Dodaj do ulubionych

Movember 2019, czyli Wąsik za Konfettiego

25.11.19, 15:33
Akcja zapuszczania wąsów gdzie tylko się da, dotarła właśnie do MSW, z którego wydalono Konfettiego, zastępując go Wąsikiem.

Ani osobiście, ani nawet ze słyszenia nie znam nikogo, kto płakałby po Konfettim, ale mogę sobie wyobrazić takich, którzy zapłaczą za sprawą nowego kierownictwa MSW.

Tak czy siak, zarówno dymisję Konfettiego, jak i awans Wąsika należałoby uczcić jakimś małym co nieco.
Z braku bardziej aktualnych zdjęć proponuję dobrze znaną fotkę biesiadujących Nieprzekupnych.
Od prawej: Pan Minister Spraw Wewnętrznych (ułaskawiony), Pan Tomasz K. (6 zarzutów prokuratorskich do ułaskawienia), Pan Zastępca Ministra Spraw Wewnętrznych (ułaskawiony), Pan Tak Zapikselowany, Że Nie Wiadomo, Czy On Masa Czy Kiełbasa.


--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Obserwuj wątek
  • witek.bis Re: Movember 2019, czyli Wąsik za Konfettiego 25.11.19, 17:03
   Teraz to nawet trudno się dziwić, że Kamiński z Wąsikiem tak gromko oklaskiwali wybór Banasia na szefa NIK. Nie wiem skąd, ale skądś wiedzieli, że w Pislandii za taką aferę szefowie służb awansują, zamiast polecieć na zbite mordy (to ponoć zwykłe i niewulgarne słowo, więc używam go z błogosławieństwem partii i rządu).

   --
   Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • pies.na.czarnych Re: Movember 2019, czyli Wąsik za Konfettiego 25.11.19, 17:17
   Gang Kulawego szykuje skok stulecia, dlatego musi miec swoich najbardziej zaufanych ludzi na odpowiednich stanowiskach.

   Narodowy Bank Polski poinformował w poniedziałek, że do kraju z Banku Anglii zostało sprowadzone około 100 ton polskiego złota. - Wartość sprowadzonego kruszcu to 18,3 miliarda złotych - poinformował na konferencji prasowej prezes NBP Adam Glapiński.

   --
   Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka