Dodaj do ulubionych

Pisi rząd zapożycza się u emerytów

28.11.19, 12:45
Pisi rząd zapożycza się u emerytów. Na wypłaty w tym roku wziął pożyczkę w ZUS-ie. Chce kolejnej
next.gazeta.pl/next/7,151003,25456760,rzad-nie-ma-na-trzynastki-w-2020-r-na-wyplaty-w-tym-roku-wzial.html#s=BoxOpImg4

--
Uwaga szczur!
Obserwuj wątek
    • yoma Re: Pisi rząd zapożycza się u emerytów 28.11.19, 15:00
      Wziął pożyczkę w ZUSie, żeby wypłacić z ZUSu? To tak, jakbyś wisiał mi pięć stów i pożyczył ode mnie szóstą, żeby mi oddać tę pierwszą. Pisi potrafią.

--
      Breaking rocks in the hot sun
      They fought the law and the law won
    • erte2 Re: Pisi rząd zapożycza się u emerytów 28.11.19, 15:41
      "Po nas choćby potop..."
      Pisowska mafia teraz zrobi wszystko żeby osobnik okupujący Pałac Namiestnikowski utrzymał się na stanowisku. Zabiorą niepełnosprawnym (bo cóż to za elektorat? Raptem kilkanaście tysięcy), okradną ZUS, sklepy, zabiorą ostatni kawałek chleba dzieciom alkoholików (bo podniesienie akcyzy na wódkę do tego doprowadzi), opylą sprowadzone złoto, a jak i tego nie wystarczy - dodrukują tyle kasy ile im będzie trzeba. A ponieważ zdają sobie sprawę że jeśli im się nie uda utrzymać prezydentury to cały ten misterny plan całkowitego przejęcia Polski weźmie w łeb; mało tego - zaczną się rozliczenia, i to nie symboliczne a prawdziwe.
      Dlatego są zdeterminowani żeby za wszelką cenę tę władzę utrzymać, a co będzie potem (bo kiedyś to "potem" jednak nastąpi) to już ich nie obchodzi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka