Dodaj do ulubionych

100 obwodnic na 100 dni

28.11.19, 17:09
Popatrzałem na mapę Polski by zobaczyć te 100 obwodnic, powinno być circa about 50, bo już Matousz & consortes "rządzi" 46 dni, a nie ma ani jednej obwodnicy, nawet nie ma obwodnicy wkoło obory pazernej baby, czyli jak zwykle zrobił was pisiory a w to czym jesteście.

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Obserwuj wątek
    • rzewuski1 Re: 100 obwodnic na 100 dni 28.11.19, 17:15
      Jakieś obwodnice się budują od lat w wielu miastach , pan Morawiecki może znaleźć pare taki przykładów, ciemnota to kupi.

--
      Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
      Stanisław Lem
    • rzewuski1 Re: 100 obwodnic na 100 dni 28.11.19, 17:19
      Te hasełka 100 obwodnic, milion samochodów elektrycznych , 1000 szkół sa godne komunistycznych hasałek które były bardzo popularne w PRL.
      Niedługo ten dziadowski pseudo premier będzie mówił o 500 szpitalach, 3000 komisariatach policji i 5000 wiat przystankowych.
      PRL powraca wraz z kaczystowska władzą coraz szybciej.
      Jak pisałem 4 lata temu, nastała II PRL i widzę że się nie pomyliłem.

--
      Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
      Stanisław Lem
        • pies.na.czarnych Re: 100 obwodnic na 100 dni 28.11.19, 18:30
          pies.na.czarnych napisała:

> > 1000 szkół sa godne komunistycznych hasałek które były bardzo popularne w
          > PRL.
          >
          > Z tą różnicą, że to 1000 szkół wybudowano i do dzisiaj służą społeczeństwu.
          >

A pisi jak to pisi. Doprowadzają do ruiny i zamykają:(

fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/szkola-w-rebielicach-szlacheckich-zamknieta-to-dramat-dla-dzieci,989029.html
          --
          Uwaga szczur!
    • czandra1 Re: 100 obwodnic na 100 dni 28.11.19, 18:54
      A co te brednie mają wspólnego z obietnicą 100 obwodnic na 100 dni, to że jesteś głupi, nie oznacza że inni również tacy są. A co mnie obchodzi ułomie co powiedzieli kłamcy, ja powtarzam ich słowa z kampanii, przygłupie.
      Roraty.

--
      Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
      Obie są przerażające.
      Arthur C. Clark.
    • j-k wy3miesz do roku 2023 ? 28.11.19, 19:22
      ktore to i tak tfoja PO najprawdopodobniej przegra ?

czy wybierzesz jednak dla siebie prostsze i honorowe wyjscie ?
      .
      pl.depositphotos.com/13079837/stock-photo-white-rope-noose.html
        • taniarada Re: wolno, nieuku, ale nie glupio , like you. 28.11.19, 19:46
          j-k napisał:

> liczba obwodnic nie zalezy od tego, czy innego rzadu, tylko od dlugofalowych pr
          > ogramow
          >
          > za rzadow PO - byloby przeciez podobnie.
          >
          >
          > Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
          > ekonomista.
          On pisze ,że w ciągu roku PIS wybuduje obwodnice.I ma tyle z kasy z Unii co Tusk na autostrady . Tusk obiecał 1,5 tys. km autostrad. Zbudował dziesięć razy mniej.Teściu mojej córki do tej pory prowadził sprawy z oszustwem polskich pracodawców przy budowie autostrad.Uciekł na emeryturę bo już nie mógł wytrzymać ciągłej walki i podchodów w sądzie.Zostaw chłopa niech żyje w swoim realu.Myśli jak kliknie na kosz to mnie usunie.
    • taniarada Re: 100 obwodnic na 100 dni 28.11.19, 19:37
      Czy 100 obwodnic jest realnych?
      Doświadczenie pokazuje, że w tym temacie PiS nie rzuca słów na wiatr, tylko po jakimś czasie przygotowuje odpowiednie rozwiązania. Pamiętam, że śmiano się z Funduszu Dróg Samorządowych, a w kwietniu pierwsza tura 1,2 mld zł dofinansowania została podpisana przez premiera, we wrześniu kolejne 3,2 mld zł. Śmiano się z Mostów dla Regionów, a Patryk Jaki już budował z tych pieniędzy dwa niepotrzebne mosty dla Warszawy. Ale 75 wniosków złożono, kolejne są podpisane
      - mówi Adrian Furgalski. Oczywiście otwartym pozostaje pytanie, w jakim czasie udałoby się zrealizować plan.

Podejrzewam, że to będzie program dłuższy niż jedna kadencja. Tym bardziej, że od momentu rozpoczęcia przygotowań do przecięcia wstęgi mija 8 lat. Więc myślę, że może to być program około 10-letni, co najmniej do 2030 r., tak, jak rząd planuje zakończyć budowę sieci dróg krajowych
      - mówi wiceprezes Zespołu Doradców Gospodarczych TOR.

100 obwodnic rozwiąże problem?
      W opinii Furgalskiego, "co najmniej" 100 obwodnic, jakie obiecuje premier Mateusz Morawiecki, może w znaczącym stopniu rozwiązać problem obciążenia centrów miast m.in. ruchem tranzytowym. Zwraca uwagę, że gdy kilka lat temu tworzono Program Budowy Dróg Krajowych, mówiło się o przynajmniej 150 najpotrzebniejszych obwodnicach. - Myślę, że sto obwodnic dla mniejszych miejscowości na pewno się uzbiera - mówi Furgalski.Amen.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka