Dodaj do ulubionych

Duda znowu mija się z prawdą

27.11.19, 07:16
Powiedział ony Duda że on może tylko podpisać nominacje tych dziwadel do TK, bo tak mu nakazuje prawo, a co zrobił w 2015? Nie nominował prawomocnie wybranych sędziów do TK, bo tak mu kazał gnom kulawy, a teraz znowu toto kłamie. Niech ten pseudoprezydent już zniknie w mrokach niepamięci.

PS. Niech nie piszą upośledzeni pisowcy, i tak nie odpowiem, religia mi nie pozwala.

--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Obserwuj wątek
    • x2468 Re: Duda znowu mija się z prawdą 27.11.19, 07:27
      Czyli chciało nie chciało, podpisać musi.
      ocdn.eu/pulscms-transforms/1/iJAk9kqTURBXy83YTI2MWQ5OGQzOWE2NzI1MTExZjZjMWUxZTU3NDA5Mi5qcGVnkpUDACzNBLDNAqOTBc0Djs0CX4GhMAU
      --
      Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
    • sverir Re: Duda znowu mija się z prawdą 27.11.19, 14:51
      "Niech ten pseudoprezydent już zniknie w mrokach niepamięci"

W normalnych warunkach tak by się stało. Ale nie mamy normalnych warunków:.

--
      "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
      • taniarada A jakie to są normalne warunki 27.11.19, 15:14
        sverir napisał:

> "Niech ten pseudoprezydent już zniknie w mrokach niepamięci"
        >
        > W normalnych warunkach tak by się stało. Ale nie mamy normalnych warunków:.
        >
        Powrót Platfusów do władzy.To się nie wróci.Co ja ci zrobię że ty musisz się ciągle męczyć.Może pavulon by uspokoił twoje nad szarpnięte nerwy.🤣🐏
      • qinto Re: Duda znowu mija się z prawdą 27.11.19, 15:44
        sverir napisał:

> "Niech ten pseudoprezydent już zniknie w mrokach niepamięci"
        >
        > W normalnych warunkach tak by się stało. Ale nie mamy normalnych warunków:.
        >

Jakie to są "normalne warunki"?
        DEMOKRACJA - jest, stwierdził to marszałek senatu.
        • sverir Re: Duda znowu mija się z prawdą 27.11.19, 18:02
          " Jakie to są "normalne warunki"?"

Pan prezydent odbierając ślubowanie od zastępców stwierdził, że czyni to, aby uszanować wolę obecnego Sejmu. Dziś dodatkowo dorzuca kwestię problematycznych uchwał unieważniających poprzednie uchwały.
          Ta wola Sejmu ujawniła się 2 grudnia (pan prezydent odbierał pierwsze ślubowania o godzinie 0.15). Wcześniej wola Sejmu wyraziła się 25 listopada (unieważnienie uchwał poprzednich), 19 listopada (ustawa umożliwiająca unieważnienie), do tego mamy wolę narodu z 25 października (wybory). PO/PSL podjęło kontrowersyjne uchwały 8 października. Jak nie liczyć, to wychodzi od 17 do 48 dni na odebranie ślubowania. Ten czas pan prezydent wykorzystał jednak nie na to ślubowanie, ale na otoczenie się opiniami, że niczego robić nie musi. Dziś twierdzi, że jest to jego obowiązek. Tylko że konstytucja nie zmieniła się w tej materii. Skoro wtedy nie musiał, to teraz nie musi. Jeśli jednak musi, to wówczas też.
          Jakie więc są normalne warunki? Takie, w których prezydent nie kłamie co do swoich konstytucyjnych uprawnień.

--
          "Nie można wykluczyć, że osoby, które nie znalazły się w aktach sprawy, realizowały przedsięwzięcia tak dalece naruszające prawo, że prowadzący sprawę nie zaryzykowali ich udokumentowania"
          • qinto Re: Duda znowu mija się z prawdą 27.11.19, 18:07

>
            > Pan prezydent odbierając ślubowanie od zastępców stwierdził, że czyni to, aby u
            > szanować wolę obecnego Sejmu. Dziś dodatkowo dorzuca kwestię problematycznych u
            > chwał unieważniających poprzednie uchwały.
            > Ta wola Sejmu ujawniła się 2 grudnia (pan prezydent odbierał pierwsze ślubowani
            > a o godzinie 0.15). Wcześniej wola Sejmu wyraziła się 25 listopada (unieważnien
            > ie uchwał poprzednich), 19 listopada (ustawa umożliwiająca unieważnienie), do t
            > ego mamy wolę narodu z 25 października (wybory). PO/PSL podjęło kontrowersyjne
            > uchwały 8 października. Jak nie liczyć, to wychodzi od 17 do 48 dni na odebrani
            > e ślubowania. Ten czas pan prezydent wykorzystał jednak nie na to ślubowanie, a
            > le na otoczenie się opiniami, że niczego robić nie musi. Dziś twierdzi, że jest
            > to jego obowiązek. Tylko że konstytucja nie zmieniła się w tej materii. Skoro
            > wtedy nie musiał, to teraz nie musi. Jeśli jednak musi, to wówczas też.
            > Jakie więc są normalne warunki? Takie, w których prezydent nie kłamie co do swo
            > ich konstytucyjnych uprawnień.
            >

Trzeba więc go postawić przed TS.
            Nie słyszałem i nie widziałem takiego wniosku.
            • sverir Re: Duda znowu mija się z prawdą 27.11.19, 19:30
              " Nie słyszałem i nie widziałem takiego wniosku"

Słyszeć na pewno słyszałeś. A wniosek? Niecelowy, nikt nie zbierze wymaganej większości. Nawet PiS, gdyby chciał to zrobić.

--
              • qinto Re: Duda znowu mija się z prawdą 27.11.19, 19:37
                sverir napisał:

> " Nie słyszałem i nie widziałem takiego wniosku"
                >
                > Słyszeć na pewno słyszałeś. A wniosek? Niecelowy, nikt nie zbierze wymaganej wi
                > ększości. Nawet PiS, gdyby chciał to zrobić.
                >

no....może i słyszałem, ale dokładnie nie pamiętam.
                Pamiętam za to dokładnie wniosek PO o postawienie przed TS Zbyszka Ziobry.
                Pamiętam również wyniki głosowania ze strony wnioskodawcy....Ty, tez pamiętasz?
                • sverir Re: Duda znowu mija się z prawdą 27.11.19, 19:43
                  " Pamiętam również wyniki głosowania ze strony wnioskodawcy....Ty, tez pamiętasz? "

Zaraz, zaraz, a co pan Ziobro ma wspólnego z panem prezydentem?

--
                  • qinto Re: Duda znowu mija się z prawdą 27.11.19, 20:12
                    sverir napisał:

> " Pamiętam również wyniki głosowania ze strony wnioskodawcy....Ty, tez pamiętas
                    > z? "
                    >
                    > Zaraz, zaraz, a co pan Ziobro ma wspólnego z panem prezydentem?
                    >

Nic nie ma wspólnego, to fakt.
                    Przypomniał mi się fakt, postawienia znanego polityka przed TS.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka