy konfratrzy Polcom i Polacom zgotowali.
Ale trzymajcie nerwy na wodzy i nie bijcie tego Bartosza, bo to - kuźwa - nie po chrześcijańsku.


--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Obserwuj wątek
  • sverir Re: "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"... 25.11.19, 12:30
   "Teraz z kolei wyszedł, a więc może sobie pozwolić na szczere ujawnienie tego, co on sam i jego pisowscy konfratrzy Polcom i Polacom zgotowali"

   Ale pisizm z niego nie wyszedł. Jego komentarze mają na celu zebrania poparcia dla PPK i tym samym dla przejęcia 15% środkow zgromadzonych przez Polaków. Szkoda,że nie ma tu Lecha czy ludzikowa, ich głos oburzenia na kradzież rządu PiS bardzo by nam się przydał.

   --
   "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
  • taniarada Re: "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"... 25.11.19, 15:29
   Straszne.Jak napisał gwardian.Wszyscy narzekają na PIS.Jak Tusk podnosił wiek emerytalny to morda w kubeł.Jęczą ciągle staruchy na tym forum.Biorą trzynastki ,czternastki .Bachory 500+ i narzekają.A pakować manatki i wynocha do Zjednoczonych Emiratów Niemieckich.Niemiec ,Niemka czekają na nierobów z Polski
  • asdfg2018 Re: "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"... 05.12.19, 18:38
   Tak przy okazji . Powinna być wprowadzona "emerytura obywatelska" dla tych którzy teraz nie płacą albo przez dłuuugi czas nie płacili składek emerytalnych gdyż np pracowali na czarno , na umowę o dzieło czy inne umowy śmieciowe . Skoro państwo stać na "500+" to tym bardziej powinno stać na wypłatę "emerytury obywatelskiej" czy jak ją tam nazwiemy .

   -
   www.facebook.com/Katarzyna-W%C3%B3jtowicz-%C5%9Awiecko%C5%9B%C4%87-to-klucz-do-Wolno%C5%9Bci-100295388027562/?ref=py_c
  • maotsetung I to tylko dla płacących pełny ZUS 05.12.19, 18:41
   witek.bis napisał:

   > ... uprzedza swoich czytelników Bartosz Marczuk, słusznie przewidując, że niekt
   > órzy mogą nie zdzierżyć jego kolejnej wolty i zrobić mu coś nieprzyjemnego.
   >
   > Pasy zapięte?Kto ma słabe nerwy niech nie czyta. Oficjalny szacunek wysokośc
   > i emerytur w przyszłości jaki dostałem z @zus_pl Teraz dostajemy 53,8% ostatnie
   > j pensji (ok. 2,2tys.zł). W 2045 będzie 32%,w 2060-24,9%,a 2080-23,1%. To będzi
   > e ok.1 tys. zł na mc (na dzisiejsze pieniądze)

   >
   >
   >

   Dla płącących mniej tak jak proponuje Kosiniak KAmysz odpowiednio mniej


   --
   Dowcip dnia:"Prawo i Sprawiedliwość nigdy nie łamało konstytucji"-Paweł Szefernaker, Dowcip,który wylądował na oślej ławce! Ciekawe dlaczego?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka